Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
47.TJ Sokol Vracov C-SK Baník Ratíškovice AOL PO (28. 04. 2013 10:00)tělocvična ZŠ, Ratíškovice
99.TJ Sokol Vracov E-TJ Sokol Kyjov COS31. 03. 2013 10:0022. (31. 03. 2013 14:00) 
3.TJ Sokol Lužice A-TJ Vlast Ježov AOL29. 03. 2013 18:0022. (31. 03. 2013 10:00)tělocvična ZŠ Mikulčice
101.SK Baník Ratíškovice C-SK Mogul Vacenovice DOZ29. 03. 2013 17:3022. (31. 03. 2013 10:00) 
72.TJ Slavoj Rohatec B-Orel Vnorovy AOP29. 03. 2013 17:0022. (31. 03. 2013 10:00) 
73.TJ Sokol Vracov D-SK Baník Ratíškovice BOP28. 03. 2013 19:0022. (31. 03. 2013 14:00) 
1.SKST Hodonín D-TJ Sokol Čejč AOL28. 03. 2013 18:3022. (31. 03. 2013 14:00) 
2.TJ Sokol Kyjov A-TJ Sokol Vracov COL28. 03. 2013 18:1522. (31. 03. 2013 10:00)sokolovna Vracov
4.SKST Dubňany C-TJ Baník Mikulčice BOL27. 03. 2013 18:0022. (31. 03. 2013 10:00) 
100.SKST Hodonín F-TJ Sokol Lužice COZ26. 03. 2013 18:3022. (31. 03. 2013 14:00) 
102.TJ Jiskra Strážnice C-SKST Čeložnice BOZ23. 03. 2013 10:0022. (30. 03. 2013 10:00) 
103.TJ Jiskra Strážnice C-SK Baník Ratíškovice COZ22. 03. 2013 18:0021. (23. 03. 2013 10:00) 
5.TJ Sokol Vracov C-SKST Hodonín DOL21. 03. 2013 18:3021. (24. 03. 2013 14:00) 
71.SK Baník Ratíškovice B-SKST Čeložnice AOP20. 03. 2013 18:0021. (24. 03. 2013 10:00) 
106.SKST Čeložnice B-T.J. Sokol Hodonín COZ17. 03. 2013 15:0020. (17. 03. 2013 08:00) 
7.SK Mogul Vacenovice A-TJ Baník Mikulčice BOL 20. (17. 03. 2013 10:00)tělocvična ZŠ, Mikulčice
105.SK Baník Ratíškovice C-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOZ15. 03. 2013 17:1520. (17. 03. 2013 10:00) 
6.TJ Sokol Kyjov A-SK Baník Ratíškovice AOL15. 03. 2013 17:0020. (17. 03. 2013 10:00)tělocvična ZŠ, Ratíškovice
70.TJ Sokol Bzenec A-TJ Sokol Čejč BOP14. 03. 2013 18:0020. (17. 03. 2013 10:00) 
104.SKST Hodonín F-TJ Jiskra Strážnice COZ13. 03. 2013 18:3020. (17. 03. 2013 14:00) 
98.SK Mogul Vacenovice C-TJ Slovan Hodonín EOS10. 03. 2013 14:0019. (10. 03. 2013 08:00)herna ST SKST Hodonín, Lipová alej 23B, Hodonín
8.TJ Sokol Lužice A-SK Mogul Vacenovice AOL10. 03. 2013 11:0019. (10. 03. 2013 10:00) 
69.TJ Sokol Lužice B-TJ Sokol Bzenec AOP10. 03. 2013 10:0019. (09. 03. 2013 16:00) 
107.TJ Slavoj Rohatec D-TJ Sokol Čejč COZ08. 03. 2013 17:0019. (10. 03. 2013 10:00) 
10.SK Mogul Vacenovice B-TJ Sokol Čejč AOL07. 03. 2013 18:3019. (10. 03. 2013 10:00) 
9.TJ Vlast Ježov A-TJ Sokol Kyjov AOL06. 03. 2013 18:3019. (10. 03. 2013 10:00) 
108.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Sokol Lužice COZ06. 03. 2013 17:3019. (09. 03. 2013 10:00) 
111.SK Baník Ratíškovice C-SKST Dubňany DOZ 18. (03. 03. 2013 10:00)Sportcentrum Želva, Dubňany
97.SK Mogul Vacenovice C-T.J. Sokol Hodonín BOS01. 03. 2013 19:0018. (03. 03. 2013 08:00)Sokolovna Hodonín
11.SKST Hodonín D-TJ Vlast Ježov AOL01. 03. 2013 19:0018. (03. 03. 2013 14:00) 
109.SK Mogul Vacenovice D-TJ Jiskra Strážnice COZ01. 03. 2013 18:0018. (03. 03. 2013 14:00)herna ST Strážnice
96.TJ Slovan Hodonín F-SKST Hodonín EOS01. 03. 2013 16:0018. (03. 03. 2013 10:00) 
95.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Sokol Bzenec BOS28. 02. 2013 19:0018. (03. 03. 2013 10:00)Sokolovna Bzenec
68.TJ Sokol Kyjov B-TJ Slovan Hodonín DOP27. 02. 2013 19:0018. (03. 03. 2013 10:00) 
110.TJ Sokol Lužice C-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOZ27. 02. 2013 18:0018. (03. 03. 2013 10:00) 
13.TJ Sokol Lužice A-TJ Sokol Kyjov AOL24. 02. 2013 11:0017. (24. 02. 2013 10:00) 
14.SK Mogul Vacenovice B-SKST Dubňany COL24. 02. 2013 08:0017. (24. 02. 2013 10:00)Sportcentrum Želva, Dubňany
12.SK Mogul Vacenovice A-T.J. Sokol Hodonín AOL22. 02. 2013 19:0017. (24. 02. 2013 10:00)sokolovna Hodonín
94.TJ Sokol Vracov E-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS21. 02. 2013 18:3017. (24. 02. 2013 14:00) 
66.SK Baník Ratíškovice B-TJ Sokol Čejč BOP20. 02. 2013 18:0017. (24. 02. 2013 10:00) 
67.TJ Sokol Vracov D-SKST Čeložnice AOP17. 02. 2013 14:0017. (24. 02. 2013 14:00) 
17.SK Mogul Vacenovice A-SKST Hodonín DOL17. 02. 2013 10:0015. (03. 02. 2013 10:00) 
113.SK Mogul Vacenovice D-T.J. Sokol Hodonín COZ17. 02. 2013 08:0016. (10. 02. 2013 14:00) 
16.SKST Dubňany C-T.J. Sokol Hodonín AOL10. 02. 2013 14:0016. (10. 02. 2013 10:00) 
93.SK Mogul Vacenovice C-SKST Hodonín EOS08. 02. 2013 18:3016. (10. 02. 2013 08:00)herna ST SKST Hodonín
112.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOZ08. 02. 2013 18:0016. (09. 02. 2013 10:00) 
15.TJ Sokol Vracov C-TJ Vlast Ježov AOL07. 02. 2013 18:1516. (10. 02. 2013 14:00) 
65.TJ Sokol Lužice B-SK Baník Ratíškovice BOP07. 02. 2013 18:0016. (09. 02. 2013 16:00) 
64.TJ Sokol Kyjov B-TJ Sokol Vracov DOP06. 02. 2013 19:0016. (10. 02. 2013 10:00) 
18.TJ Sokol Lužice A-TJ Sokol Čejč AOL03. 02. 2013 11:0015. (03. 02. 2013 10:00) 
19.TJ Baník Mikulčice B-TJ Sokol Vracov COL 15. (03. 02. 2013 10:00)Sokolovna Vracov
115.T.J. Sokol Hodonín C-TJ Jiskra Strážnice COZ01. 02. 2013 19:0015. (03. 02. 2013 08:00) 
90.SK Mogul Vacenovice C-TJ Sokol Bzenec BOS01. 02. 2013 18:0014. (27. 01. 2013 08:00)sokolovna Bzenec
20.SK Baník Ratíškovice A-SKST Dubňany COL01. 02. 2013 17:0015. (03. 02. 2013 10:00) 
114.TJ Sokol Čejč C-SKST Hodonín FOZ31. 01. 2013 17:3015. (03. 02. 2013 10:00) 
91.SKST Hodonín E-T.J. Sokol Hodonín BOS30. 01. 2013 19:0015. (03. 02. 2013 14:00) 
63.SK Baník Ratíškovice B-TJ Vlast Ježov BOP30. 01. 2013 18:0015. (03. 02. 2013 10:00)ZŠ Ježov
118.TJ Sokol Lužice C-TJ Sokol Čejč COZ26. 01. 2013 14:0014. (27. 01. 2013 10:00) 
92.T.J. Sokol Hodonín B-TJ Baník Mikulčice COS25. 01. 2013 19:0014. (27. 01. 2013 10:00) 
119.SK Baník Ratíškovice C-SKST Hodonín FOZ25. 01. 2013 17:3013. (20. 01. 2013 10:00) 
62.TJ Vlast Ježov B-TJ Sokol Kyjov BOP23. 01. 2013 18:0014. (26. 01. 2013 17:00) 
21.SKST Dubňany C-TJ Sokol Kyjov AOL23. 01. 2013 18:0014. (27. 01. 2013 10:00) 
116.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-T.J. Sokol Hodonín COZ23. 01. 2013 17:0014. (27. 01. 2013 10:00) 
117.TJ Jiskra Strážnice C-SKST Dubňany DOZ21. 01. 2013 18:0014. (26. 01. 2013 10:00) 
22.TJ Sokol Lužice A-SK Mogul Vacenovice BOL20. 01. 2013 11:0013. (20. 01. 2013 10:00) 
89.TJ Sokol Bzenec B-T.J. Sokol Hodonín BOS18. 01. 2013 19:0013. (20. 01. 2013 10:00)sokolovna Hodonín
60.SKST Čeložnice A-TJ Sokol Bzenec AOP18. 01. 2013 19:0013. (20. 01. 2013 10:00) 
23.TJ Vlast Ježov A-SKST Dubňany COL18. 01. 2013 19:0013. (20. 01. 2013 10:00) 
61.TJ Slavoj Rohatec B-TJ Sokol Lužice BOP18. 01. 2013 17:0013. (20. 01. 2013 10:00) 
120.TJ Slavoj Rohatec D-TJ Jiskra Strážnice COZ16. 01. 2013 17:3013. (20. 01. 2013 10:00) 
121.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Sokol Čejč COZ16. 01. 2013 17:0012. (12. 01. 2013 10:00) 
88.SKST Hodonín E-TJ Baník Mikulčice COS13. 01. 2013 16:0012. (13. 01. 2013 14:00) 
87.SK Mogul Vacenovice C-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS11. 01. 2013 20:0012. (13. 01. 2013 08:00)sokolovna Moravský Písek
59.TJ Vlast Ježov B-TJ Sokol Vlkoš AOP11. 01. 2013 19:0012. (12. 01. 2013 17:00) 
25.TJ Sokol Vracov C-T.J. Sokol Hodonín AOL11. 01. 2013 19:0012. (13. 01. 2013 14:00)sokolovna Hodonín
58.TJ Sokol Čejč B-SKST Čeložnice AOP11. 01. 2013 18:0012. (13. 01. 2013 10:00) 
86.T.J. Sokol Hodonín B-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS16. 12. 2012 14:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
56.TJ Sokol Bzenec A-TJ Sokol Vlkoš AOP14. 12. 2012 18:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
85.TJ Sokol Kyjov C-TJ Sokol Vracov EOS14. 12. 2012 17:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
122.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-TJ Sokol Čejč COZ12. 12. 2012 17:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
26.TJ Sokol Lužice A-TJ Baník Mikulčice BOL09. 12. 2012 11:0010. (09. 12. 2012 10:00) 
55.TJ Sokol Kyjov B-TJ Sokol Lužice BOP09. 12. 2012 10:3010. (09. 12. 2012 10:00) 
123.SK Baník Ratíškovice C-TJ Jiskra Strážnice COZ07. 12. 2012 17:0010. (09. 12. 2012 10:00) 
27.T.J. Sokol Hodonín A-SK Baník Ratíškovice AOL06. 12. 2012 18:0010. (09. 12. 2012 10:00) 
28.SKST Dubňany C-TJ Sokol Čejč AOL05. 12. 2012 19:0010. (09. 12. 2012 10:00) 
124.SKST Dubňany D-TJ Sokol Čejč COZ03. 12. 2012 18:009. (02. 12. 2012 10:00) 
31.TJ Sokol Lužice A-SKST Dubňany COL02. 12. 2012 11:009. (02. 12. 2012 10:00) 
29.SK Baník Ratíškovice A-TJ Sokol Kyjov AOL 9. (02. 12. 2012 10:00)Sokolovna Kyjov, Komenského 689
84.SK Mogul Vacenovice C-TJ Slavoj Rohatec COS02. 12. 2012 10:009. (02. 12. 2012 08:00)tělocvična ZŠ Rohatec
30.TJ Vlast Ježov A-T.J. Sokol Hodonín AOL30. 11. 2012 19:009. (02. 12. 2012 10:00) 
54.SK Baník Ratíškovice B-TJ Sokol Kyjov BOP28. 11. 2012 18:009. (02. 12. 2012 10:00) 
83.TJ Sokol Vracov E-TJ Sokol Bzenec BOS25. 11. 2012 14:008. (25. 12. 2012 14:00) 
80.TJ Slovan Hodonín E-SK Mogul Vacenovice COS25. 11. 2012 14:008. (25. 12. 2012 14:00) 
82.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Baník Mikulčice COS25. 11. 2012 10:008. (25. 12. 2012 10:00) 
78.TJ Sokol Veselí nad Moravou A-SKST Hodonín EOS25. 11. 2012 10:008. (25. 12. 2012 10:00) 
79.TJ Slovan Hodonín F-TJ Sokol Kyjov COS25. 11. 2012 10:008. (25. 12. 2012 10:00) 
81.TJ Slavoj Rohatec C-T.J. Sokol Hodonín BOS25. 11. 2012 10:008. (25. 12. 2012 10:00) 
125.TJ Sokol Lužice C-TJ Jiskra Strážnice COZ22. 11. 2012 18:008. (25. 11. 2012 10:00) 
126.SKST Dubňany D-SK Baník Ratíškovice COZ18. 11. 2012 14:007. (18. 11. 2012 10:00) 
35.TJ Sokol Lužice A-T.J. Sokol Hodonín AOL18. 11. 2012 11:007. (18. 11. 2012 10:00) 
32.SK Mogul Vacenovice B-TJ Sokol Vracov COL18. 11. 2012 08:007. (18. 11. 2012 10:00) 
77.SKST Hodonín E-TJ Slovan Hodonín FOS17. 11. 2012 10:007. (18. 11. 2012 14:00) 
34.TJ Vlast Ježov A-SKST Hodonín DOL16. 11. 2012 19:007. (18. 11. 2012 10:00) 
57.TJ Sokol Čejč B-TJ Sokol Kyjov BOP16. 11. 2012 18:0011. (16. 12. 2012 10:00) 
33.SK Baník Ratíškovice A-TJ Sokol Čejč AOL14. 11. 2012 18:007. (18. 11. 2012 10:00) 
52.TJ Slavoj Rohatec B-SKST Čeložnice AOP11. 11. 2012 10:007. (18. 11. 2012 10:00) 
36.TJ Sokol Čejč A-TJ Vlast Ježov AOL08. 11. 2012 19:006. (03. 11. 2012 17:00) 
127.SKST Čeložnice B-TJ Sokol Čejč COZ03. 11. 2012 18:006. (04. 11. 2012 08:00) 
76.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Slovan Hodonín EOS03. 11. 2012 09:005. (28. 10. 2012 10:00) 
51.TJ Sokol Vlkoš A-TJ Slovan Hodonín DOP02. 11. 2012 18:306. (04. 11. 2012 10:00) 
53.SKST Čeložnice A-TJ Sokol Vracov DOP02. 11. 2012 18:306. (04. 11. 2012 10:00) 
38.TJ Sokol Lužice A-SKST Hodonín DOL28. 10. 2012 11:005. (28. 10. 2012 10:00) 
37.TJ Vlast Ježov A-TJ Sokol Vracov COL26. 10. 2012 18:005. (28. 10. 2012 10:00) 
129.TJ Sokol Čejč C-SK Baník Ratíškovice COZ26. 10. 2012 17:305. (28. 10. 2012 10:00) 
50.TJ Slavoj Rohatec B-TJ Sokol Vlkoš AOP24. 10. 2012 18:305. (28. 10. 2012 10:00) 
128.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-TJ Jiskra Strážnice COZ24. 10. 2012 17:005. (28. 10. 2012 10:00) 
48.TJ Sokol Lužice B-Orel Vnorovy AOP21. 10. 2012 10:004. (20. 10. 2012 16:00) 
39.TJ Sokol Vracov C-TJ Baník Mikulčice BOL21. 10. 2012 10:004. (21. 10. 2012 14:00)tělocvična ZŠ, Mikulčice
130.TJ Jiskra Strážnice C-T.J. Sokol Hodonín COZ19. 10. 2012 18:004. (20. 10. 2012 10:00) 
49.TJ Sokol Kyjov B-SKST Čeložnice AOP17. 10. 2012 19:004. (21. 10. 2012 10:00) 
40.SKST Dubňany C-SK Baník Ratíškovice AOL17. 10. 2012 17:304. (21. 10. 2012 10:00) 
41.T.J. Sokol Hodonín A-SKST Hodonín DOL12. 10. 2012 19:003. (14. 10. 2012 10:00) 
42.TJ Sokol Kyjov A-SKST Dubňany COL10. 10. 2012 19:003. (14. 10. 2012 10:00) 
131.SKST Dubňany D-TJ Jiskra Strážnice COZ08. 10. 2012 18:003. (14. 10. 2012 10:00) 
43.SK Baník Ratíškovice A-TJ Baník Mikulčice BOL06. 10. 2012 10:002. (07. 10. 2012 10:00)tělocvična ZŠ, Mikulčice
75.T.J. Sokol Hodonín B-TJ Sokol Bzenec BOS05. 10. 2012 19:002. (07. 10. 2012 10:00)sokolovna, Těmická 18, Bzenec
44.SKST Dubňany C-TJ Vlast Ježov AOL05. 10. 2012 18:002. (07. 10. 2012 10:00) 
132.SK Mogul Vacenovice D-TJ Sokol Čejč COZ05. 10. 2012 17:002. (07. 10. 2012 14:00) 
74.SK Mogul Vacenovice C-TJ Sokol Vracov EOS04. 10. 2012 18:002. (07. 10. 2012 08:00) 
134.SKST Čeložnice B-SK Mogul Vacenovice DOZ02. 10. 2012 17:001. (30. 09. 2012 08:00) 
24.SK Mogul Vacenovice B-SK Mogul Vacenovice AOL02. 10. 2012 17:0012. (13. 01. 2013 10:00) 
45.TJ Sokol Kyjov A-TJ Sokol Čejč AOL26. 09. 2012 19:001. (30. 09. 2012 10:00) 
46.SKST Hodonín D-SKST Dubňany COL26. 09. 2012 19:001. (30. 09. 2012 14:00) 
133.TJ Sokol Čejč C-TJ Jiskra Strážnice COZ26. 09. 2012 17:001. (30. 09. 2012 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS