Tělovýchovná jednota Ostrava
Kód ČAST: 807012
Org. pracovník: Bajger Jiří
Oblast: MěSST Ostrava
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra Futurum
Mapa: 49°50'7.742"N, 18°16'7.837"E
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava, u nákupního centra Futurum
Mapa: 49°50'7.112"N, 18°16'7.999"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Ostrava KST (MUZ, ExLM)
TJ Ostrava KST B (MUZ, 1LM)
TJ Ostrava KST C (MUZ, 2LMB)
TJ Ostrava KST D (MUZ, 3LME)
TJ Ostrava KST E (MUZ, DIMU)
TJ Ostrava KST F (MUZ, MěP I.)
TJ Ostrava KST G (MUZ, MěP III.)
TJ Ostrava KST H (MUZ, MěP IV.)
Hráči:
Bajger Jiří
Bajger Zbyněk
Bajgerová Kristýna
Baltrushka Dzmitry
Bendl Jaroslav
Beránek Pavel
Bindač Martin
Bindač Miroslav
Bindač Tomáš
Březinová Barbora
Buba Ondřej
Bubník Filip
Burý Jaroslav
Černoch Václav
Černocký Dominik
Chaloupka František
Cibulka Martin
Čižmár Dominik
Costache J.
Demek Zdeněk
Dočkal Alexander
Dzida Lukáš
Fischer Samuel Zacharias
Friedel Ondřej
Grela Marek Pawel
Havrlantová Klára
Herman Ondřej
Holaň Pavel
Hořín Daniel
Janásek Filip
Janásková Iva
Janků Pavel
Kadlec Vít
Karásek Karel
Karásková Tereza
Karczmarczyk Michal
Kašpárek Dominik
Kindl Tomáš
Klos Patrik
Koláček Dušan
Koláček Lukáš
Kolář Martin ml.
Kolašín Jan
Kolek Matyáš
Komínek ?
Kozubek Přemysl
Křenek Tomáš
Krivý Jan
Krupník Jan
Kubas Marcel
Kupka Vojtěch
Kyjanica Matěj
Labošová Ema
Lapisz Břetislav
Lapisz Štěpán
Lesník Vladimír
Levický Matěj
Lisztwan Jan
Lužný Jakub
Martinko Jiří
Martinko Tomáš
Masný Ondřej
Mazůch Filip
Mazur Jan
Michalík Petr
Moravec Borek
Morávek Radim
Mrkvička Adam
Műcková ?
Munch Matthias
Onderka František
Pardubická Nela
Piatkovský Tomáš
Pindura Filip
Plachta Jakub
Přistál Tomáš
Procházka Adam
Rak Jonáš
Řeha Vojtěch
Rejzková Lucie
Rusňák Dominik
Sadílek Tomáš
Sladká Terezie
Slavík Lukáš
Šlesar Tomáš
Smetana Jiří
Smetana Vojtěch
Štalzer Adam
Štípal Jiří
Svačina Marek
Svobodová Taťána
Sýkora Marek
Szczurek Milan
Trinh Patrik
Urban Ivan
Vakhliayeva Katsiaruna
Valenta Jan
Vašendová Jana
Vavřinová Petra
Vilímek Vladimír
Vitásek Daniel
Vozníková Petra
Vybíral Filip
Vybíralová Monika
Vysloužil Jan
Želazko Filip
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy