Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
22.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Němčičky AOP107. 05. 2013 18:30PO (11. 05. 2013 15:30) 
21.TJ Sokol Němčičky A-TJ Agrotec Hustopeče DOP118. 04. 2013 18:30PO (21. 04. 2013 09:30) 
89.MSK Břeclav C-KST Uherčice AOP3B17. 04. 2013 18:308. (05. 04. 2013 17:00) 
20.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Lanžhot COP114. 04. 2013 10:30PO (13. 04. 2013 15:30) 
67.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Vranovice COP307. 04. 2013 10:0024. (31. 03. 2013 10:00) 
88.TJ Sokol Rakvice C-TJ Sokol Velké Hostěrádky BOP3B03. 04. 2013 14:007. (29. 03. 2013 19:00) 
11.Moravan Lednice A-TJ Sokol Velké Němčice AOP129. 03. 2013 18:3017. (15. 02. 2013 18:30) 
81.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Lanžhot AOPD29. 03. 2013 14:009. (08. 03. 2013 17:00) 
83.MSK Břeclav C-TJ Jevišovka BOP3B27. 03. 2013 18:001. (19. 04. 2013 17:00) 
66.TJ Sokol Velké Němčice C-TJ Jevišovka AOP327. 03. 2013 18:0023. (22. 03. 2013 18:00) 
68.TJ Sokol Kobylí D-TJ Agrotec Hustopeče EOP326. 03. 2013 18:0024. (31. 03. 2013 10:00) 
86.TJ Sokol Klobouky u Brna A-Moravan Lednice COP3B24. 03. 2013 09:302. (24. 02. 2013 09:30) 
18.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Lanžhot COP123. 03. 2013 15:3021. (16. 03. 2013 15:30) 
87.MSK Břeclav C-Orel Šitbořice BOP3B20. 03. 2013 18:005. (15. 03. 2013 17:00) 
65.TJ Sokol Křepice C-TJ Sokol Kobylí DOP317. 03. 2013 09:3022. (15. 03. 2013 18:00) 
16.TJ Sokol Vranovice B-TJ Sokol Křepice AOP115. 03. 2013 19:0020. (10. 03. 2013 09:30) 
17.TJ Sokol Němčičky A-TJ Sokol Rakvice AOP114. 03. 2013 18:3021. (17. 03. 2013 09:30) 
23.TJ Sokol Šakvice B-TJ Sokol Boleradice AOP213. 03. 2013 18:3020. (10. 03. 2013 09:30) 
24.MSK Břeclav B-TJ Sokol Perná AOP211. 03. 2013 17:3020. (08. 03. 2013 17:00) 
80.TJ Agrotec Hustopeče A-TJ Sokol Vranovice AOPD07. 03. 2013 17:009. (05. 03. 2013 16:30) 
63.TJ Sokol Velké Němčice C-TJ Agrotec Hustopeče EOP306. 03. 2013 18:0021. (08. 03. 2013 18:00) 
82.TJ Sokol Klobouky u Brna A-MSK Břeclav AOPD06. 03. 2013 17:459. (08. 03. 2013 18:30) 
64.TJ Sokol Vranovice C-TJ Sokol Kobylí DOP305. 03. 2013 19:0021. (08. 03. 2013 18:30) 
14.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Lanžhot COP105. 03. 2013 19:0019. (03. 03. 2013 10:00) 
25.TJ Sokol Brumovice A-MSK Břeclav BOP201. 03. 2013 18:3019. (03. 03. 2013 10:00) 
26.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-MSK Břeclav BOP228. 02. 2013 18:3018. (22. 02. 2013 18:30) 
15.TJ Sokol Šakvice A-TJ Agrotec Hustopeče DOP127. 02. 2013 18:0019. (03. 03. 2013 09:30) 
12.TJ Sokol Lanžhot D-TJ Sokol Velké Němčice AOP126. 02. 2013 18:0019. (02. 03. 2013 14:00) 
78.TJ Sokol Kobylí A-MSK Břeclav BOPD26. 02. 2013 18:008. (22. 02. 2013 17:00) 
13.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Rakvice AOP125. 02. 2013 19:0019. (02. 03. 2013 15:30) 
84.TJ Sokol Rakvice C-TJ Sokol Klobouky u Brna AOP3B20. 02. 2013 18:001. (15. 02. 2013 19:00) 
77.MSK Břeclav B-TJ Sokol Rakvice AOPD20. 02. 2013 17:307. (06. 02. 2013 18:00) 
61.TJ Sokol Vranovice C-TJ Agrotec Hustopeče EOP319. 02. 2013 19:0018. (15. 02. 2013 18:30) 
85.Orel Šitbořice B-TJ Sokol Velké Hostěrádky BOP3B19. 02. 2013 18:301. (15. 02. 2013 18:30) 
10.TJ Sokol Lanžhot D-TJ Sokol Křepice BOP115. 02. 2013 19:0017. (16. 02. 2013 14:00) 
62.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Křepice COP315. 02. 2013 18:3018. (17. 02. 2013 10:00) 
60.TJ Sokol Kobylí D-TJ Jevišovka AOP315. 02. 2013 17:3018. (17. 02. 2013 10:00) 
59.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-TJ Sokol Kobylí DOP310. 02. 2013 10:0017. (10. 02. 2013 09:30)tělocvična ZŠ Kobylí
9.TJ Sokol Lanžhot D-TJ Sokol Křepice AOP108. 02. 2013 19:3016. (09. 02. 2013 14:00) 
75.TJ Sokol Lanžhot A-TJ Sokol Vranovice AOPD08. 02. 2013 17:307. (05. 02. 2013 17:30) 
76.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TJ Sokol Kobylí AOPD06. 02. 2013 18:307. (08. 02. 2013 18:30) 
27.MSK Břeclav B-TJ Sokol Velké Němčice BOP206. 02. 2013 18:1517. (15. 02. 2013 17:00) 
35.TJ Sokol Velké Němčice C-KST Uherčice AOP306. 02. 2013 18:0016. (01. 02. 2013 18:00) 
33.TJ Sokol Křepice C-TJ Sokol Brumovice BOP304. 02. 2013 18:0016. (01. 02. 2013 18:00) 
28.MSK Břeclav B-Moravan Lednice BOP204. 02. 2013 17:1515. (01. 02. 2013 17:00) 
34.TJ Jevišovka A-TJ Sokol Vranovice COP330. 01. 2013 19:0016. (03. 02. 2013 09:30) 
36.Moravan Lednice C-TJ Sokol Rakvice BOP329. 01. 2013 18:3015. (25. 01. 2013 18:30) 
74.TJ Sokol Vranovice A-MSK Břeclav BOPD29. 01. 2013 18:306. (22. 01. 2013 18:00) 
37.TJ Sokol Pouzdřany A-TJ Agrotec Hustopeče EOP323. 01. 2013 18:3015. (27. 01. 2013 10:00) 
39.Orel Šitbořice B-TJ Sokol Velké Němčice COP323. 01. 2013 18:3015. (25. 01. 2013 18:30)Kulturní dům Velké Němčice
6.TJ Sokol Šakvice A-TJ Sokol Lanžhot DOP120. 01. 2013 16:0013. (20. 01. 2013 09:30) 
5.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Šakvice AOP118. 01. 2013 19:0012. (12. 01. 2013 15:30) 
8.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Sokol Velké Němčice AOP118. 01. 2013 18:3013. (19. 01. 2013 14:00) 
40.TJ Sokol Kobylí D-MSK Břeclav COP318. 01. 2013 17:0014. (20. 01. 2013 10:00) 
7.TJ Agrotec Hustopeče D-TJ Sokol Němčičky AOP117. 01. 2013 18:0013. (18. 01. 2013 18:00) 
70.TJ Sokol Kobylí A-TJ Sokol Kobylí BOPD15. 01. 2013 18:002. (02. 11. 2012 17:00) 
44.TJ Sokol Velké Němčice C-Moravan Lednice COP313. 01. 2013 09:3012. (04. 01. 2013 18:00) 
73.TJ Sokol Klobouky u Brna A-MSK Břeclav BOPD09. 01. 2013 18:305. (14. 12. 2012 18:30) 
41.TJ Sokol Pouzdřany A-TJ Sokol Kobylí DOP309. 01. 2013 18:0013. (13. 01. 2013 10:00) 
72.MSK Břeclav A-TJ Sokol Vranovice AOPD09. 01. 2013 17:305. (12. 12. 2012 18:00) 
4.TJ Sokol Křepice B-TJ Sokol Rakvice AOP104. 01. 2013 18:0012. (11. 01. 2013 18:00) 
42.TJ Sokol Klobouky u Brna A-Orel Šitbořice BOP321. 12. 2012 18:3012. (06. 01. 2013 09:30) 
45.TJ Sokol Vranovice C-TJ Sokol Rakvice BOP318. 12. 2012 18:3011. (14. 12. 2012 18:30) 
43.TJ Sokol Brumovice B-Moravan Lednice COP314. 12. 2012 18:3011. (16. 12. 2012 10:00) 
2.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Vranovice BOP110. 12. 2012 19:009. (01. 12. 2012 15:30) 
38.TJ Sokol Rakvice C-TJ Jevišovka AOP307. 12. 2012 19:0015. (25. 01. 2013 19:00) 
29.TJ Sokol Perná A-MSK Břeclav BOP206. 12. 2012 18:009. (02. 12. 2012 09:30) 
30.MSK Břeclav B-TJ Sokol Brumovice AOP205. 12. 2012 17:308. (23. 11. 2012 17:00) 
71.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Klobouky u Brna AOPD04. 12. 2012 18:004. (27. 11. 2012 18:00) 
47.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-TJ Sokol Rakvice COP302. 12. 2012 09:308. (25. 11. 2012 09:30) 
1.TJ Sokol Šakvice A-TJ Sokol Křepice BOP130. 11. 2012 18:009. (02. 12. 2012 09:30) 
46.Orel Šitbořice B-TJ Sokol Kobylí DOP329. 11. 2012 16:309. (30. 11. 2012 18:30) 
79.MSK Břeclav A-Orel Šitbořice AOPD28. 11. 2012 19:008. (20. 02. 2013 18:00) 
31.TJ Sokol Velké Němčice B-TJ Sokol Perná AOP228. 11. 2012 18:008. (25. 11. 2012 09:30) 
48.Moravan Lednice C-TJ Sokol Vranovice COP320. 11. 2012 18:308. (23. 11. 2012 18:30) 
49.TJ Sokol Pouzdřany A-MSK Břeclav COP316. 11. 2012 17:007. (18. 11. 2012 10:00) 
50.TJ Sokol Vranovice C-TJ Sokol Brumovice BOP313. 11. 2012 19:007. (16. 11. 2012 18:30) 
51.TJ Sokol Kobylí D-TJ Sokol Klobouky u Brna AOP309. 11. 2012 18:006. (11. 11. 2012 10:00) 
52.MSK Břeclav C-TJ Sokol Vranovice COP307. 11. 2012 18:306. (09. 11. 2012 17:00) 
69.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TJ Agrotec Hustopeče AOPD07. 11. 2012 18:302. (02. 11. 2012 18:30) 
32.TJ Sokol Velké Němčice B-MSK Břeclav BOP207. 11. 2012 17:456. (11. 11. 2012 09:30) 
53.TJ Sokol Vranovice C-TJ Sokol Pouzdřany AOP303. 11. 2012 16:005. (02. 11. 2012 18:30) 
3.TJ Sokol Lanžhot D-TJ Sokol Lanžhot COP126. 10. 2012 19:0011. (15. 12. 2012 14:00) 
19.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Sokol Lanžhot DOP126. 10. 2012 17:3022. (23. 03. 2013 14:00) 
55.MSK Břeclav C-TJ Sokol Němčičky COP324. 10. 2012 18:304. (26. 10. 2012 17:00) 
56.TJ Sokol Kobylí D-TJ Sokol Velké Němčice COP320. 10. 2012 10:003. (21. 10. 2012 10:00) 
57.TJ Sokol Rakvice B-TJ Sokol Kobylí DOP317. 10. 2012 18:002. (12. 10. 2012 19:00) 
58.TJ Sokol Vranovice C-TJ Sokol Němčičky COP314. 10. 2012 09:302. (12. 10. 2012 18:30) 
54.TJ Sokol Rakvice C-TJ Sokol Vranovice COP310. 10. 2012 18:303. (19. 10. 2012 19:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy