Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
117.TJ Sokol Vesec A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 2. tř23. 11. 2014 10:0021. (29. 03. 2014 16:00)Herna v Nové Vsi
138.TJ Volfratice-Orel Studenec u HorekKVaB 5. (03. 05. 2014 16:00)Herna Loko Česká Lípa
44.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-SKST Cvikov AKrajská 29. 03. 2014 20:1522. (30. 03. 2014 10:00) 
118.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-SKST Liberec HKP 2. tř29. 03. 2014 16:0021. (29. 03. 2014 10:00) 
119.KST Victory Liberec A-TJ Zákupy AKP 2. tř 21. (29. 03. 2014 16:00)Herna TJ Zákupy
42.TJ Jiskra Raspenava A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKrajská 29. 03. 2014 15:0021. (29. 03. 2014 16:00) 
41.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-SKST Liberec FKrajská 29. 03. 2014 10:0021. (29. 03. 2014 16:00) 
45.TJ Sokol Semily A-TJ Spartak Chrastava AKrajská 28. 03. 2014 18:3022. (30. 03. 2014 18:30) 
43.SKST Liberec E-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKrajská 27. 03. 2014 18:3021. (29. 03. 2014 16:00) 
46.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-Loko Depo Liberec AKrajská 27. 03. 2014 18:3022. (30. 03. 2014 10:00) 
122.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A-TJ Doksy-Mimoň AKP 2. tř27. 03. 2014 17:0022. (30. 03. 2014 10:00) 
47.TJ Jiskra Raspenava A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKrajská 25. 03. 2014 18:3022. (30. 03. 2014 10:00) 
121.KST Victory Liberec A-SKST Liberec HKP 2. tř25. 03. 2014 18:0022. (30. 03. 2014 10:00) 
120.TJ Sokol Turnov B-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 2. tř24. 03. 2014 18:3022. (30. 03. 2014 10:00) 
51.KMST Liberec B-Loko Depo Liberec BKP 1. tř22. 03. 2014 17:0021. (22. 03. 2014 10:00) 
48.TTC Preciosa Jablonné v Pod. A-TJ Sokol Železný Brod AKP 1. tř22. 03. 2014 14:0021. (22. 03. 2014 16:00) 
65.TTC Preciosa Jablonné v Pod. A-TJ Sokol Turnov AKP 1. tř20. 03. 2014 18:0022. (23. 03. 2014 10:00) 
40.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKrajská  20. (16. 03. 2014 10:00)Herna Sokol Jablonec n.J.
37.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKrajská  19. (15. 03. 2014 16:00)Herna Sokol Jablonec n.J.
36.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Sokol Semily AKrajská  19. (15. 03. 2014 16:00)Herna Sokol Semily
115.TJ Lokomotiva Česká Lípa C-TJ Sokol Vesec AKP 2. tř15. 03. 2014 11:0020. (16. 03. 2014 10:00) 
39.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Sokol Semily AKrajská 14. 03. 2014 18:3020. (16. 03. 2014 10:00)Herna Sokol Semily
116.SKST Liberec H-Orel Studenec u Horek AKP 2. tř12. 03. 2014 18:0020. (16. 03. 2014 10:00) 
114.TJ Sokol Košťálov A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP 2. tř11. 03. 2014 19:0019. (15. 03. 2014 16:00) 
63.SKST Liberec G-TJ Sokol Turnov AKP 1. tř09. 03. 2014 16:0020. (09. 03. 2014 14:00) 
49.KMST Liberec B-TJ Sokol Železný Brod AKP 1. tř09. 03. 2014 12:3020. (09. 03. 2014 14:00) 
38.TJ Spartak Chrastava A-TJ Lokomotiva Česká Lípa AKrajská 07. 03. 2014 18:3019. (15. 03. 2014 15:00) 
50.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TTC Preciosa Jablonné v Pod. AKP 1. tř05. 03. 2014 18:3020. (09. 03. 2014 10:00) 
113.TJ Lokomotiva Česká Lípa C-TJ Sokol Turnov BKP 2. tř05. 03. 2014 18:0019. (15. 03. 2014 16:00) 
62.TJ Sokol Bratříkov A-Cvikováček Cvikov AKP 1. tř01. 03. 2014 18:0019. (08. 03. 2014 16:00) 
109.TJ Sokol Vesec A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP 2. tř01. 03. 2014 13:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
33.TJ Jiskra Raspenava A-SKST Cvikov AKrajská 01. 03. 2014 11:0017. (01. 03. 2014 16:00) 
111.TJ Doksy-Mimoň A-SKST Liberec HKP 2. tř27. 02. 2014 18:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
112.TJ Lokomotiva Česká Lípa C-TJ Zákupy AKP 2. tř26. 02. 2014 18:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
106.TJ Sokol Turnov B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP 2. tř26. 02. 2014 18:0017. (01. 03. 2014 16:00) 
34.TJ Sokol Semily A-TJ Lokomotiva Česká Lípa AKrajská 26. 02. 2014 18:0018. (02. 03. 2014 18:30) 
35.TJ Jiskra Raspenava A-TJ Spartak Chrastava AKrajská 25. 02. 2014 18:3018. (02. 03. 2014 10:00) 
32.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-TJ Lokomotiva Česká Lípa AKrajská 23. 02. 2014 10:0017. (01. 03. 2014 16:00) 
110.Orel Studenec u Horek A-TJ Sokol Košťálov AKP 2. tř20. 02. 2014 19:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
60.TTC Preciosa Jablonné v Pod. A-Loko Depo Liberec BKP 1. tř20. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
61.TJ Sokol Železný Brod A-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP 1. tř16. 02. 2014 10:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
107.Orel Studenec u Horek A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 2. tř15. 02. 2014 10:0017. (01. 03. 2014 16:00) 
108.TJ Doksy-Mimoň A-TJ Zákupy AKP 2. tř13. 02. 2014 18:0017. (01. 03. 2014 16:00) 
29.TJ Jiskra Nový Bor B-TJ Jiskra Raspenava AKrajská 01. 02. 2014 14:0015. (01. 02. 2014 16:00) 
105.TJ Sokol Košťálov A-TJ Doksy-Mimoň AKP 2. tř31. 01. 2014 19:0016. (02. 02. 2014 10:00) 
101.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-TJ Doksy-Mimoň AKP 2. tř30. 01. 2014 19:0015. (01. 02. 2014 16:00) 
28.TJ Spartak Chrastava A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKrajská 29. 01. 2014 18:3015. (01. 02. 2014 15:00) 
103.TJ Zákupy A-TJ Sokol Turnov BKP 2. tř28. 01. 2014 19:0016. (02. 02. 2014 10:00) 
31.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Jiskra Raspenava AKrajská 28. 01. 2014 18:3016. (02. 02. 2014 10:00) 
30.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-SKST Liberec EKrajská 27. 01. 2014 18:3015. (01. 02. 2014 16:00) 
100.SKST Liberec H-TJ Sokol Turnov BKP 2. tř27. 01. 2014 18:0015. (01. 02. 2014 16:00) 
59.TJ Sokol Železný Brod A-TJ Jiskra Raspenava BKP 1. tř26. 01. 2014 14:0014. (26. 01. 2014 10:00) 
104.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-TJ Lokomotiva Česká Lípa CKP 2. tř25. 01. 2014 16:0016. (02. 02. 2014 10:00) 
58.TJ Sokol Železný Brod A-Cvikováček Cvikov AKP 1. tř25. 01. 2014 14:0013. (25. 01. 2014 16:00) 
102.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AKP 2. tř22. 01. 2014 19:0015. (01. 02. 2014 10:00) 
98.TJ Sokol Vesec A-TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AKP 2. tř 14. (19. 01. 2014 10:00)Herna Spartak Rokytnice
94.TJ Sokol Turnov B-TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AKP 2. tř 13. (18. 01. 2014 16:00)Herna Spartak Rokytnice
27.Loko Depo Liberec A-TJ Spartak Chrastava AKrajská 17. 01. 2014 19:0014. (19. 01. 2014 10:00)Herna Spartak Chrastava
26.TJ Sokol Semily A-SKST Liberec EKrajská 17. 01. 2014 18:3014. (19. 01. 2014 18:30) 
99.TJ Doksy-Mimoň A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP 2. tř16. 01. 2014 18:0014. (19. 01. 2014 10:00) 
97.TJ Zákupy A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 2. tř14. 01. 2014 19:0013. (18. 01. 2014 16:00) 
95.TJ Sokol Vesec A-Orel Studenec u Horek AKP 2. tř14. 01. 2014 19:0013. (18. 01. 2014 16:00) 
96.TJ Lokomotiva Česká Lípa C-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP 2. tř14. 01. 2014 18:0013. (18. 01. 2014 16:00) 
57.SKST Liberec G-KMST Liberec BKP 1. tř12. 01. 2014 10:0012. (11. 01. 2014 10:00) 
92.Orel Studenec u Horek A-TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AKP 2. tř 12. (12. 01. 2014 10:00)Herna Spartak Rokytnice
24.TJ Spartak Chrastava A-SKST Cvikov AKrajská 12. 01. 2014 10:0012. (12. 01. 2014 15:00) 
93.TJ Doksy-Mimoň A-TJ Lokomotiva Česká Lípa CKP 2. tř07. 01. 2014 18:0012. (12. 01. 2014 10:00) 
23.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Jiskra Nový Bor BKrajská 05. 01. 2014 10:0012. (12. 01. 2014 10:00) 
137.TJ Spartak Chrastava A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKrajský 13. 12. 2013 19:005. (15. 12. 2013 16:00) 
136.SKST Liberec F-TJ Lokomotiva Česká Lípa AKrajský 11. 12. 2013 19:005. (15. 12. 2013 16:00) 
56.TJ Sokol Bratříkov A-SKST Liberec GKP 1. tř07. 12. 2013 10:0010. (07. 12. 2013 16:00) 
55.Loko Depo Liberec B-KMST Liberec BKP 1. tř06. 12. 2013 18:0010. (07. 12. 2013 16:00) 
86.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-TJ Sokol Vesec AKP 2. tř30. 11. 2013 17:0010. (30. 11. 2013 16:00)Herna ve Vesci
21.SKST Cvikov A-TJ Sokol Semily AKrajská 30. 11. 2013 16:0010. (30. 11. 2013 14:00) 
22.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Jiskra Raspenava AKrajská 30. 11. 2013 15:0010. (30. 11. 2013 16:00) 
89.TJ Sokol Košťálov A-TJ Sokol Vesec AKP 2. tř30. 11. 2013 11:0011. (01. 12. 2013 10:00) 
90.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-TJ Sokol Turnov BKP 2. tř29. 11. 2013 19:3011. (01. 12. 2013 10:00) 
88.TJ Doksy-Mimoň A-Orel Studenec u Horek AKP 2. tř29. 11. 2013 18:0010. (30. 11. 2013 16:00) 
135.TJ Sokol Turnov B-SKST Liberec FKrajský 27. 11. 2013 18:304. (01. 12. 2013 16:00) 
87.TJ Zákupy A-KST Victory Liberec AKP 2. tř26. 11. 2013 18:3010. (30. 11. 2013 16:00)Herna KST Viktroy Liberec
91.TJ Zákupy A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP 2. tř19. 11. 2013 18:3011. (01. 12. 2013 10:00) 
19.TJ Jiskra Raspenava A-SKST Liberec FKrajská  9. (17. 11. 2013 10:00)Herna SKST Liberec
18.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKrajská  9. (17. 11. 2013 10:00)Herna Bižu Jablonec n.N.
17.TJ Sokol Semily A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKrajská 17. 11. 2013 10:009. (17. 11. 2013 18:30)Herna Bižu Jablonec n.N.
83.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Sokol Košťálov AKP 2. tř16. 11. 2013 08:308. (16. 11. 2013 10:00) 
15.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKrajská 16. 11. 2013 08:308. (16. 11. 2013 16:00)Herna Bižu Jablonec n.N.
14.TJ Sokol Semily A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKrajská 16. 11. 2013 08:308. (16. 11. 2013 16:00)Herna Bižu Jablonec n.N.
85.Orel Studenec u Horek A-SKST Liberec HKP 2. tř14. 11. 2013 18:009. (17. 11. 2013 10:00) 
82.TJ Sokol Turnov B-TJ Lokomotiva Česká Lípa CKP 2. tř13. 11. 2013 18:308. (16. 11. 2013 16:00) 
16.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Spartak Chrastava AKrajská 13. 11. 2013 18:008. (16. 11. 2013 16:00) 
20.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-SKST Cvikov AKrajská 12. 11. 2013 18:009. (17. 11. 2013 10:00) 
84.TJ Sokol Turnov B-TJ Doksy-Mimoň AKP 2. tř11. 11. 2013 18:309. (17. 11. 2013 10:00) 
12.TJ Spartak Chrastava A-SKST Liberec EKrajská 02. 11. 2013 13:006. (02. 11. 2013 15:00) 
81.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AKP 2. tř31. 10. 2013 19:007. (03. 11. 2013 10:00) 
78.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Sokol Turnov BKP 2. tř31. 10. 2013 19:006. (02. 11. 2013 10:00) 
13.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Sokol Semily AKrajská 31. 10. 2013 18:307. (03. 11. 2013 10:00) 
80.TJ Zákupy A-TJ Doksy-Mimoň AKP 2. tř29. 10. 2013 18:306. (02. 11. 2013 16:00) 
130.TJ Sokol Turnov B-Loko Depo Liberec AKrajský 25. 10. 2013 18:303. (28. 10. 2013 10:00) 
54.TTC Preciosa Jablonné v Pod. A-TJ Jiskra Raspenava BKP 1. tř25. 10. 2013 18:305. (27. 10. 2013 10:00) 
53.TJ Jiskra Nový Bor C-Cvikováček Cvikov AKP 1. tř25. 10. 2013 18:005. (27. 10. 2013 10:00) 
131.TJ Sokol Železný Brod A-SKST Liberec EKrajský 25. 10. 2013 16:003. (28. 10. 2013 10:00) 
79.Orel Studenec u Horek A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 2. tř24. 10. 2013 19:006. (02. 11. 2013 16:00)Herna Orel Studenec
52.TJ Jiskra Nový Bor C-TJ Jiskra Raspenava BKP 1. tř22. 10. 2013 18:004. (26. 10. 2013 16:00) 
133.TJ Sokol Turnov A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKrajský 22. 10. 2013 18:003. (28. 10. 2013 10:00) 
10.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-SKST Cvikov AKrajská 19. 10. 2013 11:005. (20. 10. 2013 10:00) 
9.TJ Sokol Semily A-SKST Liberec FKrajská 18. 10. 2013 18:305. (20. 10. 2013 18:30) 
125.KMST Liberec B-TJ Lokomotiva Česká Lípa AKrajský 18. 10. 2013 18:003. (28. 10. 2013 10:00) 
75.TJ Doksy-Mimoň A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 2. tř17. 10. 2013 19:004. (19. 10. 2013 16:00) 
132.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-SKST Liberec FKrajský 16. 10. 2013 19:003. (28. 10. 2013 10:00) 
77.TJ Lokomotiva Česká Lípa C-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 2. tř16. 10. 2013 19:005. (20. 10. 2013 10:00) 
76.TJ Sokol Turnov B-TJ Zákupy AKP 2. tř16. 10. 2013 18:005. (20. 10. 2013 10:00) 
11.TJ Jiskra Raspenava A-TJ Lokomotiva Česká Lípa AKrajská 15. 10. 2013 18:305. (20. 10. 2013 10:00) 
74.TJ Sokol Turnov B-SKST Liberec HKP 2. tř14. 10. 2013 18:004. (19. 10. 2013 16:00) 
134.TJ Sokol Vesec A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKrajský 13. 10. 2013 16:003. (28. 10. 2013 10:00) 
64.TJ Jiskra Raspenava B-TJ Sokol Turnov AKP 1. tř11. 10. 2013 17:302. (12. 10. 2013 16:00) 
8.TJ Spartak Chrastava A-Loko Depo Liberec AKrajská  3. (06. 10. 2013 10:00)Herna Loko Depo Liberec
72.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A-TJ Sokol Vesec AKP 2. tř 3. (06. 10. 2013 10:00)Herna Sokol Vesec
71.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Lokomotiva Česká Lípa CKP 2. tř05. 10. 2013 16:002. (05. 10. 2013 10:00) 
127.SKST Liberec H-Jiskra Kamenický Šenov AKrajský 04. 10. 2013 18:002. (06. 10. 2013 16:00) 
70.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A-TJ Sokol Turnov BKP 2. tř04. 10. 2013 18:002. (05. 10. 2013 16:00)Herna Sokol Turnov
73.Orel Studenec u Horek A-TJ Sokol Turnov BKP 2. tř03. 10. 2013 19:003. (06. 10. 2013 10:00) 
7.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKrajská 03. 10. 2013 18:303. (06. 10. 2013 10:00) 
6.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKrajská 02. 10. 2013 18:302. (05. 10. 2013 16:00) 
129.TJ Sokol Vesec B-TJ Sokol Bratříkov AKrajský 01. 10. 2013 18:002. (06. 10. 2013 16:00) 
128.KMST Liberec B-SKST Liberec GKrajský 30. 09. 2013 17:302. (06. 10. 2013 16:00) 
68.SKST Liberec H-TJ Zákupy AKP 2. tř29. 09. 2013 16:001. (29. 09. 2013 10:00) 
67.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-KST Victory Liberec AKP 2. tř29. 09. 2013 16:001. (29. 09. 2013 10:00) 
66.TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A-Orel Studenec u Horek AKP 2. tř 1. (29. 09. 2013 10:00)Herna Orel Studenec
4.SKST Cvikov A-TJ Spartak Chrastava AKrajská 29. 09. 2013 10:001. (29. 09. 2013 14:00) 
3.Loko Depo Liberec A-SKST Liberec FKrajská 28. 09. 2013 15:001. (29. 09. 2013 10:00) 
1.TJ Sokol Semily A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKrajská 27. 09. 2013 18:301. (29. 09. 2013 10:00) 
126.TJ Sokol Bratříkov B-TJ Sokol Železný Brod AKrajský 26. 09. 2013 18:002. (06. 10. 2013 16:00) 
25.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BKrajská 24. 09. 2013 18:0012. (12. 01. 2014 10:00) 
5.TJ Jiskra Raspenava A-SKST Liberec EKrajská 24. 09. 2013 17:301. (29. 09. 2013 10:00) 
69.TJ Sokol Turnov B-TJ Sokol Vesec AKP 2. tř23. 09. 2013 18:001. (29. 09. 2013 10:00) 
123.KMST Liberec B-TJ Spartak Chrastava BKrajský 20. 09. 2013 17:301. (22. 09. 2013 16:00) 
2.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKrajská 19. 09. 2013 19:001. (29. 09. 2013 10:00) 
124.KMST Liberec C-TJ Sokol Turnov CKrajský 18. 09. 2013 16:001. (22. 09. 2013 16:00)Sokolovna Turnov
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS