Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Play Off/Out

DIVIZE mužů - Play Off
TTC Brandýs nad Labem
TTC Brandýs nad Labem
TTC Brandýs nad Labem
10:0wo, 10:0wo
TJ Sokol Hořovice
10:4, 7:10, 9:0wo
TTC Bělá pod Bezdězem
KST Rakovník
10:8, 5:10, 3:9
TTC Bělá pod Bezdězem

DIVIZE mužů - Play Out
TTC Říčany
TTC Říčany
TTC Říčany
9:9, 4:10
TJ Sokol Hudlice
7:10, 4:9
TJ Sokol Příbram
TTC Kladno "C"
10:6, 9:3
TJ Sokol Příbram

TJ Sokol Mníšek pod Brdy
TJ Neratovice "A"
TJ Neratovice "A"
10:4, 9:4
KST Rakovník "B"
4:10, 6:9
TJ Sokol Mníšek pod Brdy
STC Slaný
8:10, 9:9
TJ Sokol Mníšek pod Brdy

TTC Příbram
KST Rakovník "C"
TJ Tatran Sedlčany "B"
10:5, 9:4
KST Rakovník "C"
9:9, 10:6
TTC Příbram
TJ Sokol Hudlice "B"
10:3, 4:10, 9:4
TTC Příbram

TTC Brandýs nad Labem "B"
TTC Brandýs nad Labem "B"
FK Kolín "B"
9:9, 2:10
TTC Brandýs nad Labem "B"
10:6, 9:6
TJ Neratovice "B"
TJ Sokol Krchleby "A"
9:9, 8:10
TJ Neratovice "B"

TJ Sokol Kosmonosy
TJ AŠ Mladá Boleslav "D"
TJ AŠ Mladá Boleslav "D"
7:10, 9:9
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"
10:4, 10:4
TJ Sokol Kosmonosy
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
10:3, 9:8
TJ Sokol Kosmonosy

Sokol Lány
Sokol Lány
Sokol Lány
10:0wo, 10:0wo
Sokol Nižbor
10:6, 6:10, 10:7
Kanoistický klub Rakovník
TJ Sokol Roztoky "B"
10:6, 8:10, 6:9
Kanoistický klub Rakovník

TTC Kladno "D"
TTC Kladno "D"
TJ Sokol Hředle
10:0wo, 10:0wo
TTC Kladno "D"
0:10wo, 0:10wo
TJ Dynamo Nelahozeves
TJ Sokol Buštěhrad
9:9, 5:10
TJ Dynamo Nelahozeves

TJ Aero Odolena Voda
TJ Aero Odolena Voda
TJ Aero Odolena Voda
10:0wo, 10:0wo
TTC Bělá pod Bezdězem "B"
10:8, 9:4
TJ Sadská "C"
Sokol Přezletice
8:10, 9:9
TJ Sadská "C"

TJ Neratovice "C"
TJ Neratovice "C"
TTC Brandýs nad Labem "C"
10:4, 3:10, 9:6
TJ Neratovice "C"
10:4, 7:10, 8:9
TTC Bělá pod Bezdězem "C"
TJ Kralupy
0:10wo, 0:10wo
TTC Bělá pod Bezdězem "C"

SK Březnice "A"
SK Březnice "A"
SK Březnice "A"
10:6, 8:10, 9:1
TJ Sokol Příbram "B"
9:9, 9:9, 9:5
TJ Slavoj Obecnice
TJ Slavoj Obecnice
10:7, 9:3
SK Březnice "B"

TJ Chaloupky
TJ Chaloupky
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"
10:7, 9:5
TJ Chaloupky
10:8, 8:10, 6:9
TJ Sokol Hořovice "B"
TJ Lokomotiva Zdice
10:8, 4:10, 5:9
TJ Sokol Hořovice "B"

TJ Sokol Velký Osek
TJ Sokol Velký Osek
TJ Sokol Velký Osek
10:0wo, 10:0wo
TJ Sokol Čáslav
10:2, 10:1
TTC Říčany "B"
TTC Říčany "B"
10:0wo, 10:0wo
TJ Sokol Kutná Hora "B"

TJ Sokol Benešov
KST Týnec nad Sázavou
KST Týnec nad Sázavou
8:10, 4:9
FK Kolín "C"
8:10, 10:3, 9:6
TJ Sokol Benešov
TJ Sokol Benešov
10:4, 7:10, 9:8
TTC Poděbrady

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy