Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
Kód ČAST: 802045
Org. pracovník: Ševcová Eva
Oblast: OSST Frýdek-Místek
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřiště
Volgogradská 2631/1, 700 30 Ostrava - Zábřeh, Sportovní gymnázium u nákupního centra KOTVA
Družstva (kategorie, soutěž):
SK Frýdlant n.O. (ZEN, 2LŽC)
SK Frýdlant n.O. (MUZ, OS 1)
SK Frýdlant n.O. B (MUZ, OS 5)
Evidenční seznam (pro sezónu 2018/2019):
Bakota Adam 2006150.00
Blahuta Petr 2006150.00
Čarnoky Jan 2009150.00
Černá Anna 2003150.00
Chovanec Matěj 2003150.00
Daňová Barbora 1999300.00
Dvořák Vít 2007150.00
Dvořák Vojtěch 2004150.00
Fizia Beatrice Ketrin 2008150.00
Fizia Michaela 2005150.00
Franek Ondřej 2005150.00
Gistingerová Jana 2003150.00
Gistingerová Radka 2000300.00
Gromannová Marie 2007150.00
Hofman Adrian 2001150.00
Hrabcová Anna 2001150.00
Jahoda Jan 2008150.00
Jahoda Kamil 2006150.00
Jandačka Jakub 2007150.00
Jandačka Kryštof 2005150.00
Jelínek Tomáš 2004150.00
Jílková Tereza 2008150.00
Kiša Oliver 2011150.00
Klement Daniel 2008150.00
Kopecký Vojtěch 2006150.00
Kopl Gabriel 2010150.00
Kotková Daniela 2000300.00
Kožušník Lukáš 2003150.00
Kurajská Tereza 2001150.00
Kurka Vilám 2008150.00
Libosvárová Zuzana 2008150.00
Lisníková Kristýna 2008150.00
Májová Markéta 1979300.00
Matějová Hanka 2004150.00
Matusík Ondřej 2008150.00
Mccormick Klára 2012150.00
Mccormick Hugo Kryštof 2010150.00
Menšík Martin 2010150.00
Michnová Marika 2008150.00
Mucha Alex 2009150.00
Nitrová Valerie 2007150.00
Ondračka Adam 2007150.00
Ondračka Pavel 1950300.00
Ondračková Zuzana 2011150.00
Pánek Jakub 2005150.00
Pánková Tereza 2007150.00
Papíková Irena Elizabeth 2006150.00
Polachová Adriana 2006150.00
Přibylová Eva 2010150.00
Rek Lukáš 2004150.00
Řeřábek Jakub 2008150.00
Rozkydalová Eliška 2002150.00
Rybák Tomáš 2006150.00
Sebera Daniel 2004150.00
Ševcová Eva 1977300.00
Šlachta Antonín Prokop 2006150.00
Somr Daniel 2007150.00
Somrová Barbora 2012150.00
Štefek Adam 2011150.00
Štěrba Bruno 2009150.00
Štěrbová Barbora 2005150.00
Stramová Eliška 2007150.00
Teper Matěj 2002150.00
Tkáč Adam 2010150.00
Tobolová Aneta 2007150.00
Tomančák Jakub 2012150.00
Vacula Jakub 2000300.00
Vacula Lubomír 1972300.00
Vacula Petr 1970300.00
Vacula Petr ml. 1993300.00
Vašek Lukáš 2006150.00
Vondrouš Jan 2008150.00
Žáčiková Petra 1975300.00
Záškodný Ondřej 1992300.00
Bačák Filip 199030.00
Bačáková Miroslava 195430.00
Daňa Hynek 197430.00
Dobešová Martina 197630.00
Fedorčík André 200530.00
Foltera Jan 200130.00
Gromann Marie 197930.00
Hoffman Milan 197130.00
Hoffmanová Lucie 197030.00
Hoffmanová Nela 199930.00
Hrachový Milan 195430.00
Hrudová Eliška 199630.00
Janošec Jakub 199530.00
Jemelík Ondřej 200330.00
Klučka Lukáš 199630.00
Kotek Patrik 197530.00
Kotková Petra 197630.00
Kubáček Dominik 200130.00
Ledník Selma 201030.00
Mališ Adam 201030.00
Mališ Daniel 198730.00
Maršálková Markéta 200730.00
Matějka Jan 200730.00
Mccormick Anastázia 200730.00
Menšík Jiří 199930.00
Muroň Petr 200130.00
Netal Jan 194230.00
Novotná Marta 194630.00
Ondráčková Alice 195330.00
Páleník Adam 200930.00
Polášek Dominik 199930.00
Pospíšilová Veronika 200930.00
Skotnica Zbyněk 196930.00
Somr Ivoš 197530.00
Šrubařová Marie 201030.00
Stephens Alexandr 201130.00
Stephens Gabriel 201130.00
Vaněk Daniel 199830.00
Vaňková Viktorie 200930.00
Zubek Stanislav 196530.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS