Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPoznámka
200.TJ Tatran Sedlčanynesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ1500 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
199.KST Omega UP Olomouc GRM Systemsnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ3000 Kčdo 05.09.2017zaplaceno
198.TJ Slezan Frýdek-Místeknesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ3000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
197.TJ Jiskra Litomyšlnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ3000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
196.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlkynesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ1500 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
195.TJ Sokol Borovánesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ3000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
194.SVS Hradec Královénesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ3000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
193.SF SKK EL Niňo Praha Cnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ6000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
192.TTC Frýdlantnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ3000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
191.TJ Šanovnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ6000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
190.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ1500 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
189.TJ Agrotec Hustopečenesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ6000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
188.Loko Depo Liberecnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ6000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
187.TJ Lokomotiva Pardubicenesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ6000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
186.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisounesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ6000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
185.TJ Jiskra Holicenesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ6000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
184.TTC Poruba Ostravanesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 c) SŘ6000 Kčdo 31.08.2017zaplaceno
183.TTC Siko Orlovánezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
182.TTC Poruba Ostravanezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
181.TTC Litoměřicenezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
180.TTC Libín Prachaticenezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
179.TTC Bělá pod Bezdězemnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
178.VS Tábornezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
177.Union Plzeňnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
176.TJ Tesla Pardubicenezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
175.TJ Šanovnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
174.TJ Sokol Turnovnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
173.TJ Sokol Líšeňnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
172.TJ Sokol České Budějovicenezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
171.TJ Sokol Brušperknezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
170.TJ Sokol Bor Eissmannnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
169.TJ Rožnov pod Radhoštěmnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
168.TJ Lokomotiva Vršovicenezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
167.TJ Krupkanezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
166.TJ Jiskra Litomyšlnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
165.TJ Jiskra Havlíčkův Brodnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
164.TJ Agrotec Hustopečenezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
163.T.J. Sokol Vsetínnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
162.SKST Dubňanynezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
161.SKST Baník Havířov Bnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
160.MSK Gumotex Břeclavnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
159.TT Moravský Krumlovnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
158.Loko Depo Liberecnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
157.KST Zlínnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
156.TJ Slezan Frýdek-Místeknezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
155.KST Sokol Znojmo-Orel Únanovnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017 
154.KST Jirkov TECHNOLINEnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
153.KST Chebnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
152.KST Omega UP Olomouc GRM Systemsnezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
151.AC Sparta Prahanezaslání hodnocení soutěží100 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
150.SKST Baník Havířovpozdní hlášení výsledku utkání100 Kčdo 29.05.2017zaplaceno
149.TJ Sokol Borovápozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 11.05.2017zaplaceno
148.TT Moravský Krumlovpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 02.05.2017zaplaceno
147.TJ Ostrava KST CKOLDAS Tomáš: 10 žlutých karet6000 Kčdo 03.05.2017zaplaceno
146.SKST Baník Havířov CMIKOLAŠÍK Michal: 4 žluté karty1500 Kčdo 02.05.2017zaplaceno
145.TJ Sokol BorováMAREK David: 4 žluté karty1500 Kčdo 28.04.2017zaplaceno
144.MSK Gumotex Břeclavpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 27.04.2017zaplaceno
143.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 26.04.2017zaplaceno
142.SKP Sever Ústí nad Labempozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 26.04.2017zaplaceno
141.SKST Mart Hodonín Apozdní hlášení změny termínu utkání400 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
140.CDU SPORT - ST Ostravapozdní hlášení změny termínu utkání400 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
139.SK Jihlavanesplnění povinnosti účastníka soutěže dle čl. 322.01a) SŘ3000 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
138.SKST Děčínnesplnění povinnosti účastníka soutěže dle čl. 322.01a) SŘ3000 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
137.TJ Sokol Poděbradynesplnění povinnosti účastníka soutěže dle čl. 322.01a) SŘ3000 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
136.TJ Sokol Šarovynesplnění povinnosti účastníka soutěže dle čl. 322.01a) SŘ3000 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
135.TJ Jiskra Litomyšlnesplnění povinnosti účastníka soutěže dle čl. 322.01a) SŘ3000 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
134.TJ Jiskra Holicenesplnění povinnosti účastníka soutěže dle čl. 322.01a) SŘ3000 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
133.TTC Bělá pod Bezdězemnesplnění povinnosti účastníka soutěže dle čl. 322.01a) SŘ3000 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
132.TTC Frýdlantnesplnění povinnosti účastníka soutěže dle čl. 322.01a) SŘ3000 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
131.ASK Tatra Kopřivnicenesplnění povinnosti účastníka soutěže dle čl. 322.01a) SŘ3000 Kčdo 20.04.2017zaplaceno
130.SF SKK EL Niňo PrahaREITŠPIES David: 4 žluté karty1500 Kčdo 14.04.2017zaplaceno
129.SKST Baník Havířov CSiwiec Matěj: 4 žluté karty1500 Kčdo 07.04.2017zaplaceno
128.SKST Baník Havířov BRozínek Vojtěch: 4 žluté karty1500 Kčdo 07.04.2017zaplaceno
127.TJ Slezan Frýdek-Místeknenastoupení k utkání 22. kola500 Kčdo 05.04.2017zaplaceno
126.SKUŘ Plzeňnezadání kompletního zápisu do systému100 Kčdo 05.04.2017zaplaceno
125.SKST Liberec Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 05.04.2017zaplaceno
124.SKST Baník Moststart v nejednotných dresech100 Kčdo 05.04.2017zaplaceno
123.SKST Děčínpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 05.04.2017zaplaceno
122.Union Plzeňpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 05.04.2017zaplaceno
121.KMST Liberecpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 05.04.2017zaplaceno
120.SKST Mart HodonínLAPČÍK Ondřej 4 žluté karty1500 Kčdo 27.03.2017zaplaceno
119.SKST Děčínzavinění kontumace utkání 16. kola500 Kčdo 24.03.2017zaplaceno
118.TJ Sokol Nusle Prahanastoupení v neúplané sestavě1500 Kčdo 24.03.2017zaplaceno
117.TJ Sokol Poděbradynenastoupení k utkání 17. a 18. kola1000 Kčdo 24.03.2017zaplaceno
116.TJ HoláskySÁGL Ondřej 4 žluté karty1500 Kčdo 23.03.2017zaplaceno
115.MK Řeznovice Bpozdní zadání zápisu do systému100 Kčdo 22.03.2017zaplaceno
114.TJ Sokol Plzeň V. Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.03.2017zaplaceno
113.MK Řeznovice Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.03.2017zaplaceno
112.KST BOKA Hlukpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 22.03.2017zaplaceno
111.TJ DDM Valašské Meziříčípozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.03.2017zaplaceno
110.TJ Lokomotiva Vršovicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.03.2017zaplaceno
109.KST Blanskopozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.03.2017zaplaceno
108.SK DobréŠTEFCOVÁ Kristýna 4 žluté karty1500 Kčdo 20.03.2017zaplaceno
107.TJ Sokol BorováKADLČEK Michal 4 žluté karty1500 Kčdo 20.03.2017zaplaceno
106.DTJ - Slavia Hradec Králové Cpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.03.2017zaplaceno
105.TJ Sokol Chrudimpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.03.2017zaplaceno
104.TJ Sokol Chrudimpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.03.2017zaplaceno
103.KST GMC Blanskopozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.03.2017zaplaceno
102.TJ Slavoj Prahapozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.03.2017zaplaceno
101.TJ DDM Valašské Meziříčístart bez soupisky300 Kčdo 22.02.2017zaplaceno
100.KST Zlínpozdní hlášení výsledku utkání100 Kčdo 22.02.2017zaplaceno
99.SKST Děčínpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.02.2017zaplaceno
98.CDU SPORT - ST Ostravapozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 22.02.2017zaplaceno
97.ASK Tatra Kopřivnicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.02.2017zaplaceno
96.TJ Sokol Kostelecstart v nejednotných dresech100 Kčdo 13.02.2017zaplaceno
95.TTC Kostelec nad Orlicístart v nejednotných dresech300 Kčdo 13.02.2017zaplaceno
94.TTC Pramet Šumperkzfalšování podpisu vedoucího družstva1000 Kčdo 13.02.2017zaplaceno
93.TTC Pramet Šumperkzfalšování údajů v zápisu o utkání1500 Kčdo 13.02.2017zaplaceno
92.TJ Rožnov pod Radhoštěmzfalšování údajů v zápisu o utkání1500 Kčdo 13.02.2017zaplaceno
91.TJ Ostrava KST CKoldas Tomáš 7 žlutých karet3000 Kčdo 10.02.2017zaplaceno
90.TJ Rožnov pod Radhoštěmpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.02.2017zaplaceno
89.TJ Sokol Plzeň V. Bnezadání kompletního zápisu do systému100 Kčdo 08.02.2017zaplaceno
88.TJ Lokomotiva Pardubicenezadání kompletního zápisu do systému100 Kčdo 08.02.2017zaplaceno
87.TJ Sokol Šarovypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.02.2017zaplaceno
86.TJ Agrotec Hustopečepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.02.2017zaplaceno
85.TJ Ostrava KST DKUPEC Rostislav: 7 žlutých karet3000 Kčdo 31.01.2017zaplaceno
84.TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumMACELA Petr: 4 žluté karty1500 Kčdo 31.01.2017zaplaceno
83.SF SKK EL Niňo Praha DDUSÍK Stanislav: 4 žluté karty1500 Kčdo 31.01.2017zaplaceno
82.TJ Sokol Plzeň V. Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2017zaplaceno
81.TJ Sokol Plzeň V. Apozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2017zaplaceno
80.KST GMC Blanskopozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2017zaplaceno
79.SKST Mart Hodonín Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2017zaplaceno
78.SKST Baník Mostpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2017zaplaceno
77.TTC Moravská Slavia Brno Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2017zaplaceno
76.TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.nehlášení změny termínu utkání300 Kčdo 04.01.2017zaplaceno
75.TTC Kostelec nad Orlicístart v nejednotných dresech200 Kčdo 21.12.2016zaplaceno
74.TJ Baník Mikulčicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 21.12.2016zaplaceno
73.TJ Šanovpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 21.12.2016zaplaceno
72.SKP Sever Ústí nad Labempozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 21.12.2016zaplaceno
71.TJ Sokol Líšeňpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 21.12.2016zaplaceno
70.SVS Hradec Králové Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 21.12.2016zaplaceno
69.KST BOKA Hlukpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 21.12.2016zaplaceno
68.TTC Siko OrlováKorbel Richard 4 žluté karty1500 Kčdo 07.12.2016zaplaceno
67.SKST Mart Hodonín Dpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 07.12.2016zaplaceno
66.TTC Brandýs nad Labempozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 07.12.2016zaplaceno
65.SF SKK EL Niňo Praha Dpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 07.12.2016zaplaceno
64.T.J. Sokol Vsetínpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 07.12.2016zaplaceno
63.TTC Kostelec nad Orlicístart v nejednotných dresech100 Kčdo 07.12.2016zaplaceno
62.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Cpozdní hlášení změny hrací místnosti200 Kčdo 07.12.2016zaplaceno
61.TTC Kostelec nad Orlicístart v nejednotných dresech100 Kčdo 23.11.2016zaplaceno
60.SK Frýdlant n. O.start v nejednotných dresech100 Kčdo 23.11.2016zaplaceno
59.KST Blanskostart v utkání bez soupisky300 Kčdo 23.11.2016zaplaceno
58.TJ Krupkapozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 23.11.2016zaplaceno
57.TJ Nový Jičínpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 23.11.2016zaplaceno
56.SKST Liberec Bpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 23.11.2016zaplaceno
55.TTC Elizza Praha Bpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 23.11.2016zaplaceno
54.TJ Ostrava KST DKupec Rostislav 4 žluté karty1500 Kčdo 10.11.2016zaplaceno
53.TJ Ostrava KST CKoldas Tomáš 4 žluté karty1500 Kčdo 10.11.2016zaplaceno
52.T.J. Sokol Vsetínpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 09.11.2016zaplaceno
51.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 09.11.2016zaplaceno
50.Union Plzeňpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 09.11.2016zaplaceno
49.SK Přerovpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 09.11.2016zaplaceno
48.KST Hluk Bnedostavení se k utkání (po předchozí omluvě)1500 Kčdo 02.11.2016zaplaceno
47.TJ Sokol Horažďovicepředehráno utkání 2.kola bez oznámení vedoucímu soutěže200 Kčdo 07.11.2016zaplaceno
46.CDU SPORT - ST Ostrava Bpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
45.TJ Sokol Plzeň V. Bpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
44.Union Plzeňpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
43.DTJ - Slavia Hradec Králové Cpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
42.TJ DDM Valašské Meziříčípozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
41.TTC Siko Orlovánesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ4500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
40.TTC Pramet Šumperknesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
39.TTC Poruba Ostravanesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
38.TTC Ostrava 2016nesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
37.TTC Libín Prachaticenesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
36.TTC Frýdlantnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
35.TJ Tesla Pardubicenesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
34.TJ Tatran Sedlčanynesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
33.T.J. Sokol Vsetínnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1000 Kčdo 04.11.2016zaplaceno
32.TJ Sokol Šarovynesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
31.TJ Sokol Studenánesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
30.TJ Sokol Poděbradynesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
29.TJ Sokol Děhylovnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
28.TJ Lokomotiva Pardubicenesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
27.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
26.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisounesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
25.TJ Baník Mikulčicenesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
24.TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.nesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
23.SKST Vlašimnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
22.SKST Charvát Baník Havířovnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
21.SK TTC Františkovy Lázněnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1000 Kčdo 04.11.2016zaplaceno
20.SK Přerovnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
19.SK Pedagog ČBnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ500 Kčdo 04.11.2016zaplaceno
18.SK Frýdlant n. O.nesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
17.Loko Depo Liberecnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
16.KT Prahanesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
15.KST Zlínnesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
14.KST BOKA Hluknesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ3000 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
13.EXITERIA KST Jeseníknesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
12.CDU SPORT - ST Ostravanesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ4500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
11.ASK Tatra Kopřivnicenesplnění podmínky účastníka soutěže dle čl.322.01 b) SŘ1500 Kčdo 31.10.2016zaplaceno
10.TTC Ostrava 2016Nedodržení standardů ExLM - online vysílání1000 Kčdo 27.10.2016zaplaceno
9.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEkontumace utkání 1. kola (neúčast po omluvě)200 Kčdo 25.10.2016zaplaceno
8.Union Plzeňstart v utkání bez soupisky300 Kčdo 10.10.2016zaplaceno
7.TJ Lokomotiva Pardubicestart v nejednotných dresech100 Kčdo 10.10.2016zaplaceno
6.TJ Sokol České Budějovicezadání nekompletního zápisu o utkání do systému100 Kčdo 10.10.2016zaplaceno
5.KST Jirkov TECHNOLINEpozdní zaslání zápisů o utkání100 Kčdo 10.10.2016zaplaceno
4.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czPorušení Rozpisu soutěže bod 16 odst.f200 Kčdo 07.10.2016zaplaceno
3.SK TTC Františkovy LázněPorušení SŘ čl.334.01 odst.k10000 Kčdo 07.10.2016zaplaceno
2.KT PrahaPorušení Rozpisu soutěže bod 17 odst.b300 Kčdo 07.10.2016zaplaceno
1.TTC Elizza PrahaPorušení Rozpisu soutěže bod 16 odst.c200 Kčdo 07.10.2016zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline