Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
30.TJ Konstruktiva Praha D-SK Vršovice A6BM11. 04. 2013 19:0020. (21. 03. 2013 18:30) 
24.TJ Konstruktiva Praha A-TJ Sokol Petrovice I. C4BM08. 04. 2013 19:0020. (18. 03. 2013 18:30) 
9.TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B-TJ ABC Branik E1Z08. 04. 2013 19:0017. (25. 02. 2013 19:00) 
22.TJ Orion Praha A-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B3AM03. 04. 2013 17:0022. (01. 04. 2013 19:10)Herna TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky
12.Avia Čakovice B-TTC Elizza Praha B1Z27. 03. 2013 18:0021. (27. 03. 2013 19:15) 
3.TTC Elizza Praha A-Avia Čakovice ADivZ26. 03. 2013 19:0019. (14. 03. 2013 19:00) 
5.TJ Lokomotiva Vršovice B-TTC Elizza Praha B1Z25. 03. 2013 19:0012. (07. 01. 2013 19:00) 
11.Avia Čakovice B-TJ Lokomotiva Vršovice C1Z13. 03. 2013 18:0019. (13. 03. 2013 19:15) 
33.TTC Praha - klub stolního tenisu C-TJ Střížkov E6CM28. 02. 2013 19:0014. (24. 01. 2013 18:00) 
10.Avia Čakovice B-TJ Přední Kopanina B1Z27. 02. 2013 18:0017. (27. 02. 2013 19:15) 
16.AC Sparta Praha C-Avia Čakovice B1AM26. 02. 2013 19:0013. (15. 01. 2013 19:00) 
18.TJ Střížkov C-TTC Elizza Praha E1AM25. 02. 2013 19:3017. (25. 02. 2013 00:00) 
19.TTC Klánovice B-TTC Elizza Praha F1BM25. 02. 2013 19:0016. (04. 02. 2013 00:00) 
8.TTC Elizza Praha B-SF SKK EL Nino Praha D1Z22. 02. 2013 18:3015. (01. 02. 2013 19:00) 
2.TTC Elizza Praha A-TJ Přední Kopanina ADivZ21. 02. 2013 19:0012. (10. 01. 2013 19:00) 
17.Avia Čakovice B-TTC Elizza Praha E1AM20. 02. 2013 19:0014. (21. 01. 2013 00:00) 
32.TJ Střížkov E-SF SKK EL Nino Praha L6CM18. 02. 2013 19:1510. (07. 12. 2012 19:15) 
4.Avia Čakovice B-TTC Praha - klub stolního tenisu A1Z15. 02. 2013 18:0011. (12. 12. 2012 19:15) 
23.TJ Sokol Břevnov Hradčany A-TTC Praha - klub stolního tenisu A3BM13. 02. 2013 19:3016. (06. 02. 2013 19:30) 
34.TJ Sokol Praha Podolí B-SF SKK EL Nino Praha L6CM13. 02. 2013 19:0016. (06. 02. 2013 19:00) 
7.TJ Lokomotiva Vršovice C-SF SKK EL Nino Praha D1Z13. 02. 2013 19:0013. (16. 01. 2013 19:00) 
27.TTC Elizza Praha J-SF SKK EL Nino Praha M6AM13. 02. 2013 19:0014. (21. 01. 2013 19:00) 
21.TJ Střížkov D-TJ Orion Praha A3AM11. 02. 2013 19:3012. (11. 01. 2013 19:15) 
6.TTC Praha - klub stolního tenisu A-TJ Lokomotiva Vršovice B1Z28. 01. 2013 18:0013. (18. 01. 2013 18:00) 
29.SK Vršovice A-TJ Konstruktiva Praha D6BM25. 01. 2013 19:159. (30. 11. 2012 19:15) 
15.PSK Olymp Praha B-AC Sparta Praha C1AM09. 01. 2013 19:1511. (11. 12. 2012 19:15) 
55.TJ Slavoj Praha A-TJ Lokomotiva Vršovice AMZ108. 01. 2013 09:005. (11. 11. 2012 09:00) 
54.TJ Lokomotiva Vršovice A-AC Sparta Praha AMZ108. 01. 2013 09:004. (11. 11. 2012 09:00) 
53.TJ Lokomotiva Vršovice A-ZŠ Lužiny AMZ108. 01. 2013 09:003. (11. 11. 2012 09:00) 
52.Sportovní Jižní Město A-TJ Lokomotiva Vršovice AMZ108. 01. 2013 09:002. (11. 11. 2012 09:00) 
51.TJ Lokomotiva Vršovice A-SK DDM Kotlářka Praha AMZ108. 01. 2013 09:001. (11. 11. 2012 09:00) 
28.SK Vršovice A-TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E6BM04. 01. 2013 19:157. (16. 11. 2012 19:15) 
1.TJ Přední Kopanina A-Avia Čakovice ADivZ12. 12. 2012 19:005. (31. 10. 2012 19:30) 
31.TJ Sokol Praha Podolí B-TJ Slovan Bohnice H6CM03. 12. 2012 19:008. (21. 11. 2012 19:00) 
26.TJ Sokol Petrovice I. E-TTC Elizza Praha I5BM30. 11. 2012 19:156. (09. 11. 2012 19:15) 
20.TJ Sokol Petrovice I. B-TJ Zelená Liška A2BM30. 11. 2012 19:158. (20. 11. 2012 19:15) 
25.TTC Praha - klub stolního tenisu B-TJ ABC Branik D5AM15. 11. 2012 18:307. (14. 11. 2012 18:00) 
45.SK DDM Kotlářka Praha A-Sportovní Jižní Město ASTZKY12. 11. 2012 09:006. (13. 01. 2013 09:00) 
44.TJ Slovan Bohnice A-SK DDM Kotlářka Praha ASTZKY12. 11. 2012 09:005. (13. 01. 2013 09:00) 
43.Sportovní Jižní Město A-TJ Slovan Bohnice ASTZKY12. 11. 2012 09:004. (13. 01. 2013 09:00) 
42.Sportovní Jižní Město A-SK DDM Kotlářka Praha ASTZKY12. 11. 2012 09:003. (10. 11. 2012 09:00) 
41.SK DDM Kotlářka Praha A-TJ Slovan Bohnice ASTZKY12. 11. 2012 09:002. (10. 11. 2012 09:00) 
40.TJ Slovan Bohnice A-Sportovní Jižní Město ASTZKY12. 11. 2012 09:001. (10. 11. 2012 09:00) 
50.TJ Slavoj Praha A-Sportovní Jižní Město BDCI112. 11. 2012 09:005. (11. 11. 2012 09:00) 
49.Sportovní Jižní Město B-AC Sparta Praha ADCI112. 11. 2012 09:004. (11. 11. 2012 09:00) 
48.Sportovní Jižní Město B-SK DDM Kotlářka Praha CDCI112. 11. 2012 09:003. (11. 11. 2012 09:00) 
47.SK DDM Kotlářka Praha B-Sportovní Jižní Město BDCI112. 11. 2012 09:002. (11. 11. 2012 09:00) 
46.Sportovní Jižní Město B-Sportovní Jižní Město ADCI112. 11. 2012 09:001. (11. 11. 2012 09:00) 
35.SK DDM Kotlářka Praha A-Sportovní Jižní Město CSTZCI111. 11. 2012 09:005. (10. 11. 2012 09:00) 
36.Sportovní Jižní Město A-SK DDM Kotlářka Praha ASTZCI111. 11. 2012 09:004. (10. 11. 2012 09:00) 
37.SK DDM Kotlářka Praha A-TJ Slavoj Praha ASTZCI111. 11. 2012 09:003. (10. 11. 2012 09:00) 
38.Sportovní Jižní Město B-SK DDM Kotlářka Praha ASTZCI111. 11. 2012 09:002. (10. 11. 2012 09:00) 
39.AC Sparta Praha A-SK DDM Kotlářka Praha ASTZCI111. 11. 2012 09:001. (10. 11. 2012 09:00) 
14.TJ Slovan Bohnice B-TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A1AM17. 10. 2012 19:153. (16. 10. 2012 19:15) 
13.Avia Čakovice B-TJ Sokol Michle Praha C1AM02. 10. 2012 19:151. (01. 10. 2012 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy