Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Play Off/Out

RP I.třídy - Play Off
TJ Sokol Přelouč
TJ Tesla Pardubice D
TJ Lokomotiva Pardubice C
8:10, 8:10
TJ Tesla Pardubice D
4:14, 6:12
TJ Sokol Přelouč
TJ Sokol Dolní Ředice A
1:17, 6:12
TJ Sokol Přelouč

RP I.třídy - Play Out
TJ Sokol Dolní Ředice A
TJ Lokomotiva Pardubice C
9:9, 11:7
TJ Sokol Dolní Ředice A

RP I.třídy - Play Off
TJ Tesla Pardubice E
USK Pardubice A
USK Pardubice A
8:10, 11:7, 1:0
TTC Slovan Pardubice A.
0:18wo, 0:18wo
TJ Tesla Pardubice E
TJ Lokomotiva Pardubice D
4:14, 4:14
TJ Tesla Pardubice E

RP I.třídy - Play Out
TJ Lokomotiva Pardubice D
TJ Lokomotiva Pardubice D
5:13, 0:18wo
TTC Slovan Pardubice A.

RP II.třídy - Play Off
TJ Spartak Sezemice
TJ Sokol Rosice nad Labem A
TJ Sokol Dolní Ředice B
8:10, 5:13
TJ Sokol Rosice nad Labem A
10:8, 6:12, 0:1
TJ Spartak Sezemice
TJ Tesla Pardubice F
7:11, 5:13
TJ Spartak Sezemice

RP II.třídy - Play Out
TJ Sokol Dolní Ředice B
TJ Tesla Pardubice F
9:9, 13:5
TJ Sokol Dolní Ředice B

RP II.třídy - Play Off
TJ Sokol Přelouč B
TJ Sokol Přelouč B
Kostěnice
7:11, 4:14
TJ Sokol Přelouč B
14:4, 9:9
SK Starý Mateřov
USK Pardubice B
6:12, 0:18wo
SK Starý Mateřov

RP II.třídy - Play Out
Kostěnice
USK Pardubice B
8:10, 14:4, 1:0
Kostěnice

RP III.třídy - Play Off
TTC Slovan Pardubice B.
TTC Slovan Pardubice B.
TJ Tesla Pardubice H
4:14, 5:13
TTC Slovan Pardubice B.
11:7, 10:8
TJ Jiskra Holice E
TJ Jiskra Holice E
9:9, 10:8
TJ Sokol Rosice nad Labem B

RP III.třídy - Play Out
TJ Sokol Rosice nad Labem B
TJ Sokol Rosice nad Labem B
0:18wo, 0:18wo
TJ Tesla Pardubice H

RP III.třídy - Play Off
TJ Sokol Dolní Ředice C
TJ Sokol Dolní Ředice C
TJ Tesla Pardubice I
7:11, 7:11
TJ Sokol Dolní Ředice C
11:7, 10:8
TJ Jiskra Horní Jelení
TJ Jiskra Horní Jelení
10:8, 9:9
TJ Sokol Ostřetín

RP III.třídy - Play Out
TJ Tesla Pardubice I
TJ Sokol Ostřetín
11:7, 8:10, 1:0
TJ Tesla Pardubice I

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy