TTC Siko Orlová
Kód ČAST: 803020
Org. pracovník: Sikora Ladislav
Oblast: RSST Karviná
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - Lutyně
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - Lutyně
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - Lutyně
Družstva (kategorie, soutěž):
TTC Siko Orlová (MUZ, 1LM)
TTC Siko Orlová B (MUZ, 2LMB)
TTC Siko Orlová C (MUZ, DIMU)
TTC Siko Orlová D (MUZ, KS I)
TTC Siko Orlová E (MUZ, RP)
TTC Siko Orlová F (MUZ, RS2)
TTC Siko Orlová G (MUZ, RS2)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Bezdíček Milan 1966200.00
Blucha Tomáš 2001100.00
Cabák Josef 1949200.00
Czolko Daniel 2002100.00
Czolková Adela 1999200.00
Gembala Jan 1991200.00
Gomez Gustavo 1994200.00
Hanák Vojtěch 2000100.00
Hanzlová Lucie 2005100.00
Hašek Jan 1971200.00
Heuman Ivan 1980200.00
Klus Pavel 2006100.00
Korbel Richard 1977200.00
Kubíček Pavel 2003100.00
Kubíček Pavel st. 1967200.00
Ligus Martin 2004100.00
Musil Milan 1960200.00
Novotný Jiří 1976200.00
Pavlík Tibor 1996200.00
Pisarczyk Tomek 1982200.00
Revay Radomír 1970200.00
Schenk Miroslav 1957200.00
Šebesta Jan 2004100.00
Sikora Filip 1997200.00
Sikora Jakub 2003100.00
Sikora Ladislav 1962200.00
Sikora Radek 1979200.00
Sikora Robert 2000100.00
Sionkala Eduard 1952200.00
Skácelík František 1965200.00
Valenta Milan 1962200.00
Valigura Jan 2002100.00
Vanková Aneta 2005100.00
Vantuchová Martina 2006100.00
Wawrosz Pavel 1970200.00
Wawrosz Roman 1973200.00
Wilk Adam 2005100.00
Adamčík Damián 200230.00
Adamčik Dobiáš 200230.00
Adamczyková Lucie 199630.00
Branná Jaroslava 197630.00
Branný Radim 197530.00
Dohnal Jakub 200630.00
Doležal Miroslav 198730.00
Duda Adam 200830.00
Duda Filip 200530.00
Fabian Michal 200030.00
Florková Adela 200130.00
Fojtík Jan 199230.00
Frejvolt Dominik 199530.00
Frejvolt Vladimír 197230.00
Galganák Adam 200230.00
Hataš Ondřej 200130.00
Hrochová Helena 200130.00
Jakubec Jan 200130.00
Javůrek Jiří 196930.00
Jevčič Michal 199430.00
Jevčičová Taťána 197530.00
Kania Vojtěch 200030.00
Klus Roman 199330.00
Křistek Petr 200430.00
Kupec Ladislav 199830.00
Kuzmová Aneta 199630.00
Lišák Dominik 200230.00
Lukaszczyk Petr 200430.00
Lukosz Richard 200230.00
Mareček Ondřej 199630.00
Markus Adam 199730.00
Mojžíšek Martin 200330.00
Musiolek Matouš 200530.00
Nedoba Jakub 200930.00
Nepokojová Tereza 199730.00
Niedoba Marek 199930.00
Nytra Petr 199730.00
Očadly Vojtěch 201030.00
Ožanová Kristýna 200530.00
Pajak Michal 199730.00
Pánková Natálie 200430.00
Peterek Nikolas 200530.00
Peterek Samuel 200530.00
Sargánek David 199630.00
Sikora David 197330.00
Sitková Valentina 200830.00
Slavík Jakub 200330.00
Smyček Lukáš 198030.00
Smyček Martin 200430.00
Sokol Mikuláš 200630.00
Štastný Tomáš 200730.00
Stehlík Matěj 200430.00
Stolarczyk Kryštof 200630.00
Švajda Jakub 200630.00
Švedová Nikola 199630.00
Sýkorová Tereza 199730.00
Sztula Roman 197130.00
Troják Oliver 200830.00
Václavík Viktor 201030.00
Valošková Jana 200930.00
Varcholek Daniel 200630.00
Veselý Václav 196230.00
Veselý Vítek 199530.00
Zázvorková Jana 199730.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline