Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
171.SKST Dubňanynezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
170.KST Omega Olomoucnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
169.SK Přerovnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
168.Sokol Čejčnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
167.Union Plzeňnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
166.Slovan Bohnicenezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
165.TJ Slavoj Prahanezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
164.KST Hluk MP Dreamnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
163.SK Frýdlant n. O.nezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
162.MSK Gumotex Břeclavnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
161.T.J. Sokol Olomouc Neředínnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
160.ASK Tatra Kopřivnicenezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
159.TJ Jiskra Strážnicenezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
158.TJ Sokol Šarovynezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
157.TTC Koral Tišnovnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
156.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
155.TJ Krupkanezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
154.SKST Baník Mostnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
153.KST Klatovynezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
152.TJ Sokol Vodňanynezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
151.TTC Kladnonezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
150.TJ Sokol Roztokynezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
149.TJ Avia Čakovicenezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
148.Tatran KRPA Hostinnénezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
147.TJ Šanovnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
146.AC Sparta Prahanezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
145.TTC Siko Orlovánezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
144.SKST Baník Havířov Bnezaslání formuláře hodnocení soutěží100 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
143.Sokol Turnovnenastoupení k utkání Q2LŽB300 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
142.SK US Steinerová Choceňnenastoupení k utkání play-off500 Kčdo 01.06.2015zaplaceno
141.SKST Baník Havířov Cpokuta za udělené žluté karty -Siwiec Matěj1000 Kčdo 31.05.2015zaplaceno
140.KST Zlínudělené žluté karty - Slezák Rudolf1000 Kčdo 24.05.2015zaplaceno
139.Slovan Bohnice Bpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 29.04.2015zaplaceno
138.TTC Frýdlantpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 23.04.2015zaplaceno
137.SK US Steinerová Choceňpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 23.04.2015zaplaceno
136.TJ Sokol Králův DvůrNesplnění podmínky článku 322.01 a) SŘ3000 Kčdo 30.04.2015zaplaceno
135.TJ Sokol VracovNesplnění podmínky článku 322.01 a) SŘ3000 Kčdo 30.04.2015zaplaceno
134.KST VsetínNesplnění podmínky článku 322.01 a) SŘ3000 Kčdo 30.04.2015zaplaceno
133.TJ Baník MikulčiceNesplnění podmínky článku 322.01 a) SŘ3000 Kčdo 30.04.2015zaplaceno
132.TTC Sokol ZnojmoNesplnění podmínky článku 322.01 a) SŘ3000 Kčdo 30.04.2015zaplaceno
131.Slovan Bohnicenenastoupení k utkání 21.a 22. kola1500 Kčdo 07.04.2015zaplaceno
130.TTC Roudnicenenastoupení k utkání 22. kola500 Kčdo 07.04.2015zaplaceno
129.SK US Steinerová Choceňnenastoupení k utkání 22. kola1500 Kčdo 07.04.2015zaplaceno
128.TJ Sokol Roztokyudělené žluté karty - Levenec Petr1000 Kčdo 08.04.2015zaplaceno
127.TJ Sokol Brušperkpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 31.03.2015zaplaceno
126.TTC Moravská Slavia Brnostart v nejednotných dresech100 Kčdo 31.03.2015zaplaceno
125.KST Zlínudělené žluté karty - Koldas Tomáš1000 Kčdo 31.03.2015zaplaceno
124.DTJ - Slavia Hradec Královéudělené žluté karty - Palkovský David1000 Kčdo 27.03.2015zaplaceno
123.TJ Sokol Roztokynehlášení změny termínu utkání200 Kčdo 20.03.2015zaplaceno
122.KST Omega Olomoucpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 20.03.2015zaplaceno
121.AC Sparta Praha Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 18.03.2015zaplaceno
120.AC Sparta Prahastart v nejednotných dresech100 Kčdo 18.03.2015zaplaceno
119.SK US Steinerová Choceň Bpozdní zaslání zápisů o utkání, pozdní vyplnění zápisů o utkání online200 Kčdo 18.03.2015zaplaceno
118.TJ Sokol Roztokyudělené žluté karty - Smrček Michal1000 Kčdo 19.03.2015zaplaceno
117.TJ Sokol Roztokyudělené žluté karty - Zika Obdřej1000 Kčdo 19.03.2015zaplaceno
116.Slovan Bohnicestart v nejednotných dresech100 Kčdo 18.03.2015zaplaceno
115.SVS Hradec Královéudělené žluté karty - Mynářová Karolína1000 Kčdo 14.03.2015zaplaceno
114.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.udělené žluté karty - Polanský Tomáš1000 Kčdo 14.03.2015zaplaceno
113.STEN marketing HB Ostrovudělené žluté karty - Širuček Pavel1000 Kčdo 14.03.2015zaplaceno
112.TJ Sokol Borovápozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 11.03.2015zaplaceno
111.SF SKK EL Niňo Praha Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 11.03.2015zaplaceno
110.TTC Elizza Praha Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 11.03.2015zaplaceno
109.TJ Šanovpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 11.03.2015zaplaceno
108.KST Zlínpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 11.03.2015zaplaceno
107.SKST Baník Havířov Budělené žluté karty - Rozínek Vojtěch1000 Kčdo 11.03.2015zaplaceno
106.KST Zlínudělené žluté karty - Lapčík Ondřej1000 Kčdo 11.03.2015zaplaceno
105.TTC Litoměřicestart v nejednotných dresech100 Kčdo 24.02.2015zaplaceno
104.SVS Hradec Královéudělené žluté karty - Stachová Olesja1000 Kčdo 25.02.2015zaplaceno
103.SF SKK EL Niňo Praha Budělené žluté karty - Turček Peter1000 Kčdo 25.02.2015zaplaceno
102.TTC Elizza Prahaudělené žluté karty - Vaculík Petr1000 Kčdo 25.02.2015zaplaceno
101.SKST Baník Havířov Budělené žluté karty - Rozínek Vojtěch1000 Kčdo 25.02.2015zaplaceno
100.TJ Sokol Borovástart v nejednotných dresech100 Kčdo 18.02.2015zaplaceno
99.KST Jirkov TECHNOLINEpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 18.02.2015zaplaceno
98.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 18.02.2015zaplaceno
97.KST Jirkov TECHNOLINEpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 04.02.2015zaplaceno
96.Tatran KRPA Hostinnépozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 04.02.2015zaplaceno
95.AC Sparta Prahapozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 04.02.2015zaplaceno
94.SK US Steinerová Choceňpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 04.02.2015zaplaceno
93.SKST Baník Havířovpozdní zaslání zápisů o utkání300 Kčdo 04.02.2015zaplaceno
92.TJ Jiskra Strážniceudělené žluté karty - Kubina Jaromír1000 Kčdo 10.02.2015zaplaceno
91.TJ Avia Čakoviceudělené žluté karty - Šulc Martin1000 Kčdo 10.02.2015zaplaceno
90.EL Niňo Praha EHWudělené žluté karty-Kobes Kristián2000 Kčdo 10.02.2015zaplaceno
89.SVS Hradec Královépozdní zaslání zápisů o utkání200 Kčdo 22.01.2015zaplaceno
88.TJ Slovan Lochovicepozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 22.01.2015zaplaceno
87.TTC Ostrava Porubastart v nejednotných dresech100 Kčdo 21.01.2015zaplaceno
86.SF SKK EL Niňo Praha Dstart v nejednotných dresech100 Kčdo 21.01.2015zaplaceno
85.KST Blansko Bnenastoupení k utkání1500 Kčdo 21.01.2015zaplaceno
84.SKST Děčínnenastoupení k utkání1000 Kčdo 21.01.2015zaplaceno
83.Sokol Nusle Prahanastoupení v neúplné sestavě1500 Kčdo 21.01.2015zaplaceno
82.TJ Krupkanedodržení povinnosti pořadatele1000 Kčdo 14.01.2015zaplaceno
81.SVS Hradec Královénastoupení v neúplné sestavě, bez hráčky s občanstvím ČR1500 Kčdo 14.01.2015zaplaceno
80.Sokol ČejčNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
79.KST Omega OlomoucNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
78.STC SlanýNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
77.TTC Ostrava PorubaNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ4000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
76.ASK Tatra KopřivniceNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ2000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
75.TJ Baník MikulčiceNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ2000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
74.TJ Sokol LanžhotNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
73.TTC Sokol ZnojmoNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
72.TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
71.TJ Jiskra HoliceNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
70.SK JihlavaNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ6000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
69.TJ Lokomotiva PardubiceNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
68.TJ Sokol VodňanyNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
67.Lokomotiva VršoviceNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ2000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
66.Batesta ChodovNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
65.TJ Sokol Mnichovo HradištěNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
64.EXITERIA KST JeseníkNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
63.SKST DěčínNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ2000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
62.TJ Sokol LíšeňNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
61.Slovan BohniceNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ2000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
60.SK DobréNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
59.SVS Hradec KrálovéNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
58.SKST VlašimNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
57.KST Hluk MP DreamNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
56.Tatran KRPA HostinnéNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
55.KST BlanskoNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ2000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
54.TTC LitoměřiceNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
53.TJ ŠanovNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
52.SK US Steinerová ChoceňNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
51.TTC Siko OrlováNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ2000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
50.KT PrahaNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
49.KST ZlínNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
48.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Nesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ3000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
47.EL Niňo Praha EHWNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ500 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
46.TJ Ostrava KSTNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ4000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
45.SKST Charvát Baník HavířovNesplnění podmínky článku 322.01/b SŘ1000 Kčdo 09.01.2015zaplaceno
44.Slavoj Prahaodhlášení z roslosované soutěže200 Kčdo 14.01.2015zaplaceno
43.SKST Liberec Cnedostavení k utkání 2. kola (po omluvě)200 Kčdo 14.01.2015zaplaceno
42.Sparta Prahapozdní zaslání zápisů o utkání 4. kola100 Kčdo 14.01.2015zaplaceno
41.EL Niňo Praha EHWudělené žluté karty K. Kobes2000 Kčdo 05.01.2015zaplaceno
40.TJ Jiskra Holiceudělené žluté karty R. Koubek1000 Kčdo 31.12.2014zaplaceno
39.T.J. Sokol Olomouc Neředínstart v nejednotných dresech100 Kčdo 31.12.2014zaplaceno
38.TJ Sokol Čechovicestart v nejednotných dresech100 Kčdo 31.12.2014zaplaceno
37.KST Zlín Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 31.12.2014zaplaceno
36.AC Sparta Prahapozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 31.12.2014zaplaceno
35.TTC Elizza Prahapozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 31.12.2014zaplaceno
34.TTC Elizza Prahapozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 31.12.2014zaplaceno
33.TJ Blatnánevložení kompletního zápisu o utkání100 Kčdo 31.12.2014zaplaceno
32.MSK Gumotex Břeclavpozdní zaslání zápisů o utkání300 Kčdo 31.12.2014zaplaceno
31.TTC Elizza Praha Cudělené žluté karty D. Průša1000 Kčdo 14.12.2014zaplaceno
30.KST Hluk B MP Dreampozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 10.12.2014zaplaceno
29.KST Hluk B MP Dreampozdní hlášení výsledků100 Kčdo 10.12.2014zaplaceno
28.SK Frýdlant n.O. Bpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 10.12.2014zaplaceno
27.SKST Hodonínpozdní zaslání zápisů o utkání300 Kčdo 10.12.2014zaplaceno
26.TJ Sokol Plzeň V.pozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 10.12.2014zaplaceno
25.SVS Hradec Králové Bpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
24.TJ Rožnov pod Radhoštěmpozdní hlášení výsledků100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
23.KST Vsetínstart v nejednotných dresech100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
22.T.J. Sokol Olomouc Neředínpozdní hlášení výsledků100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
21.KST Zlín Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
20.TTC Roudnicepozdní hlášení výsledků100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
19.TTC Elizza Praha Cpozdní hlášení výsledků100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
18.Sokol Michlepozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
17.SK US Steinerová Choceň Bpozdní hlášení výsledků100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
16.TJ Sokol Vracovpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
15.TTC Elizza Praha Bpozdní hlášení výsledků100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
14.TJ Sokol Plzeň V.pozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 26.11.2014zaplaceno
13.KST ZlínT. Koldas obdržené karty1000 Kčdo 30.11.2014zaplaceno
12.SKST Dubňany Bstart bez soupisky200 Kčdo 12.11.2014zaplaceno
11.KST Klatovynevložení kompletního zápisu o utkání100 Kčdo 12.11.2014zaplaceno
10.Union Plzeň Bpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 12.11.2014zaplaceno
9.Union Plzeň Apozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 12.11.2014zaplaceno
8.TJ Sokol Vodňanypozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 12.11.2014zaplaceno
7.SK Frýdlant n. O.pozdní zaslání zápisů o utkání300 Kčdo 12.11.2014zaplaceno
6.SK Přerovpozdní hlášení výsledků100 Kčdo 12.11.2014zaplaceno
5.TTC Sokol Znojmostart bez soupisky (předložena elektronicky)100 Kčdo 29.10.2014zaplaceno
4.MK Řeznovicenevložení zápisů do STISu200 Kčdo 29.10.2014zaplaceno
3.KST Zlínstart v nejednotných dresech100 Kčdo 29.10.2014zaplaceno
2.AC Sparta Praha Bnezádání zápisu o utkání do STISu100 Kčdo 15.10.2014zaplaceno
1.TTC Moravská Slavia Brnostart bez soupisky200 Kčdo 15.10.2014zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline