Tělovýchovná jednota Ostrava
Kód ČAST: 807012
Org. pracovník: Bajger Jiří
Oblast: MěSST Ostrava
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra Futurum
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava, u nákupního centra Futurum
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Ostrava KST A (MUZ, ExLM)
TJ Ostrava KST B (MUZ, 1LM)
TJ Ostrava KST C (MUZ, 2LMB)
TJ Ostrava KST D (MUZ, 3LME)
TJ Ostrava KST E (MUZ, DIMU)
TJ Ostrava KST F (MUZ, MěP II)
TJ Ostrava KST G (MUZ, MěP IV)
TJ Ostrava KST (MUZ, ČP FM)
TJ Ostrava KST A (SZI, MČR SZCI)
TJ Ostrava KST A (SZY, MČR SZKY)
TJ Ostrava KST B (SZY, MČR SZKY)
TJ Ostrava KST A (DCI, MČR DCI)
TJ Ostrava KST A (DKY, MČR DKY)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Adamčík Jiří 1997200.00
Bajger Jiří 1972200.00
Bajger Zbyněk 1948200.00
Bajgerová Kristýna 2003100.00
Bezděčíková Lenka 1978200.00
Bindač Miroslav 1962200.00
Chlad Petr 1996200.00
Demek Zdeněk 1963200.00
Dvořák Vítek 2000100.00
Friedel Ondřej 2005100.00
Herman Ondřej 2008100.00
Holaň Pavel 1978200.00
Janásek Filip 2003100.00
Joung Sunghun 1975200.00
Karásek Karel 1968200.00
Karásková Tereza 1993200.00
Karczmarczyk Michal 1991200.00
Kendzior Svatoslav 1939200.00
Kindl Tomáš 2003100.00
Klos Patrik 1998200.00
Koláček Lukáš 1983200.00
Kolář Martin ml. 2002100.00
Koldas Tomáš 2000100.00
Křenek Tomáš 1994200.00
Kubas Marcel 1973200.00
Kupec Rostislav 1997200.00
Kyjanica Matěj 2002100.00
Lapisz Břetislav 1965200.00
Liška Libor 1995200.00
Martinko Jiří 1999200.00
Martinko Tomáš 2002100.00
Merta Marek 1992200.00
Milkov Tomáš 2003100.00
Novák Michal 2000100.00
Onderka František 2002100.00
Palásek Michal 1993200.00
Plachta Jakub 2000100.00
Procházka Adam 2006100.00
Rak Jonáš 2005100.00
Rusňák Dominik 2002100.00
Sadílek Tomáš 1975200.00
Šimončík Josef 1980200.00
Štalzer Adam 2003100.00
Urban Ivan 1967200.00
Urbanczyk Tomáš 1991200.00
Valošek Jakub 2000100.00
Vašendová Jana 2003100.00
Vavřinová Petra 2004100.00
Záboj Matěj 2002100.00
Buba Ondřej 198830.00
Čižmár Dominik 199930.00
Janásková Iva 199530.00
Kašpárek Dominik 200030.00
Krivý Jan 199930.00
Kupka Vojtěch 199630.00
Lapisz Štěpán 200130.00
Lesník Vladimír 194130.00
Mazůch Filip 200030.00
Mazur Jan 196930.00
Szczurek Milan 196830.00
Vilímek Vladimír 199930.00
Vysloužil Jan 199930.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS