Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
Kód ČAST: 803005
Org. pracovník: Endal Nikolas
Oblast: RSST Karviná
Los a výsledky
Web: http://www.sksthavirov.cz/index.php?clanek=226
Schválené hrací místnosti:
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'32.6"E
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'32.6"E
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark, Pro RSST Karviná, 3x2 stoly, 6 stolů
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'32.6"E
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'33.3"E
Padlých Hrdinů 401/10a, Havířov - Životice
Mapa: 49°45'53.9"N, 18°28'16.4"E
Školní 1, 736 01 Havířov-Šumbark
Mapa: 49°47'43.8"N, 18°24'31.6"E
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark, Pro RSST Karviná, 3x3 stoly, 9 stolů
Mapa: 49°47'43.3"N, 18°24'32.6"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SKST Charvát Baník Havířov (MUZ, ELM)
SKST Baník Havířov B (MUZ, 1LM)
SKST Baník Havířov C (MUZ, 2LMB)
SKST Baník Havířov (ZEN, ELŽ)
SKST Baník Havířov D (MUZ, KS I)
SKST Baník Havířov E (MUZ, RP)
SKST Baník Havířov G (MUZ, RS1-6)
SKST Baník Havířov F (MUZ, RS7-13)
SKST Baník Havířov G (MUZ, RSA)
SKST Baník Havířov F (MUZ, RSB)
Evidenční seznam (pro sezónu 2015/2016):
Bajer Daniel 1998100.00
Beneš Michal 1994200.00
Bezdíček Milan 1966200.00
Boháč Jan 1994200.00
Branný Tomáš 2002100.00
Buček Jaromír 1959200.00
Čechová Kateřina 1999100.00
Čihák Marek 1974200.00
Cinner Radovan 1967200.00
Endal Nikolas 1976200.00
Endal Sebastián 1999100.00
Fojtíková Jana 1964200.00
Frejvolt Lukáš 2000100.00
Gorecki Jan 1999100.00
Hořavka Jan 1953200.00
Hrabicová Klára 2003100.00
Karabec Ivan 1980200.00
Karas Jiří 1969200.00
Klus Daniel 1969200.00
Kocourek Marek 1979200.00
Košťál Daniel 2005100.00
Košťál Šimon 2002100.00
Koutný Kamil 1970200.00
Kratochvíl Michal 1995200.00
Kubiesa Marek 1976200.00
Macurák Michal 2002100.00
Marosz Alexandr 2001100.00
Marosz Stanislav 1973200.00
Martinec Lukáš 1979200.00
Medvecký Ján 1978200.00
Mikolašík Martin 1999100.00
Mikolašík Michal 1999100.00
Němčic Roman 1966200.00
Petrovová Nikita 1999100.00
Pindur Jakub 2000100.00
Pokorný David 2004100.00
Rezetka Roman 1995200.00
Rozínek Vojtěch 1998100.00
Sikorová Kamila 1997200.00
Siwiec Matěj 2001100.00
Škopec Oliver 1968200.00
Štěpánová Gabriela 2001100.00
Urban Ivan 1967200.00
Urbánek Filip 2001100.00
Varmuža Vladislav 1967200.00
Volný Karel 1990200.00
Warzyczek Jiří 1963200.00
Balvar Oliver 200930.00
Bartošová Aneta 200530.00
Bednář Kamil 197630.00
Bezdíčková Karolína 200930.00
Božek Michal 197930.00
Broda Miroslav 196430.00
Costache Nikolaj 195730.00
Costache Pavel 195330.00
Czyžová Pavla 195130.00
Emrlová Jarmila 194430.00
Fígeľ Jakub 199230.00
Folwarczny Josef 194430.00
Folwarczny Karel 194030.00
Furmánek Drahoslav 194030.00
Górecki Vojtěch 199530.00
Grossu Richard 198230.00
Hartel Pavol 199030.00
Jurásek Bronislav 199030.00
Kapolka Lukáš 200230.00
Kašníková Denisa 199630.00
Křístek Vitězslav 194630.00
Kučera Bohuslav 194930.00
Lasák Karel 193630.00
Matějka Kamil 199430.00
Meluš Ladislav 196930.00
Mrkvička Radek 197430.00
Niezgoda Rostislav 197630.00
Očko Petr 198330.00
Oleksik Josef 198630.00
Paleček Martin 198630.00
Pindur Adam 200530.00
Revay Jan 194430.00
Sargánek Vlastimil 196030.00
Siwiec Radomír 197330.00
Siwiec Vojtěch 199730.00
Škvrna Jan 198330.00
Snášel Dušan 197130.00
Štrbík Karel 195230.00
Svobodová Vlasta 194930.00
Sztula Adam 199730.00
Toman Aleš 196530.00
Tomaniec Jiří 197330.00
Tomanová Tamara 199430.00
Turai Jiří 195130.00
Twarog Ferdinant 193330.00
Vaněk Jakub 200730.00
Varmuža David 200730.00
Vicherek Petr 198530.00
Vrkoč Vojtěch 200630.00
Zavoral Roman 198030.00
Zůbková Jitřenka 194330.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy