TJ Nový Jičín
Kód ČAST: 804010
Org. pracovník: Kratochvíl Roman
Oblast: RSST Nový Jičín
Los a výsledky
Web: http://www.stolnitenistjnovyjicin.cz
Schválené hrací místnosti:
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, Loučka
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Nový Jičín (MUZ, 2LMB)
TJ Nový Jičín B (MUZ, KS I)
TJ Nový Jičín C (MUZ, KS II A)
TJ Nový Jičín ,,D" (MUZ, OP I. tř)
TJ Nový Jičín E (MUZ, OP I. tř)
TJ Nový Jičín F (MUZ, OP II.tř)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Beier David 2000100.00
Bezděk Tomáš 1976200.00
Bilíček Dan 2010100.00
Bilíček David 2008100.00
Černý Luboš 1961200.00
Fiedler Adam 2001100.00
Halaštová Adéla 2007100.00
Hanzelka David 2007100.00
Havrlant Jaromír 1967200.00
Hrdina Ondřej 2004100.00
Hrdina Šimon 2009100.00
Hrehor Milan 1969200.00
Janča Miroslav 1986200.00
Kedroň Kamil 2006100.00
Kelnar Miroslav 1951200.00
Kment Tomáš 2006100.00
Kment Tomáš st. 1978200.00
Knybel Kamil 1990200.00
Kopecký Stanislav st. 1972200.00
Kosturová Michaela 2000100.00
Kotas Vojtěch 2003100.00
Kowal René 1996200.00
Kozák Alexandr 2005100.00
Kracík Pavel 1973200.00
Kratochvíl Michal 1995200.00
Kratochvíl Roman 1954200.00
Kratochvíl Tomáš 1992200.00
Liška Jan 2002100.00
Liška Matěj 2007100.00
Lišková Tereza 2009100.00
Loukota Dušan 1969200.00
Loukota Filip 1993200.00
Macíček Jakub 2005100.00
Marková Kristýna 2007100.00
Mikeska Jakub 1991200.00
Mikula Miroslav 1967200.00
Nguyen Adam 2001100.00
Prejda Tomáš 2002100.00
Pustějovský Antonín 2007100.00
Rajnoch Tomáš 1995200.00
Randýsek Patrik 1992200.00
Ščibrániová Jana 1971200.00
Ščibraniová Magdaléna 2007100.00
Šimíček Vladimír 1953200.00
Toman Ladislav 1960200.00
Toman Milan 1962200.00
Tomčík Radek 2000100.00
Trabura Lubomír 1983200.00
Vašek Alois 1947200.00
Vincek Martin 2000100.00
Zich Michal nejml. 2002100.00
Andrš Jaromír 197230.00
Andrš Karel 194530.00
Bilíčková Nora 197630.00
Biskup Theo 200430.00
Buček Jan 193330.00
Dostál Jakub 200230.00
Dvořák Jakub 199230.00
Gašperík Boris 196530.00
Hanzelka Tomáš 199730.00
Hrabovský Jan 196030.00
Janíček Tomáš 200530.00
Janoušek Jakub 201030.00
Jursa Šimon 200430.00
Koch Daniel 200330.00
Kopecký Stanislav ml. 199530.00
Kořenský Kevin 200130.00
Košárek Adam 200230.00
Kotas Jaroslav 194530.00
Kotasová Johanka 200730.00
Kozák Jaroslav 200930.00
Kratochvílová Yweta 196230.00
Kuběna Tomáš 200230.00
Kukulady Pavel 200630.00
Kvita František 200730.00
Legerský Rostislav 194230.00
Marek Michael 200030.00
Nekoranec David 200430.00
Olivík Svatopluk 196630.00
Palacký Jiří 200930.00
Palacký Martin 200330.00
Palacký Pavel 200730.00
Panáček Antonín 200230.00
Pavela Jaroslav 194630.00
Polášek Jakub 200330.00
Pospěch Krištof 200130.00
Randýsek Miroslav 196830.00
Rigo Roman 200130.00
Rigo Šimon 200530.00
Ščibráni Matěj 199530.00
Seifert Dominik 200230.00
Štíbr Milan 194230.00
Štramberská Miroslava 196230.00
Štramberský Josef 195930.00
Táborsky Ondřej 200630.00
Tichý Ondřej 199230.00
Vahala Karel 194130.00
Valošek Miloš 196730.00
Vincek Jindřich 196930.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline