Play Off/Out

Extraliga mužů - Play Off
SF SKK El Niňo Praha A
SF SKK El Niňo Praha A
SF SKK El Niňo Praha A
4:1, 4:1, 4:3
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A
4:2, 4:1
SK Kotlářka Praha A
4:3, 4:2, 4:3
Sokol Králův Dvůr A
Sokol Králův Dvůr A
4:2, 4:1, 4:2
STEN marketing HB Ostrov A
STEN marketing HB Ostrov A
4:1, 4:1
Charvát Baník Havířov A

Extraliga žen - Play Off
MSK ČP Břeclav A Gumotex
SKST Mart Hodonín A
SKST Mart Hodonín A
5:1, 5:0
SK Dobré A
SK Dobré A
5:3, 5:4
Spartak Hluk A MP Dream
5:3, 4:5, 4:5, 5:1, 4:5
MSK ČP Břeclav A Gumotex
MSK ČP Břeclav A Gumotex
5:0, 5:0
SK Frýdlant nad Ostravicí A
SK Frýdlant nad Ostravicí A
5:1, 5:1
BSK Malenovice A

1.liga mužů - Play Off
SF SKK El Niňo Praha B
Agrotec Hustopeče A
Agrotec Hustopeče A
7:9, 9:3, 9:1
TJ Ostrava KST B
4:9, 5:9
SF SKK El Niňo Praha B
SF SKK El Niňo Praha B
9:3, 9:0
Siko Orlová A

Slavoj Severotuk Ústí n.L.B
Slavoj Severotuk Ústí n.L.B
Slavoj Severotuk Ústí n.L.B
9:3, 9:1
Sparta Praha A
9:1, 9:2
Elizza Praha B

SKST Hodonín A
Moravská Slavia Brno B
Moravská Slavia Brno B
9:7, 9:6
OMYA KST Jeseník A
5:9, 8:9
SKST Hodonín A
ČKD Blansko A
9:5, 8:9, 3:9
SKST Hodonín A

KT Praha A
KT Praha A
KT Praha A
9:4, 8:9, 9:8
Sokol Králův Dvůr B
9:5, 9:4
Sokol Plzeň V A
Sokol Bor A Eissmann
5:9, 7:9
Sokol Plzeň V A

Baník Most A
Baník Most A
Baník Most A
9:3, 9:2
Avia Čakovice A
9:2, 9:3
Slavoj Severotuk Ústí n.L.C
Slavoj Severotuk Ústí n.L.C
9:3, 8:9, 9:4
KMST Liberec A

Lokomotiva Pardubice A
Bižuterie Jablonec nad Nisou A
Bižuterie Jablonec nad Nisou A
9:0, 9:5
TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A
7:9, 7:9
Lokomotiva Pardubice A
FK Kolín A
8:9, 8:9
Lokomotiva Pardubice A

MS Brno C
MS Brno C
MS Brno C
8:9, 9:3, 9:5
US Steinerová Choceň B
9:2, 9:3
Sokol Lanžhot A
TTC Sokol Znojmo A
9:4, 7:9, 8:9
Sokol Lanžhot A

TJ Ostrava KST C
TJ Ostrava KST C
TJ Ostrava KST C
9:1, 9:2
Sokol Brušperk A
9:8, 6:9, 9:7
Siko Orlová B
Siko Orlová B
9:2, 9:8
KST Dolní Němčí A

1.liga žen - Play Off
Sokol Nusle Praha A
SKST Hodonín B
SKST Hodonín B
5:1, 5:0
Slavoj Praha A
4:5, 5:4, 4:5
Sokol Nusle Praha A
Slovan Bohnice A
0:5wo, 0:5wo
Sokol Nusle Praha A

Sokol Plzeň V A
Sokol Plzeň V A
Sokol Plzeň V A
5:0wo, 5:0wo
Slovan Bohnice B
5:1, 5:4
Slavoj Praha B

TTC Ústí nad Orlicí A
TTC Ústí nad Orlicí A
TTC Ústí nad Orlicí A
5:2, 5:4
SKST Děčín B
5:2, 5:3
SK Dobré C
SK Dobré C
5:3, 5:3
SKST Vlašim C

Baník Havířov B
Baník Havířov B
Baník Havířov B
5:4, 5:1
Sokol Neředín A GRM Systems
4:5, 5:1, 5:0
SK Jihlava A
SK Jihlava A
2:5, 5:2, 5:0
Sokol Líšeň A

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS