Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
TTC Siko Orlová z.s.
Kód ČAST: 803020
Org. pracovník: Sikora Ladislav
Oblast: RSST Karviná
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - Lutyně
Mapa: 49°52'26.209"N, 18°25'34.626"E
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - Lutyně
Mapa: 49°52'26.209"N, 18°25'34.626"E
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - Lutyně
Mapa: 49°52'26.209"N, 18°25'34.626"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TTC Siko Orlová (MUZ, 1LM)
TTC Siko Orlová B (MUZ, 3LME)
TTC Siko Orlová C (MUZ, DIMU)
TTC Siko Orlová D (MUZ, KS II B)
TTC Siko Orlová E (MUZ, RSl)
TTC Siko Orlová F (MUZ, RSl)
Evidenční seznam (pro sezónu 2016/2017):
Blucha Tomáš 2001100.00
Cabák Josef 1949200.00
Číž Rostislav 1977200.00
Czolko Daniel 2002100.00
Czolková Adela 1999100.00
Doležal Miroslav 1987200.00
Fabian Michal 2000100.00
Florková Adela 2001100.00
Galganák Adam 2002100.00
Gembala Jan 1991200.00
Hanák Vojtěch 2000100.00
Hanzlová Lucie 2005100.00
Hašek Jan 1971200.00
Heuman Ivan 1980200.00
Jakubec Jan 2001100.00
Javůrek Jiří 1969200.00
Kania Vojtěch 2000100.00
Klus Pavel 2006100.00
Kocur Michal 1988200.00
Kocur Rostislav 1963200.00
Kubíček Pavel 2003100.00
Kupec Ladislav 1998200.00
Ligus Martin 2004100.00
Lišák Dominik 2002100.00
Lukosz Richard 2002100.00
Markus Adam 1997200.00
Mikulíček Vladimír 1968200.00
Musil Milan 1960200.00
Novotný Jiří 1976200.00
Pisarczyk Tomek 1982200.00
Revay Radomír 1970200.00
Sargánek David 1996200.00
Schenk Miroslav 1957200.00
Šebesta Jan 2004100.00
Sikora Filip 1997200.00
Sikora Jakub 2003100.00
Sikora Ladislav 1962200.00
Sikora Radek 1979200.00
Sikora Robert 2000100.00
Sionkala Eduard 1952200.00
Skácelík František 1965200.00
Smyček Lukáš 1980200.00
Stehlík Matěj 2004100.00
Valenta Milan 1962200.00
Valigura Jan 2002100.00
Vanková Aneta 2005100.00
Vantuchová Martina 2006100.00
Wawrosz Pavel 1970200.00
Wawrosz Roman 1973200.00
Wilk Adam 2005100.00
Adamčík Damián 200230.00
Adamczyková Lucie 199630.00
Branná Jaroslava 197630.00
Branný Radim 197530.00
Fojtík Jan 199230.00
Frejvolt Dominik 199530.00
Frejvolt Vladimír 197230.00
Glacová Milena 195330.00
Hataš Ondřej 200130.00
Hrochová Helena 200130.00
Jevčič Michal 199430.00
Jevčičová Taťána 197530.00
Klus Roman 199330.00
Kuzmová Aneta 199630.00
Lokaj Roman 196530.00
Lukaszczyk Petr 200430.00
Mareček Ondřej 199630.00
Musiolek Matouš 200530.00
Nepokojová Tereza 199730.00
Niedoba Marek 199930.00
Nytra Petr 199730.00
Ožanová Kristýna 200530.00
Pajak Michal 199730.00
Pánková Natálie 200430.00
Sikora David 197330.00
Slavík Jakub 200330.00
Smyček Martin 200430.00
Sokol Mikuláš 200630.00
Švajda Jakub 200630.00
Švedová Nikola 199630.00
Sýkorová Tereza 199730.00
Sztula Roman 197130.00
Veselý Václav 196230.00
Veselý Vítek 199530.00
Zázvorková Jana 199730.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy