Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Play Off/Out

Divize mužů - Play Off
TJ AŠ Mladá Boleslav "B"
TJ AŠ Mladá Boleslav "B"
TJ AŠ Mladá Boleslav "B"
10:2, 9:8
SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE
10:5, 9:9
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
TJ Sadská
6:10, 3:10
TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Divize mužů - Play Out
TTC Brandýs nad Labem
TTC Brandýs nad Labem
TTC Brandýs nad Labem
8:10, 10:7, 9:3
TTC Říčany
10:4, 3:10, 7:9
TJ Sokol Hudlice "B"
TJ Sokol Hudlice "B"
10:4, 9:8
FK Kolín "B"

TJ Spartak Rožmitál
TJ Spartak Rožmitál
TJ Spartak Rožmitál
10:8, 9:8
TJ Neratovice "B"
10:5, 10:0wo
TTC Kladno "C"
KST Rakovník "B"
9:9, 4:10
TTC Kladno "C"

TJ Sport Kladno
TJ Sport Kladno
TJ Sokol Mníšek pod Brdy
10:6, 9:5
TJ Sport Kladno
9:9, 4:10
TTC Příbram
TTC Příbram
10:6, 9:9
TJ Sokol Lány

TJ Sokol Krchleby
TJ Sokol Kutná Hora
TJ Sokol Kutná Hora
10:1, 10:3
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
10:8, 5:10, 7:9
TJ Sokol Krchleby
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
10:5, 6:10, 5:9
TJ Sokol Krchleby

SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
TJ Sokol Benešov
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
10:6, 9:6
TJ Sokol Benešov
5:10, 10:5, 9:8
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
10:3, 9:8
TJ Sokol Kosmonosy

STC Slaný
STC Slaný
STC Slaný
10:4, 9:2
TJ Sokol Unhošť
10:6, 9:6
KST Rakovník "C"
KST Rakovník "C"
10:1, 9:1
Sokol Nižbor

TJ Sokol Stochov Honice
TJ Sokol Stochov Honice
TJ Sokol Králův Dvůr "D"
10:2, 9:5
TJ Sokol Stochov Honice
10:4, 3:10, 7:9
TJ Sokol Buštěhrad
TJ Sokol Buštěhrad
10:3, 10:5
TJ Sokol Hředle

TJ Aero Odolena Voda
TTC Bělá pod Bezdězem "C"
TTC Bělá pod Bezdězem "C"
10:2, 4:10, 9:5
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"
6:10, 6:9
TJ Aero Odolena Voda
TJ Aero Odolena Voda
10:0wo, 10:0wo
TJ AŠ Mladá Boleslav "D"

TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"
10:5, 7:10, 2:9
TJ Dynamo Nelahozeves
3:10, 6:9
TJ Sokol Krchleby "B"
TJ Sokol Krchleby "B"
10:7, 9:5
TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.

TJ Sokol Velké Popovice
TJ Tatran Sedlčany "B"
TJ Tatran Sedlčany "B"
10:2, 10:6
SK Březnice "A"
10:8, 8:10, 8:9
TJ Sokol Velké Popovice
TJ Sokol Příbram "B"
6:10, 7:9
TJ Sokol Velké Popovice

TJ Sokol Benešov "B"
KST Týnec nad Sázavou
SK Březnice "B"
10:7, 9:9
KST Týnec nad Sázavou
9:9, 9:9, 9:7
TJ Sokol Benešov "B"
TJ Sokol Benešov "B"
10:5, 10:0wo
Sokol Neveklov

TJ Sokol Kutná Hora "B"
TJ Sokol Kutná Hora "B"
TJ Sokol Kutná Hora "B"
10:1, 10:4
TJ Sokol Kutná Hora "C"
10:3, 8:10, 9:4
TJ Klučov
FK Kolín "C"
5:10, 8:9
TJ Klučov

TJ Sokol Poděbrady
TJ Sokol Poděbrady
SK Městec Králové
10:0, 10:1
TJ Sokol Poděbrady
2:10, 5:10
TJ Sadská "C"
TJ Lokomotiva Nymburk "B"
4:10, 5:10
TJ Sadská "C"

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy