Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
Kód ČAST: 803005
Org. pracovník: Endal Nikolas
Oblast: RSST Karviná
Los a výsledky
Web: http://www.sksthavirov.cz/index.php?clanek=226
Schválené hrací místnosti:
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'32.6"E
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'32.6"E
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark, Pro RSST Karviná, 3x2 stoly, 6 stolů
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'32.6"E
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'33.3"E
Padlých Hrdinů 401/10a, Havířov - Životice
Mapa: 49°45'53.9"N, 18°28'16.4"E
Školní 1, 736 01 Havířov-Šumbark
Mapa: 49°47'43.8"N, 18°24'31.6"E
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark, Pro RSST Karviná, 3x3 stoly, 9 stolů
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'32.6"E
Družstva (kategorie, soutěž):
Charvát Baník Havířov A (MUZ, MEL)
Baník Havířov B (MUZ, M1L)
Baník Havířov C (MUZ, M3E)
Baník Havířov A (ZEN, ŽEL)
Baník Havířov B (ZEN, Ž2C)
Baník Havířov D (MUZ, KSMA)
SKST Baník Havířov E (MUZ, RP)
SKST Baník Havířov F (MUZ, RS)
Evidenční seznam (pro sezónu 2012/2013):
Arlouskaya Alina 1995100.00
Bajer Daniel 1998100.00
Barabanov Kiryl 1993200.00
Beneš Michal 1994200.00
Cisáriková Adriána 1995100.00
Crha Jakub 1989200.00
Endal Nikolas 1976200.00
Endal Sebastián 1999100.00
Fojtíková Jana 1964200.00
Frejvolt Lukáš 2000100.00
Gembala Jan 1991200.00
Gorecki Jan 1999100.00
Hanák Vojtěch 2000100.00
Hrabicová Klára 2003100.00
Javůrek Jiří 1969200.00
Karabec Ivan 1980200.00
Kašníková Denisa 1996100.00
Koutný Kamil 1970200.00
Kowal René 1996100.00
Kratochvíl Michal 1995100.00
Kuchuk Maryia 1994200.00
Kupec Ladislav 1998100.00
Kupec Rostislav 1997100.00
Kurial Patrik 1996100.00
Macurák Michal 2002100.00
Matějka Kamil 1994200.00
Meluš Ladislav 1969200.00
Mikolašík Martin 1999100.00
Mikolašík Michal 1999100.00
Mynářová Karolína 1996100.00
Očko Petr 1983200.00
Oleksik Josef 1986200.00
Petrovová Nikita 1999100.00
Pindur Jakub 2000100.00
Rozínek Vojtěch 1998100.00
Sargánek David 1996100.00
Sargánek Vlastimil 1960200.00
Sikorová Kamila 1997100.00
Siwiec Matěj 2001100.00
Siwiec Vojtěch 1997100.00
Škopec Oliver 1968200.00
Sztula Adam 1997100.00
Urbánek Filip 2001100.00
Volný Karel 1990200.00
Bednářová Lenka 199130.00
Božek Michal 197930.00
Cinner Radovan 196730.00
Costache Nikolaj 195730.00
Costache Pavel 195330.00
Emrlová Jarmila 194430.00
Folwarczny Karel 194030.00
Jurásek Bronislav 199030.00
Košťál Jindřich 194430.00
Mrkvička Radek 197430.00
Niezgoda Rostislav 197630.00
Pavlica Martin 198330.00
Škvrna Jan 198330.00
Štrbík Karel 195230.00
Svobodová Vlasta 194930.00
Tomaniec Jiří 197330.00
Tomanová Tamara 199430.00
Turai Jiří 195130.00
Twarog Ferdinant 193330.00
Vicherek Petr 198530.00
Zavoral Roman 198030.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy