Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
29.Sokol Sokolnice A-SaSM Brno AMS I19. 04. 2013 18:3015. (08. 02. 2013 18:30) 
86.Salesko Líšeň B-TTC MS Brno BMP st.žá17. 04. 2013 17:0017. (03. 04. 2013 17:00) 
15.Sokol Líšeň A-TJ Holásky BMP15. 04. 2013 18:3021. (01. 04. 2013 18:30) 
84.TJ Brno-Bystrc-Sokol LíšeňMP st.žá11. 04. 2013 17:1510. (31. 01. 2013 17:15) 
73.Sokol Bílovice B-KST Oltec Brno FMS IV10. 04. 2013 20:0022. (12. 04. 2013 19:00) 
32.Sokol Brno I G-Univerzita Brno AMS I10. 04. 2013 19:1520. (22. 03. 2013 18:30) 
30.Sokol Brno I G-Technika Brno AMS I09. 04. 2013 18:3018. (08. 03. 2013 18:30) 
85.Sokol Líšeň-SKST Nový Lískovec AMP st.žá05. 04. 2013 17:5011. (08. 02. 2013 16:30) 
39.Orel Židenice A-SK Slatina GMS II04. 04. 2013 18:1519. (14. 03. 2013 18:15) 
72.Orel Šlapanice C-Sokol Bílovice BMS IV03. 04. 2013 18:1521. (05. 04. 2013 18:15) 
31.Sokol Židenice B-TJ Brno-Bystrc CMS I03. 04. 2013 18:0019. (12. 03. 2013 18:00) 
70.Salesko Líšeň A-Sokol Líšeň FMS IV03. 04. 2013 17:0017. (27. 02. 2013 17:00) 
50.Sokol Bílovice A-SaSM Brno BMS III29. 03. 2013 19:0016. (22. 02. 2013 19:00) 
74.Sokol Bílovice C-SKST Nový Lískovec EMS V29. 03. 2013 19:0016. (22. 02. 2013 19:00) 
33.Technika Brno A-Sokol Líšeň BMS I29. 03. 2013 18:3021. (01. 04. 2013 18:15) 
9.Sokol Brno I D-TJ Brno-Bystrc BMP29. 03. 2013 18:0018. (08. 03. 2013 18:00) 
69.Sokol Líšeň F-KST Oltec Brno FMS IV28. 03. 2013 18:3016. (21. 02. 2013 18:30) 
12.SK Slatina E-Orel Šlapanice AMP27. 03. 2013 18:3020. (20. 03. 2013 18:30) 
67.Salesko Líšeň B-Sokol Sokolnice BMS IV27. 03. 2013 17:0015. (06. 02. 2013 17:00) 
65.Salesko Líšeň A-Orel Šlapanice DMS IV27. 03. 2013 17:0015. (06. 02. 2013 17:00) 
10.KST Oltec Brno B-Sokol Brno I DMP26. 03. 2013 18:3019. (12. 03. 2013 18:30) 
11.Orel Šlapanice A-Sokol Brno I EMP26. 03. 2013 18:1519. (12. 03. 2013 18:15) 
68.Sokol Sokolnice B-SK Slatina IMS IV25. 03. 2013 18:4516. (22. 02. 2013 18:30) 
40.SK Slatina H-KST Oltec Brno DMS II25. 03. 2013 18:3021. (01. 04. 2013 18:30) 
14.Sokol Líšeň A-SK Slatina DMP25. 03. 2013 18:3020. (18. 03. 2013 18:30) 
26.SaSM Brno A-KST Oltec Brno CMS I25. 03. 2013 18:0014. (01. 02. 2013 17:00) 
80.TJ Holásky G-Sokol Modřice BMS V25. 03. 2013 17:1521. (01. 04. 2013 17:15) 
52.Sokol Brno I H-Technika Brno BMS III25. 03. 2013 16:3021. (01. 04. 2013 16:30) 
51.Sokol Bílovice A-Sokol Brno I HMS III18. 03. 2013 16:3020. (22. 03. 2013 19:00)v herně Sokola Brno I.
71.Sokol Bílovice B-SK Slatina IMS IV13. 03. 2013 20:0019. (15. 03. 2013 19:00) 
64.TJ Holásky F-Orel Šlapanice CMS IV28. 02. 2013 16:3014. (30. 01. 2013 16:30) 
76.Sokol Bílovice C-Orel Šlapanice EMS V15. 02. 2013 19:0012. (18. 01. 2013 19:00) 
38.SKST Nový Lískovec B-Sokol Židenice CMS II13. 02. 2013 18:3013. (23. 01. 2013 18:30) 
7.SK Slatina D-Sokol Brno I EMP13. 02. 2013 18:3012. (16. 01. 2013 18:30) 
25.Sokol Židenice B-Sokol Sokolnice AMS I13. 02. 2013 18:0013. (22. 01. 2013 18:00) 
27.Univerzita Brno A-Sokol Židenice BMS I12. 02. 2013 19:1514. (29. 01. 2013 19:15) 
61.SK Slatina I-Sokol Líšeň FMS IV11. 02. 2013 18:3013. (21. 01. 2013 18:30) 
37.SKST Nový Lískovec A-Orel Židenice AMS II31. 01. 2013 18:3012. (17. 01. 2013 18:30) 
63.Sokol Židenice D-SK Slatina IMS IV31. 01. 2013 15:1514. (31. 01. 2013 17:00) 
28.Sokol Sokolnice A-Technika Brno AMS I30. 01. 2013 18:3014. (01. 02. 2013 18:30) 
62.Sokol Sokolnice B-SKST Nový Lískovec DMS IV21. 01. 2013 18:3013. (25. 01. 2013 18:30) 
59.Orel Šlapanice C-Salesko Líšeň AMS IV21. 01. 2013 18:1513. (25. 01. 2013 18:15) 
47.Orel Šlapanice B-Technika Brno BMS III16. 01. 2013 18:1512. (18. 01. 2013 18:15) 
24.Sokol Sokolnice A-Sokol Líšeň DMS I14. 01. 2013 18:3012. (18. 01. 2013 18:30) 
48.Sokol Bílovice A-SKST Nový Lískovec CMS III11. 01. 2013 19:0012. (18. 01. 2013 19:00) 
66.Sokol Bílovice B-Sokol Židenice DMS IV11. 01. 2013 19:0015. (08. 02. 2013 19:00) 
83.TTC MS Brno B-Salesko Líšeň BMP st.žá11. 01. 2013 16:308. (07. 12. 2012 16:30) 
49.Sokol Bílovice A-TJ Holásky DMS III04. 01. 2013 19:0014. (01. 02. 2013 19:00) 
58.SKST Nový Lískovec D-Sokol Líšeň FMS IV19. 12. 2012 18:3010. (07. 12. 2012 18:30) 
5.Orel Šlapanice A-TJ Holásky BMP19. 12. 2012 18:1511. (11. 12. 2012 18:15) 
1.Sokol Líšeň A-Sokol Brno I FMP17. 12. 2012 18:308. (12. 11. 2012 18:30) 
60.Sokol Bílovice B-TJ Holásky FMS IV23. 11. 2012 19:0013. (25. 01. 2013 19:00) 
75.Sokol Bílovice C-Sokol Modřice BMS V23. 11. 2012 19:0014. (01. 02. 2013 19:00) 
57.SKST Nový Lískovec D-Salesko Líšeň AMS IV23. 11. 2012 18:308. (16. 11. 2012 18:30) 
56.Orel Šlapanice C-Sokol Sokolnice BMS IV23. 11. 2012 18:157. (09. 11. 2012 18:15) 
17.SaSM Brno A-Technika Brno AMS I23. 11. 2012 17:002. (28. 09. 2012 17:00) 
34.TJ Brno-Bystrc D-SKST Nový Lískovec BMS II22. 11. 2012 18:004. (11. 10. 2012 18:00) 
22.Sokol Brno I G-Sokol Sokolnice AMS I21. 11. 2012 18:308. (16. 11. 2012 18:30) 
4.TJ Holásky B-Sokol Líšeň AMP21. 11. 2012 18:3010. (05. 12. 2012 19:00) 
41.Orel Šlapanice B-KST Oltec Brno EMS III20. 11. 2012 18:152. (28. 09. 2012 18:15) 
36.SK Slatina H-Sokol Modřice AMS II19. 11. 2012 18:309. (26. 11. 2012 18:30) 
23.Technika Brno A-TJ Brno-Bystrc CMS I19. 11. 2012 18:159. (26. 11. 2012 18:15) 
2.Sokol Brno I E-Orel Šlapanice AMP13. 11. 2012 18:308. (14. 11. 2012 18:30) 
78.Sokol Bílovice C-TJ Holásky GMS V09. 11. 2012 19:004. (12. 10. 2012 19:00) 
43.Orel Šlapanice B-Sokol Popůvky AMS III07. 11. 2012 18:154. (12. 10. 2012 18:15) 
21.Sokol Židenice B-KST Oltec Brno CMS I07. 11. 2012 18:007. (06. 11. 2012 18:00) 
46.SaSM Brno B-SKST Nový Lískovec CMS III05. 11. 2012 18:007. (09. 11. 2012 17:00) 
35.Sokol Židenice C-TJ Brno-Bystrc DMS II31. 10. 2012 18:206. (30. 10. 2012 18:30) 
54.Sokol Bílovice B-Sokol Líšeň FMS IV26. 10. 2012 19:003. (05. 10. 2012 19:00) 
55.Sokol Sokolnice B-Salesko Líšeň BMS IV26. 10. 2012 18:304. (12. 10. 2012 18:30) 
19.Sokol Brno I G-KST Oltec Brno CMS I26. 10. 2012 18:302. (28. 09. 2012 18:30) 
20.Technika Brno A-SK Slatina FMS I26. 10. 2012 18:155. (15. 10. 2012 18:15) 
45.SKST Nový Lískovec C-TJ Holásky EMS III25. 10. 2012 18:304. (11. 10. 2012 18:30) 
13.Sokol Brno I D-Sokol Brno I FMP25. 10. 2012 18:0020. (22. 03. 2013 18:00) 
77.Sokol Starý Lískovec A-Sokol Bílovice CMS V25. 10. 2012 16:007. (08. 11. 2012 16:00) 
44.Sokol Bílovice A-Sokol Líšeň EMS III24. 10. 2012 19:304. (12. 10. 2012 19:00) 
16.Sokol Brno I E-Sokol Brno I FMP24. 10. 2012 18:3022. (10. 04. 2013 18:30) 
82.Salesko Líšeň A-TTC MS Brno BMP st.žá24. 10. 2012 17:003. (17. 10. 2012 17:00) 
6.Sokol Brno I F-Sokol Brno I EMP23. 10. 2012 18:3011. (12. 12. 2012 18:30) 
79.VSK Technika Brno C-TJ Holásky GMS V22. 10. 2012 18:152. (28. 09. 2012 18:15) 
3.Sokol Brno I F-Sokol Brno I DMP15. 10. 2012 18:009. (28. 11. 2012 18:30) 
42.Sokol Bílovice A-TJ Holásky EMS III10. 10. 2012 19:002. (28. 09. 2012 19:00) 
8.Sokol Brno I D-Sokol Brno I EMP05. 10. 2012 18:3014. (01. 02. 2013 18:00) 
81.Salesko Líšeň A-Salesko Líšeň BMP st.žá04. 10. 2012 17:001. (03. 10. 2012 17:00) 
18.Sokol Sokolnice A-Sokol Židenice BMS I24. 09. 2012 18:302. (28. 09. 2012 18:30) 
53.SK Slatina I-TJ Holásky FMS IV18. 09. 2012 18:301. (17. 09. 2012 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS