Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
118.TJ Sadská "C"-TJ Sokol PoděbradyKS 2-D20. 04. 2013 14:00PO (20. 04. 2013 17:00) 
37.SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"-TJ Sokol BenešovKS 1-B20. 04. 2013 10:00PO (20. 04. 2013 17:00) 
69.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"-TJ Sokol Krchleby "B"KS 2-B19. 04. 2013 18:30PO (20. 04. 2013 13:30) 
24.TJ Sokol Lány-TTC PříbramKS 1-A06. 04. 2013 18:00PO (06. 04. 2013 17:00) 
117.TJ Sokol Kutná Hora "C"-TJ Sokol Kutná Hora "B"KS 2-D05. 04. 2013 18:00PO (06. 04. 2013 17:00) 
7.FK Kolín "B"-TJ Sokol Hudlice "B"Divize M04. 04. 2013 18:00PO (06. 04. 2013 17:00) 
6.TJ Sokol Příbram-TJ NeratoviceDivize M23. 03. 2013 17:3021. (23. 03. 2013 17:00) 
90.TJ Sokol Příbram "B"-TJ Slavoj ObecniceKS 2-C23. 03. 2013 15:0021. (23. 03. 2013 13:30) 
116.TJ Sadská "C"-TJ Sokol Týnec nad LabemKS 2-D10. 03. 2013 10:3020. (10. 03. 2013 12:30) 
68.TJ Dynamo Nelahozeves-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2-B 20. (10. 03. 2013 10:30)herna S.Veltrusy
66.TJ Aero Odolena Voda-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2-B09. 03. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 17:00) 
65.TJ Dynamo Nelahozeves-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B 19. (09. 03. 2013 17:00)herna S.Veltrusy
5.TJ Sokol Roztoky-TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Divize M09. 03. 2013 16:0019. (09. 03. 2013 17:30) 
67.TJ Aero Odolena Voda-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B09. 03. 2013 13:3020. (10. 03. 2013 10:30) 
22.TJ Neratovice "B"-TJ Sport KladnoKS 1-A08. 03. 2013 19:0019. (09. 03. 2013 13:30) 
35.TJ AŠ Mladá Boleslav "C"-TJ Sokol BenešovKS 1-B08. 03. 2013 18:0020. (10. 03. 2013 12:30) 
36.TJ Sadská "B"-TJ Sokol KrchlebyKS 1-B07. 03. 2013 19:0020. (10. 03. 2013 09:30) 
89.TJ Slavoj Obecnice-TJ Sokol Velké PopoviceKS 2-C06. 03. 2013 18:3019. (09. 03. 2013 17:00) 
115.TJ Klučov-TJ Sokol PoděbradyKS 2-D03. 03. 2013 10:3020. (10. 03. 2013 10:30) 
114.TJ Klučov-SK Městec KrálovéKS 2-D02. 03. 2013 17:0019. (09. 03. 2013 17:00) 
49.STC Slaný-KST Rakovník "C"KS 2-A01. 03. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 17:00) 
21.TJ Sokol Mníšek pod Brdy-TJ Sokol Králův Dvůr "C"KS 1-A24. 02. 2013 13:0018. (24. 02. 2013 12:30)herna S.Králův Dvůr
48.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"-TJ Sokol HředleKS 2-A24. 02. 2013 10:3018. (24. 02. 2013 09:30)herna S.Hředle
64.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"-TJ Sokol Lysá nad LabemKS 2-B24. 02. 2013 10:3018. (24. 02. 2013 12:30)herna S.Lysá n.L.
63.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"-TJ Sokol Lysá nad LabemKS 2-B23. 02. 2013 17:0017. (23. 02. 2013 13:30)herna S.Lysá n.L.
87.KST Týnec nad Sázavou-SK Březnice "B"KS 2-C23. 02. 2013 13:3018. (24. 02. 2013 10:30) 
34.SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"-TJ Sadská "B"KS 1-B23. 02. 2013 12:0017. (23. 02. 2013 13:30) 
18.TTC Slovan Kladno-KST Rakovník "B"KS 1-A22. 02. 2013 18:3017. (23. 02. 2013 17:00) 
112.FK Kolín "C"-SK Nová Ves I.KS 2-D21. 02. 2013 18:3017. (23. 02. 2013 17:00) 
4.TJ AŠ Mladá Boleslav "B"-TJ NeratoviceDivize M21. 02. 2013 18:3018. (24. 02. 2013 13:00) 
19.TJ Sokol Mníšek pod Brdy-TJ Neratovice "B"KS 1-A21. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 17:00) 
20.TJ Sokol Hudlice "C"-TJ Neratovice "B"KS 1-A20. 02. 2013 18:3018. (24. 02. 2013 10:30) 
47.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"-STC SlanýKS 2-A18. 02. 2013 18:3017. (23. 02. 2013 13:30) 
88.TJ Sokol Velké Popovice-SK Březnice "A"KS 2-C17. 02. 2013 13:0018. (24. 02. 2013 10:30)herna SK Březnice
86.TJ Sokol Velké Popovice-SK Březnice "B"KS 2-C17. 02. 2013 10:0017. (23. 02. 2013 17:00)herna SK Březnice
46.KST Rakovník "C"-TJ Sokol UnhošťKS 2-A15. 02. 2013 19:0017. (23. 02. 2013 17:00) 
85.SK Březnice "B"-TJ Sokol Benešov "B"KS 2-C09. 02. 2013 17:0016. (10. 02. 2013 09:30) 
84.SK Březnice "A"-Sokol NeveklovKS 2-C09. 02. 2013 17:0016. (10. 02. 2013 12:30) 
3.TJ Sokol Roztoky-TTC Brandýs nad LabemDivize M09. 02. 2013 16:0015. (09. 02. 2013 17:30) 
16.TJ Sokol Lány-TJ Sport KladnoKS 1-A09. 02. 2013 14:3015. (09. 02. 2013 17:00) 
83.SK Březnice "A"-TJ Sokol Benešov "B"KS 2-C09. 02. 2013 13:3015. (09. 02. 2013 17:00) 
15.KST Rakovník "B"-TJ Sokol Hudlice "C"KS 1-A09. 02. 2013 10:0015. (09. 02. 2013 18:00) 
17.TJ Sokol Lány-TTC Slovan KladnoKS 1-A08. 02. 2013 18:3016. (10. 02. 2013 10:30)herna TTC Slovan Kladno
33.TTC Bělá pod Bezdězem "B"-TJ Sokol Libice nad CidlinouKS 1-B07. 02. 2013 19:0016. (10. 02. 2013 13:00) 
113.FK Kolín "C"-TJ KlučovKS 2-D07. 02. 2013 18:3018. (24. 02. 2013 13:00) 
45.TJ Sokol Buštěhrad-TJ Sokol HředleKS 2-A01. 02. 2013 19:1515. (09. 02. 2013 17:00) 
62.TJ Aero Odolena Voda-TJ Sokol Lysá nad LabemKS 2-B 14. (27. 01. 2013 10:30)herna S.Lysá n.L.
111.TJ Klučov-TJ Lokomotiva Nymburk "B"KS 2-D 14. (27. 01. 2013 10:30)herna L.Nymburk
61.TJ Dynamo Nelahozeves-TJ Sokol Lysá nad LabemKS 2-B 13. (26. 01. 2013 17:00)herna S.Lysá n.L.
14.TTC Slovan Kladno-TJ Spartak RožmitálKS 1-A26. 01. 2013 14:0014. (27. 01. 2013 12:30) 
108.TJ Sokol Kutná Hora "B"-TJ Sokol ČáslavKS 2-D25. 01. 2013 19:0013. (26. 01. 2013 17:00) 
44.TJ Sokol Žebrák-TJ Sokol Králův Dvůr "D"KS 2-A25. 01. 2013 17:3014. (27. 01. 2013 10:30) 
43.TTC Slovan Kladno "B"-TJ Sokol LibčiceKS 2-A22. 01. 2013 19:0014. (27. 01. 2013 09:30) 
60.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"-TJ AŠ Mladá Boleslav "D"KS 2-B20. 01. 2013 10:0013. (26. 01. 2013 13:30) 
110.SK Nová Ves I.-TJ Sadská "C"KS 2-D19. 01. 2013 15:0014. (27. 01. 2013 10:30) 
82.TJ Slavoj Obecnice-SK Březnice "A"KS 2-C18. 01. 2013 18:0014. (27. 01. 2013 10:30) 
81.TJ Olešná-SK Březnice "A"KS 2-C17. 01. 2013 18:0013. (26. 01. 2013 17:00) 
109.TJ Klučov-TJ Sadská "C"KS 2-D15. 01. 2013 18:3013. (26. 01. 2013 17:00) 
42.TTC Slovan Kladno "B"-TJ Sokol BuštěhradKS 2-A13. 01. 2013 16:0013. (26. 01. 2013 13:30)herna S.Buštěhrad
57.TJ Lokomotiva Nymburk "A"-TJ Sokol Lysá nad LabemKS 2-B 12. (12. 01. 2013 17:00)herna S.Lysá n.L.
107.FK Kolín "C"-TJ Sokol Kutná Hora "B"KS 2-D 12. (12. 01. 2013 17:00)herna S.K.Hora
13.KST Rakovník "B"-TTC Kladno "D"KS 1-A12. 01. 2013 10:0012. (12. 01. 2013 18:00) 
32.TTC Bělá pod Bezdězem "B"-TJ AŠ Mladá Boleslav "C"KS 1-B12. 01. 2013 09:0012. (12. 01. 2013 17:00) 
41.TTC Slovan Kladno "B"-KST Rakovník "C"KS 2-A11. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 13:30)herna KST Rakovník
2.TJ AŠ Mladá Boleslav "B"-FK Kolín "B"Divize M10. 01. 2013 18:3012. (12. 01. 2013 17:00) 
59.TJ Sokol Krchleby "B"-TTC Brandýs nad Labem "C"KS 2-B08. 01. 2013 19:0012. (12. 01. 2013 13:30) 
79.SK Březnice "A"-TJ Tatran Sedlčany "B"KS 2-C15. 12. 2012 17:0011. (16. 12. 2012 12:30) 
78.SK Březnice "B"-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"KS 2-C15. 12. 2012 17:0011. (16. 12. 2012 09:30) 
105.TJ Klučov-TJ Sokol ČáslavKS 2-D15. 12. 2012 14:3010. (15. 12. 2012 17:00) 
77.SK Březnice "A"-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"KS 2-C15. 12. 2012 13:3010. (15. 12. 2012 17:00) 
12.KST Rakovník "B"-TJ Spartak RožmitálKS 1-A15. 12. 2012 10:0011. (16. 12. 2012 13:00) 
30.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"-TTC Bělá pod Bezdězem "B"KS 1-B15. 12. 2012 10:0010. (15. 12. 2012 13:30) 
106.FK Kolín "C"-SK Městec KrálovéKS 2-D13. 12. 2012 19:0011. (16. 12. 2012 13:00) 
31.TJ Sadská "B"-TTC Bělá pod Bezdězem "B"KS 1-B06. 12. 2012 18:3011. (16. 12. 2012 09:30) 
55.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"-TJ Aero Odolena VodaKS 2-B02. 12. 2012 12:308. (01. 12. 2012 17:00) 
56.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"-TJ Dynamo NelahozevesKS 2-B01. 12. 2012 18:009. (02. 12. 2012 12:30) 
103.TJ Sokol Čáslav-TJ Sadská "C"KS 2-D01. 12. 2012 12:008. (01. 12. 2012 17:00) 
75.TJ Sokol Velké Popovice-TJ Slavoj ObecniceKS 2-C25. 11. 2012 10:308. (01. 12. 2012 17:00)herna Sl. Obecnice
76.TJ Sokol Příbram "B"-SK Březnice "B"KS 2-C24. 11. 2012 09:158. (01. 12. 2012 13:30) 
29.TJ Sokol Kutná Hora-TTC Bělá pod Bezdězem "B"KS 1-B23. 11. 2012 19:009. (02. 12. 2012 10:30) 
54.TJ Sokol Lysá nad Labem-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2-B18. 11. 2012 16:007. (18. 11. 2012 10:30)herna S.Mnich.Hradiště
101.TJ Sadská "C"-TJ Sokol PoděbradyKS 2-D18. 11. 2012 11:007. (18. 11. 2012 12:30) 
74.SK Březnice "A"-TJ Sokol Velké PopoviceKS 2-C17. 11. 2012 17:007. (18. 11. 2012 12:30) 
73.SK Březnice "B"-KST Týnec nad SázavouKS 2-C17. 11. 2012 17:007. (18. 11. 2012 09:30) 
72.SK Březnice "A"-KST Týnec nad SázavouKS 2-C17. 11. 2012 13:306. (17. 11. 2012 17:00) 
10.TTC Kladno "D"-TJ Sport KladnoKS 1-A17. 11. 2012 10:306. (17. 11. 2012 18:00) 
28.TJ Sokol Libice nad Cidlinou-TJ Sokol Kutná HoraKS 1-B16. 11. 2012 19:006. (17. 11. 2012 17:00) 
53.TJ Sokol Lysá nad Labem-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B16. 11. 2012 18:006. (17. 11. 2012 17:00)herna S.Mnich.Hradiště
1.TJ Neratovice-TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Divize M16. 11. 2012 18:007. (18. 11. 2012 12:30) 
102.TJ Klučov-FK Kolín "C"KS 2-D12. 11. 2012 18:307. (18. 11. 2012 10:30) 
100.TJ Klučov-TJ Sokol Kutná Hora "B"KS 2-D10. 11. 2012 15:006. (17. 11. 2012 17:00) 
9.TTC Slovan Kladno-TJ Sokol LányKS 1-A04. 11. 2012 10:305. (04. 11. 2012 12:30)herna S.Lány
8.TJ Neratovice "B"-TJ Spartak RožmitálKS 1-A02. 11. 2012 18:004. (03. 11. 2012 13:30) 
99.FK Kolín "C"-TJ Sadská "C"KS 2-D01. 11. 2012 18:005. (04. 11. 2012 13:00) 
52.TJ Sokol Lysá nad Labem-TJ Aero Odolena VodaKS 2-B 3. (21. 10. 2012 10:30)herna Aero O.Voda
98.TJ Lokomotiva Nymburk "B"-TJ KlučovKS 2-D 3. (21. 10. 2012 10:30)herna TJ Klučov
97.TJ Sadská "C"-SK Nová Ves I.KS 2-D21. 10. 2012 10:003. (21. 10. 2012 12:30) 
26.TJ Sokol Kosmonosy-TJ Sokol Kutná HoraKS 1-B20. 10. 2012 18:152. (20. 10. 2012 17:00) 
51.TJ Sokol Lysá nad Labem-TJ Dynamo NelahozevesKS 2-B 2. (20. 10. 2012 17:00)herna D.Nelahozeves
39.TJ Sokol Buštěhrad-TTC Slovan Kladno "B"KS 2-A 2. (20. 10. 2012 17:00)herna TTC Slovan Kladno
94.TJ Sokol Čáslav-TJ Sokol Kutná Hora "B"KS 2-D19. 10. 2012 18:302. (20. 10. 2012 17:00) 
27.TJ Sadská "B"-TTC Brandýs nad Labem "B"KS 1-B18. 10. 2012 19:003. (21. 10. 2012 09:30) 
96.TJ Sadská "C"-TJ KlučovKS 2-D18. 10. 2012 18:302. (20. 10. 2012 17:00) 
40.TJ Sokol Buštěhrad-KST Rakovník "C"KS 2-A15. 10. 2012 19:003. (21. 10. 2012 10:30) 
95.TJ Sokol Týnec nad Labem-FK Kolín "C"KS 2-D15. 10. 2012 18:002. (20. 10. 2012 17:00) 
91.TJ Klučov-SK Nová Ves I.KS 2-D08. 10. 2012 18:001. (06. 10. 2012 17:00) 
50.TJ Sokol Lysá nad Labem-TJ Lokomotiva Nymburk "A"KS 2-B 1. (06. 10. 2012 17:00)herna L.Nymburk
92.TJ Sokol Kutná Hora "B"-FK Kolín "C"KS 2-D 1. (06. 10. 2012 17:00)herna FK Kolín
93.TJ Sokol Čáslav-TJ Sokol Týnec nad LabemKS 2-D06. 10. 2012 13:001. (06. 10. 2012 17:00) 
23.TTC Kladno "D"-TTC Kladno "C"KS 1-A05. 10. 2012 18:3020. (06. 10. 2012 00:00) 
58.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B05. 10. 2012 18:0012. (06. 10. 2012 00:00) 
38.KST Rakovník "C"-TTC Slovan Kladno "B"KS 2-A04. 10. 2012 19:001. (06. 10. 2012 17:00)herna TTC Slovan Kladno
71.TJ Sokol Velké Popovice-KST Týnec nad SázavouKS 2-C03. 10. 2012 17:001. (06. 10. 2012 17:00) 
25.TJ Sokol Kutná Hora-TJ Sokol BenešovKS 1-B02. 10. 2012 18:001. (06. 10. 2012 17:00) 
80.SK Březnice "A"-SK Březnice "B"KS 2-C01. 10. 2012 20:0012. (06. 10. 2012 00:00) 
70.SK Březnice "B"-SK Březnice "A"KS 2-C01. 10. 2012 18:001. (06. 10. 2012 00:00) 
11.TTC Kladno "C"-TTC Kladno "D"KS 1-A30. 09. 2012 17:309. (06. 10. 2012 00:00) 
104.TJ Sokol Kutná Hora "B"-TJ Sokol Kutná Hora "C"KS 2-D21. 09. 2012 19:009. (06. 10. 2012 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy