Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Pokuty
 DružstvoDůvodČástkaSplatnostPokutu zadalPoznámka
54.TJ Sokol Roztokypozdní hlášení výsledků-2.případ50 Kčdo 02.04.2019Grillzaplaceno
53.TJ Sokol Žebrákpozdní přihlášení na OPEN100 Kčdo 19.03.2019Kulichzaplaceno
52.TSM Kladnopozdní přihlášení na OPEN100 Kčdo 19.03.2019Kulichzaplaceno
51.SK Viktorie Ořech Anedostavení se k utkání po omluvě předem900 Kčdo 19.03.2019Grillzaplaceno
50.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT Bpozdě poslané zápisy100 Kčdo 19.03.2019Grillzaplaceno
49.TJ Sokol Čáslav Bpozdě poslané zápisy100 Kčdo 05.03.2019Grillzaplaceno
48.TJ Sokol Krchleby Bchyby v zápisech - 4.př.50 Kčdo 05.03.2019Grillzaplaceno
47.TJ Broumypozdě poslaný zápis předehrávky100 Kčdo 05.03.2019Grillzaplaceno
46.TJ Aero Odolena Vodapozdě poslaný zápis -2.případ150 Kčdo 05.03.2019Grillzaplaceno
45.KST Rakovník Dnerozlišení jména - 3.př.100 Kčdo 05.03.2019Grillzaplaceno
44.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT Bnedostavení se k utkání po omluvě předem1200 Kčdo 05.03.2019Grillzaplaceno
43.SK Viktorie Ořech Anedostavení se k utkání800 Kčdo 19.02.2019Grillzaplaceno
42.Kanoistický klub Rakovníkpozdě poslaný zápis o 2 dny100 Kčdo 05.02.2019Grillzaplaceno
41.STC Slaný Apozdě poslaný zápis o 3 dny150 Kčdo 05.02.2019Grillzaplaceno
40.TTC Žehuň Apozdní hlášení výsledků100 Kčdo 05.02.2019Grillzaplaceno
39.TTC Říčany Bpozdě poslaný zápis100 Kčdo 05.02.2019Grillzaplaceno
38.TTC Brandýs nad Labem Dnenahlášení výsledku 2.př.200 Kčdo 01.01.2019Grill Josef zaplaceno
37.TJ Sokol Mnichovo Hradiště Bpozdě poslané zápisy o 1 den100 Kčdo 01.01.2019Grill Josef zaplaceno
36.KST Rakovník Bnerozlišení jména - 2.př.50 Kčdo 01.01.2019Grill Josef zaplaceno
35.TJ Aero Odolena Vodapozdě poslaný zápis100 Kčdo 01.01.2019Grill Josef zaplaceno
34.TJ Sokol Velký Osek Anenahlášení výsledku100 Kčdo 18.12.2018Grill Josef zaplaceno
33.TJ Sokol Krchleby Anenahlášení výsledku předhrávky100 Kčdo 18.12.2018Grill Josef zaplaceno
32.TJ Slovan Lochovice Anenahlášení výsledku100 Kčdo 18.12.2018Grill Josef zaplaceno
31.TSM Kladnopozdě poslaný zápis100 Kčdo 04.12.2018Grill Josef zaplaceno
30.KST Rakovník Dnerozlišení jména - 2.př.50 Kčdo 04.12.2018Grill Josef zaplaceno
29.TJ Sokol Buštěhradnenahlášení výsledku100 Kčdo 04.12.2018Grill Josef zaplaceno
28.TJ Sokol Hořovice Apozdě poslané zápisy o 1 den100 Kčdo 04.12.2018Grill Josef zaplaceno
27.TJ Sadská Bnenahlášení výsledku předhrávky100 Kčdo 20.11.2018Grill Josef zaplaceno
26.TJ Sokol Příbram ADK - odstoupení ze soutěže5000 Kčdo 15.11.2018Grill Josef zaplaceno
25.TTC Brandýs nad Labem Dnenahlášení výsledku100 Kčdo 06.11.2018Grill Josef zaplaceno
24.TJ Sokol Králův Dvůr Bpozdě poslané zápisy o 1 den100 Kčdo 06.11.2018Grill Josef zaplaceno
23.ST Benešov Apozdě poslané zápisy předehrávky o 4 dny200 Kčdo 06.11.2018Grill Josef zaplaceno
22.TJ Slovan Lochovice Apozdě hlášená předehrávka-změna herny100 Kčdo 06.11.2018Grill Josef zaplaceno
21.TJ Sokol Krchleby Apozdní přihlášení hráče na OPEN100 Kčdo 24.10.2018Valentová Hana zaplaceno
20.TJ Spartak Čelákovice Apozdní přihlášení hráčů na OPEN300 Kčdo 24.10.2018Valentová Hana zaplaceno
19.STC Slaný Apozdě poslané zápisy o 1 den+chyby v zápisech150 Kčdo 23.10.2018Grill Josef zaplaceno
18.TJ Sokol Mníšek pod Brdy Bpozdě poslané zápisy o 1 den100 Kčdo 23.10.2018Grill Josef zaplaceno
17.Sokol Dolní Beřkovice Apozdě poslané zápisy o 1 den100 Kčdo 23.10.2018Grill Josef zaplaceno
16.SK Městec Králové Achyby v zápisech50 Kčdo 23.10.2018Grill Josef zaplaceno
15.TTC Říčany Bnenahlášení výsledku předhrávky100 Kčdo 23.10.2018Grill Josef zaplaceno
14.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesypozdě zadaná soupiska100 Kčdo 23.10.2018Grill Josef zaplaceno
13.TJ Sokol Starkočpozdě zadaná soupiska100 Kčdo 23.10.2018Grill Josef zaplaceno
12.TTC Říčany Apozdě poslané zápisy o 1 den + pozdě hlášení200 Kčdo 23.10.2018Grill Josef zaplaceno
11.TJ Sokol Mníšek pod Brdy Apozdě poslané zápisy o 1 den100 Kčdo 23.10.2018Grill Josef zaplaceno
10.Sokol Přezleticepozdní zaplacení ES50 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno
9.Sokol Dolní Beřkovice Apozdní přihláška100 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno
8.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesypozdní zaplacení ES +přihláška300 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno
7.SK Městec Králové Apozdní zaplacení ES100 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno
6.TJ Sokol Velké Popovicepozdní zaplacení ES250 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno
5.TJ Sokol Libice nad Cidlinoupozdní zaplacení ES100 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno
4.SK Březnice Apozdní zaplacení ES300 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno
3.TJ Tatran Sedlčany Bpozdní zaplacení ES50 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno
2.TJ Sokol Příbram Apozdní zaplacení ES100 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno
1.Sokol Lány Apozdní vklad100 Kčdo 10.07.2018Grill Josef zaplaceno

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS