Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
58.TJ Sokol Železný Brod A-TJ Spartak Chrastava BKP2. tří30. 03. 2013 15:0021. (30. 03. 2013 16:00) 
56.TJ Sokol Košťálov A-SKST Liberec HKP2. tří30. 03. 2013 10:0021. (30. 03. 2013 16:00) 
27.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-SKST Liberec DDivize28. 03. 2013 19:0021. (30. 03. 2013 16:00) 
28.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Spartak Chrastava ADivize28. 03. 2013 18:0022. (31. 03. 2013 10:00) 
30.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Sokol Semily ADivize21. 03. 2013 19:0022. (31. 03. 2013 10:00) 
57.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A-TJ Sokol Turnov BKP2. tří21. 03. 2013 17:0021. (30. 03. 2013 16:00) 
55.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TJ Jiskra Tanvald AKP1. tří20. 03. 2013 18:0022. (24. 03. 2013 10:00) 
59.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Sokol Košťálov AKP2. tří17. 03. 2013 16:0020. (17. 03. 2013 10:00) 
61.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AKP2. tří16. 03. 2013 11:3019. (16. 03. 2013 16:00) 
26.Loko Depo Liberec A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CDivize14. 03. 2013 19:0019. (16. 03. 2013 16:00) 
24.SKST Liberec D-SKST Cvikov ADivize14. 03. 2013 18:4519. (16. 03. 2013 16:00) 
25.TJ Sokol Semily A-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize13. 03. 2013 18:3019. (16. 03. 2013 16:00) 
60.TJ Sokol Turnov B-TJ Sokol Vesec AKP2. tří13. 03. 2013 18:0020. (17. 03. 2013 10:00) 
54.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Sokol Turnov AKP1. tří08. 03. 2013 18:0020. (10. 03. 2013 10:00) 
63.TJ Sokol Košťálov A-TJ Spartak Chrastava BKP2. tří03. 03. 2013 16:0018. (03. 03. 2013 10:00) 
68.TJ Sokol Železný Brod A-SKST Liberec GKP2. tří02. 03. 2013 14:0017. (02. 03. 2013 16:00) 
66.TJ Sokol Košťálov A-Jiskra Kamenický Šenov AKP2. tří02. 03. 2013 10:0017. (02. 03. 2013 16:00) 
23.TJ Sokol Semily A-TJ Jiskra Raspenava BDivize01. 03. 2013 19:0017. (02. 03. 2013 16:00) 
67.TJ Sokol Vesec A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP2. tří01. 03. 2013 18:3017. (02. 03. 2013 16:00) 
64.TJ Sokol Vesec A-SKST Liberec GKP2. tří28. 02. 2013 18:3018. (03. 03. 2013 10:00) 
62.SKST Liberec H-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP2. tří28. 02. 2013 18:0018. (03. 03. 2013 10:00) 
65.TJ Sokol Turnov B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP2. tří26. 02. 2013 18:0017. (02. 03. 2013 16:00) 
53.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-SKST Liberec EKP1. tří24. 02. 2013 10:0018. (24. 02. 2013 14:00) 
52.TJ Sokol Turnov A-TJ Doksy AKP1. tří23. 02. 2013 10:3018. (24. 02. 2013 10:00) 
50.SKST Liberec E-TJ Doksy AKP1. tří21. 02. 2013 19:0017. (23. 02. 2013 10:00) 
51.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TJ Sokol Turnov AKP1. tří20. 02. 2013 17:3017. (23. 02. 2013 16:00) 
29.KPST Liberec A-TJ Jiskra Raspenava BDivize16. 02. 2013 16:0022. (31. 03. 2013 10:00) 
46.TJ Jiskra Tanvald A-Cvikováček Cvikov AKP1. tří09. 02. 2013 17:0015. (09. 02. 2013 16:00) 
49.TJ Sokol Turnov A-SKST Liberec FKP1. tří07. 02. 2013 18:0016. (10. 02. 2013 10:00) 
48.TJ Doksy A-Loko Depo Liberec BKP1. tří07. 02. 2013 18:0016. (10. 02. 2013 10:00) 
45.TJ Doksy A-TJ Sokol Bratříkov AKP1. tří05. 02. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 16:00) 
69.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Sokol Vesec AKP2. tří03. 02. 2013 16:0016. (03. 02. 2013 10:00) 
20.KMST Liberec B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BDivize02. 02. 2013 15:0015. (02. 02. 2013 16:00) 
73.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Sokol Železný Brod AKP2. tří02. 02. 2013 11:3015. (02. 02. 2013 16:00) 
70.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-TJ Sokol Košťálov AKP2. tří01. 02. 2013 19:0015. (02. 02. 2013 16:00) 
71.TJ Spartak Chrastava B-TJ Sokol Turnov BKP2. tří01. 02. 2013 18:3015. (02. 02. 2013 15:00) 
18.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Jiskra Raspenava BDivize31. 01. 2013 18:3015. (02. 02. 2013 16:00) 
22.KMST Liberec B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CDivize31. 01. 2013 18:3016. (03. 02. 2013 10:00) 
19.TJ Spartak Chrastava A-SKST Liberec DDivize30. 01. 2013 18:3015. (02. 02. 2013 15:00) 
21.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-Loko Depo Liberec ADivize30. 01. 2013 18:3016. (03. 02. 2013 10:00) 
72.TJ Zákupy A-TJ Sokol Vesec AKP2. tří29. 01. 2013 19:0015. (02. 02. 2013 16:00) 
43.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Jiskra Tanvald AKP1. tří26. 01. 2013 15:0013. (26. 01. 2013 16:00) 
44.Loko Depo Liberec B-TJ Jiskra Tanvald AKP1. tří24. 01. 2013 18:0014. (27. 01. 2013 10:00) 
74.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-Jiskra Kamenický Šenov AKP2. tří20. 01. 2013 16:0014. (20. 01. 2013 10:00) 
79.TJ Sokol Turnov B-SKST Liberec GKP2. tří19. 01. 2013 15:0013. (19. 01. 2013 16:00) 
78.SKST Liberec H-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP2. tří18. 01. 2013 17:3013. (19. 01. 2013 16:00) 
77.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Spartak Chrastava BKP2. tří17. 01. 2013 19:0013. (19. 01. 2013 16:00) 
75.TJ Sokol Turnov B-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP2. tří16. 01. 2013 18:0014. (20. 01. 2013 10:00) 
76.TJ Zákupy A-Jiskra Kamenický Šenov AKP2. tří15. 01. 2013 18:3013. (19. 01. 2013 16:00) 
17.TJ Jiskra Raspenava B-Loko Depo Liberec ADivize10. 01. 2013 18:3012. (13. 01. 2013 16:00) 
42.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TJ Doksy AKP1. tří09. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 16:00) 
82.TJ Sokol Košťálov A-TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AKP2. tří09. 01. 2013 18:0012. (13. 01. 2013 15:00) 
80.SKST Liberec H-TJ Sokol Turnov BKP2. tří09. 01. 2013 18:0012. (13. 01. 2013 10:00)Tipsport Aréna
81.Jiskra Kamenický Šenov A-TJ Spartak Chrastava BKP2. tří09. 01. 2013 17:0012. (13. 01. 2013 10:00) 
12.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Sokol Semily ADivize05. 01. 2013 16:008. (10. 11. 2012 16:00) 
41.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-TJ Doksy AKP1. tří15. 12. 2012 11:3011. (16. 12. 2012 10:00) 
40.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP1. tří13. 12. 2012 18:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
39.TTC Preciosa Jablonné v Pod. A-TJ Doksy AKP1. tří29. 11. 2012 19:009. (02. 12. 2012 10:00) 
38.TTC Preciosa Jablonné v Pod. A-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP1. tří26. 11. 2012 19:008. (01. 12. 2012 16:00) 
83.TJ Sokol Turnov B-TJ Sokol Košťálov AKP2. tří24. 11. 2012 11:3011. (25. 11. 2012 10:00) 
15.TJ Spartak Chrastava A-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize21. 11. 2012 18:1511. (25. 11. 2012 10:00) 
37.SKST Liberec E-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP1. tří15. 11. 2012 18:307. (18. 11. 2012 10:00) 
36.TJ Doksy A-TJ Sokol Turnov AKP1. tří15. 11. 2012 18:307. (18. 11. 2012 10:00) 
14.SKST Liberec D-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize09. 11. 2012 18:009. (11. 11. 2012 10:00)herna SKST Liberec
13.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Jiskra Raspenava BDivize08. 11. 2012 19:008. (10. 11. 2012 16:00) 
35.Loko Depo Liberec B-TJ Doksy AKP1. tří30. 10. 2012 18:305. (04. 11. 2012 10:00) 
34.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP1. tří30. 10. 2012 18:005. (04. 11. 2012 10:00) 
8.KMST Liberec B-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize27. 10. 2012 10:006. (27. 10. 2012 16:00) 
9.Loko Depo Liberec A-SKST Liberec DDivize25. 10. 2012 19:006. (27. 10. 2012 16:00) 
85.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Sokol Turnov BKP2. tří25. 10. 2012 19:006. (27. 10. 2012 16:00) 
10.TJ Jiskra Raspenava B-TJ Sokol Semily ADivize25. 10. 2012 18:306. (27. 10. 2012 16:00) 
84.TJ Zákupy A-TJ Sokol Turnov BKP2. tří23. 10. 2012 19:007. (28. 10. 2012 10:00) 
11.Loko Depo Liberec A-TJ Sokol Semily ADivize23. 10. 2012 19:007. (28. 10. 2012 10:00) 
31.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TJ Jiskra Nový Bor CKP1. tří 2. (20. 10. 2012 16:00)Herna Nový Bor
32.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Sokol Bratříkov AKP1. tří19. 10. 2012 19:002. (20. 10. 2012 16:00) 
33.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-SKST Liberec FKP1. tří19. 10. 2012 18:003. (21. 10. 2012 10:00)Herna SKST Liberec
88.TJ Sokol Turnov B-TJ Spartak Chrastava BKP2. tří12. 10. 2012 18:004. (13. 10. 2012 16:00) 
6.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-KMST Liberec BDivize11. 10. 2012 19:004. (13. 10. 2012 16:00) 
7.Loko Depo Liberec A-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize11. 10. 2012 18:305. (14. 10. 2012 10:00)Herna Loko Depo
86.SKST Liberec H-TJ Spartak Chrastava BKP2. tří10. 10. 2012 19:005. (14. 10. 2012 10:00) 
5.TJ Jiskra Raspenava B-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize09. 10. 2012 18:304. (13. 10. 2012 16:00)Herna v Raspenavě
87.TJ Sokol Turnov B-Jiskra Kamenický Šenov AKP2. tří08. 10. 2012 18:005. (14. 10. 2012 10:00) 
47.SKST Liberec E-SKST Liberec FKP1. tří03. 10. 2012 19:1515. (09. 02. 2013 10:00) 
89.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A-TJ Sokol Vesec AKP2. tří29. 09. 2012 11:003. (30. 09. 2012 10:00) 
4.KPST Liberec A-SKST Liberec DDivize29. 09. 2012 10:002. (29. 09. 2012 16:00) 
91.SKST Liberec G-TJ Sokol Turnov BKP2. tří27. 09. 2012 19:002. (29. 09. 2012 10:00) 
3.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize27. 09. 2012 18:002. (29. 09. 2012 16:00) 
90.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-SKST Liberec HKP2. tří22. 09. 2012 10:002. (29. 09. 2012 16:00) 
2.Loko Depo Liberec A-TJ Jiskra Raspenava BDivize20. 09. 2012 18:451. (23. 09. 2012 10:00) 
16.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CDivize20. 09. 2012 18:0012. (13. 01. 2013 16:00) 
1.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BDivize18. 09. 2012 18:001. (23. 09. 2012 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy