Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
6.TJ Sokol Jasenná A-TJ Knauf Team Lipí ARP I05. 04. 2012 18:0016. (09. 02. 2012 18:00) 
35.TJ Sokol Česká Skalice D-TJ Náchod CRP II04. 04. 2012 18:0019. (07. 03. 2012 18:00) 
1.TTC Nové Město nad Metují B-Jednota Orel Bohuslavice ARP I03. 04. 2012 18:0022. (30. 03. 2012 18:00) 
118.TJ Sokol Velká Jesenice-TJ Červený Kostelec-Horní CPO 3-402. 04. 2012 18:003. (06. 04. 2012 18:30) 
34.Jednota Orel Bohuslavice B-TJ Sokol Zbečník ARP II30. 03. 2012 18:0021. (23. 03. 2012 18:00) 
10.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Náchod BRP I29. 03. 2012 18:0014. (26. 01. 2012 18:00) 
114.TJ Sokol Velký Dřevíč-TJ Sokol Jaroměř-Josefov BPO 13-1726. 03. 2012 17:301. (01. 03. 2012 17:30) 
116.TJ Sokol Jaroměř-Josefov C-TJ Sokol Horní Radechová BPO 13-17 1. (23. 03. 2012 17:30) 
39.TJ Knauf Team Lipí B-TJ Jiskra Adršpach ARP II22. 03. 2012 18:0018. (28. 02. 2012 18:00) 
33.TJ Jiskra Machov A-Jednota Orel Bohuslavice BRP II21. 03. 2012 18:0022. (29. 03. 2012 18:00) 
37.TJ Červený Kostelec-Horní B-TJ Sokol Zbečník ARP II20. 03. 2012 18:0019. (08. 03. 2012 18:00) 
36.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Jiskra Machov ARP II16. 03. 2012 18:0019. (09. 03. 2012 18:00) 
38.Jednota Orel Bohuslavice B-TJ Knauf Team Lipí BRP II15. 03. 2012 18:0019. (09. 03. 2012 18:00) 
3.TJ Jiskra Jaroměř B-TJ Náchod BRP I14. 03. 2012 18:0018. (02. 03. 2012 18:00) 
112.TJ Sokol Jaroměř-Josefov C-TJ Sokol Velký DřevíčPO 13-1714. 03. 2012 17:301. (17. 02. 2012 17:30) 
91.TJ Náchod A-TJ Sokol Jaroměř-Josefov ARP d13. 03. 2012 18:008. (17. 02. 2012 18:00) 
90.TJ Sokol Jaroměř-Josefov A-TTC Nové Město nad Metují ARP d12. 03. 2012 18:007. (25. 01. 2012 18:00) 
113.TJ Sokol Jasenná C-TJ Sokol Horní Radechová BPO 13-1709. 03. 2012 19:001. (17. 02. 2012 19:00) 
110.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Sokol Velká JesenicePO 1-829. 02. 2012 18:001. (15. 02. 2012 18:00) 
11.TJ Náchod B-TJ Jiskra Jaroměř CRP I29. 02. 2012 18:0013. (18. 01. 2012 18:00) 
5.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Jiskra Jaroměř CRP I28. 02. 2012 18:0016. (09. 02. 2012 18:00) 
111.TJ Sokol Velká Jesenice-TJ Lokomotiva Meziměstí CPO 1-827. 02. 2012 18:301. (24. 02. 2012 18:30) 
4.TTC Nové Město nad Metují B-TJ Sokol Bukovice BRP I24. 02. 2012 18:0018. (02. 03. 2012 18:00) 
41.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Lokomotiva Meziměstí BRP II24. 02. 2012 18:0015. (03. 02. 2012 18:00) 
14.TJ Sokol Žďárky A-TJ Jiskra Jaroměř BRP I23. 02. 2012 18:0012. (12. 01. 2012 18:00) 
89.TJ Lokomotiva Meziměstí A-TJ Červený Kostelec-Horní ARP d23. 02. 2012 17:307. (25. 01. 2012 17:00) 
92.TTC Nové Město nad Metují A-TJ Lokomotiva Meziměstí ARP d23. 02. 2012 17:008. (16. 02. 2012 16:45) 
117.TJ Sokol Česká Skalice E-TJ Sokol Zbečník BPO 9-1222. 02. 2012 18:001. (15. 02. 2012 18:00) 
43.TJ Knauf Team Lipí B-TJ Jiskra Machov ARP II22. 02. 2012 18:0014. (24. 01. 2012 18:00) 
40.TJ Sokol Horní Radechová A-TJ Jiskra Machov ARP II18. 02. 2012 09:0017. (16. 02. 2012 18:00) 
115.TJ Sokol Horní Radechová B-TJ Sokol Jasenná CPO 13-1717. 02. 2012 19:001. (08. 03. 2012 18:30) 
7.TJ Sokol Česká Skalice B-TJ Sokol Bukovice BRP I 16. (10. 02. 2012 18:00) 
93.TJ Červený Kostelec-Horní A-TJ Sokol Česká Skalice BRP d09. 02. 2012 18:008. (16. 02. 2012 18:00) 
8.TJ Jiskra Jaroměř B-TJ Slovan Broumov BRP I06. 02. 2012 18:0016. (10. 02. 2012 18:00) 
9.TJ Knauf Team Lipí A-Jednota Orel Bohuslavice ARP I03. 02. 2012 18:0015. (01. 02. 2012 18:00) 
109.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Sokol Zbečník BRP III B02. 02. 2012 18:0014. (25. 01. 2012 18:00) 
108.TJ Sokol Zbečník B-SK Sokol Slavětín nad Metují ARP III B30. 01. 2012 18:0013. (16. 01. 2012 18:00) 
78.TJ Sokol Velká Jesenice A-TJ Sokol Jaroměř-Josefov CRP III A27. 01. 2012 17:0014. (27. 01. 2012 18:30) 
42.Jednota Orel Bohuslavice B-TJ Sokol Horní Radechová ARP II25. 01. 2012 18:0014. (27. 01. 2012 18:00) 
85.TJ Sokol Jaroměř-Josefov B-TJ Sokol Velká Jesenice ARP III A19. 01. 2012 18:3018. (04. 01. 2012 18:00) 
13.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Slovan Broumov BRP I19. 01. 2012 18:0012. (12. 01. 2012 18:00) 
77.TJ Červený Kostelec-Horní D-TJ Sokol Česká Skalice ERP III A19. 01. 2012 18:0013. (17. 01. 2012 18:00) 
107.TJ Slovan Broumov C-TJ Lokomotiva Meziměstí CRP III B17. 01. 2012 17:3012. (13. 01. 2012 18:00) 
84.TJ Sokol Jasenná C-TJ Sokol Jaroměř-Josefov CRP III A13. 01. 2012 19:0018. (06. 01. 2012 19:00) 
47.TJ Knauf Team Lipí B-TJ Sokol Zbečník ARP II12. 01. 2012 18:0012. (10. 01. 2012 18:00) 
76.TJ Sokol Velká Jesenice A-TTC Nové Město nad Metují CRP III A11. 01. 2012 18:0012. (13. 01. 2012 18:30) 
44.TJ Náchod C-TJ Sokol Jaroměř-Josefov ARP II11. 01. 2012 18:0013. (16. 01. 2012 18:00) 
12.TJ Knauf Team Lipí A-TJ Náchod BRP I10. 01. 2012 18:0012. (11. 01. 2012 18:00) 
83.TJ Červený Kostelec-Horní D-TJ Sokol Jasenná BRP III A10. 01. 2012 18:0018. (03. 01. 2012 18:00) 
80.TJ Sokol Velká Jesenice A-TJ Sokol Česká Skalice ERP III A19. 12. 2011 18:0017. (16. 12. 2011 18:30) 
15.Jednota Orel Bohuslavice A-TTC Nové Město nad Metují BRP I19. 12. 2011 18:0011. (08. 12. 2011 18:00) 
51.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Náchod CRP II16. 12. 2011 18:009. (25. 11. 2011 18:00) 
45.TJ Sokol Horní Radechová A-TJ Lokomotiva Meziměstí BRP II15. 12. 2011 18:0013. (19. 01. 2012 18:00) 
29.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Knauf Team Lipí ARP I15. 12. 2011 18:004. (13. 10. 2011 18:00) 
106.TJ Lokomotiva Meziměstí C-SK Sokol Slavětín nad Metují ARP III B14. 12. 2011 18:0011. (07. 12. 2011 18:00) 
52.TJ Sokol Česká Skalice D-TJ Jiskra Adršpach ARP II14. 12. 2011 18:009. (23. 11. 2011 18:00) 
105.TJ Sokol Vysoká Srbská A-TJ Slovan Broumov CRP III B12. 12. 2011 17:3011. (08. 12. 2011 17:30) 
73.TJ Sokol Velká Jesenice A-TJ Sokol Jasenná CRP III A08. 12. 2011 18:3010. (02. 12. 2011 18:30) 
104.TJ Sokol Vysoká Srbská A-TJ Sokol Zbečník BRP III B08. 12. 2011 17:3010. (01. 12. 2011 17:30) 
16.TJ Sokol Česká Skalice B-TJ Sokol Jasenná ARP I07. 12. 2011 18:0010. (02. 12. 2011 18:00) 
74.TJ Sokol Jasenná C-TJ Červený Kostelec-Horní CRP III A05. 12. 2011 18:3011. (09. 12. 2011 19:00) 
48.TJ Náchod C-TJ Červený Kostelec-Horní BRP II05. 12. 2011 18:0010. (28. 11. 2011 18:00) 
72.TJ Sokol Jaroměř-Josefov C-TJ Sokol Jasenná CRP III A02. 12. 2011 18:009. (23. 11. 2011 16:30) 
102.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Sokol Vysoká Srbská ARP III B30. 11. 2011 18:008. (16. 11. 2011 18:00) 
50.TJ Červený Kostelec-Horní B-TJ Jiskra Machov ARP II29. 11. 2011 18:309. (24. 11. 2011 18:00) 
49.Jednota Orel Bohuslavice B-TJ Sokol Jaroměř-Josefov ARP II23. 11. 2011 18:009. (25. 11. 2011 18:00) 
101.TJ Slovan Broumov C-TJ Sokol Horní Radechová BRP III B22. 11. 2011 18:308. (18. 11. 2011 18:00) 
18.TJ Knauf Team Lipí A-TTC Nové Město nad Metují BRP I22. 11. 2011 18:009. (23. 11. 2011 18:00) 
103.TJ Sokol Zbečník B-TJ Slovan Broumov CRP III B21. 11. 2011 18:309. (21. 11. 2011 18:00) 
63.TJ Sokol Jasenná C-TJ Sokol Velká Jesenice ARP III A18. 11. 2011 19:001. (23. 09. 2011 19:00) 
53.TJ Jiskra Machov A-TJ Sokol Česká Skalice CRP II16. 11. 2011 18:308. (17. 11. 2011 18:00) 
19.TTC Nové Město nad Metují B-TJ Náchod BRP I16. 11. 2011 18:008. (18. 11. 2011 18:00) 
87.TJ Sokol Jaroměř-Josefov A-TJ Náchod ARP d16. 11. 2011 17:003. (09. 11. 2011 18:00) 
21.TJ Sokol Žďárky A-TJ Knauf Team Lipí ARP I14. 11. 2011 18:006. (27. 10. 2011 18:00) 
69.TTC Nové Město nad Metují C-TJ Sokol Jasenná CRP III A11. 11. 2011 18:307. (09. 11. 2011 18:00) 
100.TJ Sokol Velký Dřevíč A-TJ Slovan Broumov CRP III B10. 11. 2011 19:007. (10. 11. 2011 17:30) 
20.TJ Jiskra Jaroměř C-TJ Sokol Žďárky ARP I10. 11. 2011 18:007. (11. 11. 2011 18:00) 
54.TJ Jiskra Adršpach A-TJ Knauf Team Lipí BRP II10. 11. 2011 18:007. (11. 11. 2011 18:00) 
88.TJ Lokomotiva Meziměstí A-TTC Nové Město nad Metují ARP d 3. (09. 11. 2011 17:00) 
79.TJ Sokol Jasenná C-TTC Nové Město nad Metují CRP III A 16. (04. 11. 2011 19:00) 
32.TJ Jiskra Jaroměř B-TJ Sokol Žďárky ARP I04. 11. 2011 18:001. (23. 09. 2011 18:00) 
27.TTC Nové Město nad Metují B-TJ Lokomotiva Meziměstí ARP I04. 11. 2011 18:005. (21. 10. 2011 18:00) 
99.SK Sokol Slavětín nad Metují A-TJ Sokol Zbečník BRP III B03. 11. 2011 18:006. (27. 10. 2011 18:00) 
30.TJ Lokomotiva Meziměstí A-TJ Knauf Team Lipí ARP I03. 11. 2011 18:002. (29. 09. 2011 18:00) 
23.TJ Jiskra Jaroměř C-Jednota Orel Bohuslavice ARP I02. 11. 2011 17:305. (21. 10. 2011 18:00) 
56.TJ Jiskra Machov A-TJ Sokol Horní Radechová ARP II01. 11. 2011 18:006. (27. 10. 2011 18:00) 
55.TJ Náchod C-TJ Jiskra Adršpach ARP II31. 10. 2011 18:006. (24. 10. 2011 18:00) 
26.TJ Sokol Bukovice B-TJ Sokol Česká Skalice BRP I27. 10. 2011 18:005. (21. 10. 2011 18:30) 
97.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Slovan Broumov CRP III B27. 10. 2011 18:005. (19. 10. 2011 18:00) 
25.TJ Náchod B-TJ Sokol Žďárky ARP I26. 10. 2011 18:005. (19. 10. 2011 18:00) 
98.TJ Sokol Horní Radechová B-TJ Sokol Vysoká Srbská ARP III B26. 10. 2011 18:006. (27. 10. 2011 18:00) 
58.TJ Jiskra Machov A-TJ Náchod CRP II25. 10. 2011 18:004. (13. 10. 2011 18:00) 
86.TJ Sokol Jaroměř-Josefov A-TJ Červený Kostelec-Horní ARP d25. 10. 2011 17:001. (05. 10. 2011 18:00) 
68.TJ Sokol Jasenná B-TJ Červený Kostelec-Horní CRP III A24. 10. 2011 18:305. (17. 10. 2011 18:30) 
57.TJ Náchod C-TJ Knauf Team Lipí BRP II24. 10. 2011 18:005. (17. 10. 2011 18:00) 
22.TJ Sokol Jasenná A-TJ Jiskra Jaroměř CRP I20. 10. 2011 18:006. (27. 10. 2011 18:00) 
59.TJ Náchod C-TJ Sokol Zbečník ARP II17. 10. 2011 18:003. (03. 10. 2011 18:00) 
66.TJ Sokol Jasenná C-TJ Sokol Česká Skalice ERP III A14. 10. 2011 19:003. (07. 10. 2011 19:00) 
28.TJ Jiskra Jaroměř B-TTC Nové Město nad Metují BRP I13. 10. 2011 18:004. (14. 10. 2011 18:00) 
24.TJ Knauf Team Lipí A-TJ Sokol Jasenná ARP I12. 10. 2011 18:005. (19. 10. 2011 18:00) 
96.TJ Sokol Vysoká Srbská A-TJ Sokol Velký Dřevíč ARP III B04. 10. 2011 17:302. (29. 09. 2011 17:30) 
61.TJ Náchod C-Jednota Orel Bohuslavice BRP II03. 10. 2011 18:001. (19. 09. 2011 18:00) 
65.TJ Sokol Jaroměř-Josefov C-TTC Nové Město nad Metují CRP III A30. 09. 2011 16:302. (28. 09. 2011 16:30) 
64.TTC Nové Město nad Metují C-TJ Sokol Jasenná BRP III A28. 09. 2011 18:001. (21. 09. 2011 18:00) 
95.TJ Sokol Velký Dřevíč A-TJ Sokol Zbečník BRP III B26. 09. 2011 18:001. (22. 09. 2011 17:30) 
31.TJ Slovan Broumov B-Jednota Orel Bohuslavice ARP I21. 09. 2011 18:001. (23. 09. 2011 18:00) 
2.TJ Jiskra Jaroměř B-TJ Jiskra Jaroměř CRP I20. 09. 2011 18:1520. (16. 03. 2012 18:00) 
46.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Sokol Česká Skalice DRP II20. 09. 2011 18:0012. (13. 01. 2012 18:00) 
94.TJ Sokol Vysoká Srbská A-TJ Lokomotiva Meziměstí CRP III B20. 09. 2011 17:301. (22. 09. 2011 17:30) 
60.TJ Sokol Česká Skalice D-TJ Sokol Česká Skalice CRP II19. 09. 2011 18:001. (21. 09. 2011 18:00) 
62.TJ Sokol Jaroměř-Josefov B-TJ Červený Kostelec-Horní CRP III A19. 09. 2011 18:001. (21. 09. 2011 18:00) 
82.TJ Sokol Jasenná B-TJ Sokol Jasenná CRP III A19. 09. 2011 17:0017. (12. 12. 2011 18:30) 
17.TJ Jiskra Jaroměř C-TJ Jiskra Jaroměř BRP I15. 09. 2011 18:309. (25. 11. 2011 18:00) 
71.TJ Sokol Jasenná C-TJ Sokol Jasenná BRP III A15. 09. 2011 18:098. (15. 11. 2011 18:09) 
67.TJ Červený Kostelec-Horní D-TJ Červený Kostelec-Horní CRP III A15. 09. 2011 18:003. (04. 10. 2011 18:00) 
70.TJ Sokol Jaroměř-Josefov B-TJ Sokol Jaroměř-Josefov CRP III A15. 09. 2011 17:008. (15. 11. 2011 17:00) 
81.TJ Sokol Jaroměř-Josefov C-TJ Sokol Jaroměř-Josefov BRP III A14. 09. 2011 17:0017. (14. 12. 2011 16:30) 
75.TJ Červený Kostelec-Horní C-TJ Červený Kostelec-Horní DRP III A13. 09. 2011 18:0012. (10. 01. 2012 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS