Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
37.TJ Šošůvka ANeplnění podmínek účasti v soutěžích1000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
36.TJ Sokol Moravské Prusy ANeplnění podmínek účasti v soutěžích4000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
35.TJ Sokol Křepice ANeplnění podmínek účasti v soutěžích4000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
34.TJ Sokol Hlubočany ANeplnění podmínek účasti v soutěžích5000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
33.TJ Cemo Mokrá ANeplnění podmínek účasti v soutěžích4000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
32.TTC Koral Tišnov BNeplnění podmínek účasti v soutěžích1000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
31.TJ Jevišovka-Drnholec ANeplnění podmínek účasti v soutěžích2000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
30.STK Zbraslavec ANeplnění podmínek účasti v soutěžích2000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
29.TJ Sokol Vracov BNeplnění podmínek účasti v soutěžích1000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
28.TJ Sokol Lanžhot ANeplnění podmínek účasti v soutěžích4000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
27.KST Oltec Brno ANeplnění podmínek účasti v soutěžích4000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
26.TJ Holásky BNeplnění podmínek účasti v soutěžích6000 Kčdo 30.06.2017zaplaceno
25.Orel Silůvky ANeplnění podmínek účasti v soutěžích8000 Kčdo 15.06.2017zaplaceno
24.SKST Dubňany Anepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího - 2. případ200 Kčdo 07.04.2017zaplaceno
23.TJ Sokol Lanžhot Bnedostavení se k utkání, bez omluvy - 1. případ600 Kčdo 07.04.2017zaplaceno
22.KST Blansko Cnezaslání fotografie z utkání – 1. případ100 Kčdo 31.03.2017zaplaceno
21.TJ Jevišovka-Drnholec Bnezadání ZOU do STISu - první případ100 Kčdo 16.03.2017zaplaceno
20.SK Slatina - Brno Bpozdní zaslání ZOU a foto100 Kčdo 16.03.2017zaplaceno
19.SKST Hodonín Dnepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího - 2 utkání200 Kčdo 16.03.2017zaplaceno
18.TJ Jevišovka-Drnholec Bnedostavení se k utkání, s omluvou - 1. případ400 Kčdo 27.02.2017zaplaceno
17.TJ Holásky Cnepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího - první případ100 Kčdo 27.02.2017zaplaceno
16.TJ Sokol Křepice Anezadání výsledků, více než 2 dny - 1. případ100 Kčdo 17.02.2016zaplaceno
15.SK Slatina - Brno Bodehrání utkání mimo určený čas – 1. případ100 Kčdo 17.02.2016zaplaceno
14.Orel Silůvky Cnepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího ve 2 utkáních100 Kčdo 17.02.2016zaplaceno
13.TJ Šošůvka Anepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího - první případ100 Kčdo 17.02.2016zaplaceno
12.Orel Boskovice Anedostavení se k utkání, s omluvou - 1. případ400 Kčdo 17.02.2016zaplaceno
11.Orel Silůvky Anepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího100 Kčdo 31.01.2017zaplaceno
10.SKST Hodonín Enepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího300 Kčdo 31.01.2017zaplaceno
9.TJ Jevišovka-Drnholec Bnepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího100 Kčdo 31.01.2017zaplaceno
8.SK Kuřim Bodehrání utkání mimo určený čas100 Kčdo 31.01.2017zaplaceno
7.Orel Silůvky Bnepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího - první případ100 Kčdo 30.12.2016zaplaceno
6.TJ Sokol Křepice Aodehrání utkání mimo určený čas – 1. případ100 Kčdo 16.12.2016zaplaceno
5.Orel Silůvky Codehrání utkání mimo určený čas100 Kčdo 02.12.2016zaplaceno
4.TJ Sokol Otnice Anezaslání fotografie z utkání – 1. případ100 Kčdo 02.12.2016zaplaceno
3.TJ Sokol Křepice Anenastoupení k utkání – s omluvou – 1. případ400 Kčdo 02.12.2016zaplaceno
2.SKST Dubňany Anepřítomnost kvalifikovaného rozhodčího ve 2 utkáních200 Kčdo 02.12.2016zaplaceno
1.SKST Dubňany Aneoprávněný start hráče (nastoupení 2 žen v utkání)100 Kčdo 14.10.2016zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy