Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
47.TJ Sokol Běchovice II Cnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 13.05.2019Bajtler Martin 
46.TJ Lokomotiva Vršovice Cnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 3. případ100 Kčdo 13.05.2019Kotlorz Lukáš 
45.TJ AVIA Čakovice Cnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 3. případ100 Kčdo 13.05.2019Kotlorz Lukáš 
44.TJ AVIA Čakovice Cnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 13.05.2019Kotlorz Lukáš 
43.AC Sparta Praha Nkontumace utkání200 Kčdo 15.04.2019Bajtler Martinzaplaceno
42.TJ Lokomotiva Vršovice Bnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 18.04.2019Kotlorz Lukáš 
41.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky Cnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 4. případ100 Kčdo 18.04.2019Bajtler Martin 
40.TJ Sokol Břevnov Hradčany ANesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích600 Kčdo 08.03.2019Vojáček Milošzaplaceno
39.TJ Slovan Svoboda ANesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích300 Kčdo 08.03.2019Vojáček Milošzaplaceno
38.TJ Sokol Žižkov ANesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích300 Kčdo 08.03.2019Vojáček Milošzaplaceno
37.TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ANesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích300 Kčdo 08.03.2019Vojáček Milošzaplaceno
36.KST OBO PrahaNesplnění podmínky předepsaného počtu rozhodčích300 Kčdo 08.03.2019Vojáček Miloš 
35.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky Cnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 3. případ100 Kčdo 08.03.2019Bajtler Martinzaplaceno
34.TJ ABC Branik Dnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 08.03.2019Bajtler Martinzaplaceno
33.TJ Sokol Petrovice I. Enedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 08.03.2019Bajtler Martinzaplaceno
32.TTC Elizza Praha Jnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 3. případ100 Kčdo 08.03.2019Bajtler Martinzaplaceno
31.TJ Pankrác Dnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 08.03.2019Bajtler Martinzaplaceno
30.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky Cnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 3. případ100 Kčdo 08.03.2019Bajtler Martinzaplaceno
29.TJ ABC Branik Bnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 6. případ100 Kčdo 08.03.2019Kotlorz Lukášzaplaceno
28.TJ Sokol Žižkov Cnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 3. případ100 Kčdo 19.02.2019Bajtler Martinzaplaceno
27.TTC Elizza Praha Inedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 19.02.2019Bajtler Martinzaplaceno
26.SK Slivenec Cnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 19.02.2019Bajtler Martinzaplaceno
25.TTC Elizza Praha Jnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 19.02.2019Bajtler Martinzaplaceno
24.TJ Lokomotiva Vršovice Cnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 19.02.2019Kotlorz Lukášzaplaceno
23.TJ Lokomotiva Vršovice Cnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 19.02.2019Kotlorz Lukášzaplaceno
22.TJ ABC Branik Bnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 5. případ100 Kčdo 19.02.2019Kotlorz Lukášzaplaceno
21.TJ Lokomotiva Vršovice Enedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 13.01.2019Bajtler Martin zaplaceno
20.TJ Malešice Cnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 13.01.2019Bajtler Martin zaplaceno
19.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky Cnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 13.01.2019Bajtler Martin zaplaceno
18.TJ Orion Praha Anedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 13.01.2019Bajtler Martin zaplaceno
17.TJ ABC Branik Bnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 13.01.2019Bajtler Martin zaplaceno
16.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky Cnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 13.01.2019Bajtler Martin zaplaceno
15.TJ ABC Branik Dnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 3. případ100 Kčdo 13.01.2019Kotlorz Lukáš zaplaceno
14.TJ Košíře Anedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 3. případ100 Kčdo 13.01.2019Kotlorz Lukáš zaplaceno
13.TJ ABC Branik Bnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 4. případ100 Kčdo 13.01.2019Kotlorz Lukáš zaplaceno
12.TJ ABC Branik Bnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 3. případ100 Kčdo 13.01.2019Kotlorz Lukáš zaplaceno
11.TJ Pankrác Dporušení bodu 15. Rozpisu soutěží PSST100 Kčdo 13.01.2019Bajtler Martin zaplaceno
10.TJ Sokol Břevnov Hradčany Aporušení bodu 4.1. Rozpisu soutěží PSST300 Kčdo 13.01.2019Vojáček Miloš zaplaceno
9.TJ ABC Branik Cporušení bodu 3.2. Rozpisu soutěží PSST100 Kčdo 13.01.2019Kotlorz Lukáš zaplaceno
8.TJ AVIA Čakovice Bporušení bodu 3.2. Rozpisu soutěží PSST100 Kčdo 13.01.2019Kotlorz Lukáš zaplaceno
7.TJ Sokol Žižkov Cnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 12.12.2018Bajtler Martin zaplaceno
6.TJ ABC Branik Dnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 12.12.2018Kotlorz Lukáš zaplaceno
5.TJ Košíře Anedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 12.12.2018Kotlorz Lukáš zaplaceno
4.TJ ABC Branik Bnedodržení bodu 16.1. Rozpisu soutěží PSST - 2. případ50 Kčdo 12.12.2018Kotlorz Lukáš zaplaceno
3.TJ Malešice Dnedodržení bodu 17.3. Rozpisu soutěží PSST50 Kčdo 28.11.2018Bajtler Martin zaplaceno
2.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky Gkontumace utkání300 Kčdo 12.11.2018Bajtler Martin zaplaceno
1.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky Godhlášení mužstva v průběhu soutěže700 Kčdo 12.11.2018Bajtler Martin zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS