Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
118.TJ Sokol Týnec nad LabemNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
117.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
116.TJ KlučovNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
115.SK Nová Ves I.Neplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež1000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
114.TJ Sokol Velké PopoviceNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
113.TJ Slavoj ObecniceNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
112.Sokol NeveklovNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
111.KST Týnec nad SázavouNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
110.TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.Neplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež1500 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
109.TJ Sokol Lysá nad LabemNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
108.Sokol PřezleticeNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
107.TJ Sokol UnhošťNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
106.TJ Sokol Stochov HoniceNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
105.TJ Sokol LibčiceNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
104.TJ Sokol HředleNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež1500 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
103.Sokol NižborNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež2000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
102.TJ Sokol Libice nad CidlinouNeplnění podmínek Směnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež3000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
101.TJ Sokol KosmonosyNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež3000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
100.TTC Slovan KladnoNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež3000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
99.TJ Sokol PříbramNeplnění podmínek Směrnice č. 1/2007 Podmínky pro účast - mládež5000 Kčdo 25.06.2013zaplaceno
98.TJ Sokol Kutná Hora "B"pozdní nahlášení výsledku (nadstavba)100 Kčdo 25.04.2013zaplaceno
97.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"pozdní zaslání zápisu o 1 den (nadstavba)100 Kčdo 25.04.2013zaplaceno
96.TJ AŠ Mladá Boleslav "C"pozdní nahlášení výsledku (nadstavba)100 Kčdo 25.04.2013zaplaceno
95.TTC Příbrampozdní nahlášení výsledku (nadstavba)100 Kčdo 25.04.2013zaplaceno
94.TJ Sokol Hudlice "B"pokuta DK600 Kčdo 15.04.2013zaplaceno
93.TTC Říčanypokuta DK300 Kčdo 15.04.2013zaplaceno
92.SK Městec Královépozdní nahlášení výsledků 21. a 22. kola100 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
91.SK Nová Ves I.nerozlišení jmen hráčů (21. kolo)100 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
90.SK Březnice "A"odehrání utkání mimo určený čas (21. kolo)100 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
89.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"odehrání utkání mimo určený čas (21. kolo)100 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
88.TJ Sokol Krchleby "B"pozdní nahlášení výsledků 21. a 22. kola100 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
87.TJ Sokol Lysá nad Labemnerozlišení jména hráče (21. kolo)100 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
86.TJ Sokol Hředlenerozlišení jména hráče (22. kolo)50 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
85.TJ Sokol Žebráknerozlišení jmen hráčů (22. kolo)50 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
84.TJ Sokol Libčicechybí časový údaj (21. kolo)50 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
83.TTC Říčany "B"nerozlišení jména hráče (22. kolo)200 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
82.TTC Říčany "B"chybné znaménko u výsledku hry (22. kolo)100 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
81.TTC Říčany "B"chybné znaménko u výsledku hry (21. kolo)50 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
80.TTC Říčany "B"chybí časový údaj (21. kolo)100 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
79.TTC Bělá pod Bezdězem "B"chybí časový údaj (21. kolo)100 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
78.TJ Neratovicenedostavení se k utkání 22. kola600 Kčdo 10.04.2013zaplaceno
77.SK Nová Ves I.nerozlišení jmen hráčů (20, kolo)50 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
76.TJ Sokol Kutná Hora "C"pozdě zaslaný zápis 19. kola (o 2 dny)100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
75.SK Nová Ves I.pozdní nahlášení výsledků 19. a 20. kola100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
74.TJ Sokol Lysá nad Labemnerozlišení jména hráče (20. kolo)50 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
73.TJ Dynamo Nelahozeveschybí časový údaj o konci utkání (20. kolo)100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
72.Sokol Přezleticepozdě zaslaný zápis 20. kola (o 2 dny)100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
71.TJ Dynamo Nelahozevespozdě zaslaný zápis 20. kola (o 2 dny)100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
70.TJ Sokol Libčicepozdní nahlášení výsledku 20. kola100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
69.TJ Sokol Libčicepozdě zaslaný zápis 19. kola (o 1 den)100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
68.TJ AŠ Mladá Boleslav "C"pozdní nahlášení výsledků 19. a 20. kola100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
67.TJ Sokol Kutná Horaodehrání utkání 20. kola mimo určený čas100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
66.TTC Bělá pod Bezdězem "B"odehrání utkání 20. kola mimo určený čas100 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
65.TTC Příbramchybné znaménko u výsledku hry (20. kolo)50 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
64.TTC Brandýs nad Labemchybně zapsané a sečtené sady (19. kolo)50 Kčdo 02.04.2013zaplaceno
63.TJ Sokol Kutná Hora "B"chybí časový údaj (18. kolo)100 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
62.TJ Sokol Týnec nad Labemnerozlišení jména hráče (18. kolo)50 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
61.TJ Sokol Čáslavpozdní zaslání zápisu o utkání 17. a 18. kola (o 1 den)100 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
60.TJ Sokol Kutná Hora "B"chybí časový údaj (17. kolo)50 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
59.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesynerozlišení jména hráče (17. kolo)50 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
58.Sokol Neveklovpozdní zaslání zápisů o utkání 17. a 18. kola (o více než 3 dny)200 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
57.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"chybí časový údaj (18. kolo)50 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
56.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"pozdní zaslání zápisu o utkání 17. kola (o více než 3 dny)200 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
55.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"chybně sečtené sady (17. kolo)50 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
54.TTC Říčany "B"nerozlišení jména hráče (18. kolo)50 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
53.TTC Slovan Kladnonerozlišení jména hráče (18. kolo)50 Kčdo 19.03.2013zaplaceno
52.TJ Sokol Stochov Honicechybně zapsané sady (16. kolo)50 Kčdo 05.03.2013zaplaceno
51.TJ Sadská "B"pozdní nahlášení výsledku 15. a 16. kola200 Kčdo 05.03.2013zaplaceno
50.TJ Sokol Čáslavpozdní nahlášení předehrávky 13. kola100 Kčdo 19.02.2013zaplaceno
49.STC Slanýpozdní nahlášení výsledku 13. a 14. kola100 Kčdo 19.02.2013zaplaceno
48.Sokol Přezleticepozdní nahlášení výsledku 12.kola100 Kčdo 04.02.2013zaplaceno
47.TJ Sokol Hředlepozdní nahlášení výsledku 12.kola100 Kčdo 04.02.2013zaplaceno
46.TTC Slovan Kladnopozdní nahlášení výsledku 12.kola100 Kčdo 04.02.2013zaplaceno
45.TJ Sokol Roztokypozdní nahlášení výsledku 12.kola100 Kčdo 04.02.2013zaplaceno
44.TJ Sokol Kutná Hora "B"nevyplněné sady (11. kolo, zápas č. 17)50 Kčdo 09.01.2013zaplaceno
43.TJ Sport Kladnonerozlišení jména hráče (11. kolo)100 Kčdo 09.01.2013zaplaceno
42.TJ Sokol Mníšek pod Brdypozdní zaslání zápisů 10. a 11. kola (o 2 dny)100 Kčdo 09.01.2013zaplaceno
41.TJ Sokol Kutná Hora "B"chybí časový údaj o konci utkání (8. kolo)50 Kčdo 27.12.2012zaplaceno
40.TJ Sokol Poděbradypozdní nahlášení výsledků 8. a 9. kola100 Kčdo 27.12.2012zaplaceno
39.TJ Sport Kladnopozdní nahlášení výsledku 9. kola100 Kčdo 27.12.2012zaplaceno
38.TJ Sokol Kutná Hora "C"pozdní nahlášení výsledku (7. kolo)100 Kčdo 11.12.2012zaplaceno
37.Sokol Neveklovnedostavení se k utkání (6. kolo)400 Kčdo 11.12.2012zaplaceno
36.TJ AŠ Mladá Boleslav "C"chybí jméno u podpisu vedoucího družstva (7. kolo)50 Kčdo 11.12.2012zaplaceno
35.TJ Dynamo Nelahozeveschybí časový údaj (5. kolo)50 Kčdo 27.11.2012zaplaceno
34.TTC Bělá pod Bezdězem "B"chybně zapsané jméno hráče (3. kolo)50 Kčdo 27.11.2012zaplaceno
33.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"pozdní nahlášení výsledků 2. a 3. kola100 Kčdo 13.11.2012zaplaceno
32.TJ Sadská "C"pozdní zaslání zápisu o utkání 3. kola (o více než 3 dny)200 Kčdo 13.11.2012zaplaceno
31.TJ Sadská "B"pozdní zaslání zápisu o utkání 2. kola (o více než 3 dny)200 Kčdo 13.11.2012zaplaceno
30.TJ Sport Kladnonerozlišení jména hráče (3. kolo)50 Kčdo 13.11.2012zaplaceno
29.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesypozdě zaslaný zápis o utkání 1. kola (o více než 3 dny)200 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
28.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesypozdní nahlášení výsledku 1. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
27.TJ Sokol Kutná Hora "B"nepotvrzení předehrávky 20. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
26.TJ Dynamo Nelahozevespozdě zaslaný zápis o utkání 1. kola (o více než 3 dny)200 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
25.TTC Brandýs nad Labem "C"pozdní nahlášení výsledku 1. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
24.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"nenahlášení předehrávky 1. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
23.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"nenahlášení předehrávky 1. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
22.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"pozdní nahlášení výsledku 1. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
21.TJ Sadská "B"pozdní nahlášení výsledku 1. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
20.TJ Neratovice "B"pozdní nahlášení výsledku 1. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
19.TJ Neratovicepozdní nahlášení výsledku 1. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
18.TJ Sokol Hudlice "B"pozdní nahlášení výsledku 1. kola100 Kčdo 31.10.2012zaplaceno
17.TJ Sokol Kutná Hora "B"nenahlášení výsledku po utkání (9. kolo)100 Kčdo 08.10.2012zaplaceno
16.TJ Sokol Kutná Hora "C"pozdní nahlášení předehrávky (9. kolo)100 Kčdo 08.10.2012zaplaceno
15.Sokol Neveklovpozdní zadání soupisky do registru (o 4 dny)200 Kčdo 08.10.2012zaplaceno
14.TJ Sokol Poděbradypozdní zadání soupisky do registru (o 2 dny)100 Kčdo 08.10.2012zaplaceno
13.TJ Lokomotiva Nymburk "B"pozdní zadání soupisky do registru (o 1 den)50 Kčdo 08.10.2012zaplaceno
12.TJ Lokomotiva Nymburk "A"pozdní zadání soupisky do registru (o 1 den)50 Kčdo 08.10.2012zaplaceno
11.TJ Sokol Mníšek pod Brdypozdní zadání soupisky do registru (o 1 den)50 Kčdo 08.10.2012zaplaceno
10.TJ Neratovice "B"pozdní zadání soupisky do registru (o 1 den)50 Kčdo 08.10.2012zaplaceno
9.TJ Neratovicepozdní zadání soupisky do registru (o 1 den)50 Kčdo 08.10.2012zaplaceno
8.TJ Aero Odolena Voda pozdní zaslání přihlášky o 6 dní 300 Kčdo 20.07.2012zaplaceno
7.TJ Sokol Benešov "B" pozdní zaslání přihlášky o 4 dny 200 Kčdo 20.07.2012zaplaceno
6.TJ Sokol Benešov pozdní zaslání přihlášky o 4 dny 200 Kčdo 20.07.2012zaplaceno
5.TJ Sokol Libice nad Cidlinou pozdní zaslání přihlášky o 4 dny 200 Kčdo 20.07.2012zaplaceno
4.KST Týnec nad Sázavou pozdní zaslání přihlášky o 3 dny 150 Kčdo 20.07.2012zaplaceno
3.TJ Sokol Lysá nad Labempozdní zaslání přihlášky o 3 dny150 Kčdo 20.07.2012zaplaceno
2.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" pozdní zaslání přihlášky o 2 dny 100 Kčdo 20.07.2012zaplaceno
1.TJ Sokol Čáslav pozdní zaslání přihlášky o 2 dny 100 Kčdo 20.07.2012zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy