Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
1.TTC Sokol Znojmo B-TJ Slovan Hodonín ADIV24. 03. 2013 14:0021. (23. 03. 2013 18:00) 
53.Orel Únanov A-TJ Agrotec Hustopeče CK2B23. 03. 2013 16:0021. (23. 03. 2013 17:30) 
52.TJ Sokol Vracov B-TJ Jiskra Strážnice BK2B23. 03. 2013 16:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
2.TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo-TJ Agrotec Hustopeče BDIV23. 03. 2013 15:3021. (23. 03. 2013 17:30) 
54.TJ Sokol Kobylí B-TJ Slavoj Rohatec AK2B17. 03. 2013 09:3022. (24. 03. 2013 10:00) 
56.SPŠ Bošky Bošovice A-SKST Dubňany DDIVZ15. 03. 2013 17:1512. (23. 02. 2013 13:00) 
55.TJ Sokol Vranovice A-SPŠ Bošky Bošovice ADIVZ13. 03. 2013 17:0013. (09. 03. 2013 09:30)tělocvična ZŠ Šitbořice
59.SPŠ Bošky Bošovice A-TJ Sokol Brno I BDIVZ06. 03. 2013 18:0011. (23. 02. 2013 09:30) 
58.TJ Sokol Líšeň B-TJ Sokol Vranovice ADIVZ02. 03. 2013 15:0012. (23. 02. 2013 13:00) 
51.TJ Sokol Vranovice A-TTC Sokol Znojmo CK2B02. 03. 2013 10:0020. (10. 03. 2013 10:30) 
50.TJ Sokol Vranovice A-Orel Únanov AK2B01. 03. 2013 18:3019. (09. 03. 2013 16:00) 
57.TJ Sokol Čejč B-MSK Břeclav CDIVZ26. 02. 2013 18:0012. (23. 02. 2013 13:00) 
22.TJ Sokol Moravský Krumlov B-Orel Silůvky AKS1 18. (24. 02. 2013 10:00)tělocvična ZŠ Hostěradice
4.TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo-TJ Jiskra Strážnice ADIV23. 02. 2013 11:0018. (24. 02. 2013 10:30) 
3.TJ Slovan Hodonín A-TJ ČKD Blansko BDIV20. 02. 2013 18:3018. (24. 02. 2013 10:30) 
60.TJ Sokol Čejč B-TJ Sokol Vranovice ADIVZ20. 02. 2013 18:0011. (23. 02. 2013 09:30) 
47.SKST Dubňany B-TTC Sokol Znojmo CK2B09. 02. 2013 18:3015. (09. 02. 2013 17:30)po skončení utkání extraligy žen
63.TJ Sokol Vranovice A-SKST Dubňany DDIVZ09. 02. 2013 11:0010. (26. 01. 2013 13:00) 
67.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Brno I BDIVZ09. 02. 2013 09:009. (26. 01. 2013 09:30) 
46.MSK Břeclav A-TJ Agrotec Hustopeče CK2B07. 02. 2013 18:3015. (09. 02. 2013 17:30) 
5.SK Slatina - Brno A-TJ ČKD Blansko BDIV07. 02. 2013 18:0016. (09. 02. 2013 10:00) 
6.TJ Jiskra Strážnice A-TJ Slovan Hodonín ADIV05. 02. 2013 17:3015. (09. 02. 2013 17:30) 
49.SKST Dubňany B-Orel Únanov AK2B03. 02. 2013 10:3016. (10. 02. 2013 10:30) 
64.MSK Břeclav C-TJ Sokol Brno I BDIVZ03. 02. 2013 09:3010. (26. 01. 2013 13:00) 
21.TTC Koral Tišnov C-TJ Sokol Moravský Krumlov BKS102. 02. 2013 17:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
48.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Vranovice AK2B02. 02. 2013 11:0016. (10. 02. 2013 10:30)Dubňany
7.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Sokol Hlubočany ADIV27. 01. 2013 13:0014. (26. 01. 2013 10:00) 
65.TJ Sokol Líšeň B-TTC Moravská Slavia Brno BDIVZ26. 01. 2013 13:009. (26. 01. 2013 09:30) 
29.TJ Holásky A-TJ ČKD Blansko CK2A26. 01. 2013 10:0013. (26. 01. 2013 17:30) 
42.TJ Sokol Vranovice A-MSK Břeclav AK2B26. 01. 2013 10:0013. (26. 01. 2013 16:00) 
61.TJ Sokol Čejč B-TTC Moravská Slavia Brno BDIVZ26. 01. 2013 09:3010. (26. 01. 2013 13:00) 
62.TJ Sokol Líšeň B-SPŠ Bošky Bošovice ADIVZ26. 01. 2013 09:3010. (26. 01. 2013 13:00) 
28.Orel Silůvky B-TTC Komořany BK2A25. 01. 2013 18:0013. (26. 01. 2013 17:30) 
66.TJ Sokol Čejč B-SPŠ Bošky Bošovice ADIVZ25. 01. 2013 17:009. (26. 01. 2013 09:30) 
41.TJ Agrotec Hustopeče C-TJ Sokol Kobylí BK2B24. 01. 2013 18:0013. (26. 01. 2013 17:30) 
68.TJ Sokol Líšeň B-TJ Sokol Čejč BDIVZ22. 01. 2013 18:008. (12. 01. 2013 09:30) 
45.TJ Sokol Vranovice A-TJ Jiskra Strážnice BK2B20. 01. 2013 10:3014. (27. 01. 2013 10:30) 
44.TJ Agrotec Hustopeče C-SKST Dubňany BK2B19. 01. 2013 17:0014. (25. 01. 2013 19:00) 
43.TJ Slavoj Rohatec A-TJ Jiskra Strážnice BK2B19. 01. 2013 16:0013. (26. 01. 2013 16:00) 
30.Orel Silůvky B-TJ Sokol Brno I CK2A18. 01. 2013 18:0014. (27. 01. 2013 10:30) 
8.TJ Agrotec Hustopeče B-KST Oltec Brno ADIV13. 01. 2013 10:0013. (26. 01. 2013 17:30) 
40.TJ Sokol Vracov B-TJ Slovan Hodonín CK2B12. 01. 2013 16:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
27.TTC Komořany B-TJ Sokol Brno I CK2A12. 01. 2013 14:0012. (12. 01. 2013 17:30) 
10.TJ Sokol Hlubočany A-KST Oltec Brno ADIV12. 01. 2013 13:0012. (12. 01. 2013 18:00) 
9.SK Slatina - Brno A-TJ Sokol Brno I BDIV12. 01. 2013 10:3012. (12. 01. 2013 17:30) 
26.TJ Holásky A-SK Slatina - Brno CK2A12. 01. 2013 09:3012. (12. 01. 2013 17:30) 
20.TJ Sokol Moravské Prusy A-STK Zbraslavec AKS110. 01. 2013 19:3012. (12. 01. 2013 17:30) 
69.SKST Dubňany D-TJ Sokol Brno I BDIVZ09. 01. 2013 17:308. (12. 01. 2013 09:30) 
19.Orel Ivančice A-TJ Brno-Bystrc AKS115. 12. 2012 10:3010. (15. 12. 2012 17:00) 
39.MSK Břeclav A-TJ Sokol Vracov BK2B13. 12. 2012 18:0011. (14. 12. 2012 19:00) 
70.SPŠ Bošky Bošovice A-MSK Břeclav CDIVZ12. 12. 2012 18:007. (01. 12. 2012 13:00) 
11.TJ ČKD Blansko B-TJ Sokol Hlubočany ADIV10. 12. 2012 17:3011. (14. 12. 2012 18:00) 
38.SKST Dubňany B-TJ Slavoj Rohatec AK2B09. 12. 2012 10:3010. (15. 12. 2012 16:00) 
71.TTC Moravská Slavia Brno B-MSK Břeclav CDIVZ05. 12. 2012 17:006. (01. 12. 2012 09:30) 
18.TJ Sokol Kobylí A-Orel Ivančice AKS102. 12. 2012 10:009. (30. 11. 2012 19:00) 
24.TJ Holásky A-TTC Komořany BK2A30. 11. 2012 18:308. (01. 12. 2012 17:30) 
25.TJ ČKD Blansko C-SK Kuřim AK2A29. 11. 2012 17:008. (01. 12. 2012 10:00) 
73.MSK Břeclav C-TJ Sokol Čejč BDIVZ19. 11. 2012 17:305. (17. 11. 2012 13:00) 
74.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Líšeň BDIVZ17. 11. 2012 16:005. (17. 11. 2012 13:00)tělocvična ZŠ Šitbořice
72.TJ Sokol Brno I B-TTC Moravská Slavia Brno BDIVZ17. 11. 2012 12:455. (17. 11. 2012 11:30) 
76.MSK Břeclav C-TJ Sokol Líšeň BDIVZ17. 11. 2012 12:304. (17. 11. 2012 09:30) 
13.SK Slatina - Brno A-KST Oltec Brno ADIV17. 11. 2012 11:007. (17. 11. 2012 10:00) 
75.TJ Sokol Brno I B-SPŠ Bošky Bošovice ADIVZ17. 11. 2012 08:304. (17. 11. 2012 09:00) 
37.TJ Sokol Vranovice A-TJ Agrotec Hustopeče CK2B16. 11. 2012 18:306. (17. 11. 2012 16:00) 
23.TJ Sokol Brno I C-TJ Cemo Mokrá AK2A14. 11. 2012 19:006. (17. 11. 2012 13:00) 
77.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Čejč BDIVZ13. 11. 2012 18:004. (17. 11. 2012 09:30) 
12.TJ ČKD Blansko B-TJ Slovan Hodonín ADIV12. 11. 2012 18:007. (16. 11. 2012 18:00) 
17.TJ Sokol Moravské Prusy A-TJ Slovan Hodonín BKS101. 11. 2012 18:304. (03. 11. 2012 17:30) 
15.TJ Brno-Bystrc A-TJ Sokol Moravský Krumlov BKS127. 10. 2012 17:302. (20. 10. 2012 17:30) 
16.TJ Brno-Bystrc A-TJ Sokol Lanžhot BKS127. 10. 2012 09:003. (20. 10. 2012 09:00) 
35.TJ Sokol Vracov B-Orel Únanov AK2B21. 10. 2012 15:003. (21. 10. 2012 10:30)Herna ST ve STRÁŽNICI !!!
33.SKST Dubňany B-SKST Hodonín CK2B20. 10. 2012 16:002. (20. 10. 2012 17:30) 
32.TJ Sokol Vracov B-TTC Sokol Znojmo CK2B 2. (20. 10. 2012 15:00)Herna ST ve STRÁŽNICI !!!
36.MSK Břeclav A-TJ Slavoj Rohatec AK2B20. 10. 2012 12:003. (20. 10. 2012 10:00)po skončení utkání 2. ligy žen
34.MSK Břeclav A-TJ Sokol Vranovice AK2B18. 10. 2012 18:002. (20. 10. 2012 17:30) 
79.SKST Dubňany D-MSK Břeclav CDIVZ18. 10. 2012 16:302. (20. 10. 2012 09:30) 
78.SKST Dubňany D-TJ Sokol Vranovice ADIVZ17. 10. 2012 17:303. (20. 10. 2012 13:00) 
80.TJ Sokol Čejč B-TJ Sokol Líšeň BDIVZ13. 10. 2012 14:001. (06. 10. 2012 09:30) 
14.Orel Silůvky A-Orel Ivančice AKS107. 10. 2012 10:301. (06. 10. 2012 17:30) 
31.TJ Sokol Vranovice A-TJ Slavoj Rohatec AK2B28. 09. 2012 18:001. (06. 10. 2012 16:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS