Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
39.SK RTTI Poplatky.com B-TJ Sokol Běchovice II C7M28. 04. 2014 19:0026. (01. 05. 2014 19:30) 
40.VŠSK MFF Praha B-SF SKK EL Nino Praha M7M28. 04. 2014 18:4526. (30. 04. 2014 19:30) 
41.SK HAMR B-KST OBO Praha A7M28. 04. 2014 18:0026. (02. 05. 2014 18:00) 
38.TTC Praha - klub stolního tenisu G-TJ Sokol Běchovice II D7M25. 04. 2014 18:3026. (02. 05. 2014 18:30) 
37.SK RTTI Poplatky.com B-TJ Sokol Běchovice II D7M24. 04. 2014 19:1025. (21. 04. 2014 19:10) 
42.TTC Praha - klub stolního tenisu H-SK Slivenec E7M22. 04. 2014 18:3026. (01. 05. 2014 18:30) 
28.SK Vršovice A-TJ Sokol Petrovice I. E6BM11. 04. 2014 19:1515. (31. 01. 2014 19:15) 
7.Avia Čakovice A-SF SKK EL Nino Praha CDZ11. 04. 2014 18:0018. (07. 03. 2014 18:00) 
16.TJ Malešice A-TJ Kyje B2AM10. 04. 2014 18:4520. (20. 03. 2014 18:45) 
12.Avia Čakovice C-SF SKK EL Nino Praha G1AM09. 04. 2014 18:3019. (10. 03. 2014 00:00) 
13.AC Sparta Praha D-TTC Klánovice A1AM08. 04. 2014 19:0022. (01. 04. 2014 19:00) 
33.TJ Sokol Běchovice II D-SK RTTI Poplatky.com B7M07. 04. 2014 19:3012. (10. 04. 2014 19:30) 
20.TJ Sokol Břevnov Hradčany B-KK Konstruktiva Praha A3AM02. 04. 2014 19:0020. (21. 03. 2014 19:00) 
14.PSK Olymp Praha A-AC Sparta Praha E1BM27. 03. 2014 19:0020. (19. 03. 2014 19:00) 
36.SK HAMR B-TJ Sokol Břevnov Hradčany D7M19. 03. 2014 18:0020. (07. 03. 2014 18:00) 
35.TTC Praha - klub stolního tenisu G-VŠSK MFF Praha B7M13. 03. 2014 18:3020. (07. 03. 2014 18:30) 
18.SF SKK EL Nino Praha H-TJ Sokol Suchdol-Sedlec A3AM26. 02. 2014 19:1515. (27. 01. 2014 00:00) 
19.PSK Olymp Praha B-SF SKK EL Nino Praha H3AM25. 02. 2014 19:1516. (05. 02. 2014 19:00) 
25.TJ Sokol Petrovice I. D-TJ ABC Branik D5AM25. 02. 2014 19:1517. (10. 02. 2014 00:00) 
29.TTC Elizza Praha K-TJ Kyje D6BM24. 02. 2014 19:0017. (10. 02. 2014 19:00) 
17.TJ Lokomotiva Vršovice C-Avia Čakovice E2BM21. 02. 2014 19:1515. (28. 01. 2014 19:00) 
24.SK Slivenec B-TJ Sokol Suchdol-Sedlec B4BM21. 02. 2014 18:0016. (03. 02. 2014 00:00) 
21.TJ Sokol Kbely B-TJ Zelená Liška A3BM20. 02. 2014 18:0017. (12. 02. 2014 18:30) 
47.TJ Lokomotiva Vršovice C-Avia Čakovice B1Z19. 02. 2014 19:0016. (05. 02. 2014 19:00) 
15.Avia Čakovice D-TJ Sokol Břevnov Hradčany A2AM17. 02. 2014 19:0013. (13. 01. 2014 00:00) 
6.Avia Čakovice A-TTC Elizza Praha BDZ14. 02. 2014 18:0014. (24. 01. 2014 18:00) 
46.TTC Praha - klub stolního tenisu A-TJ Lokomotiva Vršovice C1Z30. 01. 2014 18:3015. (31. 01. 2014 18:30) 
3.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B-TJ Slovan Bohnice CDZ24. 01. 2014 19:3010. (13. 12. 2013 19:30) 
34.KST OBO Praha A-VŠSK MFF Praha B7M21. 01. 2014 19:3014. (06. 01. 2014 19:30) 
26.TTC Klánovice E-TTC Praha - klub stolního tenisu B5BM20. 01. 2014 19:0010. (13. 12. 2013 19:00) 
11.TTC Elizza Praha F-TTC Alimpex Praha A1AM12. 01. 2014 15:0017. (12. 02. 2014 19:00) 
5.TJ Slovan Bohnice C-Avia Čakovice ADZ08. 01. 2014 19:1511. (18. 12. 2013 19:15) 
9.TJ Kyje A-TJ Slovan Bohnice BDM 12. (07. 01. 2014 19:15) 
22.TJ Sokol Kbely B-TJ Sokol Petrovice I. C3BM17. 12. 2013 18:309. (04. 12. 2013 18:30) 
4.Avia Čakovice A-TJ Přední Kopanina ADZ06. 12. 2013 18:3010. (13. 12. 2013 18:00) 
2.TJ Lokomotiva Vršovice B-Avia Čakovice ADZ02. 12. 2013 19:009. (03. 12. 2013 19:00) 
23.TJ Sokol Petrovice I. C-AC Sparta Praha F3BM22. 11. 2013 19:156. (11. 11. 2013 00:00) 
45.TJ Lokomotiva Vršovice C-TJ Slovan Bohnice D1Z21. 11. 2013 19:006. (13. 11. 2013 19:00) 
44.TJ Košíře A-SF SKK EL Nino Praha D1Z15. 11. 2013 19:005. (07. 11. 2013 19:00) 
89.ZŠ Lužiny A-TJ Slovan Bohnice ASZY110. 11. 2013 13:003. (02. 11. 2013 13:00) 
88.TJ Slovan Bohnice A-AC Sparta Praha ASZY110. 11. 2013 13:002. (02. 11. 2013 13:00) 
67.TJ Slavoj Praha A-SK DDM Kotlářka Praha BSZI110. 11. 2013 13:005. (02. 11. 2013 13:00) 
65.SK DDM Kotlářka Praha B-AC Sparta Praha ASZI110. 11. 2013 13:004. (02. 11. 2013 13:00) 
58.SK DDM Kotlářka Praha B-SK DDM Kotlářka Praha ASZI110. 11. 2013 13:001. (02. 11. 2013 13:00) 
86.TJ Slavoj Praha B-TJ Slovan Bohnice ADKY110. 11. 2013 13:003. (03. 11. 2013 13:00) 
85.TJ Slavoj Praha A-TJ Slovan Bohnice ADKY110. 11. 2013 13:002. (03. 11. 2013 13:00) 
83.Sportovní Jižní Město A-TJ Slovan Bohnice ADKY110. 11. 2013 13:001. (03. 11. 2013 13:00) 
61.SK DDM Kotlářka Praha B-Sportovní Jižní Město BSZI110. 11. 2013 13:003. (02. 11. 2013 13:00) 
60.Sportovní Jižní Město A-SK DDM Kotlářka Praha BSZI110. 11. 2013 13:002. (02. 11. 2013 13:00) 
77.TJ Slovan Bohnice A-TJ Slavoj Praha AMZI110. 11. 2013 09:004. (03. 11. 2013 09:00) 
74.TJ Slavoj Praha B-TJ Slovan Bohnice AMZI110. 11. 2013 09:003. (03. 11. 2013 09:00) 
80.SK DDM Kotlářka Praha A-TJ Slovan Bohnice AMZI110. 11. 2013 09:005. (03. 11. 2013 09:00) 
71.TJ Slovan Bohnice A-Sportovní Jižní Město AMZI110. 11. 2013 09:002. (03. 11. 2013 09:00) 
69.TJ Lokomotiva Vršovice A-TJ Slovan Bohnice AMZI110. 11. 2013 09:001. (03. 11. 2013 09:00) 
87.Sportovní Jižní Město A-TJ Slavoj Praha ADKY109. 11. 2013 13:003. (03. 11. 2013 13:00) 
84.Sportovní Jižní Město A-TJ Slavoj Praha BDKY109. 11. 2013 13:002. (03. 11. 2013 13:00) 
68.SK DDM Kotlářka Praha A-Sportovní Jižní Město ASZI109. 11. 2013 13:005. (02. 11. 2013 13:00) 
66.AC Sparta Praha A-Sportovní Jižní Město BSZI109. 11. 2013 13:005. (02. 11. 2013 13:00) 
64.Sportovní Jižní Město A-TJ Slavoj Praha ASZI109. 11. 2013 13:004. (02. 11. 2013 13:00) 
63.Sportovní Jižní Město B-SK DDM Kotlářka Praha ASZI109. 11. 2013 13:004. (02. 11. 2013 13:00) 
62.AC Sparta Praha A-Sportovní Jižní Město ASZI109. 11. 2013 13:003. (02. 11. 2013 13:00) 
59.Sportovní Jižní Město B-TJ Slavoj Praha ASZI109. 11. 2013 13:002. (02. 11. 2013 13:00) 
57.Sportovní Jižní Město A-Sportovní Jižní Město BSZI109. 11. 2013 13:001. (02. 11. 2013 13:00) 
51.Sportovní Jižní Město B-SK DDM Kotlářka Praha CDCI109. 11. 2013 13:003. (03. 11. 2013 13:00) 
56.Sportovní Jižní Město A-SK DDM Kotlářka Praha BDCI109. 11. 2013 13:005. (03. 11. 2013 13:00) 
55.TJ Slavoj Praha A-Sportovní Jižní Město BDCI109. 11. 2013 13:005. (03. 11. 2013 13:00) 
54.Sportovní Jižní Město B-AC Sparta Praha ADCI109. 11. 2013 13:004. (03. 11. 2013 13:00) 
53.SK DDM Kotlářka Praha C-Sportovní Jižní Město ADCI109. 11. 2013 13:004. (03. 11. 2013 13:00) 
52.TJ Slavoj Praha A-Sportovní Jižní Město ADCI109. 11. 2013 13:003. (03. 11. 2013 13:00) 
50.SK DDM Kotlářka Praha B-Sportovní Jižní Město BDCI109. 11. 2013 13:002. (03. 11. 2013 13:00) 
49.Sportovní Jižní Město A-AC Sparta Praha ADCI109. 11. 2013 13:002. (03. 11. 2013 13:00) 
48.Sportovní Jižní Město B-Sportovní Jižní Město ADCI109. 11. 2013 13:001. (03. 11. 2013 13:00) 
79.TJ Slavoj Praha B-SK DDM Kotlářka Praha AMZI109. 11. 2013 09:004. (03. 11. 2013 09:00) 
72.TJ Slavoj Praha A-SK DDM Kotlářka Praha AMZI109. 11. 2013 09:002. (03. 11. 2013 09:00) 
82.TJ Slavoj Praha A-TJ Lokomotiva Vršovice AMZI109. 11. 2013 09:005. (03. 11. 2013 09:00) 
81.Sportovní Jižní Město A-TJ Slavoj Praha BMZI109. 11. 2013 09:005. (03. 11. 2013 09:00) 
78.TJ Lokomotiva Vršovice A-Sportovní Jižní Město AMZI109. 11. 2013 09:004. (03. 11. 2013 09:00) 
76.Sportovní Jižní Město A-TJ Slavoj Praha AMZI109. 11. 2013 09:003. (03. 11. 2013 09:00) 
75.SK DDM Kotlářka Praha A-TJ Lokomotiva Vršovice AMZI109. 11. 2013 09:003. (03. 11. 2013 09:00) 
73.TJ Lokomotiva Vršovice A-TJ Slavoj Praha BMZI109. 11. 2013 09:002. (03. 11. 2013 09:00) 
70.SK DDM Kotlářka Praha A-Sportovní Jižní Město AMZI109. 11. 2013 09:001. (03. 11. 2013 09:00) 
30.SK Vršovice C-TJ Sokol Běchovice II D7M01. 11. 2013 19:152. (11. 10. 2013 19:15) 
27.SK Vršovice B-TJ Střížkov E6AM01. 11. 2013 19:151. (04. 10. 2013 19:15) 
32.TTC Praha - klub stolního tenisu G-SF SKK EL Nino Praha M7M01. 11. 2013 18:306. (15. 11. 2013 18:30) 
8.TJ Střížkov A-Avia Čakovice BDM31. 10. 2013 19:153. (14. 10. 2013 19:30) 
31.VŠSK MFF Praha B-SK Slivenec E7M30. 10. 2013 19:453. (16. 10. 2013 19:30) 
43.TJ Lokomotiva Vršovice C-TJ Přední Kopanina B1Z30. 10. 2013 19:152. (09. 10. 2013 19:00) 
10.AC Sparta Praha D-TTC Alimpex Praha A1AM29. 10. 2013 19:001. (01. 10. 2013 19:00) 
1.TTC Elizza Praha B-TJ Přední Kopanina ADZ22. 10. 2013 18:001. (02. 10. 2013 19:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS