Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
11.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Slavoj Pacov AKP-II.tř09. 03. 2013 14:3020. (09. 03. 2013 13:30) 
12.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Cihelny Stojčín AKP-II.tř 19. (09. 03. 2013 09:30)Tělocvična ZŠ Valeč 222
28.TJ Sokol Polnička A-TJ Vladislav AKP-III.t 18. (23. 02. 2013 13:30)Sokolovna Nové Veselí
13.TJ Sokol Moravské Budějovice B-TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BKP-II.tř23. 02. 2013 12:3018. (23. 02. 2013 14:30) 
27.TJ Sokol Polnička A-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-III.t 17. (23. 02. 2013 09:30)Sokolovna Nové Veselí
15.TJ Sokol Rouchovany A-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř09. 02. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 17:30) 
14.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř09. 02. 2013 15:0016. (09. 02. 2013 13:30) 
16.TJ Sokol Hrotovice A-SK Jihlava CKP-II.tř09. 02. 2013 08:3015. (09. 02. 2013 09:30) 
4.TJ Sokol Rovečné A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE08. 02. 2013 20:0015. (09. 02. 2013 10:00) 
5.TJ Žďár nad Sázavou A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE02. 02. 2013 15:0016. (09. 02. 2013 15:00) 
17.TJ Sokol Moravské Budějovice B-TJ Cihelny Stojčín AKP-II.tř26. 01. 2013 12:3014. (26. 01. 2013 14:30) 
9.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ Sokol Nám욝 nad Oslavou AKP I.tř24. 01. 2013 17:0013. (26. 01. 2013 11:30) 
10.TJ Sokol Moravské Budějovice A-Stolní tenis Velké Meziříčí AKP I.tř23. 01. 2013 19:0014. (26. 01. 2013 17:30) 
18.HB Ostrov Havlíčkův Brod A-TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BKP-II.tř19. 01. 2013 16:0012. (12. 01. 2013 10:00) 
8.TJ Chmelná A-TJ Spartak Pelhřimov BKP I.tř12. 01. 2013 18:3012. (12. 01. 2013 08:30) 
7.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ Sokol Jemnice AKP I.tř12. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 11:30) 
1.TJ Sokol Rovečné A-TJ Žďár nad Sázavou ADIVIZE12. 01. 2013 17:0012. (12. 01. 2013 10:00) 
19.TJ Sokol Rouchovany A-TJ Sokol Hrotovice AKP-II.tř12. 01. 2013 16:3012. (12. 01. 2013 13:30) 
3.TJ Jiskra Havlíčkův Brod A-TJ CHS Chotěboř ADIVIZE12. 01. 2013 15:0012. (12. 01. 2013 11:30) 
26.TJ Jiskra Humpolec C-TJ ZOD Kámen AKP-III.t15. 12. 2012 12:3010. (15. 12. 2012 11:30) 
20.HB Ostrov Havlíčkův Brod A-TJ Cihelny Stojčín AKP-II.tř15. 12. 2012 08:3011. (15. 12. 2012 16:30) 
33.Stolní tenis Velké Meziříčí-TJ Žďár nad Sázavou I.POHÁR14. 11. 2012 18:008. (10. 11. 2012 10:00) 
35.TJ Žďár nad Sázavou II.-TJ Jiskra Humpolec II.POHÁR10. 11. 2012 16:309. (10. 11. 2012 14:00) 
34.TJ Žďár nad Sázavou III.-TJ Jiskra Humpolec I.POHÁR10. 11. 2012 16:309. (10. 11. 2012 14:00) 
29.TJ Žďár nad Sázavou II.-TJ Jiskra Humpolec I.POHÁR10. 11. 2012 14:008. (10. 11. 2012 10:00) 
30.TJ Žďár nad Sázavou III.-TJ Jiskra Humpolec II.POHÁR10. 11. 2012 14:008. (10. 11. 2012 10:00) 
24.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř03. 11. 2012 17:304. (03. 11. 2012 11:30) 
23.HB Ostrov Havlíčkův Brod A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod BKP-II.tř03. 11. 2012 16:304. (03. 11. 2012 12:30) 
21.HB Ostrov Havlíčkův Brod A-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř03. 11. 2012 12:305. (03. 11. 2012 16:30) 
22.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B-TJ Jiskra Havlíčkův Brod BKP-II.tř03. 11. 2012 11:305. (03. 11. 2012 17:30) 
31.TJ Žďár nad Sázavou I.-TJ Žďár nad Sázavou III.POHÁR16. 10. 2012 17:307. (13. 10. 2012 14:00) 
6.TJ Sokol Nížkov A-TJ Žďár nad Sázavou BKP I.tř06. 10. 2012 18:001. (06. 10. 2012 11:30) 
25.TJ Sokol Brtnice A-TJ Jiskra Humpolec CKP-III.t06. 10. 2012 15:001. (06. 10. 2012 11:30) 
2.Sokol Žďár nad Sázavou B-Sokol Žďár nad Sázavou ADIVIZE04. 10. 2012 18:0012. (29. 09. 2012 10:00) 
32.HB Ostrov Havlíčkův Brod STEN marketing-TJ Žďár nad Sázavou I.POHÁR07. 09. 2012 18:001. (01. 09. 2012 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS