Play Off/Out

DIVIZE mužů - Play Off
TTC Brandýs nad Labem A
TTC Brandýs nad Labem A
TTC Brandýs nad Labem A
10:0wo, 10:0wo
TJ Sokol Hořovice A
10:5, 9:6
TTC Říčany A
TTC Říčany A
10:1, 9:6
TJ Sadská A

DIVIZE mužů - Play Out
TJ Neratovice A
TJ Slovan Lochovice A
TJ Slovan Lochovice A
9:9, 8:10
Sokol Lány A
10:6, 9:9
TJ Neratovice A
TJ Sokol Hudlice A
10:6, 5:10, 9:6
TJ Neratovice A

TTC Kladno B
TTC Kladno B
TTC Kladno B
7:10, 10:8, 9:2
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A
10:7, 9:9
KST Rakovník B
KST Rakovník B
10:4, 9:7
TTC Slovan Kladno

TJ Sokol Hředle
SK Březnice A
TJ Chaloupky
10:6, 9:7
SK Březnice A
9:9, 10:8
TJ Sokol Hředle
TJ Sokol Příbram B
10:2, 6:10, 9:0wo
TJ Sokol Hředle

TJ Aero Odolena Voda
TJ Aero Odolena Voda
TJ Aero Odolena Voda
7:10, 10:7, 9:5
ST EUROMASTER Kolín C
10:5, 6:10, 9:4
TTC Bělá pod Bezdězem B
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
0:10wo, 0:10wo
TTC Bělá pod Bezdězem B

TJ Sokol Kutná Hora A
TJ Sokol Kutná Hora A
TJ Sokol Kutná Hora A
6:10, 0:10
TJ Sokol Velké Popovice
5:10, 9:9
TJ Sadská B
TJ Neratovice B
9:9, 10:6
TJ Sadská B

TJ Sokol Roztoky B
TJ Sokol Roztoky B
STC Slaný
9:9, 2:10
TJ Sokol Roztoky B
10:6, 9:4
KST Rakovník D
Sokol Nižbor
2:10, 9:9
KST Rakovník D

TJ Sokol Unhošť
SK Viktorie Ořech A
TTC Kladno C
10:1, 9:5
SK Viktorie Ořech A
10:6, 7:10, 9:3
TJ Sokol Unhošť
TSM Kladno
1:10, 8:9
TJ Sokol Unhošť

TJ Sokol Libčice
TJ Spartak Čelákovice A
TJ Spartak Čelákovice A
10:5, 10:4
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy
9:9, 7:10
TJ Sokol Libčice
TJ Sokol Libčice
10:6, 9:9
TJ Sokol Velký Osek B

TTC Kladno D
TTC Kladno D
TJ Sokol Krchleby B
10:5, 10:5
TTC Kladno D
6:10, 4:9
TTC Bělá pod Bezdězem C
TJ Lokomotiva Nymburk B
6:10, 9:9
TTC Bělá pod Bezdězem C

TJ Tatran Sedlčany B
TJ Tatran Sedlčany B
TJ Tatran Sedlčany B
10:0wo, 10:0wo
SK Březnice B
10:3, 9:6
TJ Sokol Hudlice B
TJ Sokol Hudlice B
10:8, 9:7
TJ Sokol Hořovice B

TJ Sokol Žebrák
ST Benešov B
TJ Sokol Mníšek pod Brdy B
10:6, 10:0wo
ST Benešov B
9:9, 10:5
TJ Sokol Žebrák
TJ Sokol Žebrák
10:2, 5:10, 9:4
TJ Sokol Voznice A

TTC Brandýs nad Labem C
TTC Brandýs nad Labem C
TTC Brandýs nad Labem C
10:0wo, 10:0wo
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
9:9, 10:3
TJ Sokol Čáslav A
TJ Sokol Čáslav A
9:9, 10:7
ST Benešov A

TJ Sadská C
TJ Sadská C
TJ Sokol Čáslav B
10:4, 9:7
TJ Sadská C
9:9, 7:10
TJ Lokomotiva Nymburk A
TJ Lokomotiva Nymburk A
10:8, 9:8
TTC Žehuň A

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS