Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
33.TJ Vidlatá Seč A-Orel Orlice AKPB07. 04. 2013 13:3022. (06. 04. 2013 13:30) 
32.KST Vysoké Mýto A-TJ Jiskra Králíky AKPB07. 04. 2013 13:3022. (06. 04. 2013 13:30) 
35.TTC Ústí nad Orlicí C-TJ Sokol Řetová AKPB07. 04. 2013 13:3022. (07. 04. 2013 09:00) 
34.TJ Sokol Česká Třebová A-TTC Ústí nad Orlicí DKPB07. 04. 2013 13:3022. (07. 04. 2013 09:00) 
29.KST Vysoké Mýto A-Orel Orlice AKPB07. 04. 2013 09:0021. (06. 04. 2013 09:00) 
28.TJ Vidlatá Seč A-TJ Jiskra Králíky AKPB07. 04. 2013 09:0021. (06. 04. 2013 09:00) 
31.TJ Sokol Česká Třebová A-TJ Sokol Řetová AKPB07. 04. 2013 09:0021. (07. 04. 2013 13:00) 
1.KST Linea Chrudim B-TJ Jiskra Litomyšl AD26. 03. 2013 18:0015. (02. 03. 2013 09:00) 
3.TJ Jiskra Litomyšl A-TJ Jiskra Holice BD21. 03. 2013 18:0016. (02. 03. 2013 13:30) 
19.KST Linea Chrudim B-US Steinerová Choceň CD22. 02. 2013 18:307. (16. 12. 2012 13:30) 
18.TJ Jiskra Holice B-TTC Ústí nad Orlicí BD09. 02. 2013 13:307. (16. 12. 2012 13:30) 
21.TJ Jiskra Holice B-US Steinerová Choceň CD09. 02. 2013 09:006. (16. 12. 2012 09:00) 
20.KST Linea Chrudim B-TTC Ústí nad Orlicí BD09. 02. 2013 09:006. (16. 12. 2012 09:00) 
27.TTC Sedlec A-KST Vysoké Mýto AKPB 9. (13. 01. 2013 13:30) 
26.TJ Jiskra Litomyšl B-TJ Vidlatá Seč AKPB13. 01. 2013 13:309. (09. 01. 2013 13:30) 
25.TJ Jiskra Litomyšl B-KST Vysoké Mýto AKPB13. 01. 2013 09:008. (10. 01. 2013 09:00) 
24.TTC Sedlec A-TJ Vidlatá Seč AKPB 8. (13. 01. 2013 09:00) 
10.KST Linea Chrudim B-TJ Lokomotiva Pardubice BD10. 01. 2013 18:0019. (16. 12. 2012 09:00) 
5.KST Linea Chrudim B-TJ Tesla Pardubice AD18. 12. 2012 18:0020. (16. 12. 2012 13:30) 
7.KST Linea Chrudim A-KST Linea Chrudim CD15. 12. 2012 13:3020. (15. 12. 2012 13:03) 
6.TJ Sokol Borová A-TJ Sokol Chrudim BD 20. (15. 12. 2012 13:30) 
13.TJ Sokol Borová A-KST Linea Chrudim CD 19. (15. 12. 2012 09:00) 
12.KST Linea Chrudim A-TJ Sokol Chrudim BD 19. (15. 12. 2012 09:00) 
16.KST Linea Chrudim C-KST Linea Chrudim AD11. 12. 2012 18:309. (08. 12. 2012 13:30) 
17.KST Linea Chrudim B-KST Linea Chrudim AD 13. (07. 12. 2012 18:00) 
2.TJ Jiskra Litomyšl A-US Steinerová Choceň CD 20. (01. 12. 2012 13:30) 
14.TJ Slovan Moravská Třebová A-TTC Ústí nad Orlicí BD 20. (01. 12. 2012 13:30) 
9.TJ Slovan Moravská Třebová A-US Steinerová Choceň CD 19. (01. 12. 2012 09:00) 
8.TJ Jiskra Litomyšl A-TTC Ústí nad Orlicí BD 19. (01. 12. 2012 09:00) 
23.TTC Medovinka Hlinsko C-TTC Medovinka Hlinsko BKPA01. 12. 2012 09:0020. (01. 12. 2012 12:00) 
15.KST Linea Chrudim B-KST Linea Chrudim CD30. 11. 2012 18:0022. (30. 11. 2012 13:30) 
30.TTC Ústí nad Orlicí C-TTC Ústí nad Orlicí DKPB30. 11. 2012 09:0021. (30. 11. 2012 13:00) 
22.TJ Tesla Pardubice B-TJ Tesla Pardubice CKPA27. 11. 2012 09:0018. (02. 12. 2012 09:00) 
4.TJ Jiskra Holice B-TJ Lokomotiva Pardubice BD 20. (18. 11. 2012 13:30) 
11.TJ Jiskra Holice B-TJ Tesla Pardubice AD 19. (18. 11. 2012 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy