Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
40.SF SKK El Niňo Praha A-Sokol Králův Dvůr AMEL30. 05. 2013 18:00PO (30. 05. 2013 17:30) 
54.Agrotec Hustopeče A-SF SKK El Niňo Praha BM1L06. 05. 2013 18:00PO (05. 05. 2013 10:00) 
68.SKST Hodonín A-Moravská Slavia Brno BM2B04. 05. 2013 11:00PO (04. 05. 2013 16:00) 
53.Agrotec Hustopeče A-SF SKK El Niňo Praha BM1L02. 05. 2013 18:00PO (04. 05. 2013 14:00) 
61.Elizza Praha B-Slavoj Severotuk Ústí n.L.BM2A27. 04. 2013 16:30PO (27. 04. 2013 11:00) 
52.SF SKK El Niňo Praha B-Agrotec Hustopeče AM1L27. 04. 2013 13:30PO (27. 04. 2013 15:00) 
39.DTJ Hr.Králové Pinec.cz A-SF SKK El Niňo Praha AMEL25. 04. 2013 17:30PO (25. 04. 2013 18:00) 
38.DTJ Hr.Králové Pinec.cz A-SF SKK El Niňo Praha AMEL24. 04. 2013 17:30PO (24. 04. 2013 18:00) 
37.SF SKK El Niňo Praha A-DTJ Hr.Králové Pinec.cz AMEL19. 04. 2013 17:30PO (19. 04. 2013 18:00) 
51.Agrotec Hustopeče A-TJ Ostrava KST BM1L14. 04. 2013 13:00PO (14. 04. 2013 10:00) 
181.Sokol Neředín A GRM Systems-Baník Havířov BŽ2C13. 04. 2013 17:00PO (13. 04. 2013 15:00) 
76.Baník Most A-Avia Čakovice AM3B13. 04. 2013 10:30PO (13. 04. 2013 15:00) 
162.TTC Ústí nad Orlicí A-SKST Děčín BŽ2B07. 04. 2013 16:00PO (06. 04. 2013 15:00) 
89.US Steinerová Choceň B-MS Brno CM3D06. 04. 2013 18:00PO (06. 04. 2013 14:00) 
180.SK Jihlava A-Sokol Líšeň AŽ2C06. 04. 2013 09:00PO (06. 04. 2013 15:00) 
135.Baník Havířov A-SK Dobré AŽEL24. 03. 2013 14:0017. (08. 03. 2013 18:00) 
122.TJ Ostrava KST C-Sokol Vracov AM3E23. 03. 2013 17:3021. (23. 03. 2013 16:00) 
82.Sparta Praha B-Koberce Brázda Vrchlabí AM3C23. 03. 2013 17:0021. (23. 03. 2013 15:00)v herně Elizzy
121.KST Zlín B-Baník Havířov CM3E23. 03. 2013 15:0021. (23. 03. 2013 14:00) 
144.Baník Havířov A-SKST Dubňany AŽEL23. 03. 2013 14:0020. (23. 03. 2013 17:00) 
4.Sokol H.Králové 2 Imeda A-STEN marketing HB Ostrov AMEL23. 03. 2013 12:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
88.Sokol Studená A-TTC Ústí nad Orlicí AM3D23. 03. 2013 10:0022. (24. 03. 2013 10:00) 
124.DDM Valašské Meziříčí A-Baník Havířov CM3E23. 03. 2013 09:0022. (24. 03. 2013 10:00) 
83.Sparta Praha B-Bižuterie Jablonec nad Nisou AM3C22. 03. 2013 19:0022. (24. 03. 2013 10:00) 
2.Robot Mokré Lazce A-TJ Ostrava KST AMEL22. 03. 2013 18:0022. (24. 03. 2013 10:00) 
125.TJ Ostrava KST C-KST Dolní Němčí AM3E22. 03. 2013 18:0022. (24. 03. 2013 10:00) 
50.SF SKK El Niňo Praha B-Baník Havířov BM1L 22. (22. 03. 2013 18:00)Pod Juliskou 4, Pha6
75.SF SKK El Niňo Praha D-Jiskra Aš AM3B 22. (22. 03. 2013 18:00)Pod Juliskou 4, Pha 6
123.Sokol Neředín A-TTC Poruba AM3E22. 03. 2013 17:3022. (24. 03. 2013 10:00) 
1.SK Kotlářka Praha A-Slavoj Severotuk Ústí n.L.AMEL22. 03. 2013 17:3022. (24. 03. 2013 10:00) 
161.Linea Chrudim A-TTC Ústí nad Orlicí BŽ2B21. 03. 2013 19:0022. (23. 03. 2013 15:00)v herně TTC Ústí n.O.
67.ČKD Blansko A-Koral Tišnov AM2B21. 03. 2013 18:0022. (24. 03. 2013 10:00) 
179.SKST Dubňany B-Sokol Čejč AŽ2C21. 03. 2013 17:0020. (09. 03. 2013 13:00) 
177.MSK Břeclav B-SKST Dubňany BŽ2C13. 03. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 09:00) 
3.Charvát Baník Havířov A-TJ Ostrava KST AMEL11. 03. 2013 19:0021. (23. 03. 2013 14:00) 
7.Moravská Slavia Brno A-SK Kotlářka Praha AMEL11. 03. 2013 18:0019. (10. 03. 2013 10:00) 
142.SKST Vlašim A-BSK Malenovice AŽEL11. 03. 2013 15:0017. (09. 03. 2013 15:00)v hale Sportovní ul.Vlašim
143.TTC Litoměřice A-BSK Malenovice AŽEL10. 03. 2013 15:0018. (10. 03. 2013 10:00) 
155.Sokol Nusle Praha A-SKST Hodonín BŽ1L10. 03. 2013 10:3020. (10. 03. 2013 10:00) 
178.Sokol Líšeň A-Baník Havířov BŽ2C09. 03. 2013 16:0020. (09. 03. 2013 15:00) 
60.TECHNOLINE KST Jirkov A-SKST Liberec BM2A09. 03. 2013 16:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
9.Slavoj Severotuk Ústí n.L.A-DTJ Hr.Králové Pinec.cz AMEL09. 03. 2013 15:0019. (08. 03. 2013 18:00) 
81.Jiskra Raspenava A-Lokomotiva Pardubice AM3C09. 03. 2013 13:3019. (09. 03. 2013 15:00) 
8.SKST Liberec A-STEN marketing HB Ostrov AMEL09. 03. 2013 11:0019. (08. 03. 2013 18:00) 
120.TTC Poruba A-DDM Valašské Meziříčí AM3E08. 03. 2013 20:0020. (10. 03. 2013 10:00) 
59.SF SKK El Niňo Praha C-Union Plzeň AM2A08. 03. 2013 19:0019. (09. 03. 2013 10:00) 
5.Slavoj Severotuk Ústí n.L.A-STEN marketing HB Ostrov AMEL08. 03. 2013 18:0020. (09. 03. 2013 17:00)v OC Fórum Ústí n.L.
6.SKST Liberec A-DTJ Hr.Králové Pinec.cz AMEL08. 03. 2013 18:0020. (09. 03. 2013 11:00) 
49.KST Zlín A-Siko Orlová AM1L07. 03. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 14:00) 
19.Robot Mokré Lazce A-Sokol Králův Dvůr AMEL07. 03. 2013 18:0016. (02. 02. 2013 16:00)v KD Darkovice
13.SK Kotlářka Praha A-SF SKK El Niňo Praha AMEL25. 02. 2013 17:3018. (16. 02. 2013 14:00) 
118.Sokol Vracov A-Sokol Brušperk AM3E 18. (24. 02. 2013 10:00)ve Strážnici
10.Slavoj Severotuk Ústí n.L.A-Moravská Slavia Brno AMEL23. 02. 2013 18:0018. (16. 02. 2013 17:00) 
115.Sokol Vracov A-Baník Havířov CM3E 17. (23. 02. 2013 15:00)ve Strážnici
74.Sokol Lenešice A-Batesta Chodov AM3B23. 02. 2013 12:0017. (23. 02. 2013 14:00) 
15.SKST Liberec A-Moravská Slavia Brno AMEL23. 02. 2013 11:0017. (15. 02. 2013 18:00) 
16.Slavoj Severotuk Ústí n.L.A-TJ Ostrava KST AMEL23. 02. 2013 11:0017. (17. 02. 2013 10:00) 
58.Sparta Praha A-Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxM2A22. 02. 2013 19:3017. (23. 02. 2013 15:00) 
154.SVS Hradec Králové A-Union Plzeň AŽ1L22. 02. 2013 19:0018. (24. 02. 2013 10:00)v herně Un.Plzeň
114.TJ Ostrava KST C-TTC Poruba AM3E22. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 16:00) 
11.SKST Liberec A-TJ Ostrava KST AMEL22. 02. 2013 18:0018. (16. 02. 2013 11:00) 
119.Baník Havířov C-TJ Ostrava KST CM3E21. 02. 2013 19:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
116.Siko Orlová B-TTC Poruba AM3E20. 02. 2013 16:3018. (24. 02. 2013 10:00) 
117.TJ Ostrava KST C-Robot Mokré Lazce BM3E19. 02. 2013 20:0018. (24. 02. 2013 10:00) 
17.STEN marketing HB Ostrov A-Robot Mokré Lazce AMEL17. 02. 2013 13:0017. (17. 02. 2013 10:00) 
14.STEN marketing HB Ostrov A-Charvát Baník Havířov AMEL 18. (16. 02. 2013 15:00)v TJ J.H.Brod, Ledečská 3028
153.SVS Hradec Králové A-Sokol Nusle Praha AŽ1L16. 02. 2013 11:0017. (23. 02. 2013 16:00)ve Voděradech
87.Sokol Lanžhot A-TTC Ústí nad Orlicí AM3D15. 02. 2013 19:0018. (24. 02. 2013 10:00) 
12.Sokol Králův Dvůr A-Sokol H.Králové 2 Imeda AMEL15. 02. 2013 16:0018. (16. 02. 2013 15:00) 
109.SK Přerov B-Baník Havířov CM3E09. 02. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 16:00) 
139.SK Dobré A-Spartak Hluk A MP DreamŽEL09. 02. 2013 16:3015. (09. 02. 2013 17:00) 
111.KST Zlín B-TJ Ostrava KST CM3E09. 02. 2013 16:0015. (09. 02. 2013 14:00) 
160.Linea Chrudim A-SKST Děčín BŽ2B09. 02. 2013 14:0016. (09. 02. 2013 15:00) 
133.BSK Malenovice A-SK Frýdlant nad Ostravicí AŽEL09. 02. 2013 14:0015. (09. 02. 2013 17:30) 
138.Baník Havířov A-MSK ČP Břeclav A GumotexŽEL09. 02. 2013 10:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
112.DDM Valašské Meziříčí A-TJ Ostrava KST CM3E09. 02. 2013 09:3016. (10. 02. 2013 10:00) 
140.SKST Mart Hodonín A-TTC Litoměřice AŽEL08. 02. 2013 19:0016. (10. 02. 2013 10:00)ve sp.hale ve Vlašimi
137.SKST Mart Hodonín A-SKST Vlašim AŽEL08. 02. 2013 17:0015. (09. 02. 2013 16:30)ve sp.hale ve Vlašimi
141.SK Dobré A-MSK ČP Břeclav A GumotexŽEL08. 02. 2013 16:3016. (08. 02. 2013 18:00) 
110.Robot Mokré Lazce B-KST Dolní Němčí AM3E07. 02. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
113.KST Zlín B-Siko Orlová BM3E05. 02. 2013 18:0016. (10. 02. 2013 10:00) 
18.Charvát Baník Havířov A-SK Kotlářka Praha AMEL04. 02. 2013 19:0016. (02. 02. 2013 14:00) 
176.SKST Dubňany B-Sokol Neředín A GRM SystemsŽ2C27. 01. 2013 15:0016. (09. 02. 2013 14:00) 
175.SKST Dubňany C-TJ Ostrava KST AŽ2C27. 01. 2013 15:0016. (09. 02. 2013 14:00) 
174.SKST Dubňany C-Sokol Neředín A GRM SystemsŽ2C27. 01. 2013 12:0015. (09. 02. 2013 10:30) 
173.SKST Dubňany B-TJ Ostrava KST AŽ2C27. 01. 2013 12:0015. (09. 02. 2013 10:30) 
73.Sokol Lenešice A-SF SKK El Niňo Praha DM3B26. 01. 2013 15:0013. (26. 01. 2013 14:00) 
47.KST Zlín A-DTJ Hradec Králové BM1L26. 01. 2013 15:0013. (26. 01. 2013 14:00) 
105.Sokol Vracov A-KST Zlín BM3E26. 01. 2013 13:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
48.Elizza Praha A-TTC Litoměřice AM1L25. 01. 2013 19:3014. (27. 01. 2013 10:00) 
72.Jiskra Nový Bor A-TTC Bělá pod Bezdězem AM3B25. 01. 2013 19:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
106.TJ Ostrava KST C-Sokol Neředín AM3E25. 01. 2013 18:3014. (27. 01. 2013 10:00) 
107.Sokol Vracov A-DDM Valašské Meziříčí AM3E24. 01. 2013 18:3014. (27. 01. 2013 10:00) 
108.Sokol Brušperk A-TTC Poruba AM3E24. 01. 2013 18:0014. (27. 01. 2013 10:00) 
20.SF SKK El Niňo Praha A-SKST Liberec AMEL19. 01. 2013 14:0016. (02. 02. 2013 14:00) 
21.SF SKK El Niňo Praha A-Slavoj Severotuk Ústí n.L.AMEL18. 01. 2013 17:0015. (01. 02. 2013 18:00) 
23.SKST Liberec A-Charvát Baník Havířov AMEL16. 01. 2013 18:3014. (12. 01. 2013 11:00) 
46.Agrotec Hustopeče A-TTC Litoměřice AM1L13. 01. 2013 13:0013. (26. 01. 2013 14:00) 
86.TTC Ústí nad Orlicí A-US Steinerová Choceň BM3D12. 01. 2013 17:0012. (12. 01. 2013 16:00) 
22.Slavoj Severotuk Ústí n.L.A-Robot Mokré Lazce AMEL12. 01. 2013 15:3014. (12. 01. 2013 17:00) 
79.Sokol Chrudim A-FK Kolín AM3C 12. (12. 01. 2013 15:00)v herně S.Chrudim
159.SKST Vlašim C-FK Kolín AŽ2B12. 01. 2013 09:0012. (12. 01. 2013 10:30)ve sportovní hale
45.SF SKK El Niňo Praha B-TTC Litoměřice AM1L11. 01. 2013 19:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
80.Sparta Praha B-Converse Elizza Praha CM3C11. 01. 2013 19:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
104.Robot Mokré Lazce B-TTC Poruba AM3E11. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
71.Sokol Lenešice A-Baník Most AM3B11. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 14:00) 
24.STEN marketing HB Ostrov A-SK Kotlářka Praha AMEL11. 01. 2013 18:0013. (13. 01. 2013 10:00) 
158.TTC Ústí nad Orlicí B-SK Dobré CŽ2B10. 01. 2013 17:3012. (12. 01. 2013 10:30) 
66.SKST Hodonín A-Koral Tišnov AM2B09. 01. 2013 19:0012. (12. 01. 2013 14:00) 
26.Sokol H.Králové 2 Imeda A-SF SKK El Niňo Praha AMEL06. 01. 2013 11:0012. (05. 01. 2013 16:00) 
136.Baník Havířov A-BSK Malenovice AŽEL05. 01. 2013 16:0011. (05. 01. 2013 15:00) 
25.SKST Liberec A-Slavoj Severotuk Ústí n.L.AMEL05. 01. 2013 11:0012. (04. 01. 2013 18:00) 
152.SKST Děčín A-SKST Hodonín BŽ1L05. 01. 2013 10:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
134.Spartak Hluk A MP Dream-MSK ČP Břeclav A GumotexŽEL04. 01. 2013 19:0013. (12. 01. 2013 10:00) 
151.SF SKK El Nino Praha A-SKST Hodonín BŽ1L04. 01. 2013 18:0010. (15. 12. 2012 15:00) 
57.SF SKK El Niňo Praha C-Tatran Sedlčany A bazény DesjoyauxM2A04. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
27.SK Kotlářka Praha A-Sokol Králův Dvůr AMEL03. 01. 2013 18:0012. (04. 01. 2013 18:00) 
132.SKST Mart Hodonín A-SKST Dubňany AŽEL20. 12. 2012 16:0011. (05. 01. 2013 10:00) 
55.Tatran Sedlčany A bazény Desjoyaux-Tatran KRPA Hostinné AM2A15. 12. 2012 11:0010. (15. 12. 2012 15:00) 
56.SF SKK El Niňo Praha C-Tatran KRPA Hostinné AM2A14. 12. 2012 17:3011. (16. 12. 2012 10:00)herna Pod Juliskou 4, Pha 6
70.Baník Most A-Slavoj Severotuk Ústí n.L.CM3B13. 12. 2012 18:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
101.Baník Havířov C-KST Zlín BM3E12. 12. 2012 18:0010. (15. 12. 2012 16:00) 
31.STEN marketing HB Ostrov A-Sokol H.Králové 2 Imeda AMEL12. 12. 2012 18:0010. (16. 12. 2012 10:00)v KD Ostrov v H.Brodu
65.Koral Tišnov A-ČKD Blansko AM2B11. 12. 2012 17:3011. (16. 12. 2012 10:00) 
102.Sokol Vracov A-TJ Ostrava KST CM3E09. 12. 2012 10:0010. (15. 12. 2012 15:00) 
103.KST Dolní Němčí A-TJ Ostrava KST CM3E08. 12. 2012 16:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
28.Slavoj Severotuk Ústí n.L.A-SK Kotlářka Praha AMEL01. 12. 2012 18:0011. (15. 12. 2012 17:00) 
99.Sokol Vracov A-SK Přerov BM3E 8. (01. 12. 2012 15:00)v herně J.Strážnice
172.Sokol Čejč A-SKST Dubňany BŽ2C 9. (01. 12. 2012 14:00)v herně Sok.Čejč
171.Sokol Čejč A-SKST Dubňany CŽ2C 8. (01. 12. 2012 10:30)v herně Sok.Čejč
131.Spartak Hluk A MP Dream-SK Frýdlant nad Ostravicí AŽEL30. 11. 2012 18:0010. (02. 12. 2012 10:00) 
64.Sokol Čechovice A-KST Vsetín AM2B30. 11. 2012 18:008. (01. 12. 2012 16:00) 
30.SKST Liberec A-SK Kotlářka Praha AMEL30. 11. 2012 18:0010. (14. 12. 2012 18:00) 
29.TJ Ostrava KST A-Robot Mokré Lazce AMEL30. 11. 2012 18:0011. (15. 12. 2012 14:00) 
44.TJ Ostrava KST B-KST Zlín AM1L29. 11. 2012 19:009. (02. 12. 2012 10:00) 
100.KST Zlín B-Robot Mokré Lazce BM3E27. 11. 2012 18:009. (02. 12. 2012 10:00) 
32.Charvát Baník Havířov A-Sokol H.Králové 2 Imeda AMEL23. 11. 2012 14:009. (24. 11. 2012 14:00) 
150.Sokol Nusle Praha A-SK Dobré BŽ1L18. 11. 2012 09:007. (18. 11. 2012 10:00) 
97.TTC Poruba A-Siko Orlová BM3E15. 11. 2012 19:007. (18. 11. 2012 10:00) 
96.Robot Mokré Lazce B-Siko Orlová BM3E14. 11. 2012 18:006. (17. 11. 2012 15:00) 
170.Sokol Neředín A GRM Systems-SKST Dubňany BŽ2C11. 11. 2012 15:005. (03. 11. 2012 15:00) 
169.TJ Ostrava KST A-SKST Dubňany CŽ2C11. 11. 2012 15:005. (03. 11. 2012 14:00) 
167.Sokol Neředín A GRM Systems-SKST Dubňany CŽ2C11. 11. 2012 10:304. (03. 11. 2012 10:00) 
166.TJ Ostrava KST A-SKST Dubňany BŽ2C11. 11. 2012 10:304. (03. 11. 2012 10:30) 
98.Robot Mokré Lazce B-TJ Ostrava KST CM3E10. 11. 2012 11:007. (18. 11. 2012 10:00) 
149.SVS Hradec Králové A-SKST Hodonín BŽ1L 5. (04. 11. 2012 10:00)v tělocvičně ZŠ Voděrady
78.FK Kolín A-Bižuterie Jablonec nad Nisou AM3C04. 11. 2012 09:005. (04. 11. 2012 10:00) 
69.Sokol Michle A-Pedagog Č.Budějovice AM3A03. 11. 2012 17:004. (03. 11. 2012 16:00) 
63.Koral Tišnov A-SK Přerov AM2B03. 11. 2012 16:004. (03. 11. 2012 15:00) 
168.SK Frýdlant nad Ostravicí B-Sokol Čejč AŽ2C03. 11. 2012 14:005. (03. 11. 2012 15:00)stoly Donic - modré
156.Sokol České Budějovice A-Union Plzeň BŽ2A03. 11. 2012 14:005. (03. 11. 2012 15:00) 
43.Agrotec Hustopeče A-US Steinerová Choceň AM1L03. 11. 2012 13:004. (03. 11. 2012 14:00) 
94.Sokol Vracov A-Robot Mokré Lazce BM3E31. 10. 2012 17:305. (04. 11. 2012 10:00) 
33.Robot Mokré Lazce A-DTJ Hr.Králové Pinec.cz AMEL28. 10. 2012 14:307. (27. 10. 2012 16:00) 
95.TJ Ostrava KST C-DDM Valašské Meziříčí AM3E27. 10. 2012 17:005. (04. 11. 2012 10:00) 
127.SK Frýdlant nad Ostravicí A-BSK Malenovice AŽEL27. 10. 2012 16:305. (27. 10. 2012 14:00) 
93.Siko Orlová B-DDM Valašské Meziříčí AM3E27. 10. 2012 11:004. (03. 11. 2012 14:00) 
130.MSK ČP Břeclav A Gumotex-Baník Havířov AŽEL27. 10. 2012 10:305. (27. 10. 2012 16:00) 
92.TJ Ostrava KST C-KST Zlín BM3E25. 10. 2012 18:004. (03. 11. 2012 16:00) 
148.Sokol Nusle Praha A-SF SKK El Nino Praha AŽ1L21. 10. 2012 09:003. (21. 10. 2012 10:00) 
146.Sokol Nusle Praha A-SKST Děčín AŽ1L20. 10. 2012 17:002. (20. 10. 2012 15:00) 
42.Libín 1096 Prachatice A-Siko Orlová AM1L20. 10. 2012 16:302. (20. 10. 2012 15:00) 
62.SK Přerov A-Jiskra Holice AM2B20. 10. 2012 14:002. (20. 10. 2012 16:00) 
165.MSK Břeclav B-ČKD GMC Blansko BŽ2C20. 10. 2012 10:002. (20. 10. 2012 10:30) 
91.DDM Valašské Meziříčí A-Sokol Vracov AM3E20. 10. 2012 09:003. (21. 10. 2012 10:00) 
147.Slavoj Praha A-SVS Hradec Králové AŽ1L19. 10. 2012 15:303. (21. 10. 2012 10:00) 
145.Slavoj Praha A-Slovan Bohnice AŽ1L06. 10. 2012 14:301. (06. 10. 2012 16:00) 
85.Baník Mikulčice A-SKST Hodonín BM3D06. 10. 2012 14:001. (06. 10. 2012 15:00) 
77.FK Kolín A-Sokol Chrudim AM3C06. 10. 2012 14:001. (06. 10. 2012 15:00)v herně FK Kolín
157.FK Kolín A-SKST Vlašim CŽ2B06. 10. 2012 10:001. (06. 10. 2012 10:30)v herně FK Kolín
164.SK Frýdlant nad Ostravicí B-Baník Havířov BŽ2C06. 10. 2012 08:301. (06. 10. 2012 10:30)stoly Donic modré
35.SK Kotlářka Praha A-Robot Mokré Lazce AMEL05. 10. 2012 18:004. (04. 10. 2012 17:30) 
34.Sokol Králův Dvůr A-Robot Mokré Lazce AMEL04. 10. 2012 18:005. (06. 10. 2012 15:00) 
163.ČKD GMC Blansko B-Sokol Brno I AŽ2C03. 10. 2012 18:301. (06. 10. 2012 10:30) 
90.TJ Ostrava KST C-Siko Orlová BM3E30. 09. 2012 14:001. (06. 10. 2012 16:00) 
84.US Steinerová Choceň B-TTC Ústí nad Orlicí AM3D29. 09. 2012 14:001. (06. 10. 2012 14:00) 
41.US Steinerová Choceň A-DTJ Hradec Králové BM1L29. 09. 2012 14:001. (06. 10. 2012 14:00) 
36.Sokol Králův Dvůr A-DTJ Hr.Králové Pinec.cz AMEL25. 09. 2012 17:302. (21. 09. 2012 18:00) 
128.MSK ČP Břeclav A Gumotex-Spartak Hluk A MP DreamŽEL24. 09. 2012 17:003. (29. 09. 2012 16:00) 
129.SKST Vlašim A-Spartak Hluk A MP DreamŽEL22. 09. 2012 11:001. (22. 09. 2012 15:00) 
126.SKST Dubňany A-SKST Mart Hodonín AŽEL14. 09. 2012 16:001. (22. 09. 2012 10:00)v herně SKST Hodonín
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy