Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPoznámka
92.MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovMUSIL David: 4 žluté karty1500 Kčdo 12.02.2018zaplaceno
91.TJ Sokol Šarovystart bez platné soupisky300 Kčdo 08.02.2018zaplaceno
90.TJ Nový Jičínstart v nejednotných dresech100 Kčdo 08.02.2018zaplaceno
89.SKST Dubňanypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.02.2018zaplaceno
88.TTC Litoměřicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.02.2018zaplaceno
87.TJ DDM Valašské Meziříčípozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.02.2018zaplaceno
86.SKST Baník Mostpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.02.2018zaplaceno
85.DTJ Hradec Králové Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.02.2018zaplaceno
84.SF SKK EL Niňo Praha Dstart bez soupisky300 Kčdo 25.01.2018zaplaceno
83.TTC Moravská Slavia Brnostart v nejednotných dresech100 Kčdo 25.01.2018zaplaceno
82.TTC Siko Orlovástart v nejednotných dresech100 Kčdo 25.01.2018zaplaceno
81.AC Sparta Praha Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2018zaplaceno
80.TJ Tesla Pardubicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2018zaplaceno
79.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.01.2018zaplaceno
78.SKST Baník Havířovpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 25.01.2018zaplaceno
77.SKST Dubňanynedostavení se k utkání po omluvě1000 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
76.TJ Sokol Turnovzadání nekompletního zápisu o utkání do systému100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
75.ST EUROMASTER Kolín Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
74.TTC Ústí nad Labem Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
73.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
72.ST EUROMASTER Kolínpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2017zaplaceno
71.TJ Sokol RoztokyŠPAČEK Michal: 7 žlutých karet3000 Kčdo 12.12.2017zaplaceno
70.TJ Sokol RoztokyŠPAČEK Michal: 4 žluté karty1500 Kčdo 12.12.2017zaplaceno
69.TJ Lokomotiva VršoviceKOLÁŘ Vlastimil: 4 žluté karty1500 Kčdo 12.12.2017zaplaceno
68.SKST Dubňanypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
67.MK Řeznovice Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
66.MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlovpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
65.TJ Sokol Michle Prahastart v nejednotných dresech100 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
64.SKST Mart Hodonín - Stavoimpexstart v nejednotných dresech200 Kčdo 06.12.2017zaplaceno
63.TJ Sokol Roztokypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
62.TJ Union Plzeňpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
61.TJ Sokol Michle Prahastart bez soupisky300 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
60.TJ DDM Valašské Meziříčístart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
59.TJ Sokol Šarovystart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
58.SKST Warmnis Liberec Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
57.TTC Elizza Praha Bstart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
56.SF SKK EL Niňo Praha Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 22.11.2017zaplaceno
55.MK Řeznovice Bnezadání zápisu o utkání do systému100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
54.Klub stolního tenisu Olomoucstart v nejednotných dresech100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
53.TJ DDM Valašské Meziříčístart v nejednotných dresech100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
52.TJ DDM Valašské Meziříčípozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
51.TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrumpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
50.TJ Sokol Vodňanypozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
49.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
48.TJ Lokomotiva Vršovicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
47.TJ Sokol DěhylovNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
46.TTC Ústí nad Labem ANesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
45.TTC Siko OrlováNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu9000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
44.TTC Poruba OstravaNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
43.TTC Libín Prachatice z.s.Nesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
42.TTC FRÝDLANTNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
41.TJ Tatran SedlčanyNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
40.TJ Sokol ŠarovyNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
39.TJ Sokol Nusle PrahaNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
38.TJ Sokol Kyjov - EurolampNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 07.12.2017zaplaceno
37.TJ DDM Valašské MeziříčíNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
36.TJ Žďár nad SázavouNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
35.T.J. Sokol VsetínNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
34.SK ŠtětíNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
33.SK Frýdlant n. O.Nesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
32.Loko Depo LiberecNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
31.KST VsetínNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
30.KST Slezan OpavaNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
29.KST HlukNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
28.Klub stolního tenisu OlomoucNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
27.KST BlanskoNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu6000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
26.ČZ Strakonice ELEKTROSTAVNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
25.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVANesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
24.ASK Tatra KopřivniceNesplnění podmínek účastníka soutěže v sezóně 2017-2018 dle čl. 322.01 písmene B soutěžního řádu3000 Kčdo 08.11.2017zaplaceno
23.SF SKK EL Niňo Praha Fstart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
22.SK Štětístart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
21.TTC Moravská Slavia Brno Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
20.TTC Ústí nad Orlicístart v nejednotných dresech100 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
19.ST EUROMASTER Kolín Bnedostavení se k utkání500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
18.TJ Sokol Brno Inedostavení se k utkání500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
17.TJ Sokol Kyjov - Eurolampporušení rozpisu ELŽ bod 13j) - nedodání podkladů k brožuře v termínu1500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
16.SKST Mart Hodonín - Stavoimpexporušení rozpisu ELŽ bod 13j) - nedodání podkladů k brožuře v termínu1500 Kčdo 19.10.2017zaplaceno
15.SK Přerovstart v nejednotných dresech100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
14.SF SKK EL Niňo Praha Cstart v nejednotných dresech100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
13.TTC Ústí nad Labem Bzadání nekompletního zápisu o utkání do systému100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
12.MSK Gumotex Břeclavpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
11.KST Hlukpozdní zaslání zápisu o utkání300 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
10.TTC Elizza Prahapozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
9.TJ DDM Valašské Meziříčípozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
8.KST Zlín Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
7.SK Jiskra Domažlicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 12.10.2017zaplaceno
6.TJ Sokol Plzeň V. Bpozdní hlášení termínů vzájemných předehrávek100 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
5.TJ Sokol Plzeň V. Apozdní hlášení termínů vzájemných předehrávek100 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
4.TTC Siko Orlová Bpozdní zadání soupisky do systému200 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
3.TTC Siko Orlovápozdní zadání soupisky do systému200 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
2.TJ Šanovpozdní zadání soupisky do systému200 Kčdo 26.09.2017zaplaceno
1.SKST Liberec Estart v nejednotných dresech100 Kčdo 26.09.2017zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline