Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
68.TJ Slavoj Rohatec A-SKST Hodonín DK2C22. 03. 2014 16:3022. (23. 03. 2014 10:00) 
30.Orel Únanov B-TJ Holásky AK2A22. 03. 2014 14:3021. (22. 03. 2014 17:30) 
12.TJ Slovan Hodonín B-Orel Únanov AKS122. 03. 2014 10:3022. (23. 03. 2014 10:30) 
29.SK Slatina - Brno C-TJ Jiskra Hrušovany u Brna AK2A21. 03. 2014 19:0022. (21. 03. 2014 18:30) 
67.TJ Slavoj Rohatec A-MSK Břeclav AK2C21. 03. 2014 17:0021. (22. 03. 2014 16:30) 
1.TTC Koral Tišnov B-Orel Silůvky ADIV20. 03. 2014 17:3022. (23. 03. 2014 10:00) 
2.TJ Agrotec Hustopeče A-TJ Slovan Hodonín ADIV18. 03. 2014 17:3022. (22. 03. 2014 10:00) 
50.TJ Sokol Hlubočany B-TJ Šošůvka AK2B15. 03. 2014 17:0021. (22. 03. 2014 18:00) 
82.SPŠ Bošky Bošovice A-TJ Sokol Čejč BDIVZ14. 03. 2014 18:0014. (22. 02. 2014 13:00) 
4.SKST Hodonín C-MK Řeznovice ADIV09. 03. 2014 14:0020. (07. 03. 2014 18:30) 
3.TJ Slovan Hodonín A-TTC Sokol Znojmo BDIV08. 03. 2014 10:0020. (09. 03. 2014 10:30) 
31.TJ Holásky A-MK Řeznovice CK2A08. 03. 2014 09:3019. (08. 03. 2014 17:30) 
13.TJ Sokol Hlubočany A-TJ Sokol Vracov BKS108. 03. 2014 09:0019. (08. 03. 2014 18:00) 
80.T.J. Sokol Hodonín A-TJ Sokol Kobylí BK2C07. 03. 2014 19:1519. (08. 03. 2014 17:30) 
51.TJ Vysočany A-Sokol Moravské Knínice AK2B07. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 17:00) 
83.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Čejč BDIVZ05. 03. 2014 18:0013. (22. 02. 2014 10:00) 
14.Orel Ivančice A-MK Řeznovice BKS104. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 17:00)sokolovna Moravský Krumlov
81.TJ Jiskra Strážnice B-TJ Sokol Vranovice AK2C01. 03. 2014 16:3019. (08. 03. 2014 17:30) 
7.SKST Hodonín C-KST Oltec Brno ADIV28. 02. 2014 19:0015. (08. 02. 2014 17:30) 
79.SKST Hodonín D-TJ Sokol Otnice AK2C23. 02. 2014 10:0018. (22. 02. 2014 10:00) 
33.MK Řeznovice C-Orel Únanov BK2A22. 02. 2014 14:0017. (22. 02. 2014 17:30) 
5.TTC Koral Tišnov B-TJ Slovan Hodonín ADIV22. 02. 2014 11:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
15.TJ Sokol Vracov B-SKST Dubňany AKS121. 02. 2014 18:0017. (22. 02. 2014 15:00)herna ST v Dubňanech
53.TTC Komořany A-TJ Vysočany AK2B21. 02. 2014 16:3018. (23. 02. 2014 10:30) 
78.TJ Sokol Vracov C-TJ Jiskra Strážnice BK2C20. 02. 2014 18:0017. (22. 02. 2014 11:00)herna ST ve Strážnici
6.SKST Hodonín C-TJ Sokol Kobylí ADIV19. 02. 2014 19:0016. (07. 02. 2014 18:30) 
84.Orel Šitbořice A-SPŠ Bošky Bošovice ADIVZ17. 02. 2014 17:008. (11. 01. 2014 10:00) 
32.TJ Sokol Křepice A-KST Oltec Brno BK2A15. 02. 2014 17:3017. (22. 02. 2014 17:30) 
52.TJ Cemo Mokrá A-TJ Šošůvka AK2B15. 02. 2014 17:0018. (23. 02. 2014 10:30) 
37.Orel Silůvky B-TJ Sokol Nové Bránice AK2A08. 02. 2014 16:0015. (08. 02. 2014 17:30) 
34.MK Řeznovice C-SK Slatina - Brno CK2A08. 02. 2014 14:3015. (08. 02. 2014 17:30) 
16.TTC Moravská Slavia Brno E-TJ Sokol Vracov BKS108. 02. 2014 10:3015. (08. 02. 2014 17:00) 
35.TJ Holásky A-TJ Sokol Křepice AK2A08. 02. 2014 10:0015. (08. 02. 2014 17:30) 
77.T.J. Sokol Hodonín A-SKST Hodonín DK2C07. 02. 2014 19:1516. (09. 02. 2014 10:30) 
76.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Vracov CK2C07. 02. 2014 19:0015. (08. 02. 2014 16:00) 
36.Orel Únanov B-KST Oltec Brno BK2A07. 02. 2014 18:3015. (08. 02. 2014 17:30) 
54.Orel Boskovice A-TJ Vysočany AK2B07. 02. 2014 18:3016. (09. 02. 2014 10:30) 
74.TJ Sokol Vracov C-TJ Agrotec Hustopeče BK2C25. 01. 2014 18:0013. (25. 01. 2014 11:00) 
40.TJ Sokol Křepice A-MK Řeznovice CK2A25. 01. 2014 14:3013. (25. 01. 2014 17:30) 
41.SK Slatina - Brno C-Orel Únanov BK2A25. 01. 2014 13:3013. (25. 01. 2014 14:00) 
38.TJ Sokol Křepice A-TTC Sokol Znojmo CK2A25. 01. 2014 10:3014. (26. 01. 2014 10:30) 
55.TJ Vysočany A-KST Blansko CK2B24. 01. 2014 18:3013. (25. 01. 2014 17:00) 
39.TJ Sokol Nové Bránice A-TJ Sokol Rebešovice AK2A22. 01. 2014 19:0013. (25. 01. 2014 17:30) 
8.TJ Agrotec Hustopeče A-TJ Sokol Kobylí ADIV21. 01. 2014 17:3015. (08. 02. 2014 17:00) 
75.TJ Slavoj Rohatec A-TJ Agrotec Hustopeče BK2C19. 01. 2014 10:0014. (26. 01. 2014 10:00) 
17.TJ Sokol Hlubočany A-SKST Dubňany AKS118. 01. 2014 17:3013. (25. 01. 2014 18:00) 
56.Orel Boskovice A-STK Zbraslavec BK2B12. 01. 2014 10:3012. (11. 01. 2014 17:30) 
58.TTC Komořany A-TJ Cemo Mokrá AK2B12. 01. 2014 10:0012. (11. 01. 2014 17:30) 
59.SK Kuřim A-KST Blansko CK2B11. 01. 2014 18:0012. (11. 01. 2014 17:30)hala ST v Blansku
57.TJ Sokol Hlubočany B-TJ Sokol Otnice BK2B10. 01. 2014 19:0012. (11. 01. 2014 18:00) 
9.TJ Slovan Hodonín A-SK Slatina - Brno BDIV07. 01. 2014 19:3012. (11. 01. 2014 17:30) 
42.TJ Sokol Křepice A-TJ Jiskra Hrušovany u Brna AK2A15. 12. 2013 10:3012. (11. 01. 2014 17:30) 
43.TJ Holásky A-Orel Únanov BK2A08. 12. 2013 13:3010. (07. 12. 2013 17:30) 
91.TJ Sokol Čejč B-TTC Moravská Slavia Brno BDIVZ07. 12. 2013 09:003. (12. 10. 2013 13:00) 
70.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AK2C06. 12. 2013 19:0010. (07. 12. 2013 17:30) 
18.Orel Únanov A-TJ Sokol Vracov BKS106. 12. 2013 18:3010. (07. 12. 2013 17:30) 
61.TJ Cemo Mokrá A-Sokol Moravské Knínice AK2B04. 12. 2013 19:0010. (07. 12. 2013 17:00) 
71.T.J. Sokol Hodonín A-MK Řeznovice DK2C29. 11. 2013 19:0010. (07. 12. 2013 17:30) 
69.TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A-TJ Sokol Kobylí BK2C29. 11. 2013 18:3011. (08. 12. 2013 10:30) 
60.TJ Šošůvka A-TJ Sokol Otnice BK2B29. 11. 2013 18:3011. (08. 12. 2013 10:30) 
19.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Moravské Prusy AKS124. 11. 2013 14:009. (24. 11. 2013 10:30)Sportcentrum Želva Dubňany
72.TJ Sokol Vracov C-TJ Sokol Otnice AK2C24. 11. 2013 10:309. (24. 11. 2013 14:00)herna ST ve Strážnici
73.TJ Sokol Vracov C-TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AK2C23. 11. 2013 17:308. (23. 11. 2013 11:00)herna ST ve Strážnici
44.MK Řeznovice C-TJ Holásky AK2A23. 11. 2013 15:008. (23. 11. 2013 17:30) 
20.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Hlubočany AKS1 8. (23. 11. 2013 15:00)Sportcentrum Želva Dubňany
85.TJ Sokol Líšeň B-SKST Hodonín CDIVZ23. 11. 2013 14:007. (09. 11. 2013 14:00) 
45.TJ Sokol Křepice A-Orel Únanov BK2A23. 11. 2013 11:008. (23. 11. 2013 17:30) 
10.TTC Sokol Znojmo B-SK Slatina - Brno BDIV22. 11. 2013 20:008. (23. 11. 2013 18:00) 
63.TTC Komořany A-STK Zbraslavec BK2B17. 11. 2013 14:009. (24. 11. 2013 10:30) 
62.TJ Šošůvka A-TJ Sokol Hlubočany BK2B16. 11. 2013 17:0010. (07. 12. 2013 17:30) 
21.STK Zbraslavec A-TJ Sokol Brno I CKS107. 11. 2013 19:007. (10. 11. 2013 10:30) 
86.SKST Dubňany D-SPŠ Bošky Bošovice ADIVZ06. 11. 2013 18:006. (09. 11. 2013 09:00) 
46.Orel Silůvky B-TTC Sokol Znojmo CK2A05. 11. 2013 18:306. (09. 11. 2013 17:30) 
11.TJ Sokol Kobylí A-TJ Agrotec Hustopeče ADIV26. 10. 2013 10:004. (26. 10. 2013 17:00) 
64.STK Zbraslavec B-SK Slatina - Brno DK2B25. 10. 2013 18:303. (11. 10. 2013 18:30) 
88.TTC Moravská Slavia Brno B-Orel Šitbořice ADIVZ25. 10. 2013 17:005. (26. 10. 2013 13:00) 
89.MSK Břeclav C-TJ Sokol Čejč BDIVZ24. 10. 2013 17:304. (26. 10. 2013 09:00) 
90.SKST Hodonín C-SKST Dubňany DDIVZ18. 10. 2013 18:004. (26. 10. 2013 09:00) 
87.SKST Hodonín C-TJ Sokol Čejč BDIVZ16. 10. 2013 18:005. (26. 10. 2013 13:00) 
22.TJ Sokol Lanžhot B-TJ Sokol Hlubočany AKS112. 10. 2013 10:303. (13. 10. 2013 10:30) 
65.TJ Sokol Otnice B-TJ Cemo Mokrá AK2B11. 10. 2013 19:152. (12. 10. 2013 17:30) 
24.SKST Dubňany A-TJ Sokol Hlubočany AKS111. 10. 2013 19:002. (12. 10. 2013 17:30) 
47.Orel Únanov B-SK Slatina - Brno CK2A11. 10. 2013 19:002. (12. 10. 2013 17:30) 
23.STK Zbraslavec A-TJ Slovan Hodonín BKS106. 10. 2013 10:003. (13. 10. 2013 10:30) 
25.STK Zbraslavec A-TJ Sokol Vracov BKS129. 09. 2013 11:002. (12. 10. 2013 17:30) 
48.Orel Silůvky B-Orel Únanov BK2A29. 09. 2013 10:301. (28. 09. 2013 17:30) 
27.TTC Moravská Slavia Brno E-TJ Sokol Brno I CKS128. 09. 2013 10:301. (28. 09. 2013 17:00) 
49.TJ Holásky A-TJ Sokol Rebešovice AK2A28. 09. 2013 10:001. (28. 09. 2013 17:30) 
26.STK Zbraslavec A-Orel Ivančice AKS127. 09. 2013 19:001. (28. 09. 2013 17:30) 
66.TJ Sokol Otnice B-TJ Sokol Hlubočany BK2B27. 09. 2013 19:001. (28. 09. 2013 17:30) 
28.Orel Únanov A-MK Řeznovice BKS127. 09. 2013 18:001. (28. 09. 2013 17:30) 
92.SPŠ Bošky Bošovice A-Orel Šitbořice ADIVZ27. 09. 2013 18:001. (28. 09. 2013 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS