Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
88.SKST Č.Těšín A-TJ Sokol Nová Bělá AČP MSSST09. 05. 2013 17:30PO (11. 05. 2013 17:00) 
89.Orel Stará Bělá-TJ Sokol KateřinkyČP MSSST02. 05. 2013 17:00PO (11. 05. 2013 17:00) 
91.TŽ Třinec B-SK SvinovQ - DIMU21. 04. 2013 10:002. (07. 04. 2013 10:00) 
90.SK Svinov-OdryQ - DIMU06. 04. 2013 15:001. (06. 04. 2013 17:00) 
87.Orel Stará Bělá-VSK VŠB - TÚ OstravaČP MSSST04. 04. 2013 18:00PO (30. 03. 2013 17:00) 
85.TJ Janovice-TJ Sokol Nová Bělá AČP MSSST29. 03. 2013 18:00PO (30. 03. 2013 17:00) 
86.SKST Č.Těšín A-SK SvinovČP MSSST28. 03. 2013 18:00PO (30. 03. 2013 17:00) 
22.PM Ostrava-Siko Orlová DDIMU23. 03. 2013 15:0027. (23. 03. 2013 17:00) 
23.Hrabůvka-Slezan FMDIMU23. 03. 2013 14:0027. (23. 03. 2013 17:00) 
84.VSK VŠB - TÚ Ostrava-TJ Sokol Nová Bělá BČP MSSST22. 03. 2013 19:15PO (16. 03. 2013 17:00) 
82.Kateřinky-PříborKSMC22. 03. 2013 18:3022. (24. 03. 2013 10:00) 
70.Děhylov-SK SvinovKSMB22. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 17:00) 
80.Bobrovníky-PříborKSMC21. 03. 2013 19:0021. (23. 03. 2013 17:00) 
44.Český Těšín-Vento KL BKSMA21. 03. 2013 18:3021. (23. 03. 2013 17:00) 
25.PM Ostrava-Slezan FMDIMU21. 03. 2013 18:0028. (24. 03. 2013 10:00) 
72.Děhylov-Hrabůvka BKSMB21. 03. 2013 18:0022. (24. 03. 2013 10:00) 
27.Vratimov-StudénkaDIMU21. 03. 2013 17:3028. (24. 03. 2013 10:00) 
45.Slávia Orlová B-Baník Havířov DKSMA20. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 17:00) 
83.Mořkov-KlimkoviceKSMC19. 03. 2013 19:0022. (24. 03. 2013 10:00) 
81.Palkovice-OdryKSMC19. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 17:00) 
71.Slezan Opava B-BolaticeKSMB17. 03. 2013 10:0021. (23. 03. 2013 17:00) 
24.Mokré Lazce C-StudénkaDIMU14. 03. 2013 17:0027. (23. 03. 2013 17:00) 
26.Mokré Lazce C-TTC FrýdlantDIMU13. 03. 2013 17:0028. (24. 03. 2013 10:00) 
43.Vento KL B-LískovecKSMA10. 03. 2013 10:0020. (10. 03. 2013 14:00) 
18.Slávia Orlová-Mokré Lazce CDIMU08. 03. 2013 16:3025. (09. 03. 2013 17:00) 
19.Vento KL-Mokré Lazce CDIMU07. 03. 2013 18:0026. (10. 03. 2013 10:00) 
42.KLUBsten-RopiceKSMA07. 03. 2013 17:3020. (10. 03. 2013 10:00) 
68.SK Svinov-RadvaniceKSMB07. 03. 2013 17:0020. (10. 03. 2013 10:00) 
69.Ostrava KST D-DěhylovKSMB06. 03. 2013 19:0020. (10. 03. 2013 10:00) 
79.Bobrovníky-Nová Bělá BKSMC06. 03. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 17:00) 
67.Poruba B-DěhylovKSMB05. 03. 2013 19:1519. (09. 03. 2013 17:00) 
21.Kopřivnice-HrabůvkaDIMU05. 03. 2013 18:0026. (10. 03. 2013 10:00) 
66.SK Svinov-Slezan Opava BKSMB05. 03. 2013 17:0019. (09. 03. 2013 17:00) 
65.Orel Paskov-Kateřinky BKSMB02. 03. 2013 17:3019. (09. 03. 2013 17:00) 
60.Děhylov-Nová BěláKSMB21. 02. 2013 18:1517. (23. 02. 2013 17:00) 
62.Kateřinky B-Hrabůvka BKSMB21. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 17:00) 
17.Siko Orlová C-KopřivniceDIMU21. 02. 2013 17:3024. (24. 02. 2013 12:30) 
41.Slávia Orlová B-KLUBstenKSMA21. 02. 2013 17:0018. (24. 02. 2013 10:00) 
64.Slezan Opava B-Ostrava KST DKSMB20. 02. 2013 18:0018. (24. 02. 2013 10:00) 
78.Mořkov-PříborKSMC19. 02. 2013 19:0017. (23. 02. 2013 17:00) 
40.Slávia Orlová B-TTC Frýdlant BKSMA15. 02. 2013 17:3017. (23. 02. 2013 17:00) 
63.Děhylov-Orel PaskovKSMB14. 02. 2013 18:1518. (24. 02. 2013 10:00) 
61.Radvanice-Ostrava KST DKSMB13. 02. 2013 17:0017. (23. 02. 2013 17:00) 
39.Slávia Orlová B-Slezan FM BKSMA10. 02. 2013 14:0016. (10. 02. 2013 10:00) 
13.PM Ostrava-TŽ TřinecDIMU09. 02. 2013 16:0021. (09. 02. 2013 17:00) 
15.Hrabůvka-TŽ TřinecDIMU08. 02. 2013 18:0022. (10. 02. 2013 10:00) 
59.Ostrava KST D-Kateřinky BKSMB07. 02. 2013 18:3015. (09. 02. 2013 10:00) 
16.PM Ostrava-Siko Orlová CDIMU07. 02. 2013 18:0022. (10. 02. 2013 10:00) 
77.Bobrovníky-OdryKSMC06. 02. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 17:00) 
14.Hrabůvka-Siko Orlová CDIMU05. 02. 2013 18:0021. (09. 02. 2013 17:00) 
38.Slávia Orlová B-LískovecKSMA05. 02. 2013 17:3015. (09. 02. 2013 17:00) 
10.Siko Orlová D-KopřivniceDIMU31. 01. 2013 18:0017. (19. 01. 2013 17:00) 
57.Nová Bělá-RadvaniceKSMB27. 01. 2013 14:0014. (27. 01. 2013 10:00) 
55.Bolatice-DěhylovKSMB25. 01. 2013 18:0013. (26. 01. 2013 17:00) 
37.Lískovec-TTC Frýdlant BKSMA25. 01. 2013 17:0013. (26. 01. 2013 17:00) 
74.Nová Bělá B-KateřinkyKSMC24. 01. 2013 19:159. (02. 12. 2012 10:00) 
58.SK Svinov-Ostrava KST DKSMB24. 01. 2013 17:3014. (27. 01. 2013 10:00) 
56.Hrabůvka B-Ostrava KST DKSMB22. 01. 2013 18:0013. (26. 01. 2013 14:00) 
9.Mokré Lazce C-VratimovDIMU18. 01. 2013 17:0017. (19. 01. 2013 17:00) 
12.Siko Orlová C-VratimovDIMU13. 01. 2013 10:0016. (13. 01. 2013 12:30) 
54.Slezan Opava B-RadvaniceKSMB12. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 17:00) 
11.PM Ostrava-TTC FrýdlantDIMU10. 01. 2013 18:0015. (12. 01. 2013 17:00) 
76.Bobrovníky-KateřinkyKSMC07. 01. 2013 18:3012. (12. 01. 2013 17:00) 
53.Ostrava KST D-Nová BěláKSMB20. 12. 2012 18:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
6.Siko Orlová D-PM OstravaDIMU14. 12. 2012 17:0013. (15. 12. 2012 17:00) 
7.Slezan FM-PM OstravaDIMU13. 12. 2012 18:0014. (16. 12. 2012 10:00) 
8.Vento KL-Siko Orlová CDIMU11. 12. 2012 18:3014. (16. 12. 2012 10:00) 
75.Skalice-BobrovníkyKSMC08. 12. 2012 17:3011. (16. 12. 2012 10:00) 
52.Ostrava KST D-Orel PaskovKSMB06. 12. 2012 20:0010. (15. 12. 2012 10:00) 
36.Slávia Orlová B-FrenštátKSMA30. 11. 2012 18:008. (01. 12. 2012 17:00) 
35.Lískovec-Baník Havířov DKSMA30. 11. 2012 17:008. (01. 12. 2012 17:00) 
51.Děhylov-Poruba BKSMB29. 11. 2012 19:008. (01. 12. 2012 17:00) 
50.Hrabůvka B-BolaticeKSMB18. 11. 2012 10:007. (18. 11. 2012 14:00) 
28.TTC Frýdlant B-LískovecKSMA16. 11. 2012 20:002. (20. 10. 2012 17:00) 
34.Frenštát-LískovecKSMA15. 11. 2012 17:006. (17. 11. 2012 17:00) 
33.TTC Frýdlant B-Slávia Orlová BKSMA12. 11. 2012 19:006. (17. 11. 2012 17:00) 
46.Kateřinky B-Ostrava KST DKSMB08. 11. 2012 18:004. (03. 11. 2012 17:00) 
32.Lískovec-Český TěšínKSMA02. 11. 2012 17:005. (04. 11. 2012 10:00) 
49.Bolatice-Ostrava KST DKSMB27. 10. 2012 10:005. (04. 11. 2012 10:00) 
4.Siko Orlová C-PM OstravaDIMU26. 10. 2012 17:008. (04. 11. 2012 12:30) 
3.Kopřivnice-TTC FrýdlantDIMU20. 10. 2012 16:005. (20. 10. 2012 17:00) 
29.Frenštát-Baník Havířov DKSMA20. 10. 2012 12:002. (20. 10. 2012 17:00) 
47.Děhylov-Kateřinky BKSMB18. 10. 2012 18:003. (21. 10. 2012 10:00) 
30.KLUBsten-LískovecKSMA18. 10. 2012 17:303. (21. 10. 2012 10:00) 
73.Bobrovníky-MořkovKSMC17. 10. 2012 18:302. (20. 10. 2012 17:00) 
31.Slávia Orlová B-TŽ Třinec BKSMA12. 10. 2012 16:303. (21. 10. 2012 10:00) 
2.Slávia Orlová-KopřivniceDIMU05. 10. 2012 18:004. (07. 10. 2012 10:00) 
48.Bolatice-Kateřinky BKSMB04. 10. 2012 18:001. (06. 10. 2012 17:00) 
1.Mokré Lazce C-Siko Orlová CDIMU04. 10. 2012 17:303. (06. 10. 2012 17:00) 
20.Siko Orlová D-Siko Orlová CDIMU25. 09. 2012 17:3026. (10. 03. 2013 10:00) 
5.Siko Orlová C-Siko Orlová DDIMU21. 09. 2012 16:3012. (02. 12. 2012 12:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy