Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
102.KST Týnec nad Sázavou-TJ Sokol ŽebrákKS 2-C12. 04. 2014 17:00PO (19. 04. 2014 17:00) 
47.TJ Sokol Libice nad Cidlinou-TJ AŠ Mladá Boleslav "C"KS 1-B06. 04. 2014 10:00PO (13. 04. 2014 10:00) 
101.TJ Sokol Žebrák-KST Týnec nad SázavouKS 2-C06. 04. 2014 10:00PO (13. 04. 2014 10:00) 
46.TJ AŠ Mladá Boleslav "C"-TJ Sokol Libice nad CidlinouKS 1-B05. 04. 2014 17:00PO (12. 04. 2014 17:00) 
100.KST Týnec nad Sázavou-TJ Sokol ŽebrákKS 2-C05. 04. 2014 17:00PO (12. 04. 2014 17:00) 
44.TJ Sokol Krchleby "B"-FK Kolín "B"KS 1-B 22. (23. 03. 2014 13:00)herna FK Kolín
82.TJ Sokol Příbram "B"-KST Týnec nad SázavouKS 2-C22. 03. 2014 17:0021. (22. 03. 2014 13:30)herna KST Týnec n.S.
121.TJ Sadská "C"-Sokol Přezletice "A"KS 2-D 20. (09. 03. 2014 13:00)herna TJ Klučov
7.TJ Sadská-TJ Sokol Hudlice "B"Divize M 20. (09. 03. 2014 10:00)herna TJ Klučov
6.TJ Sadská-TJ Sokol RoztokyDivize M 19. (08. 03. 2014 17:00)herna TJ Klučov
119.TJ Sadská "C"-TJ Sokol ČáslavKS 2-D 19. (08. 03. 2014 13:30)herna TJ Klučov
78.TTC Kladno "D"-Sokol Přezletice "B"KS 2-B08. 03. 2014 11:0019. (08. 03. 2014 18:00) 
79.TJ Sokol Lysá nad Labem-TJ Dynamo NelahozevesKS 2-B07. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 17:00) 
41.TJ Sadská "B"-TJ Neratovice "A"KS 1-B07. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 13:30)herna TJ Neratovice
59.TTC Kladno "E"-Sokol LányKS 2-A06. 03. 2014 19:2019. (08. 03. 2014 13:30) 
42.FK Kolín "B"-TJ Sokol Kutná Hora "B"KS 1-B06. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 17:00) 
81.TJ Sokol Lysá nad Labem-Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyKS 2-B06. 03. 2014 18:3020. (09. 03. 2014 10:00) 
62.TTC Slovan Kladno-TJ Sokol Králův Dvůr "D"KS 2-A05. 03. 2014 18:0020. (09. 03. 2014 10:00) 
63.TTC Kladno "E"-TJ Sokol Stochov HoniceKS 2-A04. 03. 2014 19:0020. (09. 03. 2014 13:00) 
120.SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"-TJ Sokol Uhlíř. JanoviceKS 2-D02. 03. 2014 10:0020. (09. 03. 2014 13:00) 
43.TJ Sadská "B"-TJ Sokol Kutná Hora "B"KS 1-B01. 03. 2014 14:0020. (09. 03. 2014 13:00)herna S.K.Hora
85.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"-TJ Sokol Hořovice "B"KS 2-C22. 02. 2014 13:0017. (22. 02. 2014 17:00)herna S.Hořovice
23.KST Rakovník "B"-TJ Neratovice "B"KS 1-A22. 02. 2014 10:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
84.TJ Spartak Čenkov-TJ Sokol Příbram "B"KS 2-C21. 02. 2014 20:0017. (22. 02. 2014 13:30) 
57.Sokol Lány-Sokol NižborKS 2-A21. 02. 2014 18:3017. (22. 02. 2014 17:00) 
118.TTC Říčany "B"-FK Kolín "C"KS 2-D21. 02. 2014 18:3018. (23. 02. 2014 13:00) 
60.Sokol Lány-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"KS 2-A19. 02. 2014 18:3018. (23. 02. 2014 10:00) 
22.STC Slaný-TJ Sokol Velké PopoviceKS 1-A18. 02. 2014 19:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
126.TJ Sadská "B"-Klučov-TTC Brandýs nad LabemČP18. 02. 2014 19:00PO (14. 02. 2014 18:30) 
39.TJ AŠ Mladá Boleslav "C"-FK Kolín "B"KS 1-B17. 02. 2014 18:3017. (22. 02. 2014 17:00) 
77.TJ Dynamo Nelahozeves-TJ AŠ Mladá Boleslav "D"KS 2-B16. 02. 2014 10:3018. (23. 02. 2014 10:00)herna AŠ Ml.Boleslav
83.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"-TJ Sokol Příbram "B"KS 2-C15. 02. 2014 17:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
38.TJ Sokol Kutná Hora "A"-TJ Sadská "B"KS 1-B15. 02. 2014 14:0017. (22. 02. 2014 17:00) 
76.TJ Dynamo Nelahozeves-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2-B15. 02. 2014 13:3017. (22. 02. 2014 17:00) 
58.TJ Sokol Buštěhrad-TJ Sokol Stochov HoniceKS 2-A14. 02. 2014 19:3019. (08. 03. 2014 17:00) 
55.TJ Sokol Unhošť-KST Rakovník "C"KS 2-A08. 02. 2014 15:0015. (08. 02. 2014 17:00) 
116.SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"-TJ Sadská "C"KS 2-D08. 02. 2014 13:3015. (08. 02. 2014 17:00) 
4.TTC Kladno "C"-TJ SadskáDivize M08. 02. 2014 10:0015. (08. 02. 2014 18:00) 
37.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"-FK Kolín "B"KS 1-B08. 02. 2014 09:0015. (08. 02. 2014 17:00) 
21.STC Slaný-KST Rakovník "B"KS 1-A07. 02. 2014 19:0016. (09. 02. 2014 10:00) 
86.TJ Spartak Čenkov-TJ OlešnáKS 2-C07. 02. 2014 19:0015. (08. 02. 2014 13:30) 
117.TJ Sokol Poděbrady-Sokol Přezletice "A"KS 2-D07. 02. 2014 18:3015. (08. 02. 2014 17:00) 
20.STC Slaný-TSM KladnoKS 1-A05. 02. 2014 18:0015. (08. 02. 2014 17:00) 
56.TTC Slovan Kladno-Sokol LányKS 2-A05. 02. 2014 18:0015. (08. 02. 2014 17:00) 
123.TJ Sokol Čáslav "A"-TJ Sokol BenešovČP29. 01. 2014 19:00PO (24. 01. 2014 18:00) 
40.TJ Sokol Kutná Hora "A"-FK Kolín "B"KS 1-B29. 01. 2014 19:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
125.TJ Slavoj Obecnice-Sokol LányČP28. 01. 2014 18:30PO (24. 01. 2014 18:00) 
75.TJ Kralupy-TJ Sokol Lysá nad LabemKS 2-B 14. (26. 01. 2014 10:00)herna S.Lysá n.L.
115.TJ Sadská "C"-TJ Lokomotiva Nymburk "A"KS 2-D26. 01. 2014 10:0014. (26. 01. 2014 13:00) 
87.SK Březnice "A"-TJ Spartak ČenkovKS 2-C25. 01. 2014 15:0014. (26. 01. 2014 10:00) 
113.TJ Sokol Čáslav-SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"KS 2-D25. 01. 2014 13:0013. (25. 01. 2014 17:00) 
124.SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"-TTC Brandýs nad LabemČP24. 01. 2014 20:15PO (24. 01. 2014 19:00) 
35.TJ Sokol Kutná Hora "A"-TTC Bělá pod Bezdězem "B"KS 1-B24. 01. 2014 19:3014. (26. 01. 2014 10:00) 
34.TJ Neratovice "A"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 1-B24. 01. 2014 18:3014. (26. 01. 2014 10:00) 
19.TJ Sokol Králův Dvůr "C"-TJ Neratovice "B"KS 1-A24. 01. 2014 18:0014. (26. 01. 2014 13:00) 
114.FK Kolín "C"-TJ Lokomotiva Nymburk "B"KS 2-D23. 01. 2014 18:3014. (26. 01. 2014 13:00) 
54.Sokol Lány-TJ Sokol Králův Dvůr "D"KS 2-A22. 01. 2014 18:0014. (26. 01. 2014 10:00) 
53.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"-TTC Slovan KladnoKS 2-A22. 01. 2014 17:0014. (26. 01. 2014 13:00) 
36.FK Kolín "B"-TJ Sokol BenešovKS 1-B21. 01. 2014 18:3014. (26. 01. 2014 13:00) 
33.TJ Sokol Kutná Hora "B"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 1-B18. 01. 2014 13:0013. (25. 01. 2014 17:00) 
51.Sokol Lány-TJ Sokol UnhošťKS 2-A15. 01. 2014 18:3013. (25. 01. 2014 17:00) 
3.SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE-TJ SadskáDivize M11. 01. 2014 13:3012. (11. 01. 2014 17:00) 
88.TJ Sokol Příbram "B"-TJ Sokol Hořovice "B"KS 2-C 12. (11. 01. 2014 13:30)herna S.Hořovice
52.TJ Sokol Králův Dvůr "D"-TJ Sokol UnhošťKS 2-A11. 01. 2014 13:0012. (11. 01. 2014 18:00) 
122.SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"-TJ Sokol BenešovČP10. 01. 2014 20:00PO (10. 01. 2014 19:00) 
91.KST Týnec nad Sázavou-TJ Sokol Benešov "B"KS 2-C08. 01. 2014 18:3012. (11. 01. 2014 17:00)herna S.Benešov
49.Kanoistický klub Rakovník-TTC Slovan KladnoKS 2-A08. 01. 2014 18:0012. (11. 01. 2014 13:30) 
89.TJ Olešná-TJ Sokol ŽebrákKS 2-C04. 01. 2014 17:0012. (11. 01. 2014 17:00) 
61.TJ Sokol Stochov Honice-TJ Sokol Hudlice "D"KS 2-A14. 12. 2013 17:0010. (07. 12. 2013 17:00) 
92.KST Týnec nad Sázavou-TJ Sokol Příbram "B"KS 2-C 10. (07. 12. 2013 17:00)herna S.Příbram
2.SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE-TTC Bělá pod BezdězemDivize M07. 12. 2013 13:3010. (07. 12. 2013 17:00) 
31.FK Kolín "B"-TJ Sokol Krchleby "B"KS 1-B06. 12. 2013 18:3011. (08. 12. 2013 13:00)herna TJ S.Krchleby
48.Sokol Lány-KST Rakovník "C"KS 2-A04. 12. 2013 18:3010. (07. 12. 2013 17:00) 
109.TJ Sadská "C"-TJ Sokol Týnec nad LabemKS 2-D03. 12. 2013 18:3010. (07. 12. 2013 13:30) 
110.FK Kolín "C"-TJ Sokol PoděbradyKS 2-D03. 12. 2013 18:0010. (07. 12. 2013 17:00) 
111.FK Kolín "C"-TJ Sokol Týnec nad LabemKS 2-D28. 11. 2013 18:3011. (08. 12. 2013 13:00) 
50.TJ Sokol Stochov Honice-KST Rakovník "C"KS 2-A26. 11. 2013 18:3011. (08. 12. 2013 10:00) 
30.TJ Sokol Kutná Hora "B"-TJ Sadská "B"KS 1-B 9. (24. 11. 2013 10:00)herna TJ Sadská
28.TJ Neratovice "A"-TJ Sadská "B"KS 1-B23. 11. 2013 13:308. (23. 11. 2013 17:00)herna TJ Sadská
18.STC Slaný-TJ Neratovice "B"KS 1-A22. 11. 2013 18:008. (23. 11. 2013 17:00) 
29.TJ Neratovice "A"-FK Kolín "B"KS 1-B22. 11. 2013 18:009. (24. 11. 2013 10:00) 
107.TJ Sokol Čáslav-TJ Sadská "C"KS 2-D21. 11. 2013 19:008. (23. 11. 2013 17:00) 
108.TJ Sokol Týnec nad Labem-TJ Lokomotiva Nymburk "B"KS 2-D20. 11. 2013 18:308. (23. 11. 2013 17:00) 
106.TJ Sadská "C"-TJ Sokol Uhlíř. JanoviceKS 2-D10. 11. 2013 09:307. (10. 11. 2013 13:00) 
13.TJ Sadská-TTC Brandýs nad LabemDivize Ž 2. (09. 11. 2013 14:00)herna TJ Neratovice
12.TJ Aero Odolena Voda-STC Slaný "B"Divize Ž 2. (09. 11. 2013 14:00)herna TJ Neratovice
11.TTC Brandýs nad Labem-TJ Aero Odolena VodaDivize Ž 2. (09. 11. 2013 12:00)herna TJ Neratovice
10.STC Slaný "B"-TJ SadskáDivize Ž 2. (09. 11. 2013 12:00)herna TJ Neratovice
9.TJ Aero Odolena Voda-TJ SadskáDivize Ž 2. (09. 11. 2013 10:00)herna TJ Neratovice
8.TTC Brandýs nad Labem-STC Slaný "B"Divize Ž 2. (09. 11. 2013 10:00)herna TJ Neratovice
17.TJ Sokol Velké Popovice-STC SlanýKS 1-A08. 11. 2013 19:007. (10. 11. 2013 10:00) 
27.FK Kolín "B"-TJ AŠ Mladá Boleslav "C"KS 1-B07. 11. 2013 18:306. (09. 11. 2013 17:00) 
73.TJ Kralupy-TTC Brandýs nad Labem "C"KS 2-B03. 11. 2013 10:007. (10. 11. 2013 10:00) 
72.TJ Kralupy-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B02. 11. 2013 17:006. (09. 11. 2013 17:00) 
93.SK Březnice "B"-TJ Sokol Benešov "B"KS 2-C26. 10. 2013 17:005. (27. 10. 2013 10:00) 
94.SK Březnice "A"-KST Týnec nad SázavouKS 2-C26. 10. 2013 17:005. (27. 10. 2013 10:00) 
96.SK Březnice "A"-TJ Sokol Benešov "B"KS 2-C26. 10. 2013 15:004. (26. 10. 2013 17:00) 
95.SK Březnice "B"-KST Týnec nad SázavouKS 2-C26. 10. 2013 15:004. (26. 10. 2013 17:00) 
71.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"-TJ Sokol Lysá nad LabemKS 2-B26. 10. 2013 10:005. (27. 10. 2013 13:00) 
105.TJ Sokol Čáslav-TJ Sokol Týnec nad LabemKS 2-D24. 10. 2013 19:004. (26. 10. 2013 17:00) 
14.TJ Sokol Králův Dvůr "C"-TJ Sokol Velké PopoviceKS 1-A23. 10. 2013 19:004. (26. 10. 2013 17:00) 
25.TJ AŠ Mladá Boleslav "C"-TJ Sokol Libice nad CidlinouKS 1-B23. 10. 2013 18:004. (26. 10. 2013 17:00) 
26.TJ AŠ Mladá Boleslav "C"-TJ Sokol BenešovKS 1-B22. 10. 2013 18:305. (27. 10. 2013 13:00) 
15.TTC Brandýs nad Labem "A"-TJ Neratovice "B"KS 1-A22. 10. 2013 18:304. (26. 10. 2013 17:00) 
69.TTC Brandýs nad Labem "C"-TJ Sokol Lysá nad LabemKS 2-B20. 10. 2013 10:004. (26. 10. 2013 13:30) 
70.TJ Sokol Roztoky "B"-Sokol Dolní Beřkovice-MlékojedyKS 2-B20. 10. 2013 10:004. (26. 10. 2013 16:30) 
16.TTC Říčany-TJ Neratovice "B"KS 1-A17. 10. 2013 18:455. (27. 10. 2013 10:00) 
66.TJ Dynamo Nelahozeves-TTC Brandýs nad Labem "C"KS 2-B12. 10. 2013 18:002. (12. 10. 2013 17:00) 
68.TJ Sokol Lysá nad Labem-TJ KralupyKS 2-B06. 10. 2013 09:003. (13. 10. 2013 10:00)herna TJ Kralupy
67.TJ Sokol Lysá nad Labem-TTC Kladno "D"KS 2-B05. 10. 2013 14:002. (12. 10. 2013 17:00) 
97.TJ Sokol Hořovice "B"-TJ Sokol Příbram "B"KS 2-C 1. (28. 09. 2013 17:00)herna S.Příbram
104.TJ Sokol Čáslav-Sokol Přezletice "A"KS 2-D28. 09. 2013 13:001. (28. 09. 2013 17:00) 
5.TJ Sokol Hudlice "B"-TJ Sokol Hudlice "A"Divize M27. 09. 2013 19:3018. (28. 09. 2013 00:00) 
99.TJ Sokol Benešov "B"-KST Týnec nad SázavouKS 2-C27. 09. 2013 18:001. (28. 09. 2013 13:30)herna KST Týnec n.S.
74.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2-B27. 09. 2013 18:009. (28. 09. 2013 00:00) 
1.TJ Sokol Hudlice "A"-TJ Sokol Hudlice "B"Divize M27. 09. 2013 17:307. (28. 09. 2013 00:00) 
64.KST Rakovník "C"-TJ Sokol Hudlice "D"KS 2-A27. 09. 2013 17:001. (28. 09. 2013 13:30) 
45.TJ Sokol Kutná Hora "B"-TJ Sokol Kutná Hora "A"KS 1-B25. 09. 2013 19:3022. (28. 09. 2013 00:00) 
65.Sokol Lány-TJ Sokol Stochov HoniceKS 2-A25. 09. 2013 18:301. (28. 09. 2013 17:00) 
24.TTC Brandýs nad Labem "B"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 1-B24. 09. 2013 19:001. (28. 09. 2013 17:00) 
90.SK Březnice "B"-SK Březnice "A"KS 2-C23. 09. 2013 19:0012. (28. 09. 2013 00:00) 
98.SK Březnice "A"-SK Březnice "B"KS 2-C23. 09. 2013 16:301. (28. 09. 2013 17:00) 
32.TJ Sokol Kutná Hora "A"-TJ Sokol Kutná Hora "B"KS 1-B20. 09. 2013 19:0011. (28. 09. 2013 00:00) 
80.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B20. 09. 2013 18:0020. (28. 09. 2013 00:00) 
112.TJ Lokomotiva Nymburk "A"-TJ Lokomotiva Nymburk "B"KS 2-D17. 09. 2013 20:0012. (28. 09. 2013 00:00) 
103.TJ Lokomotiva Nymburk "B"-TJ Lokomotiva Nymburk "A"KS 2-D17. 09. 2013 17:001. (28. 09. 2013 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy