Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
Kód ČAST: 802045
Org. pracovník: Ševcová Eva
Oblast: OSST Frýdek-Místek
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřiště
Volgogradská 2631/1, 700 30 Ostrava - Zábřeh, Sportovní gymnázium u nákupního centra KOTVA
Družstva (kategorie, soutěž):
SK Frýdlant n. O. (ZEN, 2LŽC)
SK Frýdlant n.O. (MUZ, OS 2)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Antoniazi Samuel 2001100.00
Bakota Adam 2006100.00
Březinová Barbora 2004100.00
Černá Anna 2003100.00
Chovanec Matěj 2003100.00
Dvořák Vít 2007100.00
Dvořák Vojtěch 2004100.00
Dvořáková Gábina 2006100.00
Dvorský Štěpán 2000100.00
Fedorčík André 2005100.00
Fizia Beatrice Ketrin 2008100.00
Fizia Michaela 2005100.00
Gistingerová Jana 2003100.00
Gistingerová Radka 2000100.00
Gola Ondřej 2000100.00
Gromannová Marie 2007100.00
Hampl Vojtěch 2008100.00
Hofman Adrian 2001100.00
Hrabcová Anna 2001100.00
Jahoda Jan 2008100.00
Jahoda Kamil 2006100.00
Jandačka Jakub 2007100.00
Jandačka Kryštof 2005100.00
Jelínek Tomáš 2004100.00
Jemelík Ondřej 2003100.00
Jemelíková Alice 1998200.00
Jílková Tereza 2008100.00
Klement Daniel 2008100.00
Kopecký Vojtěch 2006100.00
Kopl Gabriel 2010100.00
Kotková Daniela 2000100.00
Kožušník Lukáš 2003100.00
Kubáček Dominik 2001100.00
Kurajská Tereza 2001100.00
Kurka Vilám 2008100.00
Libosvárová Zuzana 2008100.00
Lichna Matěj 2006100.00
Lisníková Kristýna 2008100.00
Májová Markéta 1979200.00
Matějová Hanka 2004100.00
Matusík Ondřej 2008100.00
Mccormick Hugo Kryštof 2010100.00
Meccormick Klára 2012100.00
Menšík Martin 2010100.00
Mucha Alex 2009100.00
Muroň Petr 2001100.00
Nitrová Valerie 2007100.00
Ondračka Adam 2007100.00
Ondračka Pavel 1950200.00
Ondračková Zuzana 2011100.00
Papíková Irena Elizabeth 2006100.00
Polachová Adriana 2006100.00
Přibylová Eva 2010100.00
Rek Lukáš 2004100.00
Rozkydalová Eliška 2002100.00
Sebera Daniel 2004100.00
Sedláček Michael 2003100.00
Sedlář Jan 2001100.00
Ševcová Eva 1977200.00
Skotnica Martin 2004100.00
Šlachta Antonín Prokop 2006100.00
Somr Daniel 2007100.00
Somrová Barbora 2012100.00
Šrámková Daniela 2005100.00
Šrámková Tereza 2006100.00
Štefek Adam 2011100.00
Štěrba Bruno 2009100.00
Štěrbová Barbora 2005100.00
Stramová Eliška 2007100.00
Teper Matěj 2002100.00
Tkáč Adam 2010100.00
Tobolová Aneta 2007100.00
Tomančák Jakub 2012100.00
Vacula Jakub 2000100.00
Vacula Lubomír 1972200.00
Vacula Petr 1970200.00
Vacula Petr ml. 1993200.00
Vašek Lukáš 2006100.00
Veličková Petra 1991200.00
Vondrouš Jan 2008100.00
Žáčiková Petra 1975200.00
Záškodný Ondřej 1992200.00
Bačák Filip 199030.00
Bačáková Miroslava 195430.00
Basák Hynek 200630.00
Brunclík Simon 201030.00
Buzková Anna 200930.00
Daňa Hynek 197430.00
Dobešová Martina 197630.00
Drabinová Abigail 201030.00
Dudek Jan 200830.00
Dvořáková Nikola 200130.00
Dvořáková Renata 198130.00
Fajkus Filip 199930.00
Foltera Jan 200130.00
Gromann Marie 197930.00
Grossman Petr 199130.00
Hájková Laura 200930.00
Hoffman Milan 197130.00
Hoffmanová Lucie 197030.00
Hoffmanová Nela 199930.00
Honková Anežka 200830.00
Honková Karolína 201130.00
Hrachový Milan 195430.00
Hrudová Eliška 199630.00
Hyšplerová Michaela 201030.00
Jurková Anna 200730.00
Kaňák Marek 200930.00
Kantorová Eliška 200030.00
Klimunda Jakub 199430.00
Klučka Dušan 197230.00
Klučka Lukáš 199630.00
Kotek Patrik 197530.00
Kotková Petra 197630.00
Ledník Selma 201030.00
Mališ Adam 201030.00
Mališ Daniel 198730.00
Maršálková Karolína 200130.00
Maršálková Markéta 200730.00
Matějka Jan 200730.00
Mccormick Anastázia 200730.00
Menšík Jiří 199930.00
Merany Rick 200330.00
Němec Michal 199930.00
Němec Tomáš 199230.00
Netal Jan 194230.00
Novotná Marta 194630.00
Obátil Daniel 199530.00
Ondráčková Alice 195330.00
Páleník Adam 200930.00
Pečinka Ondřej 199830.00
Pečinka Vavřinec 197330.00
Polášek Dominik 199930.00
Pospíšilová Veronika 200930.00
Satinský Jiří 200830.00
Schwarz Erik Teodor 201130.00
Sigmunt Matěj 199530.00
Skácel Tomáš 197830.00
Skotnica Zbyněk 196930.00
Somr Ivoš 197530.00
Šrubařová Marie 201030.00
Stephens Alexandr 201130.00
Stephens Gabriel 201130.00
Stuchlík Matěj 199430.00
Šubčíková Eva 198930.00
Sýkora Robert 199330.00
Tomanovská Kateřina 199530.00
Urbančík Flip 200930.00
Vachalová Nikola 200630.00
Vaculová Kristýna 199830.00
Valový Robin 199530.00
Vaněk Daniel 199830.00
Vaňková Viktorie 200930.00
Vidová Laura 200930.00
Volný Jiří 199430.00
Zádrata Jakub 199930.00
Žák Adam 199530.00
Zavadský Ivoš 195230.00
Závodný Vojtěch 200730.00
Žídek Jiří 199430.00
Žídek Quido 200730.00
Žídková Matylda 200930.00
Zubek Stanislav 196530.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS