Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
51.TJ Sokol Častolovice "D"-TJ Sokol Lupenice "A"RP3 24. (06. 04. 2012 18:30)o 3.místo
52.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"-TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"RP3 24. (06. 04. 2012 18:00)o 5.místo
50.Sportovní klub Vršovan Voděrady "C"-TTC Lhoty u Potštejna "C"RP3 24. (05. 04. 2012 18:30)finále
53.TJ Sokol České Meziříčí "B"-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"RP3 24. (04. 04. 2012 18:30)o 7.místo
48.TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"RP3 23. (30. 03. 2012 18:30)o 5.místo
47.TJ Sokol Lupenice "A"-TJ Sokol Častolovice "D"RP3 23. (30. 03. 2012 18:30)o 3.místo
46.TTC Lhoty u Potštejna "C"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "C"RP3 23. (30. 03. 2012 18:30)finále
49.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"-TJ Sokol České Meziříčí "B"RP3 23. (27. 03. 2012 18:30)o 7.místo
43.TJ Sokol Lupenice "A"-TTC Lhoty u Potštejna "C"RP3 22. (23. 03. 2012 18:30)semifinále RP3
71.TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "E"-Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"RP4 24. (22. 03. 2012 18:30)finále
44.TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"-TJ Sokol České Meziříčí "B"RP322. 03. 2012 18:3022. (23. 03. 2012 18:30)o 5-8.místo
42.Sportovní klub Vršovan Voděrady "C"-TJ Sokol Častolovice "D"RP3 22. (22. 03. 2012 18:30)semifinále RP3
74.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "D"-Sportovní klub Solnice "B"RP4 24. (21. 03. 2012 18:30)o 7.místo
73.TJ Start Olešnice v Orlických horách "D"-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "C"RP420. 03. 2012 18:3024. (22. 03. 2012 18:30)o 5.místo
45.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"RP3 22. (20. 03. 2012 18:30)o 5-8.místo
68.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "D"RP4 23. (16. 03. 2012 18:30)o 3.místo
39.TTC Lhoty u Potštejna "C"-TJ Sokol Lupenice "A"RP3 21. (16. 03. 2012 18:30)semifinále RP3
38.TJ Sokol Častolovice "D"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "C"RP3 21. (16. 03. 2012 18:30)semifinále RP3
41.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"RP3 21. (16. 03. 2012 18:00)o 5-8.místo
72.Sportovní klub Vršovan Voděrady "D"-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"RP415. 03. 2012 18:3024. (22. 03. 2012 18:30)o 3.místo
67.Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"-TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "E"RP4 23. (15. 03. 2012 18:30)finále
15.TJ Sokol Častolovice "B"-TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "D"RP115. 03. 2012 18:3022. (23. 03. 2012 18:30)herna stolního tenisu Kostelec nad Orlicí
70.Sportovní klub Solnice "B"-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "D"RP4 23. (14. 03. 2012 18:30)o 7.místo
69.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "C"-TJ Start Olešnice v Orlických horách "D"RP414. 03. 2012 18:3023. (14. 03. 2012 18:00)o 5.místo
40.TJ Sokol České Meziříčí "B"-TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"RP3 21. (14. 03. 2012 18:30)o 5-8.místo
30.TJ Sokol Tutleky "A"-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "A"RP213. 03. 2012 18:3021. (16. 03. 2012 18:30)herna TJ Velešov Doudleby nad Orlicí
36.TJ Sokol Dobruška "A"-TJ Sokol Častolovice "D"RP309. 03. 2012 18:3018. (08. 03. 2012 18:30)Sokolovna Častolovice
64.Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"RP4 22. (08. 03. 2012 18:30)semifinále RP4
63.Sportovní klub Vršovan Voděrady "D"-TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "E"RP4 22. (08. 03. 2012 18:30)semifinále RP4
66.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "C"-Sportovní klub Solnice "B"RP4 22. (07. 03. 2012 18:00)o 5-8.místo
65.TJ Start Olešnice v Orlických horách "D"-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "D"RP406. 03. 2012 18:3022. (08. 03. 2012 18:30)o 5-8.místo
37.TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"-TJ Sokol České Meziříčí "B"RP305. 03. 2012 18:3018. (09. 03. 2012 18:30) 
61.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "D"-TJ Start Olešnice v Orlických horách "D"RP402. 03. 2012 18:3021. (29. 02. 2012 18:30)o 5-8.místo
60.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"-Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"RP4 21. (02. 03. 2012 18:30)semifinále RP4
59.TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "E"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "D"RP4 21. (01. 03. 2012 18:30)semifinále RP4
62.Sportovní klub Solnice "B"-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "C"RP4 21. (29. 02. 2012 18:30)o 5-8.místo
35.TJ Sokol České Meziříčí "B"-TJ Sokol Lupenice "A"RP327. 02. 2012 18:3017. (29. 02. 2012 18:30) 
28.TJ Sokol Tutleky "A"-TJ Prorubky "A"RP221. 02. 2012 18:3017. (17. 02. 2012 18:30) 
13.Sportovní klub Vršovan Voděrady "A"-TJ Sokol Častolovice "B"RP120. 02. 2012 18:3017. (16. 02. 2012 18:30) 
58.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "C"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "D"RP416. 02. 2012 18:3013. (15. 02. 2012 18:00)hala ZŠ Voděrady
34.TJ Sokol Dobruška "A"-TJ Start Olešnice v Orlických horách "C"RP3 15. (16. 02. 2012 18:30)tělocvična ZŠ Voděrady
14.TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "C"-TJ Sokol České Meziříčí "A"RP113. 02. 2012 18:3017. (17. 02. 2012 18:30) 
27.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "A"-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "A"RP206. 02. 2012 18:3015. (03. 02. 2012 18:30) 
57.TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "E"-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"RP401. 02. 2012 18:3011. (02. 02. 2012 18:30) 
10.TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "C"-TJ Start Olešnice v Orlických horách "A"RP131. 01. 2012 18:3013. (20. 01. 2012 18:30) 
26.TJ Peklo nad Zdobnicí "A"-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "A"RP226. 01. 2012 18:3014. (27. 01. 2012 18:30) 
11.TJ Baník Vamberk "B"-TJ Sokol České Meziříčí "A"RP125. 01. 2012 18:3014. (27. 01. 2012 18:30) 
56.TJ Start Olešnice v Orlických horách "D"-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"RP420. 01. 2012 18:309. (19. 01. 2012 18:30) 
9.Sportovní klub Vršovan Voděrady "A"-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "B"RP116. 01. 2012 18:3013. (19. 01. 2012 18:30) 
55.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "B"-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "D"RP411. 01. 2012 18:308. (13. 01. 2012 18:30) 
25.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "A"-TJ Peklo nad Zdobnicí "A"RP211. 01. 2012 18:0013. (18. 01. 2012 18:00) 
7.TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "C"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "A"RP106. 01. 2012 18:3010. (09. 12. 2011 18:30) 
33.TJ Sokol Častolovice "D"-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"RP306. 01. 2012 18:0010. (13. 01. 2012 18:30) 
24.TJ Peklo nad Zdobnicí "A"-Sportovní klub Záměl "A"RP221. 12. 2011 18:3011. (16. 12. 2011 18:30) 
23.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "A"-TJ Sokol Tutleky "A"RP213. 12. 2011 18:3010. (09. 12. 2011 18:30) 
32.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "B"-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou "C"RP309. 12. 2011 18:309. (02. 12. 2011 18:00) 
22.TJ Prorubky "A"-Sportovní klub Záměl "A"RP206. 12. 2011 18:309. (02. 12. 2011 18:30) 
21.TJ Sokol Hroška "A"-TJ Sokol Častolovice "C"RP229. 11. 2011 18:309. (02. 12. 2011 18:30) 
19.TJ Baník Vamberk "C"-TJ Peklo nad Zdobnicí "A"RP218. 11. 2011 18:305. (02. 11. 2011 18:30) 
6.TTC Lhoty u Potštejna "B"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "A"RP116. 11. 2011 18:308. (25. 11. 2011 18:30) 
3.TJ Start Olešnice v Orlických horách "A"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "B"RP115. 11. 2011 18:304. (28. 10. 2011 18:30) 
5.TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "C"-TJ Sokol Častolovice "B"RP108. 11. 2011 18:305. (04. 11. 2011 18:30) 
54.Sportovní klub Vršovan Voděrady "D"-Sportovní klub Týniště nad Orlicí "C"RP426. 10. 2011 18:304. (27. 10. 2011 18:30) 
31.Sportovní klub Vršovan Voděrady "C"-TJ Sokol Dobruška "A"RP326. 10. 2011 18:304. (27. 10. 2011 18:30) 
18.TJ Peklo nad Zdobnicí "A"-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí "A"RP225. 10. 2011 18:302. (14. 10. 2011 18:30) 
16.TJ Sokol Častolovice "C"-TJ Start Olešnice v Orlických horách "B"RP225. 10. 2011 18:301. (04. 10. 2011 18:30) 
17.Sportovní klub Záměl "A"-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí "A"RP212. 10. 2011 18:302. (14. 10. 2011 18:30) 
1.TJ Sokol České Meziříčí "A"-TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "D"RP110. 10. 2011 18:301. (05. 10. 2011 18:30) 
12.TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "C"-TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "D"RP107. 10. 2011 18:3015. (03. 02. 2012 18:30) 
20.TJ Peklo nad Zdobnicí "B"-TJ Peklo nad Zdobnicí "A"RP204. 10. 2011 18:307. (18. 11. 2011 18:30) 
4.TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "D"-TJ Sokol Kostelec nad Orlicí "C"RP103. 10. 2011 18:304. (28. 10. 2011 18:30) 
8.Sportovní klub Vršovan Voděrady "B"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "A"RP103. 10. 2011 18:0012. (12. 01. 2012 18:30) 
29.TJ Peklo nad Zdobnicí "A"-TJ Peklo nad Zdobnicí "B"RP230. 09. 2011 18:3018. (24. 02. 2012 18:30) 
2.Sportovní klub Vršovan Voděrady "A"-Sportovní klub Vršovan Voděrady "B"RP129. 09. 2011 18:301. (06. 10. 2011 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline