Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Play Off/Out

Divize mužů - Play Off
AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"
AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"
AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"
10:7, 9:3
Sokol Hudlice
10:6, 9:4
TTC Brandýs n.L.
TTC Brandýs n.L.
10:4, 9:9
SKP ARLT Kladno

Divize mužů - Play Out
Sokol Kostelec n.Č.l.
Sokol Kostelec n.Č.l.
KST Rakovník "B"- EDISON
6:10, 10:6, 9:5
Sokol Kostelec n.Č.l.
9:9, 4:10
TTC Kladno "B"
FK Kolín
6:10, 10:7, 9:4
TTC Kladno "B"

Sokol Hořovice
Sokol Hořovice
Sokol Hořovice
10:2, 9:7
TTC Příbram
10:2, 9:4
Kaučuk Kralupy n.Vlt.
ST- Šanov
0:10wo, 0:10wo
Kaučuk Kralupy n.Vlt.

Sokol Stochov-Honice
Sokol Stochov-Honice
Sokol Stochov-Honice
10:7, 5:10, 4:9
STC Slaný
6:10, 10:6, 7:9
SK Březnice
SK Březnice
10:8, 6:10, 6:9
TTC Kladno "C"

TTC Říčany
TTC Říčany
TTC Říčany
10:0wo, 10:0wo
Sokol Líbeznice
10:5, 9:0
Sokol Kutná Hora
Sokol Kutná Hora
10:0wo, 10:0wo
TTC Brandýs n.L. "B"

Jiskra Zruč n.S.-RABBIT
Sokol Sadská "B"
Lokomotiva Nymburk
10:5, 6:10, 9:6
Sokol Sadská "B"
6:10, 10:5, 9:8
Jiskra Zruč n.S.-RABBIT
TTC Bělá p.B.
10:4, 9:1
Jiskra Zruč n.S.-RABBIT

Sokol Hudlice "B"
Sokol Žebrák
Sokol Žebrák
10:3, 9:8
Sokol Stochov-Honice "B"
5:10, 3:10
Sokol Hudlice "B"
Sokol Hudlice "B"
10:4, 10:1
SKST Sokol Veltrusy

Start Mlékojedy
Start Mlékojedy
Sokol Králův Dvůr "D"
10:5, 10:2
Start Mlékojedy
10:7, 3:10, 5:9
Aero Odolena Voda
Aero Odolena Voda
10:0wo, 10:0wo
Sokol Kostelec n.L.

TTC STEER Mladá Boleslav
TTC STEER Mladá Boleslav
TTC STEER Mladá Boleslav
10:4, 9:3
Lokomotiva Nymburk "B"
10:6, 9:8
Sokol Mnichovo Hradiště "B"
Sokol Mnichovo Hradiště "B"
10:8, 9:4
AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"

TTC Josefův Důl
TTC Josefův Důl
TTC Josefův Důl
9:9, 5:10
Sokol Sadská "C"
9:9, 7:10
Sokol Čečelice "B"
TTC Brandýs n.L. "C"
4:10, 2:10
Sokol Čečelice "B"

Spartak Rožmitál p.Tř.
KST Týnec n.S.
KST Týnec n.S.
10:8, 9:7
Sokol Hořovice "B"
9:9, 8:10
Spartak Rožmitál p.Tř.
Spartak Rožmitál p.Tř.
10:0wo, 10:0wo
Sokol Krásná Hora nad Vltavou

Sokol Černošice
Sokol Černošice
Sokol Černošice
10:4, 7:10, 5:9
SK Březnice "B"
7:10, 7:10
TJ Klínec
Slovan Lochovice "B"
10:5, 6:10, 8:9
TJ Klínec

FK Kolín "B"
TTC Říčany "B"
Sokol Kostelec n.Č.l. "B"
7:10, 2:9
TTC Říčany "B"
3:10, 3:9
FK Kolín "B"
Sokol Kutná Hora "B"
7:10, 7:9
FK Kolín "B"

Sokol Uhlířské Janovice
Sokol Uhlířské Janovice
Sokol Čáslav
10:3, 10:0wo
Sokol Uhlířské Janovice
7:10, 6:10
Kavalier Sázava n.S. "B"
Kavalier Sázava n.S. "B"
10:3, 10:0wo
Sokol Kostelec n.Č.l. "C"

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS