Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
31.DTJ-Slavia Hradec Králové D-TTC Nové Město n.M. A1M24. 03. 2013 18:0021. (24. 03. 2013 17:00)posunutí začátku utkání z rozh.STK
32.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Sokol Libchyně A1M24. 03. 2013 14:0022. (24. 03. 2013 13:00)posunutí začátku utkání z rozh. STK
1.DTJ-Slavia Hradec Králové C-Sokol Stěžery ADM23. 03. 2013 14:0022. (24. 03. 2013 14:00)dohoda o předehrání a v herně Sokola Stěžery
87.Tatran Hostinné A-Montas Hradec Králové A 22. (23. 03. 2013 11:00)herna v Trutnově!!
86.Sokol Česká Skalice A-Sokol Železnice A 22. (23. 03. 2013 11:00)herna ve Stěžerech!!
85.Tatran Hostinné A-Vršovan Voděrady A 21. (23. 03. 2013 09:00)herna v Trutnově!!
84.Sokol Česká Skalice A-Sokol Chlumec n.C. A 21. (23. 03. 2013 09:00)herna ve Stěžerech!!
33.Sokol Stěžery B-TTC Nové Město n.M. A1M18. 03. 2013 19:0022. (24. 03. 2013 13:00)předehrání dohodou
128.Sokol Stěžery B-Jiskra Jaroměř AKP-1.st.17. 03. 2013 12:3014. (09. 02. 2013 11:00)dohoda o odložení se souhlasem STK
127.Sokol Stěžery A-Orel Hradec Králové AKP-1.st.17. 03. 2013 12:3014. (09. 02. 2013 11:00)hosté pro dlouhodobé onemocnění vzdali
126.Sokol Stěžery B-Orel Hradec Králové AKP-1.st.17. 03. 2013 10:3013. (09. 02. 2013 09:00)hosté pro dlouhodobé onemocnění vzdali
125.Sokol Stěžery A-Jiskra Jaroměř AKP-1.st.17. 03. 2013 10:3013. (09. 02. 2013 09:00)dohoda o odložení se souhlasem STK
120.Tatran Hostinné A-Sokol Stěžery AKP-1.st.16. 03. 2013 09:0010. (20. 01. 2013 09:00)herna v Hostinném, odloženo do tohoto termínu
2.Sokol 2 Hradec Králové C-TJ Dvůr Králové n.L. BDM07. 03. 2013 18:0020. (02. 03. 2013 14:00)změna termínu z rozhodnutí STK a dohodou již 7.3.
83.Sokol Chlumec n.C. A-Tatran Hostinné A 20. (03. 03. 2013 11:00)herna v Železnici!!
82.Sokol Chlumec n.C. A-Lokomotiva Trutnov A 19. (03. 03. 2013 09:00)herna v Železnici!!
3.TTC KB Vrchlabí B-DTJ-Slavia Hradec Králové CDM02. 03. 2013 12:0020. (02. 03. 2013 14:00)dohodou dřívější začátek bez oznámení předehrání na STK
4.Sokol 2 Hradec Králové C-Slovan Broumov ADM 19. (02. 03. 2013 09:00)dohodou bude hráno v původním termínu
51.Sokol Častolovice A-TTC Nové Město n.M. B2MB26. 02. 2013 18:3020. (02. 03. 2013 14:00)dohoda o předehrání
30.TTC Nové Město n.M. A-Sokol Železnice A1M25. 02. 2013 17:3020. (02. 03. 2013 14:00)dohoda o předehrání a dohodou se hraje v herně Sokola Železnice
124.Tatran Hostinné A-TJ Jičín AKP-1.st.25. 02. 2013 17:0012. (09. 02. 2013 09:00)odloženo dohodou se souhlasem STK
50.TTC Lhoty u Potšt. A-TTC Nové Město n.M. B2MB21. 02. 2013 19:0019. (02. 03. 2013 09:00)dohoda o předehrání
121.TJ Jičín A-Sokol Stěžery BKP-1.st.21. 02. 2013 16:3011. (20. 01. 2013 09:00)změna odložení - se souhlasem STK
27.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Sokol Valdice A1M17. 02. 2013 18:0017. (17. 02. 2013 17:00)posunutí začátku utkání z rozh.STK
29.Sokol Stěžery B-Sokol Valdice A1M17. 02. 2013 14:0018. (17. 02. 2013 13:00)posunutí začátku utkání z rozh.STK
28.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Sokol Železnice A1M17. 02. 2013 14:0018. (17. 02. 2013 13:00)posunutí začátku utkání z rozh.STK
26.Sokol Stěžery B-Sokol Železnice A1M17. 02. 2013 10:0017. (17. 02. 2013 09:00)souhlas STK s posunutím začátku utkání
5.DTJ-Slavia Hradec Králové C-TJ Dvůr Králové n.L. BDM16. 02. 2013 14:0018. (23. 02. 2013 09:00)předehrání dohodou a po dohodě se hraje v herně TJ Dv.Králové n.L.
6.Sokol 2 Hradec Králové D-TJ Dvůr Králové n.L. BDM12. 02. 2013 18:0017. (16. 02. 2013 09:00)dohoda o předehrání a změně herny: herna TJ Dvůr Králové n.L.
81.Sokol Stěžery A-Lokomotiva Trutnov A 18. (09. 02. 2013 11:00)herna v České Skalici!!
80.Sokol Stěžery A-Tatran Hostinné A 17. (09. 02. 2013 09:00)herna v České Skalici!!
122.Tatran Hostinné A-Sokol Stěžery BKP-1.st.07. 02. 2013 17:0011. (20. 01. 2013 11:00)herna v Hostinném, změna odložení - se souhlasem STK
104.Sokol Kostelec n.O. A-Sokol Česká Skalice AKP-1.st.05. 02. 2013 18:3012. (26. 01. 2013 09:00)dohoda o odložení se souhlasem STK
35.Sokol Nemyčeves A-Sokol Stará Paka B2MA29. 01. 2013 19:0015. (19. 01. 2013 09:00)STK povolilo odložení a hraje se ve Staré Pace
106.TJ Dvůr Králové n.L. A-Sokol Chlumec n.C. AKP-1.st. 14. (27. 01. 2013 11:00)herna v Hostinném
78.Sokol Železnice A-Jiskra Jaroměř B 16. (27. 01. 2013 11:00)herna v Chlumci n.C.
105.TJ Dvůr Králové n.L. A-Sokol Stěžery AKP-1.st. 13. (27. 01. 2013 09:00)herna v Hostinném
76.Sokol Železnice A-Jiskra Jaroměř A 15. (27. 01. 2013 09:00)herna v Chlumci n.C.!!
7.Sokol 2 Hradec Králové C-TTC KB Vrchlabí BDM 16. (26. 01. 2013 14:00)Změna herny = sokolovna v Českém Meziříčí
79.Lokomotiva Trutnov A-Sokol Chrudim A 16. (26. 01. 2013 11:00)herna v Hostinném!!
77.Montas Hradec Králové A-Sokol Stěžery A 16. (26. 01. 2013 11:00)herna ve Voděradech!!
8.Sokol 2 Hradec Králové C-Tatran Hostinné BDM 15. (26. 01. 2013 09:00)Změna herny = sokolovna v Českém Meziříčí
75.Montas Hradec Králové A-Sokol Česká Skalice A 15. (26. 01. 2013 09:00)herna ve Voděradech!!
123.TJ Jičín A-Sokol Stěžery AKP-1.st.20. 01. 2013 09:0012. (20. 01. 2013 11:00)změna začátku utkání dohodou
100.Sokol Stěžery A-Sokol Kostelec n.O. AKP-1.st.20. 01. 2013 09:009. (17. 11. 2012 11:00)souhlas STK s odložením
34.TJ Lázně Bělohrad A-Sokol Stará Paka B2MA17. 01. 2013 18:0016. (19. 01. 2013 14:00)dohoda o předehrání, hraje se ve Staré Pace
21.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Sokol Stěžery B1M13. 01. 2013 15:0014. (13. 01. 2013 09:00)nutná změna vzhledem k utkáním ExL a 1L na DTJ HK
9.DTJ-Slavia Hradec Králové C-Sokol 2 Hradec Králové DDM13. 01. 2013 15:0014. (12. 01. 2013 09:00)nutná změna vzhledem k utkáním ExL a 1L na DTJ HK
25.TJ Trutnov - Poříčí A-Sokol Stěžery B1M12. 01. 2013 16:0016. (19. 01. 2013 14:00)dohoda o předehrání
38.Sokol Stěžery C-Sokol 2 Hradec Králové F2MA06. 01. 2013 13:3014. (13. 01. 2013 09:00)dohoda o předehrání
24.TJ Trutnov - Poříčí A-Sokol Libchyně A1M 13. (22. 12. 2012 14:00)hraje se v Lánově = rekonstrukce herny v Poříčí
71.Sokol Česká Skalice A-Sokol Stěžery A22. 12. 2012 12:0014. (12. 01. 2013 09:00)herna ve Stěžerech!!, dohoda o předehrání utkání
74.Vršovan Voděrady A-Sokol Chlumec n.C. A 13. (22. 12. 2012 11:00)herna na Montasu!!
73.Sokol Česká Skalice A-Sokol Chrudim A22. 12. 2012 10:1513. (22. 12. 2012 11:00)herna ve Stěžerech!!, dohoda o změně začátku utkání
22.TJ Trutnov - Poříčí A-TTC Nové Město n.M. A1M 12. (22. 12. 2012 09:00)hraje se v Lánově = rekonstrukce herny v Poříčí
72.Vršovan Voděrady A-Sokol Železnice A 12. (22. 12. 2012 09:00)herna na Montasu!!
36.Tatran Hostinné C-TJ Lázně Bělohrad A2MA21. 12. 2012 19:0013. (22. 12. 2012 14:00)dohoda o předehrání
10.Sokol 2 Hradec Králové C-Sokol Stěžery ADM20. 12. 2012 18:3014. (12. 01. 2013 09:00)dohoda o předehrání
23.Sokol Stěžery B-Jiskra Hořice A1M19. 12. 2012 19:0013. (23. 12. 2012 14:00)dohoda o předehrání
11.Sokol Stěžery A-DTJ-Slavia Hradec Králové CDM15. 12. 2012 14:0011. (08. 12. 2012 14:00)souhlas STK s odložením utkání
98.Sokol Chlumec n.C. A-Sokol Kostelec n.O. AKP-1.st.15. 12. 2012 10:008. (17. 11. 2012 09:00)souhlas STK s odložením, herna v Chlumci n.C.
37.Sokol 2 Hradec Králové E-TJ Nová Paka B2MA13. 12. 2012 18:3013. (23. 12. 2012 14:00)dohoda o předehrání
119.Orel Hradec Králové A-Tatran Hostinné AKP-1.st. 9. (09. 12. 2012 11:00)herna Jiskry Jaroměř
69.Sokol Chlumec n.C. A-Sokol Stěžery A 11. (09. 12. 2012 11:00)herna v Železnici!!
118.Orel Hradec Králové A-TJ Jičín AKP-1.st. 8. (09. 12. 2012 09:00)herna Jiskry Jaroměř
67.Sokol Chlumec n.C. A-Sokol Česká Skalice A 10. (09. 12. 2012 09:00)herna v Železnici!!
20.TJ Trutnov - Poříčí A-Sokol Železnice A1M 11. (08. 12. 2012 14:00)hraje se v Lánově = rekonstrukce herny v Poříčí
103.Sokol Kostelec n.O. A-TJ Dvůr Králové n.L. AKP-1.st. 11. (08. 12. 2012 11:00)herna v České Skalici
70.Montas Hradec Králové A-Tatran Hostinné A 11. (08. 12. 2012 11:00)herna ve Voděradech!!
18.TJ Trutnov - Poříčí A-Sokol Valdice A1M 10. (08. 12. 2012 09:00)hraje se v Lánově = rekonstrukce herny v Poříčí
102.Sokol Kostelec n.O. A-Tatran Hostinné AKP-1.st. 10. (08. 12. 2012 09:00)herna v České Skalici
68.Montas Hradec Králové A-Lokomotiva Trutnov A 10. (08. 12. 2012 09:00)herna ve Voděradech!!
19.TTC Nové Město n.M. A-Sokol Stěžery B1M06. 12. 2012 18:3011. (08. 12. 2012 14:00)dohoda o předehrání
66.Lokomotiva Trutnov A-Sokol Železnice A 9. (24. 11. 2012 11:00)herna v Hostinném!!
64.Lokomotiva Trutnov A-Sokol Chlumec n.C. A 8. (24. 11. 2012 09:00)herna v Hostinném!!
48.Jiskra Jaroměř A-Sokol České Meziříčí A2MB21. 11. 2012 18:308. (24. 11. 2012 09:00)dohoda o předehrání
116.Orel Hradec Králové A-Sokol Stěžery AKP-1.st.18. 11. 2012 10:007. (11. 11. 2012 11:00)povoleno odložení a změna herny, hraje se ve Stěžerech
115.Jiskra Jaroměř A-Sokol Stěžery BKP-1.st.18. 11. 2012 10:007. (11. 11. 2012 11:00)povoleno odložení a změna herny, hraje se ve Stěžerech
114.Orel Hradec Králové A-Sokol Stěžery BKP-1.st.18. 11. 2012 08:006. (11. 11. 2012 09:00)povoleno odložení a změna herny, hraje se ve Stěžerech
113.Jiskra Jaroměř A-Sokol Stěžery AKP-1.st.18. 11. 2012 08:006. (11. 11. 2012 09:00)povoleno odložení a změna herny, hraje se ve Stěžerech
101.Sokol Stěžery A-Sokol Chlumec n.C. AKP-1.st.17. 11. 2012 13:0010. (08. 12. 2012 09:00)dohoda o předehrání, herna ve Stěžerech
99.Sokol Chlumec n.C. A-Sokol Česká Skalice AKP-1.st. 9. (17. 11. 2012 11:00)herna ve Stěžerech
65.Sokol Stěžery A-Jiskra Jaroměř B 9. (17. 11. 2012 11:00)herna v České Skalici!!
63.Sokol Stěžery A-Jiskra Jaroměř A 8. (17. 11. 2012 09:00)herna v České Skalici!!
49.Sokol Česká Skalice A-Sokol České Meziříčí A2MB15. 11. 2012 18:309. (24. 11. 2012 14:00)dohoda o předehrání
97.TJ Dvůr Králové n.L. A-Tatran Hostinné AKP-1.st.11. 11. 2012 09:008. (17. 11. 2012 09:00)dohoda o předehrání
17.TJ Trutnov - Poříčí A-Baník Vamberk A1M 7. (10. 11. 2012 14:00)hraje se v Lánově = rekonstrukce herny v Poříčí
62.Vršovan Voděrady A-Jiskra Jaroměř B 7. (10. 11. 2012 11:00)herna na Montasu HK!!
61.Tatran Hostinné A-Sokol Česká Skalice A 7. (10. 11. 2012 11:00)herna v Trutnově!!
16.TJ Trutnov - Poříčí A-Sokol Kostelec n.O. B1M 6. (10. 11. 2012 09:00)hraje se v Lánově = rekonstrukce herny v Poříčí
60.Vršovan Voděrady A-Jiskra Jaroměř A 6. (10. 11. 2012 09:00)herna na Montasu HK!!
59.Tatran Hostinné A-Sokol Stěžery A 6. (10. 11. 2012 09:00)herna v Trutnově!!
40.Sokol Chlumec n.C. B-Tatran Hostinné C2MA10. 11. 2012 08:306. (10. 11. 2012 09:00)dohoda o dřívějším začátku utkání
42.Sokol Nemyčeves A-Sokol 2 Hradec Králové E2MA09. 11. 2012 19:006. (10. 11. 2012 09:00)dohoda o předehrání
39.Sokol Nemyčeves A-KPST Hradec Králové A2MA08. 11. 2012 19:007. (10. 11. 2012 14:00)dohoda o předehrání
112.TJ Jičín A-Tatran Hostinné AKP-1.st.06. 11. 2012 16:305. (11. 11. 2012 09:00)dohoda o předehrání
43.TJ Lázně Bělohrad A-KPST Hradec Králové A2MA02. 11. 2012 19:006. (10. 11. 2012 09:00)dohoda o předehrání
41.Sokol Stěžery C-Sokol Stará Paka B2MA02. 11. 2012 18:006. (11. 11. 2012 09:00)dohoda o předehrání
96.Sokol Stěžery A-Tatran Hostinné AKP-1.st. 7. (28. 10. 2012 11:00)herna v Chlumci n.C.
95.Sokol Stěžery A-TJ Dvůr Králové n.L. AKP-1.st. 6. (28. 10. 2012 09:00)herna v Chlumci n.C.
58.Sokol Česká Skalice A-Vršovan Voděrady A 5. (27. 10. 2012 11:00)herna ve Stěžerech!!
57.Sokol Česká Skalice A-Montas Hradec Králové A 4. (27. 10. 2012 09:00)herna ve Stěžerech!!
45.Sokol Stará Paka B-Sokol Nemyčeves A2MA26. 10. 2012 19:004. (27. 10. 2012 09:00)herna v Nemyčevsi - předehrání i změna herny dohodou
111.Orel Hradec Králové A-Jiskra Jaroměř AKP-1.st.22. 10. 2012 18:003. (27. 10. 2012 09:00)dohodou předehrání a v herně Jiskry Jaroměř
44.Sokol Stará Paka B-TJ Lázně Bělohrad A2MA19. 10. 2012 19:005. (27. 10. 2012 14:00)herna v Lázních Bělohrad - předehrání i změna herny dohodou
47.TTC Lhoty u Potšt. A-Sokol České Meziříčí A2MB17. 10. 2012 19:005. (27. 10. 2012 14:00)dohoda o předehrání
94.TJ Dvůr Králové n.L. A-Sokol Kostelec n.O. AKP-1.st.14. 10. 2012 11:005. (13. 10. 2012 11:00) 
93.Tatran Hostinné A-Sokol Česká Skalice AKP-1.st.14. 10. 2012 11:004. (13. 10. 2012 11:00)herna ve Dvoře Králové n.L.
92.TJ Dvůr Králové n.L. A-Sokol Česká Skalice AKP-1.st.14. 10. 2012 09:004. (13. 10. 2012 09:00) 
91.Tatran Hostinné A-Sokol Kostelec n.O. AKP-1.st.14. 10. 2012 09:003. (13. 10. 2012 09:00)herna ve Dvoře Králové n.L.
117.Sokol Stěžery B-Sokol Stěžery AKP-1.st.10. 10. 2012 17:008. (09. 12. 2012 09:00) 
15.Sokol Stěžery B-DTJ-Slavia Hradec Králové D1M07. 10. 2012 14:003. (07. 10. 2012 09:00) 
110.TJ Jičín A-Jiskra Jaroměř AKP-1.st.07. 10. 2012 11:002. (06. 10. 2012 11:00)herna v Hostinném
109.Tatran Hostinné A-Orel Hradec Králové AKP-1.st.07. 10. 2012 11:002. (06. 10. 2012 11:00) 
108.TJ Jičín A-Orel Hradec Králové AKP-1.st.07. 10. 2012 09:001. (06. 10. 2012 09:00)herna v Hostinném
107.Tatran Hostinné A-Jiskra Jaroměř AKP-1.st.07. 10. 2012 09:001. (06. 10. 2012 09:00) 
13.Sokol Stěžery A-TJ Jičín ADM06. 10. 2012 14:001. (29. 09. 2012 09:00)odloženo, schváleno STK
52.Sokol Stěžery A-Sokol Česká Skalice A06. 10. 2012 13:003. (06. 10. 2012 14:00)herna v České Skalici
46.TJ Lázně Bělohrad A-Sokol Nemyčeves A2MA05. 10. 2012 19:003. (06. 10. 2012 09:00) 
14.Sokol Libchyně A-TTC Nové Město n.M. A1M04. 10. 2012 18:303. (06. 10. 2012 09:00) 
90.Sokol Česká Skalice A-Sokol Chlumec n.C. AKP-1.st. 2. (29. 09. 2012 11:00)herna v Kostelci n.O.
89.Sokol Česká Skalice A-Sokol Stěžery AKP-1.st. 1. (29. 09. 2012 09:00)herna v Kostelci n.O.
12.Sokol 2 Hradec Králové C-TJ Jičín ADM27. 09. 2012 18:302. (29. 09. 2012 14:00)odloženo, schváleno STK
88.Tatran Hostinné A-TJ Dvůr Králové n.L. AKP-1.st.27. 09. 2012 18:001. (29. 09. 2012 09:00)předehrání dohodou
56.Sokol Železnice A-Montas Hradec Králové A 2. (23. 09. 2012 11:00)herna v Chlumci n.C.
54.Sokol Železnice A-Vršovan Voděrady A 1. (23. 09. 2012 09:00)herna v Chlumci n.C.!!
55.Lokomotiva Trutnov A-Jiskra Jaroměř A 2. (22. 09. 2012 11:00)herna v Hostinném!!
53.Lokomotiva Trutnov A-Jiskra Jaroměř B 1. (22. 09. 2012 09:00)herna v Hostinném!!
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy