Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPoznámka
86.SF SKK EL Niňo Praha Dstart bez soupisky300 Kčdo 25.01.2018 
85.TTC Moravská Slavia Brnostart v nejednotných dresech100 Kčdo 25.01.2018zaplaceno
84.TTC Siko Orlovástart v nejednotných dresech100 Kčdo 25.01.2018 
83.TTC Ústí nad Orlicí Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2018 
82.AC Sparta Praha Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2018 
81.TJ Tesla Pardubicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2018 
80.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2018zaplaceno
79.SKST Baník Havířovpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 25.01.2018 
78.SKST Dubňanynedostavení se k utkání po omluvě1000 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
77.TJ Sokol Turnovzadání nekompletního zápisu o utkání do systému100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
76.ST EUROMASTER Kolín Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
75.TTC Ústí nad Labem Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
74.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
73.ST EUROMASTER Kolínpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
72.TJ Sokol RoztokyŠPAČEK Michal: 7 žlutých karet3000 Kčdo 12.12.2017zaplaceno
71.TJ Sokol RoztokyŠPAČEK Michal: 4 žluté karty1500 Kčdo 12.12.2017zaplaceno
70.TJ Lokomotiva VršoviceKOLÁŘ Vlastimil: 4 žluté karty1500 Kčdo 12.12.2017zaplaceno
69.SKST Dubňanypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
68.MK Řeznovice Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
67.MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlovpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
66.TJ Sokol Michle Prahastart v nejednotných dresech100 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
65.SKST Mart Hodonín - Stavoimpexstart v nejednotných dresech200 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
64.TJ Sokol Roztokypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
63.TJ Union Plzeňpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
62.TJ Sokol Michle Prahastart bez soupisky300 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
61.TJ DDM Valašské Meziříčístart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
60.TJ Sokol Šarovystart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
59.SKST Warmnis Liberec Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
58.TTC Elizza Praha Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
57.SF SKK EL Niňo Praha Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
56.MK Řeznovice Bnezadání zápisu o utkání do systému100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
55.Klub stolního tenisu Olomoucstart v nejednotných dresech100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
54.TJ DDM Valašské Meziříčístart v nejednotných dresech100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
53.TJ DDM Valašské Meziříčípozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
52.TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrumpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
51.TJ Sokol Vodňanypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
50.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
49.TJ Lokomotiva Vršovicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
48.TJ Sokol DěhylovNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
47.TTC Ústí nad Labem ANesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
46.TTC Siko OrlováNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu9000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
45.TTC Poruba OstravaNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
44.TTC Libín Prachatice z.s.Nesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
43.TTC FRÝDLANTNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
42.TJ Tatran SedlčanyNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
41.TJ Sokol ŠarovyNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
40.TJ Sokol Nusle PrahaNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
39.TJ Sokol Kyjov - EurolampNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 07.12.2017zaplaceno
38.TJ DDM Valašské MeziříčíNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
37.TJ Žďár nad SázavouNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
36.T.J. Sokol VsetínNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
35.SK ŠtětíNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
34.SK Frýdlant n. O.Nesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
33.Loko Depo LiberecNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
32.KST VsetínNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
31.KST Slezan OpavaNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
30.KST HlukNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
29.Klub stolního tenisu OlomoucNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
28.KST BlanskoNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
27.ČZ Strakonice ELEKTROSTAVNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
26.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVANesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
25.ASK Tatra KopřivniceNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
24.SF SKK EL Niňo Praha Fstart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
23.SK Štětístart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
22.TTC Moravská Slavia Brno Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
21.TTC Ústí nad Orlicístart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
20.ST EUROMASTER Kolín Bnedostavení se k utkání500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
19.TJ Sokol Brno Inedostavení se k utkání500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
18.SKST Hodonínodhlášení družstva po rozlosování1000 Kčdo 19.10.2017Zastavena činnost 
17.TJ Sokol Kyjov - Eurolampporušení rozpisu ELŽ bod 13j) - nedodání podkladů k brožuře v termínu1500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
16.SKST Mart Hodonín - Stavoimpexporušení rozpisu ELŽ bod 13j) - nedodání podkladů k brožuře v termínu1500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
15.SK Přerovstart v nejednotných dresech100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
14.SF SKK EL Niňo Praha Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
13.TTC Ústí nad Labem Bzadání nekompletního zápisu o utkání do systému100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
12.MSK Gumotex Břeclavpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
11.KST Hlukpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
10.TTC Elizza Prahapozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
9.TJ DDM Valašské Meziříčípozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
8.KST Zlín Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
7.SK Jiskra Domažlicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
6.TJ Sokol Plzeň V. Bpozdní hlášení termínů vzájemných předehrávek100 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
5.TJ Sokol Plzeň V. Apozdní hlášení termínů vzájemných předehrávek100 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
4.TTC Siko Orlová Bpozdní zadání soupisky do systému200 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
3.TTC Siko Orlovápozdní zadání soupisky do systému200 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
2.TJ Šanovpozdní zadání soupisky do systému200 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
1.SKST Liberec Estart v nejednotných dresech100 Kčdo 26.09.2017zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline