Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
251.TJ Spartak Kaplice A-TTC Kovářov A06. 04. 2013 10:0010. (09. 02. 2013 10:00) 
258.TJ Jiskra Bechyně A-TJ Sokol Č. Budějovice C05. 04. 2013 20:0014. (30. 03. 2013 10:00) 
259.TJ Sokol Č. Budějovice B-TJ Spartak Kaplice A29. 03. 2013 18:0014. (30. 03. 2013 10:00) 
4.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Sokol Milevsko AKS sk. B24. 03. 2013 15:0022. (24. 03. 2013 10:30) 
1.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV CKS sk. B24. 03. 2013 14:0022. (24. 03. 2013 10:30) 
178.TJ Sokol Kněžské Dvory A-TJ Sokol Strakonice AKP m 22. (24. 03. 2013 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
256.TJ Sokol Č. Budějovice C-SKST Týn nad Vltavou o.s. A24. 03. 2013 10:0013. (23. 03. 2013 10:00) 
127.TJ Libín 1096 Prachatice B-TJ Sokol Studená BJčDM23. 03. 2013 20:3022. (24. 03. 2013 10:30) 
103.TJ Sokol Studená C-OST Kardašova Řečice AKS sk. C23. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
2.TJ Slavoj Protivín B-TJ Osek AKS sk. B23. 03. 2013 18:0022. (24. 03. 2013 10:30) 
3.TJ Slavoj Protivín C-TJ Třebohostice AKS sk. B23. 03. 2013 18:0022. (24. 03. 2013 10:30) 
175.TJ Sokol Kněžské Dvory A-TTC Kovářov AKP m 21. (23. 03. 2013 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
174.TJ Sokol Č. Budějovice A-TJ Blatná BKP m23. 03. 2013 14:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
252.TTC Kovářov A-TJ Sokol Č. Budějovice B23. 03. 2013 13:3011. (23. 02. 2013 13:30) 
6.TJ Libín 1096 Prachatice D-SKP Prachatice AKS sk. B22. 03. 2013 19:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
129.DDM Soběslav A-TJ Jiskra Bechyně AJčDM22. 03. 2013 19:0022. (24. 03. 2013 10:30) 
101.GC Nová Bystřice A-TJ Nová Včelnice AKS sk. C 21. (22. 03. 2013 19:00)tělocvična V.Zákl.školy sídl.Vajgar J. Hradec
233.TJ Sokol Křemže A-TJ Spartak Kaplice AKS sk. A22. 03. 2013 18:3022. (24. 03. 2013 10:30) 
128.SK ZD Pojbuky A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AJčDM22. 03. 2013 18:3022. (24. 03. 2013 10:30) 
105.TJ Spartak MAS S.Ústí A-TJ Jiskra Bechyně BKS sk. C22. 03. 2013 18:0022. (24. 03. 2013 10:30) 
7.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Sokol Mirotice AKS sk. B22. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
177.TJ Slavoj Protivín A-DDM Soběslav BKP m22. 03. 2013 17:3022. (24. 03. 2013 10:30) 
234.OST Velešín A-TJ Sokol Benešov nad Černou AKS sk. A21. 03. 2013 19:0022. (24. 03. 2013 10:30) 
235.TJ Sokol Zliv A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS sk. A21. 03. 2013 18:3022. (24. 03. 2013 10:30) 
102.TJ Spartak MAS S.Ústí A-TJ Sokol Tábor AKS sk. C21. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
176.TJ Sokol Vodňany B-TJ Sokol Strakonice AKP m20. 03. 2013 17:3021. (23. 03. 2013 15:00)změna pořadatelství, herna Sokol Strakonice
236.SK Pedagog ČB C-TJ Sokol Č. Budějovice BKS sk. A19. 03. 2013 18:0022. (24. 03. 2013 10:30) 
232.TJ Calofrig Borovany A-TJ Start ČB AKS sk. A18. 03. 2013 18:3022. (24. 03. 2013 10:30) 
104.GC Nová Bystřice A-ST KD Dačice AKS sk. C16. 03. 2013 10:0022. (23. 03. 2013 10:00)tělocvična Základní školy Nová Bystřice
126.TJ Jiskra Bechyně A-SKST Týn nad Vltavou o.s. AJčDM15. 03. 2013 20:1520. (10. 03. 2013 10:30)odloženo pro nemoc, nutno sehrát do 17.3.2013
229.TJ Sokol Křemže A-TJ Sokol Benešov nad Černou AKS sk. A15. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
231.TJ Sokol Zliv A-TJ Sokol Č. Budějovice BKS sk. A14. 03. 2013 18:3021. (23. 03. 2013 15:00) 
230.SK Pedagog ČB C-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS sk. A14. 03. 2013 18:1521. (23. 03. 2013 15:00) 
228.OST Velešín A-TJ Spartak Kaplice AKS sk. A14. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
5.TJ Sokol Vodňany C-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV CKS sk. B13. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
227.TJ Calofrig Borovany A-SK Pedagog ČB BKS sk. A11. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 15:00) 
10.TJ Libín 1096 Prachatice C-SKP Prachatice AKS sk. B10. 03. 2013 15:0020. (10. 03. 2013 10:30) 
254.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-TTC Kovářov A10. 03. 2013 12:3012. (09. 03. 2013 10:00) 
257.TTC Kovářov A-TJ Jiskra Bechyně A10. 03. 2013 10:3013. (23. 03. 2013 13:30)změna pořadatelství, hraje se v Bechyni
173.DDM Soběslav B-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 20. (10. 03. 2013 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
100.ST KD Dačice A-TJ Vodní stavby Tábor BKS sk. C10. 03. 2013 10:0020. (10. 03. 2013 10:30) 
13.TJ Třebohostice A-TJ Libín 1096 Prachatice DKS sk. B09. 03. 2013 17:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
170.TJ Vodní stavby Tábor A-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 19. (09. 03. 2013 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
255.TJ Sokol Č. Budějovice B-TJ Sokol Č. Budějovice C 12. (09. 03. 2013 10:00)nutno předehrát před zahájením soutěží
171.DDM Soběslav B-TJ Sokol Vodňany BKP m09. 03. 2013 09:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
124.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B-KST Orel ČB AJčDM08. 03. 2013 19:0019. (08. 03. 2013 17:30) 
99.TJ Nová Včelnice A-TJ Spartak MAS S.Ústí AKS sk. C08. 03. 2013 19:0020. (10. 03. 2013 10:30) 
95.GC Nová Bystřice A-OST Kardašova Řečice AKS sk. C 19. (08. 03. 2013 19:00)tělocvična V.Zákl.školy sídl.Vajgar J. Hradec
14.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV CKS sk. B08. 03. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
224.TJ Spartak Kaplice A-TJ Sokol Zliv AKS sk. A07. 03. 2013 18:3020. (10. 03. 2013 10:30)změna pořadatelství, hraje se ve Zlivi
225.SK Pedagog ČB B-OST Velešín AKS sk. A07. 03. 2013 18:0020. (10. 03. 2013 10:30) 
223.TJ Calofrig Borovany A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS sk. A06. 03. 2013 18:3020. (10. 03. 2013 10:30) 
8.TJ Osek A-TJ Libín 1096 Prachatice DKS sk. B06. 03. 2013 18:1520. (10. 03. 2013 10:30) 
172.TJ Sokol Č. Budějovice A-TJ Sokol Strakonice AKP m06. 03. 2013 18:0020. (10. 03. 2013 10:30) 
9.TJ Sokol Cehnice A-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV CKS sk. B05. 03. 2013 18:3020. (10. 03. 2013 10:30) 
125.TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A-SKST Týn nad Vltavou o.s. AJčDM05. 03. 2013 18:3019. (09. 03. 2013 15:00) 
226.TJ Start ČB A-TJ Sokol Křemže AKS sk. A05. 03. 2013 18:3020. (10. 03. 2013 10:30) 
96.ST KD Dačice A-TJ Spartak MAS S.Ústí AKS sk. C03. 03. 2013 10:3019. (09. 03. 2013 15:00) 
11.TJ Sokol Mirotice A-TJ Slavoj Protivín CKS sk. B01. 03. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
94.TJ Lokomotiva České Velenice A-DDM Soběslav CKS sk. C28. 02. 2013 19:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
169.KST Orel ČB B-TJ Sokol Strakonice AKP m28. 02. 2013 18:3019. (09. 03. 2013 15:00) 
221.TJ Start ČB A-OST Velešín AKS sk. A28. 02. 2013 18:3019. (09. 03. 2013 15:00) 
220.TJ Spartak Kaplice A-SK Pedagog ČB CKS sk. A28. 02. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
98.GC Nová Bystřice A-DDM Soběslav CKS sk. C27. 02. 2013 19:0020. (09. 03. 2013 10:00)tělocvična 5.ZŠ, sídliště Vajgar, J.Hradec
12.TJ Osek A-TJ Sokol Vodňany CKS sk. B27. 02. 2013 18:1519. (09. 03. 2013 15:00) 
222.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Křemže AKS sk. A26. 02. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
219.TJ Calofrig Borovany A-TJ Sokol Č. Budějovice BKS sk. A26. 02. 2013 18:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
97.TJ Nová Včelnice A-TJ Vodní stavby Tábor BKS sk. C25. 02. 2013 19:0019. (09. 03. 2013 15:00) 
15.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ Sokol Mirotice AKS sk. B24. 02. 2013 14:0018. (24. 02. 2013 10:30) 
253.TJ Jiskra Bechyně A-SKST Týn nad Vltavou o.s. A24. 02. 2013 10:3011. (23. 02. 2013 10:00) 
166.TJ Sokol Kněžské Dvory A-SKST Týn n. Vltavou o.s.BKP m 18. (24. 02. 2013 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
164.TJ Sokol Kněžské Dvory A-TJ Blatná BKP m 17. (23. 02. 2013 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
248.TJ Jiskra Bechyně A-TJ Spartak Kaplice A23. 02. 2013 14:009. (26. 01. 2013 10:00)odloženo pro nemoc
163.TJ Slavoj Protivín A-TJ Sokol Č. Budějovice AKP m23. 02. 2013 13:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
91.OST Kardašova Řečice A-TJ Jiskra Bechyně BKS sk. C23. 02. 2013 09:3017. (23. 02. 2013 15:00) 
168.TTC Kovářov A-DDM Soběslav BKP m22. 02. 2013 19:3018. (24. 02. 2013 10:30) 
89.TJ Sokol Studená C-TJ Nová Včelnice AKS sk. C22. 02. 2013 19:3017. (23. 02. 2013 15:00) 
18.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ Sokol Milevsko AKS sk. B22. 02. 2013 19:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
122.DDM Soběslav A-TJ Libín 1096 Prachatice BJčDM22. 02. 2013 19:0018. (24. 02. 2013 10:30) 
92.TJ Spartak MAS S.Ústí A-GC Nová Bystřice AKS sk. C22. 02. 2013 18:3018. (24. 02. 2013 10:30) 
16.TJ Slavoj Protivín C-TJ Sokol Cehnice AKS sk. B22. 02. 2013 17:3018. (24. 02. 2013 10:30) 
218.TJ Sokol Zliv A-TJ Start ČB AKS sk. A21. 02. 2013 18:3018. (24. 02. 2013 10:30) 
212.OST Velešín A-KST Orel ČB CKS sk. A21. 02. 2013 18:3017. (23. 02. 2013 15:00) 
90.DDM Soběslav C-TJ Sokol Tábor AKS sk. C21. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
121.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-TJ Sokol Studená BJčDM20. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
213.TJ Sokol Křemže A-TJ Calofrig Borovany AKS sk. A20. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
88.TJ Vodní stavby Tábor B-GC Nová Bystřice AKS sk. C19. 02. 2013 19:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
17.TJ Sokol Vodňany C-TJ Sokol Mirotice AKS sk. B15. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
167.TJ Sokol Strakonice A-TJ Vodní stavby Tábor AKP m15. 02. 2013 17:0018. (24. 02. 2013 10:30) 
123.TJ Sokol Přídolí A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AJčDM14. 02. 2013 19:3018. (24. 02. 2013 10:30) 
215.TJ Sokol Zliv A-SK Pedagog ČB BKS sk. A14. 02. 2013 18:3017. (23. 02. 2013 15:00) 
87.TJ Spartak MAS S.Ústí A-TJ Lokomotiva České Velenice AKS sk. C14. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
217.OST Velešín A-TJ Calofrig Borovany AKS sk. A14. 02. 2013 18:0018. (24. 02. 2013 10:30) 
214.SK Pedagog ČB C-TJ Start ČB AKS sk. A14. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
165.TJ Sokol Strakonice A-DDM Soběslav BKP m13. 02. 2013 18:0017. (23. 02. 2013 15:00) 
93.TJ Jiskra Třeboň B-TJ Nová Včelnice AKS sk. C12. 02. 2013 19:0018. (24. 02. 2013 10:30) 
216.TJ Sokol Křemže A-KST Orel ČB CKS sk. A11. 02. 2013 19:0018. (24. 02. 2013 10:30) 
161.TJ Sokol Hluboká n. Vltavou B-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 16. (10. 02. 2013 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
85.ST KD Dačice A-OST Kardašova Řečice AKS sk. C10. 02. 2013 10:0016. (10. 02. 2013 10:30) 
86.TJ Spartak MAS S.Ústí A-TJ Sokol Studená CKS sk. C10. 02. 2013 09:3016. (10. 02. 2013 10:30) 
19.TJ Slavoj Protivín C-TJ Libín 1096 Prachatice DKS sk. B09. 02. 2013 17:0016. (10. 02. 2013 10:30) 
157.KST Orel ČB B-DDM Soběslav BKP m09. 02. 2013 16:3015. (09. 02. 2013 15:00) 
81.ST KD Dačice A-DDM Soběslav CKS sk. C 15. (09. 02. 2013 15:00) 
158.TJ Slavoj Protivín A-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 15. (09. 02. 2013 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
118.TJ Sokol Studená B-KST Orel ČB AJčDM09. 02. 2013 10:3015. (09. 02. 2013 18:00) 
83.GC Nová Bystřice A-TJ Sokol Tábor AKS sk. C 16. (09. 02. 2013 10:00)tělocvična Základní školy Nová Bystřice
120.DDM Soběslav A-TJ Blatná AJčDM08. 02. 2013 19:0016. (10. 02. 2013 10:30) 
80.GC Nová Bystřice A-TJ Jiskra Bechyně BKS sk. C 15. (08. 02. 2013 19:00)tělocvična V.Zákl.školy sídl.Vajgar J. Hradec
250.TJ Sokol Č. Budějovice B-TJ Jiskra Bechyně A08. 02. 2013 18:0010. (09. 02. 2013 10:00) 
22.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Osek AKS sk. B08. 02. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
211.OST Velešín A-TJ Sokol Zliv AKS sk. A07. 02. 2013 18:3016. (10. 02. 2013 10:30) 
204.TJ Calofrig Borovany A-TJ Sokol Benešov nad Černou AKS sk. A07. 02. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
21.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Třebohostice AKS sk. B07. 02. 2013 18:0016. (10. 02. 2013 10:30) 
210.TJ Sokol Křemže A-SK Pedagog ČB CKS sk. A06. 02. 2013 19:3016. (10. 02. 2013 10:30) 
20.TJ Sokol Milevsko A-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV CKS sk. B05. 02. 2013 19:3016. (10. 02. 2013 10:30) 
160.TJ Blatná B-TJ Sokol Strakonice AKP m05. 02. 2013 18:3016. (10. 02. 2013 10:30) 
119.DDM Soběslav A-SKST Týn nad Vltavou o.s. AJčDM04. 02. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
159.TJ Sokol Hluboká n. Vltavou B-TJ Sokol Vodňany BKP m01. 02. 2013 19:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
82.TJ Spartak MAS S.Ústí A-TJ Jiskra Třeboň BKS sk. C01. 02. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
206.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Č. Budějovice BKS sk. A31. 01. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
84.TJ Nová Včelnice A-DDM Soběslav CKS sk. C30. 01. 2013 18:3016. (10. 02. 2013 10:30) 
205.TJ Start ČB A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS sk. A30. 01. 2013 18:3015. (09. 02. 2013 15:00) 
25.TJ Osek A-TJ Sokol Mirotice AKS sk. B30. 01. 2013 18:1513. (26. 01. 2013 15:00)kvůli nemoci odloženo na 30.01.2013
207.TJ Sokol Křemže A-TJ Sokol Zliv AKS sk. A30. 01. 2013 18:0015. (09. 02. 2013 15:00) 
208.TJ Calofrig Borovany A-TJ Spartak Kaplice AKS sk. A29. 01. 2013 18:3016. (10. 02. 2013 10:30) 
209.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS sk. A29. 01. 2013 18:0016. (10. 02. 2013 10:30) 
162.TJ Slavoj Protivín A-TJ Sokol Vodňany BKP m29. 01. 2013 16:3016. (10. 02. 2013 10:30) 
249.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-TJ Sokol Č. Budějovice B27. 01. 2013 15:009. (26. 01. 2013 10:00) 
24.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ Libín 1096 Prachatice CKS sk. B27. 01. 2013 14:0014. (27. 01. 2013 10:30)předehrát před zahájením sezony
26.TJ Třebohostice A-TJ Sokol Milevsko AKS sk. B26. 01. 2013 17:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
152.TJ Sokol Kněžské Dvory A-TJ Sokol Č. Budějovice AKP m 13. (26. 01. 2013 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
77.TJ Sokol Studená C-TJ Lokomotiva České Velenice AKS sk. C25. 01. 2013 19:3014. (27. 01. 2013 10:30) 
153.TJ Sokol Strakonice A-TJ Sokol Hluboká n. Vltavou BKP m25. 01. 2013 19:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
202.TJ Sokol Benešov nad Černou A-TJ Start ČB AKS sk. A25. 01. 2013 19:0014. (27. 01. 2013 10:30) 
27.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ Sokol Cehnice AKS sk. B25. 01. 2013 19:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
156.DDM Soběslav B-TJ Blatná BKP m25. 01. 2013 19:0014. (24. 01. 2013 10:30) 
78.TJ Jiskra Třeboň B-GC Nová Bystřice AKS sk. C25. 01. 2013 18:3014. (27. 01. 2013 10:30) 
199.TJ Sokol Zliv A-KST Orel ČB CKS sk. A24. 01. 2013 18:3014. (27. 01. 2013 10:30) 
203.TJ Spartak Kaplice A-SK Pedagog ČB BKS sk. A24. 01. 2013 18:3014. (27. 01. 2013 10:30) 
23.TJ Třebohostice A-TJ Sokol Mirotice AKS sk. B24. 01. 2013 18:3014. (27. 01. 2013 10:30) 
200.SK Pedagog ČB C-TJ Calofrig Borovany AKS sk. A24. 01. 2013 18:0014. (27. 01. 2013 10:30) 
154.TJ Sokol Kněžské Dvory A-KST Orel ČB BKP m 14. (24. 01. 2013 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
155.TJ Sokol Strakonice A-TJ Slavoj Protivín AKP m23. 01. 2013 17:0014. (24. 01. 2013 10:30) 
116.TJ Jiskra Bechyně A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AJčDM22. 01. 2013 20:1512. (12. 01. 2013 14:00)odloženo z důvodu nemoci sehrát do 26.1.2013
74.TJ Jiskra Třeboň B-TJ Lokomotiva České Velenice AKS sk. C22. 01. 2013 20:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
30.TJ Sokol Mirotice A-TJ Sokol Milevsko AKS sk. B22. 01. 2013 19:0012. (12. 01. 2013 15:00)odloženo z důvodu nemoci sehrát do 26.1.2013
76.OST Kardašova Řečice A-TJ Vodní stavby Tábor BKS sk. C21. 01. 2013 19:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
247.TJ Vodní stavby Tábor A-TJ Jiskra Bechyně A18. 01. 2013 19:008. (12. 01. 2013 10:00) 
201.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-TJ Sokol Křemže AKS sk. A18. 01. 2013 18:0014. (27. 01. 2013 10:30) 
198.TJ Sokol Benešov nad Černou A-SK Pedagog ČB BKS sk. A18. 01. 2013 18:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
197.TJ Sokol Zliv A-TJ Calofrig Borovany AKS sk. A17. 01. 2013 18:3013. (26. 01. 2013 15:00) 
196.SK Pedagog ČB C-KST Orel ČB CKS sk. A17. 01. 2013 18:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
75.DDM Soběslav C-TJ Spartak MAS S.Ústí AKS sk. C16. 01. 2013 19:0013. (26. 01. 2013 15:00) 
79.OST Kardašova Řečice A-TJ Spartak MAS S.Ústí AKS sk. C14. 01. 2013 18:3014. (27. 01. 2013 10:30) 
70.TJ Nová Včelnice A-ST KD Dačice AKS sk. C13. 01. 2013 10:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
150.TJ Sokol Vodňany B-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 12. (12. 01. 2013 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
29.TJ Slavoj Protivín C-TJ Slavoj Protivín BKS sk. B 12. (12. 01. 2013 15:00)nutno předehrát pře zahájením sezony!!
117.TJ Sokol Přídolí A-KST Orel ČB AJčDM12. 01. 2013 10:3012. (12. 01. 2013 15:00) 
71.OST Kardašova Řečice A-DDM Soběslav CKS sk. C12. 01. 2013 09:3012. (12. 01. 2013 15:00) 
73.GC Nová Bystřice A-TJ Lokomotiva České Velenice AKS sk. C 12. (11. 01. 2013 19:00)tělocvična V.Zákl.školy sídl.Vajgar J. Hradec
72.TJ Vodní stavby Tábor B-TJ Spartak MAS S.Ústí AKS sk. C11. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
193.TJ Sokol Benešov nad Černou A-TJ Spartak Kaplice AKS sk. A11. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
28.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Sokol Cehnice AKS sk. B11. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
151.KST Orel ČB B-TJ Sokol Č. Budějovice AKP m10. 01. 2013 19:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
195.TJ Calofrig Borovany A-KST Orel ČB CKS sk. A09. 01. 2013 19:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
192.SK Pedagog ČB B-TJ Start ČB AKS sk. A08. 01. 2013 18:0012. (12. 01. 2013 15:00) 
194.TJ Sokol Č. Budějovice B-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS sk. A07. 01. 2013 18:3012. (12. 01. 2013 15:00) 
31.TJ Osek A-TJ Slavoj Protivín BKS sk. B19. 12. 2012 18:3011. (16. 12. 2012 10:30) 
32.TJ Osek A-TJ Slavoj Protivín CKS sk. B19. 12. 2012 18:3010. (15. 12. 2012 15:00) 
149.TJ Sokol Strakonice A-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 11. (16. 12. 2012 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
33.TJ Třebohostice A-TJ Slavoj Protivín BKS sk. B15. 12. 2012 17:0010. (15. 12. 2012 15:00) 
147.TTC Kovářov A-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 10. (15. 12. 2012 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
115.TJ Jiskra Bechyně A-SK ZD Pojbuky AJčDM 10. (15. 12. 2012 14:00) 
67.ST KD Dačice A-TJ Lokomotiva České Velenice AKS sk. C15. 12. 2012 10:0010. (15. 12. 2012 15:00) 
68.OST Kardašova Řečice A-TJ Sokol Studená CKS sk. C15. 12. 2012 09:3010. (15. 12. 2012 15:00) 
148.DDM Soběslav B-TJ Slavoj Protivín AKP m14. 12. 2012 19:0011. (16. 12. 2012 10:30) 
191.TJ Sokol Benešov nad Černou A-OST Velešín AKS sk. A14. 12. 2012 17:0011. (16. 12. 2012 10:30) 
246.TJ Spartak Kaplice A-TJ Sokol Č. Budějovice B13. 12. 2012 18:007. (15. 12. 2012 10:00) 
190.TJ Sokol Benešov nad Černou A-TJ Sokol Křemže AKS sk. A07. 12. 2012 17:0010. (15. 12. 2012 15:00) 
245.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-TJ Sokol Č. Budějovice C05. 12. 2012 17:006. (01. 12. 2012 10:00) 
35.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ Osek AKS sk. B02. 12. 2012 14:009. (02. 12. 2012 10:30) 
146.TJ Sokol Kněžské Dvory A-DDM Soběslav BKP m 9. (02. 12. 2012 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
144.TJ Sokol Kněžské Dvory A-TJ Vodní stavby Tábor AKP m 8. (01. 12. 2012 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
65.DDM Soběslav C-TJ Lokomotiva České Velenice AKS sk. C01. 12. 2012 10:008. (01. 12. 2012 15:00) 
66.OST Kardašova Řečice A-GC Nová Bystřice AKS sk. C01. 12. 2012 09:308. (01. 12. 2012 15:00) 
69.ST KD Dačice A-GC Nová Bystřice AKS sk. C30. 11. 2012 19:0011. (16. 12. 2012 10:30) 
37.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ Třebohostice AKS sk. B30. 11. 2012 19:008. (01. 12. 2012 15:00) 
114.DDM Soběslav A-TJ Jiskra Třeboň AJčDM30. 11. 2012 19:009. (02. 12. 2012 10:30) 
244.TJ Sokol Č. Budějovice B-TJ Vodní stavby Tábor A30. 11. 2012 18:006. (01. 12. 2012 10:00) 
113.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-TJ Jiskra Bechyně AJčDM30. 11. 2012 17:009. (02. 12. 2012 10:30) 
34.TJ Sokol Vodňany C-TJ Třebohostice AKS sk. B29. 11. 2012 18:009. (02. 12. 2012 10:30) 
145.TJ Sokol Vodňany B-DDM Soběslav BKP m28. 11. 2012 19:008. (01. 12. 2012 15:00) 
112.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AJčDM28. 11. 2012 18:008. (01. 12. 2012 15:00) 
36.TJ Sokol Vodňany C-TJ Osek AKS sk. B28. 11. 2012 18:008. (01. 12. 2012 15:00) 
38.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Slavoj Protivín BKS sk. B18. 11. 2012 15:007. (18. 11. 2012 10:30) 
142.SKST Týn n. Vltavou o.s.B-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 7. (18. 11. 2012 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
64.ST KD Dačice A-TJ Sokol Studená CKS sk. C18. 11. 2012 10:007. (18. 11. 2012 10:30) 
140.TJ Blatná B-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 6. (17. 11. 2012 17:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
39.TJ Třebohostice A-SKP Prachatice AKS sk. B17. 11. 2012 17:006. (17. 11. 2012 15:00) 
62.ST KD Dačice A-TJ Jiskra Třeboň BKS sk. C17. 11. 2012 10:006. (17. 11. 2012 15:00) 
243.TJ Sokol Č. Budějovice C-TJ Sokol Č. Budějovice B 5. (17. 11. 2012 10:00)nutno předehrát před začátkem soutěže
63.GC Nová Bystřice A-TJ Spartak MAS S.Ústí AKS sk. C 7. (17. 11. 2012 10:00)tělocvična Základní školy Nová Bystřice
111.TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A-KST Orel ČB AJčDM16. 11. 2012 19:006. (17. 11. 2012 15:00) 
143.DDM Soběslav B-TTC Kovářov AKP m16. 11. 2012 19:007. (18. 11. 2012 10:30) 
61.GC Nová Bystřice A-TJ Vodní stavby Tábor BKS sk. C 6. (16. 11. 2012 19:00)tělocvična V.Zákl.školy sídl.Vajgar J. Hradec
188.TJ Spartak Kaplice A-TJ Sokol Č. Budějovice BKS sk. A16. 11. 2012 18:007. (18. 11. 2012 10:30) 
41.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Slavoj Protivín CKS sk. B16. 11. 2012 18:006. (17. 11. 2012 15:00) 
189.TJ Sokol Benešov nad Černou A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS sk. A16. 11. 2012 17:007. (18. 11. 2012 10:30) 
141.KST Orel ČB B-TJ Slavoj Protivín AKP m15. 11. 2012 19:007. (18. 11. 2012 10:30) 
40.TJ Sokol Mirotice A-TJ Sokol Vodňany CKS sk. B15. 11. 2012 17:006. (17. 11. 2012 15:00) 
185.TJ Calofrig Borovany A-TJ Sokol Křemže AKS sk. A14. 11. 2012 18:006. (17. 11. 2012 15:00) 
186.TJ Spartak Kaplice A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS sk. A09. 11. 2012 18:306. (17. 11. 2012 15:00) 
187.TJ Sokol Benešov nad Černou A-TJ Sokol Č. Budějovice BKS sk. A09. 11. 2012 17:306. (17. 11. 2012 15:00) 
42.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ Slavoj Protivín CKS sk. B04. 11. 2012 14:005. (04. 11. 2012 10:30) 
139.TJ Sokol Kněžské Dvory A-TJ Sokol Hluboká n. Vltavou BKP m 5. (04. 11. 2012 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
58.TJ Sokol Studená C-TJ Vodní stavby Tábor BKS sk. C03. 11. 2012 18:304. (03. 11. 2012 15:00) 
44.TJ Třebohostice A-TJ Sokol Cehnice AKS sk. B03. 11. 2012 17:004. (03. 11. 2012 15:00) 
137.TJ Sokol Kněžské Dvory A-TJ Slavoj Protivín AKP m 4. (03. 11. 2012 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
238.TTC Kovářov A-TJ Sokol Č. Budějovice C03. 11. 2012 13:001. (29. 09. 2012 13:30)výměna pořadatelství, hraje se na Sokolu
57.DDM Soběslav C-ST KD Dačice AKS sk. C03. 11. 2012 10:004. (03. 11. 2012 15:00) 
110.TJ Jiskra Bechyně A-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BJčDM02. 11. 2012 20:155. (04. 11. 2012 10:30) 
109.TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A-TJ Libín 1096 Prachatice BJčDM02. 11. 2012 19:005. (04. 11. 2012 10:30) 
136.TTC Kovářov A-TJ Blatná BKP m02. 11. 2012 19:004. (03. 11. 2012 15:00) 
60.TJ Sokol Studená C-TJ Spartak MAS S.Ústí AKS sk. C02. 11. 2012 19:005. (04. 11. 2012 10:30) 
43.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ Slavoj Protivín BKS sk. B02. 11. 2012 19:004. (03. 11. 2012 15:00) 
138.DDM Soběslav B-TJ Sokol Č. Budějovice AKP m02. 11. 2012 19:005. (04. 11. 2012 10:30) 
242.TJ Sokol Č. Budějovice B-TTC Kovářov A02. 11. 2012 18:004. (03. 11. 2012 10:00) 
181.TJ Sokol Benešov nad Černou A-TJ Calofrig Borovany AKS sk. A02. 11. 2012 17:304. (03. 11. 2012 15:00) 
184.TJ Sokol Č. Budějovice B-TJ Start ČB AKS sk. A01. 11. 2012 18:305. (04. 11. 2012 10:30)výměna pořadatelství,utkání nedohráno,řešeno STK
182.TJ Spartak Kaplice A-TJ Calofrig Borovany AKS sk. A31. 10. 2012 18:305. (04. 11. 2012 10:30) 
107.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-TJ Blatná AJčDM27. 10. 2012 14:301. (06. 10. 2012 15:00) 
241.TJ Jiskra Bechyně A-TJ Sokol Č. Budějovice B27. 10. 2012 10:003. (20. 10. 2012 10:00) 
183.TJ Sokol Benešov nad Černou A-KST Orel ČB CKS sk. A26. 10. 2012 17:005. (04. 11. 2012 10:30) 
59.DDM Soběslav C-TJ Nová Včelnice AKS sk. C25. 10. 2012 19:005. (04. 11. 2012 10:30) 
180.TJ Spartak Kaplice A-KST Orel ČB CKS sk. A22. 10. 2012 19:004. (03. 11. 2012 15:00) 
45.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Libín 1096 Prachatice DKS sk. B21. 10. 2012 15:003. (21. 10. 2012 10:30)předehrát před zahájením sezony!!!
135.KST Orel ČB B-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 3. (21. 10. 2012 10:30)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
134.TJ Sokol Hluboká n. Vltavou B-TJ Sokol Strakonice AKP m 2. (20. 10. 2012 15:00)hráno v úředním termínu
133.TJ Sokol Č. Budějovice A-TJ Sokol Kněžské Dvory AKP m 2. (20. 10. 2012 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
54.ST KD Dačice A-TJ Sokol Tábor AKS sk. C20. 10. 2012 10:002. (20. 10. 2012 15:00) 
55.GC Nová Bystřice A-TJ Jiskra Třeboň BKS sk. C 3. (20. 10. 2012 10:00)tělocvična Základní školy Nová Bystřice
56.TJ Vodní stavby Tábor B-DDM Soběslav CKS sk. C19. 10. 2012 19:003. (21. 10. 2012 10:30) 
108.DDM Soběslav A-TJ Sokol Přídolí AJčDM19. 10. 2012 19:003. (21. 10. 2012 10:30) 
51.GC Nová Bystřice A-TJ Sokol Studená CKS sk. C 2. (19. 10. 2012 19:00)tělocvična V.Zákl.školy sídl.Vajgar J. Hradec
179.OST Velešín A-TJ Sokol Č. Budějovice BKS sk. A19. 10. 2012 18:003. (21. 10. 2012 10:30) 
46.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Sokol Vodňany CKS sk. B19. 10. 2012 18:002. (20. 10. 2012 15:00) 
239.TJ Spartak Kaplice A-TJ Jiskra Bechyně A13. 10. 2012 15:002. (06. 10. 2012 10:00) 
237.TJ Jiskra Bechyně A-TJ Vodní stavby Tábor A13. 10. 2012 10:001. (29. 09. 2012 10:00) 
53.TJ Vodní stavby Tábor B-OST Kardašova Řečice AKS sk. C12. 10. 2012 19:002. (20. 10. 2012 15:00) 
52.TJ Spartak MAS S.Ústí A-DDM Soběslav CKS sk. C11. 10. 2012 18:002. (20. 10. 2012 15:00)7. ZŠ Tábor
130.TTC Kovářov A-TJ Sokol Strakonice AKP m07. 10. 2012 10:301. (06. 10. 2012 15:00) 
48.TJ Třebohostice A-TJ Osek AKS sk. B06. 10. 2012 17:001. (06. 10. 2012 15:00) 
131.TJ Sokol Kněžské Dvory A-TJ Sokol Vodňany BKP m 1. (06. 10. 2012 15:00)utkání se nekoná,družstvo So K.Dvory A odstoupilo ze soutěže
49.DDM Soběslav C-OST Kardašova Řečice AKS sk. C06. 10. 2012 10:001. (06. 10. 2012 15:00) 
106.TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A-TJ Jiskra Bechyně AJčDM05. 10. 2012 20:001. (06. 10. 2012 15:00) 
47.TJ Libín 1096 Prachatice D-TJ Sokol Vodňany CKS sk. B05. 10. 2012 19:001. (06. 10. 2012 15:00) 
50.TJ Spartak MAS S.Ústí A-TJ Vodní stavby Tábor BKS sk. C05. 10. 2012 18:001. (06. 10. 2012 15:00)7. ZŠ Tábor
240.TJ Sokol Č. Budějovice B-SKST Týn nad Vltavou o.s. A05. 10. 2012 18:002. (06. 10. 2012 10:00) 
132.TJ Sokol Č. Budějovice A-KST Orel ČB BKP m03. 10. 2012 18:001. (06. 10. 2012 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy