TJ AVIA Čakovice, z.s.
Kód ČAST: 109003
Org. pracovník: Vojáček Miloš
GPS herny: 50°8'58.483"N, 14°31'12.316"E
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://www.cakosport.eu
Schválené hrací místnosti:
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOOD
Družstva (kategorie, soutěž):
Avia Čakovice (MUZ, 3LMB)
Avia Čakovice (ZEN, 2LŽA)
Avia Čakovice B (MUZ, DM)
Avia Čakovice C ALIMPEX (MUZ, 1AM)
Avia Čakovice D (MUZ, 1BM)
Avia Čakovice F (MUZ, 2AM)
Avia Čakovice E (MUZ, 2BM)
Avia Čakovice G (MUZ, 3BM)
Avia Čakovice H (MUZ, 4AM)
Avia Čakovice B (ZEN, DZ)
Avia Čakovice C (ZEN, DZ)
Evidenční seznam (pro sezónu 2015/2016):
Balák Pavel 1956200.00
Černý Jakub 1984200.00
Charamza Ondřej ml. 1997200.00
Charamza Ondřej st. 1975200.00
Charamzová Tereza 2003100.00
Chocová Alena 1977200.00
Dvořák Jakub 1994200.00
Dvořáková Anna 2000100.00
Formáček Jiří 1938200.00
Hájek Alexandr 2000100.00
Hanzlík Tomáš 1984200.00
Havlíková Jana 1976200.00
Herčík Lubomír 1954200.00
Hüttl Michal 1989200.00
Kašpar Ladislav 1949200.00
Kincl Milan 1966200.00
Lomský Gustav 1956200.00
Mach Jakub 1985200.00
Matoušková Andrea 1995200.00
Melichar Jiří 1979200.00
Mirovský Ondřej 1979200.00
Nejedlý Pavel 1970200.00
Nguyen Ngoc Bach 1990200.00
Nguyen Van Vui 1958200.00
Novotná Markéta 1977200.00
Novotný Petr 1976200.00
Petřík Aleš 1975200.00
Petřík Filip 1993200.00
Petříková Michaela 1991200.00
Plášek Pavel 1992200.00
Přáda Jaroslav 1956200.00
Říha Karel 1944200.00
Rousek Tomáš 1967200.00
Šimáček Milan 1963200.00
Šišková Gabriela 1990200.00
Skříčková Ivana 1987200.00
Šrámek Daniel 1989200.00
Štěpánek Tomáš 1999100.00
Strnadová Karolína 1991200.00
Suchomel Tomáš 1965200.00
Šulc Martin 1986200.00
Svoboda Robert 1972200.00
Svobodová Helena 1958200.00
Svobodová Šárka 1992200.00
Taraňko Mikhail 1981200.00
Titěra Marek 2004100.00
Toula Vladimír 1956200.00
Trnka Václav 1970200.00
Vaňásek Jiří 1971200.00
Vašátko Zdeněk 1968200.00
Vojáček Miloš 1969200.00
Vyskočil Michal 1990200.00
Žambokréthyová Milena 1989200.00
Zázvorka Jan 1993200.00
Zontov Denis 2004100.00
Žydel Jan 1989200.00
Budková Kateřina 200130.00
Bulíř Adam 200430.00
Chetchasova Regina 198930.00
Číž Patrik 200630.00
Duben Štěpán 200430.00
Dvořák Štěpán 199530.00
Ehrenberger Květoslav 193530.00
Fencl František 199630.00
Havelka Daniel 198230.00
Kašpárek Vít 200530.00
Kindl Kryštof 200030.00
Komrsková Martina 199430.00
Kukla Vlastimil 196230.00
Lhotka Ondřej 198830.00
Makovský Zdeněk 199730.00
Matějka Petr 200130.00
Melíšek Martin 197330.00
Papadimitriou Revinthis Jana 197530.00
Petříková Kateřina 200630.00
Šimek Jan 194930.00
Štěpánek Otakar 194430.00
Suchopárová Tereza 200630.00
Svoboda František 200630.00
Trejbal Pavel 199930.00
Vaca Ondřej 200230.00
Vaňásek Jiří ml. 199530.00
Vaniš Kristián Silvestr 200230.00
Vojáčková Aneta 199730.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS