Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
63.TJ Janovice ANavýšení za neuhrazení pokuty200 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
62.TJ Janovice APorušení Rozpisu soutěže ČP bod 9. Zápisy o utkání200 Kčdo 31.05.2017zaplaceno
61.T.J. Sokol Záblatí ASŘ čl.322.01b - rozhodčí 2016-172000 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
60.T.J. Sokol Záblatí ASŘ čl.322.01c - mládež / 2016-17500 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
59.TJ Sokol ChvalíkoviceSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-17500 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
58.TJ Sokol Radvanice-BartoviceSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-172000 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
57.Orel Stará BěláSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-171500 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
56.TJ Sokol Nová BěláSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-172000 Kčdo 15.07.2017Zastavena činnost 
55.TJ Sokol PříborSŘ čl.322.01b - rozhodčí 2016-172000 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
54.TJ Sokol PříborSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-171500 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
53.TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-172000 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
52.TJ Sokol PalkoviceSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-172000 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
51.VSK VŠB - TU OstravaSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-172000 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
50.Vento Komorní LhotkaSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-171500 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
49.Orel PaskovSŘ čl.322.01b - rozhodčí 2016-17500 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
48.TJ TŽ TřinecSŘ čl.322.01b - rozhodčí 2016-172000 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
47.SK Stolní tenis PstružíSŘ čl.322.01b - rozhodčí 2016-172000 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
46.SK Stolní tenis PstružíSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-171500 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
45.TJ Sokol KlimkoviceSŘ čl.322.01c - mládež / 2016-172000 Kčdo 15.07.2017zaplaceno
44.TJ Nový Jičín B22 - pozdní hlášení předběžného výsledku200 Kčdo 31.03.2017zaplaceno
43.ASK Tatra Kopřivnice C21 - pozdní hlášení předběžného výsledku50 Kčdo 31.03.2017zaplaceno
42.TTC FRÝDLANT D20 - pozdní hlášení předběžného výsledku50 Kčdo 31.03.2017zaplaceno
41.SKST Baník Havířov D19 - pozdní hlášení předběžného výsledku50 Kčdo 31.03.2017zaplaceno
40.Orel Paskov18- pozdní hlášení předběžného výsledku50 Kčdo 31.03.2017zaplaceno
39.TTC FRÝDLANT B17 - kontumace utkání1000 Kčdo 31.03.2017zaplaceno
38.ASK Tatra Kopřivnice BSŘ č.129 křestní jména-čtyřhra100 Kčdo 10.01.2017zaplaceno
37.ASK Tatra Kopřivnice CSŘ č.129 křestní jména-čtyřhra100 Kčdo 10.01.2017zaplaceno
36.SK Stolní tenis PstružíPředběžné výsledky - pozdní hlášení50 Kčdo 31.01.2017zaplaceno
35.ST KozloviceSŘ č.129 křestní jména-čtyřhra200 Kčdo 07.01.2017zaplaceno
34.TTC Bolatice BKontumace utkání2450 Kčdo 31.01.2017zaplaceno
33.TTC Siko Orlová DPředběžné výsledky+navýšení100 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
32.T.J. Sokol Záblatí ARozpis soutěže - rozhodčí / dohoda + navýšení100 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
31.ST KozloviceSŘ č.129 křestní jména-čtyřhra100 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
30.TJ Sokol RopiceRozpis soutěže - rozhodčí / dohoda100 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
29.ASK Tatra Kopřivnice CSŘ č.129 křestní jména-čtyřhra100 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
28.TJ Nový Jičín BPředběžné výsledky100 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
27.TJ Sokol PalkovicePředběžné výsledky50 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
26.TJ Frenštát p. R.SŘ č.129 křestní jména-čtyřhra100 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
25.ASK Tatra Kopřivnice BSŘ č.129 křestní jména-čtyřhra100 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
24.VSK VŠB - TU OstravaPředběžné výsledky50 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
23.TJ Frenštát pod Radhoštěm BPředběžné výsledky50 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
22.TJ Sokol KlimkovicePředběžné výsledky50 Kčdo 22.12.2016zaplaceno
21.T.J. Sokol Záblatí ASŘ čl.322.01c - mládež / 2015-162000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
20.TJ Sokol ChvalíkoviceSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-16500 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
19.TJ Sokol Radvanice-BartoviceSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-162000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
18.TJ Sokol Nová BěláSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-162000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
17.TJ Sokol Nová BěláSŘ čl.322.01b - rozhodčí / 2015-161000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
16.TJ Sokol RopiceSŘ čl.322.01b - rozhodčí / 2015-16500 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
15.TJ Sokol RopiceSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-161500 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
14.TJ Sokol PříborSŘ čl.322.01b - rozhodčí / 2015-161000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
13.TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-162000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
12.SK Stolní tenis PstružíPP č.01/2016-17 SŘ čl. 704h / nesplnění povinností1000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
11.TJ Sokol KateřinkySŘ čl.322.01c - mládež / 2015-16500 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
10.SK Stolní tenis PstružíSŘ čl.322.01a - trenéři / 2015-16500 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
9.SK Stolní tenis PstružíSŘ čl.322.01b - rozhodčí / 2015-161000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
8.SK Stolní tenis PstružíSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-162000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
7.VSK VŠB - TU OstravaSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-162000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
6.VSK VŠB - TU OstravaSŘ čl.322.01b - rozhodčí / 2015-16500 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
5.Vento Komorní LhotkaSŘ čl.322.01b - rozhodčí / 2015-16500 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
4.Vento Komorní LhotkaSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-162000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
3.Slavoj Český TěšínSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-162000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
2.SK Slavia OrlováSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-161000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno
1.TJ Sokol KlimkoviceSŘ čl.322.01c - mládež / 2015-162000 Kčdo 15.08.2016zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy