Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
33.Sport centrum Bylnice "C"Použit neschválený tiskopis zápisu o utkání - R.S. 15.1.13.100 Kčdo 15.04.2016zaplaceno
32.TJ Sokol Šarovy "E"Pozdní zadání zápisu 24.kola do IS Stis (15.1.1)50 Kčdo 10.04.2016zaplaceno
31.TJ Sokol Šarovy "E"Nenahlášení výsledku utkání 24.kola (15.1.4)50 Kčdo 10.04.2016zaplaceno
30.Orel Zlín "D"Pozdní zaslání zápisu o utkání ( 5 dní )250 Kčdo 15.04.2016zaplaceno
29.Orel Zlín "D"Nezadání zápisu 21.kola do IS Stis (15.1.1)50 Kčdo 29.03.2016zaplaceno
28.Orel Zlín "D"Nezadání zápisu 19.kola do IS Stis (15.1.1)50 Kčdo 06.03.2016zaplaceno
27.TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceNezadání zápisu 14.kola do IS Stis (15.1.1)50 Kčdo 24.01.2016zaplaceno
26.TJ Sokol Slopné "D"Nenahlášením výsledku utkání 16.kola (15.1.4)50 Kčdo 24.01.2016zaplaceno
25.SK Újezd "A"Nesplnění kvot pro regionální přebory400 Kčdo 02.01.2016zaplaceno
24.TJ Sokol Šarovy "C"Nesplnění kvot pro regionální přebory200 Kčdo 02.01.2016zaplaceno
23.TJ Sokol PohořeliceNesplnění kvot pro regionální přebory200 Kčdo 02.01.2016zaplaceno
22.TJ Jiskra Otrokovice "E"Nesplnění kvot pro regionální přebory200 Kčdo 02.01.2016zaplaceno
21.TJ Sokol Kostelec "C"Nesplnění kvot pro regionální přebory400 Kčdo 02.01.2016zaplaceno
20.Orel Kašava "A"Nesplnění kvot pro regionální přebory200 Kčdo 02.01.2016zaplaceno
19.Sport centrum Bylnice "B"Nesplnění kvot pro regionální přebory200 Kčdo 02.01.2016zaplaceno
18.SK Louky "A"R.S. 10.6 - Oddíly hrající RS I. tř., musí mít v družstvu rozhodčího licence C či K100 Kčdo 03.10.2015zaplaceno
17.TJ Štítná "A"R.S. 10.6 - Oddíly hrající RS I. tř., musí mít v družstvu rozhodčího licence C či K100 Kčdo 03.10.2015zaplaceno
16.SK Újezd "A"R.S. 10.6 - Oddíly hrající RS I. tř., musí mít v družstvu rozhodčího licence C či K100 Kčdo 03.10.2015zaplaceno
15.Orel Zlín "B"R.S. 10.6 - Oddíly hrající RS I. tř., musí mít v družstvu rozhodčího licence C či K100 Kčdo 03.10.2015zaplaceno
14.FS Napajedla "A"R.S. 10.6 - Oddíly hrající RS I. tř., musí mít v družstvu rozhodčího licence C či K100 Kčdo 03.10.2015zaplaceno
13.KPST - SK Louky "B"Pozdní zaslání zápisu o utkání50 Kčdo 01.01.2016zaplaceno
12.Sport centrum Bylnice "C"Nezadání zápisu 10.kola do IS Stis (15.1.1)50 Kčdo 01.01.2016zaplaceno
11.Orel Kašava "B"Kontumace - nepřítomnost hostujícího celku 8.kola400 Kčdo 14.12.2015zaplaceno
10.Sport centrum Bylnice "C"Kontumace - nepřítomnost domácího celku při utkání 8.kola400 Kčdo 29.11.2015zaplaceno
9.TJ Vysoké Pole "A"Kontrola utkání 7.kola - R.S. 15.1.13.100 Kčdo 09.12.2015zaplaceno
8.TJ Sokol PohořeliceKontrola utkání 7.kola - R.S. 15.1.13.100 Kčdo 09.12.2015zaplaceno
7.SK Újezd "A"Nezadání zápisu 7.kola do IS Stis (15.1.1)50 Kčdo 09.12.2015zaplaceno
6.Orel Kašava "B"Nenahlášením výsledku utkání 7.kola (15.1.4)50 Kčdo 09.12.2015zaplaceno
5.SK Slavičín "A"Pozdní zaslání zápisu o utkání20 Kčdo 09.12.2015zaplaceno
4.TJ Sokol Mysločovice "D"Nevyplnění zápisu do IS STIS do neděle 18:0050 Kčdo 02.11.2015zaplaceno
3.SK Újezd "A"Nevyplněné soupisky A a B družstva k 5.9 dle R.S.100 Kčdo 03.10.2015zaplaceno
2.ŠSK při ZŠ Želechovice n/DNeakceptovatelná verze soupisky k 5.9 dle R.S.50 Kčdo 03.10.2015zaplaceno
1.Orel Zlín "E"Kontumace - nepřítomnost domácího celku při utkání s TJ Sokol Salaš400 Kčdo 27.09.2015zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS