Tělovýchovná jednota Ostrava
Kód ČAST: 807012
Org. pracovník: Bajger Jiří
Oblast: MěSST Ostrava
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra Futurum
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava, u nákupního centra Futurum
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Ostrava KST (MUZ, ExL M)
TJ Ostrava KST B (MUZ, 1LM)
TJ Ostrava KST C (MUZ, 2LMB)
TJ Ostrava KST D (MUZ, 3LME)
TJ Ostrava KST E (MUZ, DIMU)
TJ Ostrava KST F (MUZ, MěP I)
TJ Ostrava KST G (MUZ, MěP III)
Evidenční seznam (pro sezónu 2018/2019):
Adamčík Jiří 1997300.00
Bajger Jiří 1972300.00
Bajger Zbyněk 1948300.00
Bajgerová Kristýna 2003150.00
Bendl Jaroslav 1973300.00
Bezděčíková Lenka 1978300.00
Bindač Miroslav 1962300.00
Březinová Barbora 2004150.00
Černocký Dominik 1992300.00
Demek Zdeněk 1963300.00
Friedel Ondřej 2005150.00
Grela Marek Pawel 1998300.00
Herman Ondřej 2008150.00
Javůrek Jiří 1990300.00
Joung Sunghun 1975300.00
Kadlec Vít 2005150.00
Karásek Karel 1968300.00
Karásková Tereza 1993300.00
Karczmarczyk Michal 1991300.00
Kindl Tomáš 2003150.00
Klimek Vojtěch 1992300.00
Koláček Lukáš 1983300.00
Kolář Martin ml. 2002150.00
Křenek Tomáš 1994300.00
Krupník Jan 1980300.00
Kubas Marcel 1973300.00
Kupec Rostislav 1997300.00
Lapisz Břetislav 1965300.00
Lapisz Štěpán 2001150.00
Levický Matěj 2003150.00
Liška Libor 1995300.00
Martinko Jiří 1999300.00
Martinko Tomáš 2002150.00
Merta Marek 1992300.00
Milkov Tomáš 2003150.00
Onderka František 2002150.00
Plachta Jakub 2000300.00
Přistál Tomáš 1982300.00
Procházka Adam 2006150.00
Rak Jonáš 2005150.00
Rusňák Dominik 2002150.00
Sadílek Tomáš 1975300.00
Slavík Lukáš 2004150.00
Štalzer Adam 2003150.00
Urban Ivan 1967300.00
Valenta Jan 2001150.00
Valošek Jakub 2000300.00
Vašendová Jana 2003150.00
Vavřinová Petra 2004150.00
Vedral David 1993300.00
Vybíral Filip 2002150.00
Záboj Matěj 2002150.00
Buba Ondřej 198830.00
Černoch Václav 199630.00
Čižmár Dominik 199930.00
Hořín Daniel 199830.00
Janásek Filip 200330.00
Janásková Iva 199530.00
Janků Pavel 199430.00
Kašpárek Dominik 200030.00
Krivý Jan 199930.00
Kupka Vojtěch 199630.00
Kyjanica Matěj 200230.00
Lesník Vladimír 194130.00
Mazůch Filip 200030.00
Mazur Jan 196930.00
Mrkvička Adam 200230.00
Pindura Filip 198830.00
Sladká Terezie 200230.00
Sýkora Marek 199730.00
Vilímek Vladimír 199930.00
Vysloužil Jan 199930.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS