Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
81.SK Štětípozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 23.01.2019Poledne Janzaplaceno
80.KST Vsetín z.snesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)350 Kčdo 23.01.2019Poledne Jan 
79.TJ Jiskra Strážnicestart v nejednotných dresech100 Kčdo 23.01.2019Poledne Jan 
78.TJ Agrotec Hustopečestart v nejednotných dresech100 Kčdo 23.01.2019Poledne Jan 
77.TJ Sokol Turnovodhlášení ze soutěže2000 Kčdo 11.01.2019Drozda Václav zaplaceno
76.KST Vsetín z.s Bnedostavení k utkání 2.kola ČP1000 Kčdo 02.01.2019Drozda Václav zaplaceno
75.AC Sparta Prahanedostavení k utkání 3.kola ČP1000 Kčdo 02.01.2019Drozda Václav zaplaceno
74.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEnesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)350 Kčdo 02.01.2019Poledne Jan zaplaceno
73.Slovan KST Bohnice Bnesplnění povinností účastníka soutěže1000 Kčdo 02.01.2019Drozda Václav zaplaceno
72.TTC Libín Prachatice z.s.nenastoupení k utkání po omluvě1500 Kčdo 02.01.2019Drozda Václav zaplaceno
71.TJ Jiskra Havlíčkův Brodpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2018Poledne Jan zaplaceno
70.RUFA Bechyněpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 20.12.2018Poledne Jan zaplaceno
69.ST EUROMASTER Kolínstart v nejednotných dresech100 Kčdo 20.12.2018Poledne Jan zaplaceno
68.TTC Litoměřice BHRNČÍŘ Jan 4 žluté karty1500 Kčdo 20.12.2018Malík Tomáš zaplaceno
67.TJ Agrotec HustopečeLAPČÍK Ondřej 4 žluté karty1500 Kčdo 20.12.2018Malík Tomáš zaplaceno
66.SF SKK EL Niňo Praha BROZÍNEK Vojtěch 4 žluté karty1500 Kčdo 20.12.2018Malík Tomáš zaplaceno
65.SF SKK EL Niňo Praha BKLIMEK Vojtěch 4 žluté karty1500 Kčdo 20.12.2018Malík Tomáš zaplaceno
64.TTC Moravská Slavia Brno Bpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 06.12.2018Poledne Jan zaplaceno
63.SKST Liberec Epozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 06.12.2018Poledne Jan zaplaceno
62.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEnesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)350 Kčdo 06.12.2018Poledne Jan zaplaceno
61.TTC Elizza Praha Cnesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)350 Kčdo 06.12.2018Poledne Jan zaplaceno
60.TJ Sokol Vodňanynesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)350 Kčdo 06.12.2018Poledne Jan zaplaceno
59.TJ Tatran KRPA Hostinnénezadání online zápisu200 Kčdo 06.12.2018Poledne Jan zaplaceno
58.TJ Šanovnezadání online zápisu200 Kčdo 06.12.2018Poledne Jan zaplaceno
57.SKST Chebnezadání online zápisu200 Kčdo 06.12.2018Poledne Jan zaplaceno
56.SKST Baník Havířov Bnezadání online zápisu200 Kčdo 23.11.2018Poledne Jan zaplaceno
55.SKST Baník Havířov Cnezadání online zápisu200 Kčdo 23.11.2018Poledne Jan zaplaceno
54.TTC Moravská Slavia Brnonezadání online zápisu200 Kčdo 21.11.2018Poledne Jan zaplaceno
53.Slovan KST Bohnicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 21.11.2018Poledne Jan zaplaceno
52.TTC Ústí nad Labemnesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)350 Kčdo 21.11.2018Poledne Jan zaplaceno
51.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systemsstart v nejednotných dresech100 Kčdo 21.11.2018Poledne Jan zaplaceno
50.MSK Gumotex Břeclavnastoupení v neúplné sestavě2000 Kčdo 19.11.2018Poledne Jan zaplaceno
49.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAnehlášení změny termínu utkání400 Kčdo 12.11.2018Poledne Jan zaplaceno
48.SKST Baník Havířovporušení čl. 327.02 SŘ (nepotvrzená dohoda o změně času utkání)200 Kčdo 12.11.2018Poledne Jan zaplaceno
47.TTC BolaticeNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
46.TJ Sokol Nusle Praha ANesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
45.Union PlzeňNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ1500 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
44.SK Frýdlant n.O.Nesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ1500 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
43.TJ Tatran SedlčanyNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
42.TJ Sokol VodňanyNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
41.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
40.SK Přerov ANesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
39.KST Vsetín z.sNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
38.TJ Sokol Stará PakaNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
37.Tělovýchovná jednota MikulčiceNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ1500 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
36.TTC FrýdlantNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ6000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
35.TJ Sokol Šarovy z.s.Nesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ6000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
34.TTC Ústí nad LabemNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ6000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
33.SK ŠtětíNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 05.12.2018Malík Tomáš zaplaceno
32.Loko Depo LiberecNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
31.SKST Hodonín - STAVOIMPEXNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ6000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
30.SKST VlašimNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
29.MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
28.Stavoimpex HodonínNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ6000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
27.KST ZlínNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
26.KST Slezan OpavaNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
25.TTC Siko OrlováNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ9000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
24.ST EUROMASTER KolínNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
23.KST SK US Steinerová Choceň z.sNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ3000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
22.TTC Ostrava 2016Nesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ6000 Kčdo 12.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
21.DTJ Hradec KrálovéNesplnění podmínek účastníka soutěže dle čl.322 SŘ1500 Kčdo 20.11.2018Malík Tomáš zaplaceno
20.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšenopozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2018Poledne Jan zaplaceno
19.TTC Litoměřicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2018Poledne Jan zaplaceno
18.TJ Sokol Turnovpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 08.11.2018Poledne Jan zaplaceno
17.TJ Sokol Vodňanynedodržení čl. 338.03 a 338.09 SŘ200 Kčdo 08.11.2018Poledne Jan zaplaceno
16.TTC Brandýs nad Labemnesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)350 Kčdo 08.11.2018Poledne Jan zaplaceno
15.Slovan KST Bohnicenezadání online zápisu400 Kčdo 08.11.2018Poledne Jan zaplaceno
14.T. J. Sokol Olomouc-Neředínpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 26.10.2018Poledne Jan zaplaceno
13.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systemspozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.10.2018Poledne Jan zaplaceno
12.TJ Sokol Česká Skalicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.10.2018Poledne Jan zaplaceno
11.Slovan KST Bohnicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.10.2018Poledne Jan zaplaceno
10.SKUŘ Plzeňpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 25.10.2018Poledne Jan zaplaceno
9.TJ Slavoj Prahanezadání online zápisu200 Kčdo 25.10.2018Poledne Jan zaplaceno
8.SF SKK EL Niňo Praha Dnesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)700 Kčdo 25.10.2018Poledne Jan zaplaceno
7.SF SKK EL Niňo Praha Enesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)700 Kčdo 25.10.2018Poledne Jan zaplaceno
6.TTC Ústí nad Labemnesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)350 Kčdo 25.10.2018Poledne Jan zaplaceno
5.TTC Siko Orlovástart v nejednotných dresech100 Kčdo 25.10.2018Poledne Jan zaplaceno
4.TJ Lokomotiva Pardubicenesplnění povinností účastníka soutěže (nezajištění vr. rozhodčího)700 Kčdo 18.10.2018Poledne Jan zaplaceno
3.TJ Tesla Pardubicepozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 18.10.2018Poledne Jan zaplaceno
2.Union Plzeňpozdní zaslání zápisu o utkání100 Kčdo 18.10.2018Poledne Jan zaplaceno
1.TTC Siko Orlovápozdní přihlášení do soutěže4000 Kčdo 30.07.2018Drozda Václav zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS