Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
96.Slovan Lochovice "B"-TJ KlínecKS 2C16. 04. 2006 10:30PO (00. 00. 0000 00:00)v herně Klínce
80.TTC Josefův Důl-Sokol Sadská "C"KS 2B15. 04. 2006 17:00PO (00. 00. 0000 00:00)v herně AŠ Josyma MB
48.STC Slaný-Sokol Stochov-HoniceKS 1A11. 04. 2006 18:00PO (00. 00. 0000 00:00) 
47.Sokol Hořovice-TTC PříbramKS 1A08. 04. 2006 15:00PO (00. 00. 0000 00:00) 
106.Kavalier Sázava n.S. "B"-Sokol Kostelec n.Č.l. "C"KS 2D08. 04. 2006 13:30PO (00. 00. 0000 00:00)herna hostů
81.TTC Brandýs n.L. "C"-Sokol Čečelice "B"KS 2B07. 04. 2006 19:00PO (00. 00. 0000 00:00) 
46.TTC Příbram-Kaučuk Kralupy n.Vlt.KS 1A25. 03. 2006 18:0021. (00. 00. 0000 00:00) 
79.Sokol Mnichovo Hradiště "B"-TTC Josefův DůlKS 2B25. 03. 2006 17:0021. (00. 00. 0000 00:00)prohozené pořadatelství za podzimní kolo
45.Sokol Lány-SKP ARLT Kladno "B"KS 1A25. 03. 2006 13:3021. (00. 00. 0000 00:00) 
15.FK Kolín-TTC Kladno "B"Divize23. 03. 2006 19:0020. (00. 00. 0000 00:00)dohrávka
78.AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"-Sokol KrchlebyKS 2B21. 03. 2006 17:0020. (00. 00. 0000 00:00)dohrávka po dohodě, místo kontumace.
43.TTC Kladno "C"-Kaučuk Kralupy n.Vlt.KS 1A11. 03. 2006 13:0019. (00. 00. 0000 00:00) 
44.Sokol Lány-STC SlanýKS 1A10. 03. 2006 18:3019. (00. 00. 0000 00:00) 
95.Tatran Sedlčany "B"-Slovan Lochovice "B"KS 2C26. 02. 2006 10:3018. (00. 00. 0000 00:00)hráno u hostů
38.SK Březnice-SKP ARLT Kladno "B"KS 1A23. 02. 2006 19:0017. (00. 00. 0000 00:00) 
40.STC Slaný-KST Rakovník "C"- EDISONKS 1A23. 02. 2006 18:3017. (00. 00. 0000 00:00) 
94.Sokol Krásná Hora nad Vltavou-Slovan Lochovice "B"KS 2C23. 02. 2006 18:0017. (00. 00. 0000 00:00) 
76.Sokol Krchleby-Sokol Sadská "C"KS 2B23. 02. 2006 18:0017. (00. 00. 0000 00:00) 
61.Sokol Kostelec n.L.-TTC Slovan KladnoKS 2A23. 02. 2006 17:0017. (00. 00. 0000 00:00) 
37.Sokol Hořovice-Sokol LányKS 1A22. 02. 2006 19:0017. (00. 00. 0000 00:00) 
59.Sokol Kutná Hora-Sokol Velké PopoviceKS 1B21. 02. 2006 19:0017. (00. 00. 0000 00:00) 
104.Sokol Uhlířské Janovice-FK Kolín "C"KS 2D21. 02. 2006 19:0018. (00. 00. 0000 00:00) 
14.AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"-Sokol Kostelec n.Č.l.Divize21. 02. 2006 18:3018. (00. 00. 0000 00:00) 
42.TTC Příbram-SKP ARLT Kladno "B"KS 1A21. 02. 2006 18:0018. (00. 00. 0000 00:00) 
77.Sokol Krchleby-Sokol Sadská "D"KS 2B21. 02. 2006 18:0018. (00. 00. 0000 00:00) 
41.Sokol Příbram-Sokol LányKS 1A17. 02. 2006 20:0018. (00. 00. 0000 00:00) 
39.Kaučuk Kralupy n.Vlt.-ST- ŠanovKS 1A14. 02. 2006 18:3017. (00. 00. 0000 00:00) 
35.Sokol Lány-ST- ŠanovKS 1A12. 02. 2006 09:0016. (00. 00. 0000 00:00) 
32.Sokol Lány-KST Rakovník "C"- EDISONKS 1A11. 02. 2006 18:0015. (00. 00. 0000 00:00) 
34.Sokol Příbram-TTC PříbramKS 1A11. 02. 2006 15:0015. (00. 00. 0000 00:00) 
33.Sokol Stochov-Honice-Kaučuk Kralupy n.Vlt.KS 1A11. 02. 2006 10:3015. (00. 00. 0000 00:00) 
31.TTC Kladno "C"-ST- ŠanovKS 1A11. 02. 2006 09:0015. (00. 00. 0000 00:00) 
36.Sokol Příbram-SK BřezniceKS 1A10. 02. 2006 20:0016. (00. 00. 0000 00:00) 
73.Sokol Sadská "C"-Sokol Čečelice "B"KS 2B09. 02. 2006 19:0015. (00. 00. 0000 00:00) 
74.Sokol Sadská "D"-Sokol Čečelice "B"KS 2B09. 02. 2006 17:0016. (00. 00. 0000 00:00) 
75.Sokol Sadská "C"-TTC Brandýs n.L. "C"KS 2B08. 02. 2006 18:0016. (00. 00. 0000 00:00) 
8.Slovan Lochovice-Sokol Kostelec n.Č.l.Divize04. 02. 2006 16:0013. (00. 00. 0000 00:00)odklad - kvůli herně
13.KST Rakovník "B"- EDISON-Sokol SadskáDivize02. 02. 2006 18:0018. (00. 00. 0000 00:00) 
10.AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"-FK KolínDivize29. 01. 2006 10:3014. (00. 00. 0000 00:00)hráno u hostů, porucha topení.
93.Sokol Mníšek pod Brdy-TJ KlínecKS 2C29. 01. 2006 10:3014. (00. 00. 0000 00:00)v herně hostů
72.Sokol Sadská "D"-TTC Bělá p.B. "B"KS 2B29. 01. 2006 10:3014. (00. 00. 0000 00:00) 
12.Slovan Lochovice-SKP ARLT KladnoDivize29. 01. 2006 10:0014. (00. 00. 0000 00:00)v herně hostů SKP ARLT Kladno
30.TTC Příbram-Sokol LányKS 1A29. 01. 2006 09:3014. (00. 00. 0000 00:00) 
103.Sokol Kutná Hora "B"-TTC Říčany "C"KS 2D28. 01. 2006 18:0013. (00. 00. 0000 00:00) 
91.Slovan Lochovice "B"-TJ KlínecKS 2C28. 01. 2006 17:0013. (00. 00. 0000 00:00)v herně hostů
92.Slovan Lochovice "B"-Sokol ČernošiceKS 2C27. 01. 2006 19:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
69.Sokol Sadská "D"-Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 2B27. 01. 2006 18:3013. (00. 00. 0000 00:00) 
71.Sokol Sadská "C"-Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 2B26. 01. 2006 18:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
57.Sokol Sadská "B"-TJ NeratoviceKS 1B26. 01. 2006 18:0013. (00. 00. 0000 00:00) 
9.Sokol Sadská-Sokol HudliceDivize24. 01. 2006 19:3014. (00. 00. 0000 00:00) 
11.TTC Kladno "B"-KST Rakovník "B"- EDISONDivize22. 01. 2006 10:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
58.Sokol Sadská "B"-Sokol LíbezniceKS 1B20. 01. 2006 18:0014. (00. 00. 0000 00:00) 
7.Sokol Sadská-AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"Divize19. 01. 2006 18:0013. (00. 00. 0000 00:00) 
70.Sokol Sadská "C"-TTC Bělá p.B. "B"KS 2B17. 01. 2006 19:0013. (00. 00. 0000 00:00) 
29.Sokol Lány-TTC Kladno "C"KS 1A14. 01. 2006 13:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
89.Sokol Černošice-TJ KlínecKS 2C14. 01. 2006 10:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
90.Tatran Sedlčany "B"-Sokol Krásná Hora nad VltavouKS 2C14. 01. 2006 10:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
6.AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"-Sokol HudliceDivize13. 01. 2006 18:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
56.TJ Neratovice-Sokol LíbezniceKS 1B13. 01. 2006 18:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
100.TTC Říčany "B"-Sokol Velké Popovice "B"KS 2D11. 01. 2006 18:3012. (00. 00. 0000 00:00) 
5.Sokol Kostelec n.Č.l.-Sokol SadskáDivize18. 12. 2005 10:3011. (00. 00. 0000 00:00)odklad
4.Sokol Kostelec n.Č.l.-FK KolínDivize17. 12. 2005 16:0010. (00. 00. 0000 00:00)odklad
67.TTC Josefův Důl-Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 2B10. 12. 2005 17:0010. (00. 00. 0000 00:00)herna Mn.Hradiště
87.Sokol Mníšek pod Brdy-Sokol Hořovice "B"KS 2C10. 12. 2005 15:0010. (00. 00. 0000 00:00) 
55.Sokol Mnichovo Hradiště-Sokol Sadská "B"KS 1B10. 12. 2005 12:0010. (00. 00. 0000 00:00) 
66.AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "C"-Sokol Sadská "D"KS 2B09. 12. 2005 18:3010. (00. 00. 0000 00:00) 
27.STC Slaný-SK BřezniceKS 1A07. 12. 2005 19:0010. (00. 00. 0000 00:00) 
28.Sokol Stochov-Honice-Sokol LányKS 1A06. 12. 2005 19:0011. (00. 00. 0000 00:00) 
88.Slovan Lochovice "B"-Sokol Hořovice "B"KS 2C05. 12. 2005 18:0011. (00. 00. 0000 00:00) 
25.Kaučuk Kralupy n.Vlt.-TTC Kladno "C"KS 1A26. 11. 2005 15:008. (00. 00. 0000 00:00) 
60.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"-TTC Slovan KladnoKS 2A26. 11. 2005 11:308. (00. 00. 0000 00:00) 
26.STC Slaný-Sokol LányKS 1A23. 11. 2005 19:008. (00. 00. 0000 00:00) 
54.Sokol Líbeznice-Sokol Velké PopoviceKS 1B20. 11. 2005 18:308. (00. 00. 0000 00:00)Bude sehráno v herně Popovic
86.Slovan Lochovice "B"-Tatran Sedlčany "B"KS 2C13. 11. 2005 09:007. (00. 00. 0000 00:00)Tatran Sedlčany
65.TTC Brandýs n.L. "C"-TTC Josefův DůlKS 2B12. 11. 2005 17:006. (00. 00. 0000 00:00) 
64.TTC STEER Mladá Boleslav-TTC Bělá p.B. "B"KS 2B12. 11. 2005 16:006. (00. 00. 0000 00:00) 
52.TTC Bělá p.B.-Sokol LíbezniceKS 1B12. 11. 2005 15:006. (00. 00. 0000 00:00) 
53.Sokol Mnichovo Hradiště-TJ NeratoviceKS 1B12. 11. 2005 15:006. (00. 00. 0000 00:00) 
21.Sokol Lány-Sokol HořoviceKS 1A12. 11. 2005 14:006. (00. 00. 0000 00:00) 
20.TTC Kladno "C"-Sokol PříbramKS 1A12. 11. 2005 13:006. (00. 00. 0000 00:00) 
22.ST- Šanov-Kaučuk Kralupy n.Vlt.KS 1A12. 11. 2005 09:006. (00. 00. 0000 00:00) 
85.Slovan Lochovice "B"-Sokol Krásná Hora nad VltavouKS 2C10. 11. 2005 18:006. (00. 00. 0000 00:00) 
24.ST- Šanov-STC SlanýKS 1A09. 11. 2005 19:007. (00. 00. 0000 00:00) 
2.Slovan Lochovice-Sokol Králův Dvůr "C"Divize06. 11. 2005 15:006. (00. 00. 0000 00:00) 
3.Slovan Lochovice-TTC Kladno "B"Divize05. 11. 2005 10:307. (00. 00. 0000 00:00) 
23.Sokol Lány-Sokol PříbramKS 1A02. 11. 2005 19:007. (00. 00. 0000 00:00) 
84.Sokol Mníšek pod Brdy-Sokol BenešovKS 2C29. 10. 2005 15:004. (00. 00. 0000 00:00) 
19.SK Březnice-Sokol PříbramKS 1A27. 10. 2005 19:005. (00. 00. 0000 00:00) 
51.TJ Neratovice-TTC Brandýs n.L. "B"KS 1B26. 10. 2005 19:004. (00. 00. 0000 00:00) 
16.ST- Šanov-TTC Kladno "C"KS 1A26. 10. 2005 18:004. (00. 00. 0000 00:00) 
63.TTC Brandýs n.L. "C"-Sokol Sadská "C"KS 2B25. 10. 2005 18:305. (00. 00. 0000 00:00) 
17.STC Slaný-SKP ARLT Kladno "B"KS 1A25. 10. 2005 18:004. (00. 00. 0000 00:00) 
18.ST- Šanov-Sokol LányKS 1A24. 10. 2005 19:005. (00. 00. 0000 00:00) 
83.TJ Klínec-Sokol Mníšek pod BrdyKS 2C16. 10. 2005 10:303. (00. 00. 0000 00:00)hráno u hostů-herna Sokola Mníšek
82.TJ Klínec-Slovan Lochovice "B"KS 2C15. 10. 2005 10:002. (00. 00. 0000 00:00)hráno u hostů-herna Slovanu Lochovice
1.AŠ JOSYMA Mladá Boleslav "B"-Sokol SadskáDivize11. 10. 2005 18:302. (00. 00. 0000 00:00) 
62.Sokol Sadská "D"-Sokol Sadská "C"KS 2B01. 10. 2005 18:301. (00. 00. 0000 00:00) 
50.Lokomotiva Nymburk-TTC Brandýs n.L. "B"KS 1B30. 09. 2005 19:001. (00. 00. 0000 00:00) 
49.Sokol Líbeznice-TJ NeratoviceKS 1B30. 09. 2005 18:301. (00. 00. 0000 00:00) 
68.Sokol Sadská "C"-Sokol Sadská "D"KS 2B30. 09. 2005 18:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
102.FK Kolín "B"-FK Kolín "C"KS 2D29. 09. 2005 19:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
98.FK Kolín "C"-FK Kolín "B"KS 2D27. 09. 2005 19:001. (00. 00. 0000 00:00) 
101.Sokol Kostelec n.Č.l. "B"-Sokol Kostelec n.Č.l. "C"KS 2D26. 09. 2005 19:0012. (00. 00. 0000 00:00) 
105.TTC Říčany "C"-TTC Říčany "B"KS 2D24. 09. 2005 16:0022. (00. 00. 0000 00:00) 
97.Sokol Kostelec n.Č.l. "C"-Sokol Kostelec n.Č.l. "B"KS 2D23. 09. 2005 19:001. (00. 00. 0000 00:00) 
99.TTC Říčany "B"-TTC Říčany "C"KS 2D23. 09. 2005 18:3011. (00. 00. 0000 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline