Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
133.SK Frýdlant n.O.-MSK ČP Břeclav GumotexELŽ11. 05. 2014 16:00PO (12. 05. 2014 18:00) 
197.TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda-SK Kotlářka PrahaELM19. 04. 2014 16:0026. (18. 04. 2014 18:00) 
196.TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.-TJ Ostrava KSTELM19. 04. 2014 16:0026. (18. 04. 2014 18:00) 
155.Sokol Stodůlky-Slovan Bohnice BŽ2A PO (13. 04. 2014 10:00)nehraje se
99.Sokol Borová-Sokol Brno IM3D12. 04. 2014 15:00PO (05. 04. 2014 15:00) 
170.SK Dobré B-SKST Vlašim CŽ2B PO (12. 04. 2014 14:00)nehraje se
156.Slovan Bohnice B-Sokol StodůlkyŽ2A PO (12. 04. 2014 10:30)nehraje se
198.TJ Šanov-Sokol ČechoviceK2LM06. 04. 2014 11:002. (12. 04. 2014 15:00) 
68.KST Cheb-Sokol Michle PrahaM3B06. 04. 2014 11:00PO (05. 04. 2014 15:00) 
132.Spartak Hluk MP Dream-SK Frýdlant n.O.ELŽ PO (05. 04. 2014 17:00)v herně SK Frýdlant
54.TJ Ostrava KST C-KST ZlínM2B05. 04. 2014 17:00PO (05. 04. 2014 15:00) 
100.Sokol Brno I-Sokol BorováM3D05. 04. 2014 15:00PO (12. 04. 2014 15:00) 
169.SKST Vlašim C-SK Dobré BŽ2B PO (05. 04. 2014 14:00)nehraje se
77.US Steinerová Choceň B-FK KolínM3C PO (05. 04. 2014 14:00)ve sp.hale, ul.Sv.Čecha - 1.poschodí
157.Sokol Stodůlky-Slovan Bohnice BŽ2A PO (05. 04. 2014 10:30)nehraje se
152.Slavoj Praha B-SKST Hodonín BŽ1L22. 03. 2014 18:0022. (23. 03. 2014 08:30) 
3.SF SKK El Nino Praha B-Moravská Slavia BrnoM1L22. 03. 2014 14:0027. (22. 03. 2014 15:00) 
178.TJ Ostrava KST-Sokol Brno IŽ2C22. 03. 2014 14:0022. (22. 03. 2014 15:00) 
33.SKST Liberec B-Elizza Praha BM2A22. 03. 2014 11:0021. (22. 03. 2014 15:00) 
2.Baník Havířov B-US Steinerová ChoceňM1L22. 03. 2014 10:3028. (23. 03. 2014 10:00) 
153.SF SKK El Nino Praha-KST GMC BlanskoŽ1L22. 03. 2014 10:0022. (23. 03. 2014 10:00) 
53.Moravská Slavia Brno B-Siko Orlová BM2B22. 03. 2014 10:0022. (23. 03. 2014 10:00) 
52.Moravská Slavia Brno C-TJ Ostrava KST CM2B22. 03. 2014 10:0022. (23. 03. 2014 10:00) 
98.SKST Hodonín B-Sokol LanžhotM3D21. 03. 2014 19:0022. (23. 03. 2014 10:00)v herně Sok.Lanžhot
34.AŠ Mladá Boleslav-Elizza Praha BM2A20. 03. 2014 18:4522. (23. 03. 2014 10:00) 
111.MSK ČP Břeclav Gumotex-SKST Mart HodonínELŽ20. 03. 2014 18:0021. (22. 03. 2014 10:00) 
110.Spartak Hluk MP Dream-SKST DubňanyELŽ17. 03. 2014 18:0021. (22. 03. 2014 10:00) 
119.Spartak Hluk MP Dream-SKST Mart HodonínELŽ17. 03. 2014 10:0021. (21. 03. 2014 18:00) 
125.SKST Mart Hodonín-Sokol NusleELŽ16. 03. 2014 10:0014. (19. 01. 2014 10:00) 
93.SKST Hodonín B-Moravská Slavia Brno DM3D16. 03. 2014 10:0016. (09. 02. 2014 10:00) 
92.Baník Mikulčice-Sokol Brno IM3D16. 03. 2014 10:0016. (09. 02. 2014 10:00) 
6.Sokol Vracov-Elizza PrahaM1L16. 03. 2014 10:0022. (09. 02. 2014 10:00) 
90.Baník Mikulčice-Moravská Slavia Brno DM3D15. 03. 2014 15:0015. (08. 02. 2014 15:00) 
89.SKST Hodonín B-Sokol Brno IM3D15. 03. 2014 15:0015. (08. 02. 2014 15:00) 
8.SKST Hodonín-Elizza PrahaM1L15. 03. 2014 15:0021. (08. 02. 2014 14:00) 
9.Sokol Vracov-DTJ Hradec Králové BM1L15. 03. 2014 15:0021. (08. 02. 2014 15:00) 
195.TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda-TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.ELM15. 03. 2014 12:3021. (14. 03. 2014 18:00) 
7.SKST Hodonín-DTJ Hradec Králové BM1L15. 03. 2014 09:0022. (09. 02. 2014 10:00) 
121.SK Dobré-Spartak Hluk MP DreamELŽ14. 03. 2014 16:3019. (14. 03. 2014 18:00) 
122.SKST Dubňany-SKST Mart HodonínELŽ14. 03. 2014 15:0019. (14. 03. 2014 18:00)v Hodoníně
97.SK Slatina - Brno-Sokol StudenáM3D 20. (09. 03. 2014 10:00)v herně Sok.Židenice, Gajdošova 18/20, Brno
112.SKST Dubňany-SK DobréELŽ09. 03. 2014 10:0017. (22. 02. 2014 10:00) 
150.SK Jihlava-KST GMC BlanskoŽ1L08. 03. 2014 15:0020. (09. 03. 2014 10:00) 
96.SK Slatina - Brno-Sokol ZnojmoM3D 19. (08. 03. 2014 14:00)v herně SK, Tuřanka 1, Brno
67.Sokol Lenešice-Technoline KST JirkovM3B08. 03. 2014 13:0019. (08. 03. 2014 14:00) 
124.SKST Mart Hodonín-SK DobréELŽ08. 03. 2014 11:0017. (21. 02. 2014 18:00) 
74.Sokol Hr.Králové 2 C-TTC Kostelec nad OrlicíM3C08. 03. 2014 10:0019. (08. 03. 2014 16:00) 
147.SKST Vlašim B-KST GMC BlanskoŽ1L08. 03. 2014 10:0019. (08. 03. 2014 15:00) 
31.Elizza Praha B-Baník MostM2A07. 03. 2014 18:3020. (09. 03. 2014 10:00) 
154.Stadion Žižkov-ABC Branik BŽ2A07. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 16:00)v herně ABC Braník
32.SF SKK EL Nino Praha C-TTC LitoměřiceM2A07. 03. 2014 18:3020. (09. 03. 2014 10:00) 
108.Siko Orlová C-TJ Rožnov p.R.M3E07. 03. 2014 17:0019. (08. 03. 2014 15:00) 
76.US Steinerová Choceň B-TTC Kostelec nad OrlicíM3C06. 03. 2014 18:3020. (09. 03. 2014 10:00) 
109.Sokol Brušperk-Tatra KopřivniceM3E06. 03. 2014 18:0019. (08. 03. 2014 14:00) 
151.Baník Havířov-Slavoj Praha BŽ1L05. 03. 2014 18:0020. (09. 03. 2014 10:00)v herně Slavoje Praha
148.Baník Havířov-SF SKK El Nino PrahaŽ1L05. 03. 2014 15:0019. (08. 03. 2014 15:00)v herně El Niňa
75.Sokol Chrudim-TJ D.Králové n.L./J.JaroměřM3C02. 03. 2014 09:0020. (09. 03. 2014 10:00) 
146.SK Jihlava-SKST Hodonín BŽ1L01. 03. 2014 19:0019. (08. 03. 2014 15:00) 
149.SKST Vlašim B-SKST Hodonín BŽ1L27. 02. 2014 18:0020. (09. 03. 2014 10:00) 
73.FK Kolín-TJ D.Králové n.L./J.JaroměřM3C27. 02. 2014 18:0019. (08. 03. 2014 14:00) 
126.SKST Mart Hodonín-SKST VlašimELŽ25. 02. 2014 18:3013. (18. 01. 2014 16:00) 
187.TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.-TJ Sokol Králův DvůrELM25. 02. 2014 17:3019. (21. 02. 2014 18:00) 
123.MSK ČP Břeclav Gumotex-SK Frýdlant n.O.ELŽ 18. (23. 02. 2014 10:00)v hale ZŠ, kpt.Nálepky 7, Břeclav-Ch.Nová Ves
127.SKST Mart Hodonín-Slavoj PrahaELŽ23. 02. 2014 08:3013. (18. 01. 2014 11:00) 
4.SF SKK El Nino Praha B-Sokol VracovM1L22. 02. 2014 17:0023. (22. 02. 2014 15:00) 
30.TTC Litoměřice-SKST Liberec BM2A22. 02. 2014 16:0017. (22. 02. 2014 15:00) 
113.Spartak Hluk MP Dream-SK Frýdlant n.O.ELŽ 17. (22. 02. 2014 16:00)sp.hala Podohradí 888, Nivnice
168.SKST Vlašim C-FK KolínŽ2B 18. (22. 02. 2014 14:00)v hale Sportovní 1570, Vlašim
167.SKST Vlašim D-STC SlanýŽ2B 18. (22. 02. 2014 14:00)v hale Sportovní 1570, Vlašim
144.KST GMC Blansko-Moravská Slavia BrnoŽ1L22. 02. 2014 11:0017. (22. 02. 2014 13:30) 
166.SKST Vlašim D-FK KolínŽ2B 17. (22. 02. 2014 10:30)v hale Sportovní 1570, Vlašim
165.SKST Vlašim C-STC SlanýŽ2B 17. (22. 02. 2014 10:30)v hale Sportovní 1570, Vlašim
107.Tatra Kopřivnice-KST Zlín BM3E21. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
145.KST GMC Blansko-Baník HavířovŽ1L21. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 08:30) 
143.SKST Hodonín B-Baník HavířovŽ1L21. 02. 2014 11:0017. (22. 02. 2014 14:00) 
95.KST Blansko B-SK Slatina - BrnoM3D19. 02. 2014 18:3018. (23. 02. 2014 11:00) 
51.TJ Ostrava KST C-KST VsetínM2B17. 02. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 15:00) 
94.SK Slatina - Brno-Sokol BorováM3D 16. (09. 02. 2014 10:00)v herně SK,Tuřanka 1
142.SVS Hradec Králové B-SKST Hodonín BŽ1L 16. (09. 02. 2014 08:30)sp.hala ve Voděradech
141.SVS Hradec Králové B-KST GMC BlanskoŽ1L08. 02. 2014 15:0015. (08. 02. 2014 13:30)sp.hala ve Voděradech
91.SK Slatina - Brno-TJ Žďár nad SázavouM3D 15. (08. 02. 2014 14:00)v herně SK,Tuřanka 1
11.TJ Ostrava KST B-Moravská Slavia BrnoM1L08. 02. 2014 10:3021. (08. 02. 2014 14:00) 
1.Baník Havířov B-SF SKK El Nino Praha BM1L08. 02. 2014 10:0021. (08. 02. 2014 15:00) 
164.Technoline KST Jirkov-TTC Ústí nad Orlicí BŽ2B08. 02. 2014 10:0015. (08. 02. 2014 11:00) 
120.SK Frýdlant n.O.-Slavoj PrahaELŽ07. 02. 2014 18:3020. (16. 03. 2014 10:00) 
5.Siko Orlová-SF SKK El Nino Praha BM1L07. 02. 2014 18:0022. (09. 02. 2014 10:00) 
28.SF SKK EL Nino Praha C-KT PrahaM2A06. 02. 2014 18:3015. (08. 02. 2014 10:00) 
188.KST Robot Metalfin Hustopeče-STEN marketing HB OstrovELM06. 02. 2014 17:3017. (07. 02. 2014 18:00) 
49.Sokol Čechovice-Lokomotiva PardubiceM2B05. 02. 2014 18:0015. (08. 02. 2014 14:00) 
177.TJ Ostrava KST-SK Přerov BŽ2C05. 02. 2014 17:0015. (08. 02. 2014 10:00) 
105.TTC Poruba Ostrava-Tatra KopřivniceM3E04. 02. 2014 19:3016. (09. 02. 2014 10:00) 
29.Elizza Praha B-KT PrahaM2A04. 02. 2014 18:3016. (09. 02. 2014 10:00) 
50.Baník Havířov C-Siko Orlová BM2B03. 02. 2014 18:0016. (09. 02. 2014 10:00) 
192.SF SKK EL Nino Praha-TJ Sokol Králův DvůrELM27. 01. 2014 17:3015. (24. 01. 2014 18:00) 
163.SKST Vlašim C-SKST Děčín BŽ2B 14. (25. 01. 2014 14:00)v hale Sportovní 1570,Vlašim
162.SKST Vlašim D-Technoline KST JirkovŽ2B 14. (25. 01. 2014 14:00)v hale Sportovní 1570,Vlašim
59.Pedagog Č.Budějovice-Lokomotiva VršoviceM3A25. 01. 2014 14:0013. (25. 01. 2014 15:00) 
193.KST Robot Metalfin Hustopeče-SK Kotlářka PrahaELM25. 01. 2014 14:0016. (25. 01. 2014 16:00) 
161.SKST Vlašim D-SKST Děčín BŽ2B 13. (25. 01. 2014 10:30)v hale Sportovní 1570,Vlašim
160.SKST Vlašim C-Technoline KST JirkovŽ2B 13. (25. 01. 2014 10:30)v hale Sportovní 1570,Vlašim
140.KST GMC Blansko-Slovan BohniceŽ1L25. 01. 2014 10:0014. (26. 01. 2014 08:30) 
60.Pedagog Č.Budějovice-TTC Kladno AM3A24. 01. 2014 19:0014. (26. 01. 2014 10:00) 
48.Siko Orlová B-Sokol ČechoviceM2B24. 01. 2014 18:0013. (25. 01. 2014 14:00) 
88.Koral Tišnov-SKST Hodonín BM3D23. 01. 2014 18:0013. (25. 01. 2014 15:00) 
194.STEN marketing HB Ostrov-DTJ Hradec KrálovéELM23. 01. 2014 17:3016. (25. 01. 2014 14:00) 
10.Libín 1096 Prachatice-SF SKK El Nino Praha BM1L21. 01. 2014 19:0019. (25. 01. 2014 15:00) 
128.MSK ČP Břeclav Gumotex-Spartak Hluk MP DreamELŽ17. 01. 2014 19:0012. (17. 01. 2014 18:00) 
191.TJ Ostrava KST-TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaELM14. 01. 2014 17:3014. (11. 01. 2014 14:00) 
189.TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.-STEN marketing HB OstrovELM11. 01. 2014 16:0014. (11. 01. 2014 14:00) 
57.Pedagog Č.Budějovice-Libín 1096 Prachatice BM3A11. 01. 2014 14:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
104.Tatra Kopřivnice-TJ Rožnov p.R.M3E11. 01. 2014 14:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
87.Sokol Borová-TJ Žďár nad SázavouM3D11. 01. 2014 10:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
72.Sokol Chrudim-FK KolínM3C11. 01. 2014 10:0012. (11. 01. 2014 14:00) 
27.Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux-Sparta PrahaM2A10. 01. 2014 19:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
46.Siko Orlová B-TJ Ostrava KST CM2B10. 01. 2014 18:0012. (11. 01. 2014 14:00) 
66.KMST Liberec-SKST Liberec CM3B09. 01. 2014 18:3011. (11. 01. 2014 10:00) 
190.TJ Sokol Králův Dvůr-KST Robot Metalfin HustopečeELM09. 01. 2014 17:3014. (11. 01. 2014 15:00) 
47.KST Zlín-KST VsetínM2B04. 01. 2014 16:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
186.TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda-SF SKK EL Nino PrahaELM04. 01. 2014 11:0011. (14. 12. 2013 16:00) 
22.Slavoj Severotuk Ústí n.L.B-SF SKK El Nino Praha BM1L03. 01. 2014 18:0016. (05. 01. 2014 10:00) 
106.TJ Nový Jičín-Jiskra StrážniceM3E28. 12. 2013 14:0017. (22. 02. 2014 14:00) 
78.SK Slatina - Brno-Sokol LanžhotM3D 11. (21. 12. 2013 14:00)v herně SK, Tuřanka 1, Brno
79.Sokol Znojmo-Sokol StudenáM3D20. 12. 2013 19:0011. (21. 12. 2013 14:30) 
19.SF SKK El Nino Praha B-Slavoj Severotuk Ústí n.L.BM1L20. 12. 2013 18:3014. (22. 12. 2013 10:00) 
20.Libín 1096 Prachatice-Slavoj Severotuk Ústí n.L.BM1L19. 12. 2013 19:0013. (21. 12. 2013 15:00) 
80.SKST Hodonín B-Baník MikulčiceM3D19. 12. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 15:00) 
35.KST Blansko-Sokol ČechoviceM2B19. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 14:00) 
39.Baník Havířov C-Omya KST JeseníkM2B18. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
55.Converse Elizza Praha C-SF SKK El Nino Praha DM3A17. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
101.Siko Orlová C-Sokol BrušperkM3E16. 12. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 15:00) 
37.Tatran KRPA Hostinné-Lokomotiva PardubiceM2B15. 12. 2013 15:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
71.TJ Jičín-TJ D.Králové n.L./J.JaroměřM3C14. 12. 2013 14:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
24.Baník Most-TTC LitoměřiceM2A14. 12. 2013 11:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
61.SKST Liberec C-KMST LiberecM3B12. 12. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 15:00) 
38.KST Vsetín-KST ZlínM2B12. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
86.SK Slatina - Brno-Baník MikulčiceM3D 10. (08. 12. 2013 10:00)v herně SK, Tuřanka 1, Brno
139.SVS Hradec Králové B-SK JihlavaŽ1L08. 12. 2013 08:0011. (08. 12. 2013 08:30) 
26.Elizza Praha B-SKST Liberec BM2A07. 12. 2013 17:009. (07. 12. 2013 14:00) 
15.Sokol Vracov-SKST HodonínM1L 11. (07. 12. 2013 15:00)v herně J.Strážnice
159.SKST Vlašim C-SK Dobré DŽ2B 11. (07. 12. 2013 14:00)v hale Sportovní 1570, Vlašim
65.Sokol Lenešice-Sokol Michle PrahaM3B 9. (07. 12. 2013 14:00)v herně KST Jirkov
85.SK Slatina - Brno-SKST Hodonín BM3D 9. (07. 12. 2013 14:00)v herně SK, Tuřanka 1, Brno
12.Moravská Slavia Brno-SF SKK El Nino Praha BM1L07. 12. 2013 13:0011. (07. 12. 2013 15:00) 
158.SKST Vlašim C-TTC Ústí nad Orlicí BŽ2B 10. (07. 12. 2013 10:30)v hale Sportovní 1570, Vlašim
21.TJ Ostrava KST B-SF SKK El Nino Praha BM1L06. 12. 2013 18:0012. (08. 12. 2013 10:00) 
36.TJ Ostrava KST C-Siko Orlová BM2B03. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
23.AŠ Mladá Boleslav-SKST Liberec BM2A01. 12. 2013 10:0011. (21. 12. 2013 14:00) 
45.Siko Orlová B-Tatran KRPA HostinnéM2B01. 12. 2013 10:006. (10. 11. 2013 10:00) 
44.TJ Ostrava KST C-Lokomotiva PardubiceM2B01. 12. 2013 10:006. (10. 11. 2013 10:00) 
43.Siko Orlová B-Lokomotiva PardubiceM2B30. 11. 2013 15:005. (09. 11. 2013 14:00) 
42.TJ Ostrava KST C-Tatran KRPA HostinnéM2B30. 11. 2013 15:005. (09. 11. 2013 15:00) 
70.Sokol Mnichovo Hradiště-AŠ Mladá Boleslav BM3C30. 11. 2013 14:0011. (21. 12. 2013 14:00) 
64.KST Cheb-Sokol LenešiceM3B24. 11. 2013 11:008. (24. 11. 2013 10:00) 
56.Pedagog Č.Budějovice-Slovan LochoviceM3A23. 11. 2013 13:007. (23. 11. 2013 15:00) 
25.TTC Litoměřice-Elizza Praha BM2A21. 11. 2013 18:007. (23. 11. 2013 15:00) 
103.Tatra Kopřivnice-Siko Orlová CM3E19. 11. 2013 18:008. (24. 11. 2013 10:00) 
114.SVS Hr.Králové-Sokol NusleELŽ17. 11. 2013 15:0011. (08. 12. 2013 08:30)v herně Sok.Nusle
129.SVS Hr.Králové-SKST VlašimELŽ11. 11. 2013 17:0011. (07. 12. 2013 10:00)v herně SKST Vlašim
84.SK Slatina - Brno-KST Blansko BM3D 6. (10. 11. 2013 10:00)v herně SK, Tuřanka 1, Brno
137.SVS Hradec Králové B-SF SKK El Nino PrahaŽ1L10. 11. 2013 08:007. (10. 11. 2013 08:30) 
83.SK Slatina - Brno-Koral TišnovM3D 5. (09. 11. 2013 14:00)v herně SK, Tuřanka 1, Brno
135.SVS Hradec Králové B-Slavoj Praha BŽ1L09. 11. 2013 13:006. (09. 11. 2013 13:30) 
16.Baník Havířov B-Siko OrlováM1L08. 11. 2013 18:007. (09. 11. 2013 10:30) 
102.KST Zlín B-Tatra KopřivniceM3E05. 11. 2013 18:006. (10. 11. 2013 10:00) 
185.TJ Ostrava KST-TJ Sokol Králův DvůrELM04. 11. 2013 18:007. (01. 11. 2013 18:00) 
115.Spartak Hluk MP Dream-SVS Hr.KrálovéELŽ02. 11. 2013 17:008. (02. 11. 2013 16:00) 
69.FK Kolín-Sokol ChrudimM3C02. 11. 2013 10:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
136.Baník Havířov-SKST Hodonín BŽ1L30. 10. 2013 16:006. (09. 11. 2013 15:00) 
63.TTC Kladno B-Slavoj Severotuk Ústí n./L. CM3B 4. (27. 10. 2013 10:00)v herně TTC Kladno A
62.TTC Kladno B-Slavoj Severotuk Ústí n./L. DM3B 3. (26. 10. 2013 15:00)v herně TTC Kladno A
174.SK Přerov A-TJ Ostrava KSTŽ2C24. 10. 2013 19:005. (26. 10. 2013 14:00) 
41.Lokomotiva Pardubice-Sokol ČechoviceM2B24. 10. 2013 18:003. (26. 10. 2013 15:00) 
173.SK Přerov B-TJ Ostrava KSTŽ2C24. 10. 2013 16:304. (26. 10. 2013 10:30) 
181.DTJ Hradec Králové-KST Robot Metalfin HustopečeELM23. 10. 2013 17:305. (20. 10. 2013 10:00) 
138.Baník Havířov-KST GMC BlanskoŽ1L22. 10. 2013 17:007. (10. 11. 2013 10:00) 
130.SVS Hr.Králové-Slavoj PrahaELŽ20. 10. 2013 16:0011. (07. 12. 2013 17:00)sp.hala ve Voděradech
131.SK Dobré-Slavoj PrahaELŽ20. 10. 2013 11:0011. (08. 12. 2013 10:00) 
118.SVS Hr.Králové-SKST DubňanyELŽ 7. (20. 10. 2013 10:00)sp.hala ve Voděradech
117.SK Frýdlant n.O.-Spartak Hluk MP DreamELŽ19. 10. 2013 18:006. (19. 10. 2013 17:00) 
116.SVS Hr.Králové-SKST Mart HodonínELŽ 6. (19. 10. 2013 16:00)sp.hala ve Voděradech
18.Moravská Slavia Brno-TJ Ostrava KST BM1L19. 10. 2013 11:005. (26. 10. 2013 15:00) 
183.TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.-SF SKK EL Nino PrahaELM16. 10. 2013 20:006. (19. 10. 2013 11:00) 
184.SK Kotlářka Praha-KST Robot Metalfin HustopečeELM15. 10. 2013 18:006. (19. 10. 2013 14:00) 
172.SK Přerov A-SK Frýdlant n.O. BŽ2C15. 10. 2013 17:004. (26. 10. 2013 10:30) 
175.SK Přerov B-SK Frýdlant n.O. BŽ2C15. 10. 2013 14:305. (26. 10. 2013 14:00) 
82.SK Slatina - Brno-Moravská Slavia Brno DM3D 2. (13. 10. 2013 10:00)v herně SK, ul.Tuřanka 1
81.SK Slatina - Brno-Sokol Brno IM3D 1. (12. 10. 2013 14:00)v herně SK, ul.Tuřanka 1
40.KST Blansko-TJ Ostrava KST CM2B12. 10. 2013 13:001. (12. 10. 2013 14:00) 
17.SF SKK El Nino Praha B-Libín 1096 PrachaticeM1L11. 10. 2013 19:003. (12. 10. 2013 10:30) 
58.Union Plzeň C-Union Plzeň BM3A09. 10. 2013 18:3012. (04. 10. 2013 18:30) 
134.SF SKK El Nino Praha-Slavoj Praha BŽ1L28. 09. 2013 17:001. (28. 09. 2013 15:00) 
13.Slavoj Severotuk Ústí n.L.B-Baník Havířov BM1L27. 09. 2013 18:002. (29. 09. 2013 10:00) 
14.SKST WARMNIS Liberec-Baník Havířov BM1L21. 09. 2013 15:001. (28. 09. 2013 15:00)v herně Baníku Havířov
180.TJ Sokol Králův Dvůr-SF SKK EL Nino PrahaELM20. 09. 2013 18:005. (18. 10. 2013 18:00) 
182.TJ Sokol Králův Dvůr-TJ Sokol 2 Hradec Králové ImedaELM19. 09. 2013 18:006. (19. 10. 2013 15:00) 
176.SKST Dubňany C-SKST Dubňany BŽ2C 12. (17. 09. 2013 19:00)v herně SKST Hodonín
171.SKST Dubňany B-SKST Dubňany CŽ2C 1. (17. 09. 2013 17:00)v herně SKST Hodonín
179.TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.-SK Kotlářka PrahaELM31. 08. 2013 14:002. (31. 08. 2013 11:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline