SKST Baník Havířov
Kód ČAST: 803005
Org. pracovník: Endal Nikolas
Oblast: RSST Karviná
Los a výsledky
Web: http://www.sksthavirov.cz/index.php?clanek=226
Schválené hrací místnosti:
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark, Pro RSST Karviná, 3x2 stoly, 6 stolů
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark
Padlých Hrdinů 401/10a, Havířov - Životice
Školní 1, 736 01 Havířov-Šumbark
Školní 1, 736 01 Havířov - Šumbark, Pro RSST Karviná, 3x3 stoly, 9 stolů
Družstva (kategorie, soutěž):
SKST Charvát Baník Havířov (MUZ, ExLM)
SKST Baník Havířov B (MUZ, 1LM)
SKST Baník Havířov C (MUZ, 2LMB)
SKST Baník Havířov (ZEN, ELŽ)
SKST Baník Havířov B (ZEN, 1LŽB)
SKST Baník Havířov D (MUZ, DIMU)
SKST Baník Havířov E (MUZ, KS II B)
SKST Baník Havířov F (MUZ, RP)
SKST Baník Havířov G (MUZ, RS1)
SKST Baník Havířov A (SZY, MČR SZKY)
SKST Baník Havířov A (DCI, MČR DCI)
SKST Baník Havířov A (DKY, MČR DKY)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Bako Radim 2001100.00
Bednář Otakar 1962200.00
Bednářová Bronislava 1969200.00
Bednářová Helena 1993200.00
Beneš Michal 1994200.00
Boháč Jan 1994200.00
Branný Tomáš 2002100.00
Buček Jaromír 1959200.00
Čihák Marek 1974200.00
Číž Rostislav 1977200.00
Endal Nikolas 1976200.00
Fojtíková Jana 1964200.00
Gorecki Jan 1999200.00
Grigelová Natália 2000100.00
Harenčák Jakub 2000100.00
Hořavka Jan 1953200.00
Horut Daniel 1981200.00
Hrabicová Klára 2003100.00
Karabec Ivan 1980200.00
Karas Jiří 1969200.00
Klus Daniel 1969200.00
Košťál Daniel 2005100.00
Koutný Kamil 1970200.00
Kubiesa Marek 1976200.00
Lokaj Roman 1965200.00
Macurák Michal 2002100.00
Marosz Alexandr 2001100.00
Marosz Stanislav 1973200.00
Martinec Lukáš 1979200.00
Medvecký Ján 1978200.00
Mikolašík Michal 1999200.00
Mrvečka Justin st. 1961200.00
Mynář Vojtěch 2001100.00
Němčic Roman 1966200.00
Petrovová Nikita 1999200.00
Rozínek Vojtěch 1998200.00
Rusnák Aleš 2002100.00
Sikorová Kamila 1997200.00
Siwiec Matěj 2001100.00
Škopec Oliver 1968200.00
Špánik Tibor 1999200.00
Štěpán René 1969200.00
Štěpánová Gabriela 2001100.00
Varmuža Vladislav 1967200.00
Volný Karel 1990200.00
Vybíral Filip 2002100.00
Warzyczek Jiří 1963200.00
Arlouskaya Alina 199530.00
Bajer Daniel 199830.00
Balvar Oliver 200930.00
Bartošová Aneta 200530.00
Bednář Kamil 197630.00
Bezdíčková Karolína 200930.00
Božek Michal 197930.00
Čechová Kateřina 199930.00
Cinner Radovan 196730.00
Cisáriková Adriána 199530.00
Costache Nikolaj 195730.00
Costache Pavel 195330.00
Czyžová Pavla 195130.00
Emrlová Jarmila 194430.00
Endal Sebastián 199930.00
Fígeľ Jakub 199230.00
Folwarczny Josef 194430.00
Folwarczny Karel 194030.00
Furmánek Drahoslav 194030.00
Górecki Vojtěch 199530.00
Grossu Richard 198230.00
Hartel Pavol 199030.00
Jurásek Bronislav 199030.00
Kapolka Lukáš 200230.00
Kašníková Denisa 199630.00
Kocourek Marek 197930.00
Košťál Šimon 200230.00
Kučera Bohuslav 194930.00
Lasák Karel 193630.00
Matějka Kamil 199430.00
Meluš Ladislav 196930.00
Mikolašík Martin 199930.00
Mrkvička Radek 197430.00
Niezgoda Rostislav 197630.00
Očko Petr 198330.00
Oleksik Josef 198630.00
Pindur Adam 200530.00
Pindur Jakub 200030.00
Pokorný David 200430.00
Revay Jan 194430.00
Rezetka Roman 199530.00
Sargánek Vlastimil 196030.00
Siwiec Radomír 197330.00
Siwiec Vojtěch 199730.00
Škvrna Jan 198330.00
Snášel Dušan 197130.00
Štrbík Karel 195230.00
Svobodová Vlasta 194930.00
Sztula Adam 199730.00
Toman Aleš 196530.00
Tomaniec Jiří 197330.00
Turai Jiří 195130.00
Twarog Ferdinant 193330.00
Urbánek Filip 200130.00
Vaněk Jakub 200730.00
Varmuža David 200730.00
Vicherek Petr 198530.00
Vrkoč Vojtěch 200630.00
Zavoral Roman 198030.00
Zůbková Jitřenka 194330.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS