Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPoznámka
64.TJ Sokol Roztokypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.11.2017 
63.TJ Union Plzeňpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.11.2017 
62.TJ Sokol Michle Prahastart bez soupisky300 Kčdo 22.11.2017 
61.TJ DDM Valašské Meziříčístart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017 
60.TJ Sokol Šarovystart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017 
59.SKST Warmnis Liberec Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017 
58.TTC Elizza Praha Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017 
57.SF SKK EL Niňo Praha Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017 
56.MK Řeznovice Bnezadání zápisu o utkání do systému100 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
55.Klub stolního tenisu Olomoucstart v nejednotných dresech100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
54.TJ DDM Valašské Meziříčístart v nejednotných dresech100 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
53.TJ DDM Valašské Meziříčípozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
52.TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrumpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
51.TJ Sokol Vodňanypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
50.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
49.TJ Lokomotiva Vršovicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
48.TJ Sokol DěhylovNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
47.TTC Ústí nad Labem ANesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
46.TTC Siko OrlováNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu9000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
45.TTC Poruba OstravaNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
44.TTC Libín Prachatice z.s.Nesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
43.TTC FRÝDLANTNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
42.TJ Tatran SedlčanyNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
41.TJ Sokol ŠarovyNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
40.TJ Sokol Nusle PrahaNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017 
39.TJ Sokol Kyjov - EurolampNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 07.12.2017 
38.TJ DDM Valašské MeziříčíNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
37.TJ Žďár nad SázavouNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
36.T.J. Sokol VsetínNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
35.SK ŠtětíNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
34.SK Frýdlant n. O.Nesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
33.Loko Depo LiberecNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
32.KST VsetínNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
31.KST Slezan OpavaNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
30.KST HlukNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017 
29.Klub stolního tenisu OlomoucNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
28.KST BlanskoNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
27.ČZ Strakonice ELEKTROSTAVNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017Zastavena činnost 
26.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVANesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017 
25.ASK Tatra KopřivniceNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
24.SF SKK EL Niňo Praha Fstart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
23.SK Štětístart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
22.TTC Moravská Slavia Brno Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
21.TTC Ústí nad Orlicístart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
20.ST EUROMASTER Kolín Bnedostavení se k utkání500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
19.TJ Sokol Brno Inedostavení se k utkání500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
18.SKST Hodonínodhlášení družstva po rozlosování1000 Kčdo 19.10.2017Zastavena činnost 
17.TJ Sokol Kyjov - Eurolampporušení rozpisu ELŽ bod 13j) - nedodání podkladů k brožuře v termínu1500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
16.SKST Mart Hodonín - Stavoimpexporušení rozpisu ELŽ bod 13j) - nedodání podkladů k brožuře v termínu1500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
15.SK Přerovstart v nejednotných dresech100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
14.SF SKK EL Niňo Praha Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
13.TTC Ústí nad Labem Bzadání nekompletního zápisu o utkání do systému100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
12.MSK Gumotex Břeclavpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
11.KST Hlukpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
10.TTC Elizza Prahapozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
9.TJ DDM Valašské Meziříčípozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
8.KST Zlín Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
7.SK Jiskra Domažlicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
6.TJ Sokol Plzeň V. Bpozdní hlášení termínů vzájemných předehrávek100 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
5.TJ Sokol Plzeň V. Apozdní hlášení termínů vzájemných předehrávek100 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
4.TTC Siko Orlová Bpozdní zadání soupisky do systému200 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
3.TTC Siko Orlovápozdní zadání soupisky do systému200 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
2.TJ Šanovpozdní zadání soupisky do systému200 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
1.SKST Liberec Estart v nejednotných dresech100 Kčdo 26.09.2017zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline